mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 11:13 
Cytuj  
zaboleq jesli wczesniej nie grales w rifta to bedziesz mial zabawe nawet na 3 miechy. z swtorem genralnie sie zgadzam z toba. gra ma chujowy kod, endgame i mase chujowych innych rzeczy ma tez jedna zalete jest nowa :) i teraz jesli devsi zdaza zanim sie graczom znudzi poprawic/wprowadzic zmiany ludzie zostana jesli nie zrezygnuja. Poki co ludzie pykaja bo jak zwykle jest posucha jest znudzenie i szukanie czegos nowego. jak sie znudzi do konca znowu wroca do lola i beda czekac na gw2 diablo tere czy tam aa.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 11:24 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
o to, ze technicznie rift byl zdecydowanie lepiej zrobiony.
i mozna bylo pograc.
a w swotora srednio :)


Ale ja piszę o end game.


Serwery wstaja o 13stej

X-serwer lfg/bgs w wowie to najbardziej rozpierdalająca community rzecz i nolifienie nie ma tu nic do rzeczy, ten kto grał w vanilli i pamięta jak community na serwerach się znało/było zgrane/ były zajebiste dramy ten wie o czym mówię.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 11:24 
Cytuj  
tak, tylko żeby nie było tak że za pudło będą brać coraz więcej i zlewać rozwój :wink:

cena za SWTOR i brak paczy może sugerować taką tendencję MMO :P


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 11:25 
Cytuj  
Być może część ludzi woli też Fantasy od S-F i gram im tez nie podpasila i hejtują teraz:).

Jakby gra graficznie była bardziej dojrzała to zapewne też inaczej bym na to spojrzał. Tak to człowiek odpala BF3, potem włącza SWTOR i mówi sobie wtf;p.

Może EA/BW ma jakiś plan, nie mówię że nie. Nawet trochę trzymam za nich kciuki co by móc kiedyś wrócić być może, jakby całe GW 2 okazało się failem bo item shop etc. Ale nawet ten item shop kazdy jest w stanie przeboleć jeśli gra będzie dokonczona/dopracowana.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 11:55 
Cytuj  
W sumie pamietam jakimi screenami rekramowali tora.. a oto porownanie jak naprawde wygląda ;p


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 12:02 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
W sumie pamietam jakimi screenami rekramowali tora.. a oto porownanie jak naprawde wygląda ;p

Gruba przesada, wyglada to duzo lepiej. Nawet na all low.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 12:10 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Gruba przesada, wyglada to duzo lepiej. Nawet na all low.


To Ty przesadzasz z tym "duzo lepiej".

Jesli juz lepiej to tylko odrobinke - mowie o screenie po prawej ( ja gralem na ustawiniach max i gra wyglada beznadziejnie - jak jakis crap robiony przez amatorow )


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 12:12 
Cytuj  
dziwne ja mam taką grafikę (stare zdjecie) [nie ja pierwszy za duze zdjecie wstawilem]

Obrazek

I tutaj zbiliżenie na postać (zauważcie ze swiatla odbijają się w oczach). Facet po prawe stronie ma dość bogaty strój

Obrazek


_________________
Turbot


Ostatnio edytowano 12 sty 2012, 12:21 przez Turbot, łącznie edytowano 4 razy
**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 12:14 
Cytuj  
No wlasnie pokazales sam ze postac ma rozmazane tekstury... zwlaszcza na tym 2 screenie tej w kapturze


Tutaj masz lepiej pokazana roznice w path 1.1
Ustawienia High
Obrazek

Ustawienia Low

Obrazek

Tutaj masz w gifie jak tekstury wygladaja w grze a jak tylko w cutscenkach

Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano 12 sty 2012, 12:25 przez mr.Henky, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 12:21 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
problem jest w jeszcze jednym miejscu. Co niektorzy po prostu za dużo napierdalają/za szybko. Praktycznie co wejde w danym dniu to spora część osób jest online i napierdala WF bo już wbila maksymalny lvl i chyba głupio im powiedzieć, że grają bo tak, wydali 200zł wiec się im chociaz troche funu należy.]


BTW to W Rifcie wyglądało to identycznie jak gralismy po premierze :roll:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 12:56 
Cytuj  
A to nie jest Blood tak, że wy za dużo napierdalacie i wam się wszystkim szybko dany produkt nudzi :P?? Jedni mają mniej a drudzy wiecej cierpliwości:P.

No ale teraz RIFT to nie ten sam RIFT co w dniu premiery. Może ktos powiedzieć, że z SWTOR będzie tak samo, że poprawią etc. Ale nie powinno byc tak samo. Gracze powinni od studia tego typu dostać gotowy produkt. Jeśli ktoś ma fun to ok, ale niech nikt nie mówi że SWTOR jest mega zajebistą grą bo mi się fajnie gra i WoW jest zły, że Runes of Magic jest pro etc. Pod wieloma względami te gry są po prostu lepsze - czy to technicznie czy też w wkesti pewnych rozwiązań.


Co do Vanilla WoW - coś takiego już nie przejdzie. Nie w tej formie. Może hejtować na blizza ale mi osobiście funu z gry to nie popsuło. Jak ktoś chce się bawić w coś takiego to musi miec w uj czasu na to całe "community". W SWTOR jest jakieś community? Chyba nie za bardzo i nikomu to jakoś nie przeszkadza. Serwery chyba nawet swoich sekcji na forum nie mają ale mogę się mylić.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 12:58 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
A to nie jest Blood tak, że wy za dużo napierdalacie i wam się wszystkim szybko dany produkt nudzi :P?? Jedni mają mniej a drudzy wiecej cierpliwości:P.



Przecież ja nawet 50tki jeszcze nie dobiłem, cieszę się storyline :)

W Rifcie robiłem 4 postacie na raz + crafty żeby za szybko nie dobic max levela ale niestety wyszło inaczej :)

Community jest przynajmniej ja kojarzę dużą część ludzi których zabijam/zabijają mnie i mam z tego fun wiekszy niż zabijanie noname lub teleportowanie się z innymi noname do instancji gdzie 95% to ninja loterzy.


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Ostatnio edytowano 12 sty 2012, 13:00 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 103
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 12:59 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
@up szkoda tyle że w Rifcie w "end game" masz taka samą "zabawę" jak w swtor i mówi to posiadacz 2 max levelowych postaci w Rift.


ja mam inne odczucia, zapewne grasz solo, jesteś w małej gildi lub tak lamisz, że nikt z Toba nie chce na raidy chodzić. Porównywanie end game rifta i swotra to dla mnie epic fail.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 13:01 
Cytuj  
Randomku nie grałes ze mną w rifta więc nie wiesz jak tam to wyglądało i nie wiesz jak sie ze mna gra a teraz spadaj.

Rozumiem że ty w obu grach zaliczyłeś cały content na poziomie hc/nightmare.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 13:10 
Cytuj  
Najlepszym potwierdzeniem braku community jest wszechobecny placz o random lfg system jak teraz jest w wowie. Bo po chuj chodzic z ziomkami na FB jak mozna poklikac i cie wrzuci z random teamem.

A co do grafiki to moze i nie wyglada dokladnie jak na materialach promocyjnych ale to raczej nagminna praktyka. Ale tez nie wyglada jak co niektorzy tu wrzucaja na screenach, proponuje przestac grac na drewnianych kompach w nowe gry.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 13:16 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Rozumiem że ty w obu grach zaliczyłeś cały content na poziomie hc/nightmare.


W TOR jest to praktycznie niemozliwe bo wszytko jest mniej lub bardziej pobugowane.

Srsly blood przestan pierdolic.... w RIFT bylo i wiecej endgame contentu (RAID Rifty, 10 HM, 2 raidy - dla porownania w TOR jest tylko 6 HM chyba? i zero outdoor PvE endgame?) i przynajmniej to co bylo to dzialalo (w TOR jedynym niezbugowanym HM jest Black Talon lol).

Obiektywne porownianie wychodzi bardzo mocno na korzysc RIFT.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 13:20 
Cytuj  
Cytuj:
Najlepszym potwierdzeniem braku community jest wszechobecny placz o random lfg system jak teraz jest w wowie. Bo po chuj chodzic z ziomkami na FB jak mozna poklikac i cie wrzuci z random teamem.

A co do grafiki to moze i nie wyglada dokladnie jak na materialach promocyjnych ale to raczej nagminna praktyka. Ale tez nie wyglada jak co niektorzy tu wrzucaja na screenach, proponuje przestac grac na drewnianych kompach w nowe gry.

Proponuje cie przestać pisać głupoty...

Wyglądu gry nie zmienisz nawet jeśli miałbyś komputer kij wie jaki. Ta gra po prostu wygląda tak jak widać .

Rozumiem ze jesli widzisz na trailerach np grę z Batmanem z graficznymi bajerami a koncowo okazuje sie to gra która poziomem graficznym przypomina pokemony z GameBoya.. to uznajesz to za normalne. No to końcowo nagminna praktyka czyż nie ?


Nie zrozum mnie źle , sama gra zła w sobie by nie była gdyby nie to że to co tak zwany support . Nie ma nic lepszego jak ludzie mówią że coś jest zbugowane albo źle działa a w odpowiedzi słyszą że wcale tak źle nie jest jak by im sie wydawało.. mogło być przecież gorzej !


Ostatnio edytowano 12 sty 2012, 13:21 przez mr.Henky, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 13:21 
Cytuj  
Co do sporu cross-auto-teleport-LFG vs spamowanie chata to chyba niektórzy zapominają ,że to nie jedyne opcje, fakt ,że jedyne ,które się przebiły się do świadomości ,ale są jeszcze takie rozwiązania jak np w.
DDO - ułatwia znajdowanie grupy mocno AFAIK ,a nie rozpierdala tak 'community'.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 13:22 
Cytuj  
Nie ma outdoor pve w Tor ?? o.O Lol Kabra ale teraz to ty pierdolisz widać że znów ci wiatr w drugą stronę zawiał.

No oczywiście w Tor tez żadnych rajdów nie ma kompletnie, wszystkie HM są zbugowane ( LoL ) i ogólnie wszystko ssie, w Rifcie jest super to może idźcie sobie w niego pograć zamiast wylewac wasze żale , w sumie nie wiem po co to wasze usilne przekonywanie że toR jest do d.

Dobra idę grac dalej i cieszyć sie grą :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 13:26 
Cytuj  
Pamiętacie może te marketingowe reklamy o muzyce w ToR ?

Bo tak w sumie analizując nie raz jest tak że biegając bitą godzine po Planetach jedyną muzykę jaka usłysze to może w questach (cutsceny) i po wczytaniu nowej planety. Ogólnie biednie z tym strasznie jest.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.