mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 19:33 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Co do pvp w rifcie i napierdalania 3 makr na krzyż - te makra trzeba jeszcze napisać, miec jakiś sensowny gear/build etc i ogólnie ogarniać. W WoW były makra i nikt nie płakał.

Ja tam ostatnio na VT słyszałem jak ludzie psioczą, że ktos ma szybko ultra zajebisyt set battlecośtam i 5 chłopad nie może go ujebać na WZ:). Poczekajcie jeszcze trochę to i wasz TOR dorobi się wszystkich tych dobrodziejstw co WoW/Rift etc. To w koncu tez themepark.


Akurat pvp w wowie jest spierdolone nie przez ogólny design ,a przez balans.BG są w porządku ,areny z załozenia też (balans wszystko spierdolił),RBG wprowadza tak zwaną marchewke o która ludzie się biją po wyfarmieniu gearu o honor.Sam combat jest dynamiczny i płynny.W swtor combat tez jest przyjemny ,na dzień dzisiejszy balans też jest na dobrym poziomie (prócz paru rodzynek na jutube jebiących crity po 10k) .A rift jest już troche na rynku i pvp tam jak było zjebane tak jest i będzie,do tego ta multiclassowość narobiła takiego zamieszania że nie maja NAJMNIEJSZYCH szans na balans.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 19:47 
Cytuj  
Możesz wytłumaczyć dlaczego pvp w rifcie jest zjebane a w ToR takie cudowne? Bo czytam fora różne i jakoś tego nie mogę zrozumieć gdzie ta przezajebista wyższość ToR nad innymi mmo w kwesti PvP. Oświeć nas - serio.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 19:50 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Co do pvp w rifcie i napierdalania 3 makr na krzyż - te makra trzeba jeszcze napisać, miec jakiś sensowny gear/build etc i ogólnie ogarniać. W WoW były makra i nikt nie płakał.

Ja tam ostatnio na VT słyszałem jak ludzie psioczą, że ktos ma szybko ultra zajebisyt set battlecośtam i 5 chłopad nie może go ujebać na WZ:). Poczekajcie jeszcze trochę to i wasz TOR dorobi się wszystkich tych dobrodziejstw co WoW/Rift etc. To w koncu tez themepark.


Akurat pvp w wowie jest spierdolone nie przez ogólny design ,a przez balans.BG są w porządku ,areny z załozenia też (balans wszystko spierdolił),RBG wprowadza tak zwaną marchewke o która ludzie się biją po wyfarmieniu gearu o honor.Sam combat jest dynamiczny i płynny.W swtor combat tez jest przyjemny ,na dzień dzisiejszy balans też jest na dobrym poziomie (prócz paru rodzynek na jutube jebiących crity po 10k) .A rift jest już troche na rynku i pvp tam jak było zjebane tak jest i będzie,do tego ta multiclassowość narobiła takiego zamieszania że nie maja NAJMNIEJSZYCH szans na balans.

Ktorego nigdy nie mialo tam byc. Sami to wprost powiedzieli ze nie będą sie bawić w balans klas, bo nie widzą możliwości jego stworzenia.
Multiclasowosc to najwieksza zaleta rifta.
Get over it. Brak balansu jest wpisany w RPG.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 19:51 
Cytuj  
@Zaboleq
Balans klas i dobry projekt mapy. Czyli dokładnie to, czego nie ma w Rifcie.
Do tego nagrody w TOR są lepsze-gear jest bardziej do użytku w PvE, chyba lepszy exp.


Ostatnio edytowano 12 sty 2012, 19:55 przez Isengrim, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 19:55 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Brak balansu jest wpisany w RPG.


w PvE moze i tak, ale w PvP brak balansu jest niedopuszczalny.


_________________



**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 19:56 
Cytuj  
Czytając was mam wrażenie że gram w jakieś inne SW:ToR bo dla mnie to theme-park marzeń.
Estetyka gry mi się podoba (grafa jest antyczna ale i tak w każdej grze przestaję patrzeć na nią po jakimś czasie).
Nie ma globalLFF nie ma durnych teleportacji na insta, nie ma warzonów cross serwer i innych wkurzających mnie ułatwień, których się wszyscy spodziewają że będę używał.
Jest fajne pvp, przyjemne pve, questy z dialogami które przykuwają mnie choć trochę do lore, a nie przewinąć i zobaczyć ile tyłków/łap/macek czegoś tam mam przynieść.
Walka jest bardzo przyjemna, nie polega na naciskaniu makro i trzeba do licha czasem pomyśleć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 19:56 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
iniside napisał(a):
Brak balansu jest wpisany w RPG.


w PvE moze i tak, ale w PvP brak balansu jest niedopuszczalny.
OD zbalansowanego PvP sa MOBA RTSs i Shootery.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 19:59 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Huragan napisał(a):
iniside napisał(a):
Brak balansu jest wpisany w RPG.


w PvE moze i tak, ale w PvP brak balansu jest niedopuszczalny.
OD zbalansowanego PvP sa MOBA RTSs i Shootery.


Czyli uwazasz, ze grach mmo nie powinno byc w ogole PvP ? Bo jak sama nazwa wskazuje PvP to gracz przeciwko graczowi, i by walka byla fair, obie postacie musza byc zbalansowane.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 20:02 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
iniside napisał(a):
Huragan napisał(a):
iniside napisał(a):
Brak balansu jest wpisany w RPG.


w PvE moze i tak, ale w PvP brak balansu jest niedopuszczalny.
OD zbalansowanego PvP sa MOBA RTSs i Shootery.


Czyli uwazasz, ze grach mmo nie powinno byc w ogole PvP ? Bo jak sama nazwa wskazuje PvP to gracz przeciwko graczowi, i by walka byla fair, obie postacie musza byc zbalansowane.

Uwazam ze w MMO powinno być PvP ale pod zadnym pozorem nie powinno byc zbalansowane na 1v1. Optimum jest według mnie danie gracza zestawu skili i niech sobie skladaja postac wedle wlasnego upodobania.

A na koncu i tak sie rozstrzygnie kto ma lepiej zorganizowany zerg.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 20:05 
Cytuj  
Huragan, pvp 1v1 nigdy nie będzie balansowane bo nawet w twoje grze marzeń jeden będzie potrafił doić krowy, a drugi nie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 20:12 
Cytuj  
trailer nowego dungeona z 1.1

http://www.youtube.com/watch?v=WdWWxYii ... r_embedded

calkiem fajnie sie zapowiada :D

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 20:19 
Cytuj  
embe napisał(a):
pvp 1v1 nigdy nie będzie balansowane bo nawet w twoje grze marzeń jeden będzie potrafił doić krowy, a drugi nie.

I nie powinno być zbalansowane 1v1 bo to głupota imo.

Po prostu żaden build/ clasa ,etc nie powinnien być 'ultimate' powinny być słabe strony jakieś.

Jak już to balans powinien być grupa vs grupa ,żeby np umożliwić jakąś szansę pobicia mniejszym grupą większej ,a nie ,że zawsze większy zerg wygrywa.

Zresztą SWTOR , WoW, Rift, etc to są gry PvE przecież z dodatkiem PvP i balansowanie pvp 'na siłę' tylko szkodzi.

Zresztą od balansu to są FPS-y.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 20:28 
Cytuj  
Sam system medali niejako zmusza ludzi żeby przestali sie opierdalać i grali.W mniejszej lub wiekszej mierze niestety zjebali to że wykonujac objective danej mapy nie jest się nagradzanym medalami ,ale miejmy nadzieje to poprawia.

Balans to nie tylko kwestiwa 1vs1 ,kwestia tego żeby każda klasa miała odpowiednia ilość toolsów do użycia ,a nie doprowadzać do sytuacji gdzie ktoś ma 5 escapów ze stuna,snera i przy tym napierdala jak popierdolony ranged ,a drugi nie ma wogole wyjścia ze stuna i jest kitowany przez all day all night.Wiadomo każda klasa powinna mieć swoją unikalną mechanike ,ale trzeba pamiętać o tym żeby nie było zbyt dużej dysproporcji .

Nigdzie nie napisałem ze w torze pvp jest najcudowniejsze na świecie.Nadmieniłem tylko że atm na rynku tylko wow i swtor ma fajne pvp ,z dynamicznym i płytnnym flow plus w większej lub mniejszej mierze ciekawy content pvp.Ja kupilem tora zeby sprawdzić pvp i niestety sprawia mi fun ,gdyby nie to bym pewnie dalej masakrował wowa,bo tam mimo full gearu lubilem poprostu robić BG mimo zadnego wyzszego celu (typu gear itp).


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 20:41 
Cytuj  
Fakt pvp w tor też mi się podoba, wkurzają tylko afkerzy ale reszta jest bardziej niz ok, huttball mi się podoba najbardziej ze wszystkich 3 wf, do tego jeżeli dotrzymają słowa w styczniu jeszcze powinni dodac nowe wfy.

Oby 1.1 jak najszybciej wprowadzili bo 50tki operati/scound zabijące mnie w 2 ciosach nie są zupełnie smieszne.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 21:34 
Cytuj  
17 styczeń

http://torpedia.pl/page.asp?ID=65193


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 22:01 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Fakt pvp w tor też mi się podoba, wkurzają tylko afkerzy ale reszta jest bardziej niz ok, huttball mi się podoba najbardziej ze wszystkich 3 wf, do tego jeżeli dotrzymają słowa w styczniu jeszcze powinni dodac nowe wfy.

Oby 1.1 jak najszybciej wprowadzili bo 50tki operati/scound zabijące mnie w 2 ciosach nie są zupełnie smieszne.



No spyke masz swoj balans:)
A kolejny patch w marcu wiec nie wiem czy tego kontentu bedzie nasrane tak jak to niektorzy zakladają:). Ale pozyjemy-zobaczymy. Może coś z tego będzie.A Co do kiepskich map na WF w rifcie to srednio kiepskie są. Taki CODEX jest całkime si i mi się podobą bardzo (library też). A dalej to zobaczymy jak to będzie wyglądać.

Może kiedyś zagram jeszcze jak poprawią co nieco i dodadzą. Ale pewnie nie będzie to wcześniej niż ten marzec i koejny patch. Bo wtedy ma byc chyba kolejny warfront?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 22:05 
Cytuj  
Ale operative ma zabijać na 3 cd. Taka klasa.

Codex...wiesz już że wystarczy tam trzymać 2 punkty z 4 żeby wygrać?

*

Posty: 69
Dołączył(a): 28.01.2011
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 22:35 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Codex...wiesz już że wystarczy tam trzymać 2 punkty z 4 żeby wygrać?


Nie ma w tym nic zlego. Bardzo dobrze ze tak wlasnie jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 22:45 
Cytuj  
embe napisał(a):
Huragan, pvp 1v1 nigdy nie będzie balansowane bo nawet w twoje grze marzeń jeden będzie potrafił doić krowy, a drugi nie.


papier nozyce kamien , to jest najlepszy balans w grach mmo

Gdy jednak jedna klasa jest OP nad innymi to takie cos zabije kazda gre mmo.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 23:16 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
embe napisał(a):
Huragan, pvp 1v1 nigdy nie będzie balansowane bo nawet w twoje grze marzeń jeden będzie potrafił doić krowy, a drugi nie.


papier nozyce kamien , to jest najlepszy balans w grach mmo

Gdy jednak jedna klasa jest OP nad innymi to takie cos zabije kazda gre mmo.

Oj huraganku. Przeciez w twoim ukochanym archeage nie ma klas. Oh wait..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.