mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 10:54 
Cytuj  
Chujnia, może jeszcze w nagrode że nie mogliście sobie porządnie pogrindować dadzą 3x exp rofl.


_________________
Cytuj:
I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 12:35 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Jedi rosna bo sa overpowered, niech naprawia inne postacie to i jedi bedzie mniej :<


Jak slysze takie bzdury to juz nawet nie wiem czy sie smiac czy plakac....
Jedi "god mode"?? lol to brzmi jak noobs cry, niestety
Moze w koncu czas nauczyc sie grac profesja ktora sie posiada? :p

A swoja droga chyba jest jasne do czego SOE zmierza: no more legendary weapons, no more elite professions, po prostu banda klonow nie rozniaca sie niczym pod wzgledem sprzetu....gra dla amerykanskich nastolatkow, latwa prosta i przyjemna,dajaca wszystko od poczatku(wkrotce pewnie i jedi)....i z kazdym patchem kolejny kop w dupe vet playerow. A chyba nie od dzis wiadomo ze utrzymanie lojalnego klienta jest o wiele tansze niz przyciagniecie nowego (ktory i tak odejdzie po 2-3miesacach). Widac SOE w tej pogoni za popularnoscia WOW'a i iloscia kont tam dosyc ostro sie zagalopowalo

Jak dla mnie zawsze kazdy MMORPG to byla gra w ktorej by dojsc do czegos trzeba bylo poswiecic troche czasu i wysilku. I wtedy przynajmniej mozna docenic to co sie zdobylo...
Wiec placzcie dalej ze 2 tyg na cl80 to za dluuugo, placzcie dalej ze ktos ma lepsza bron ode mnie bo gra juz od 2lat a ja jestem noobem a tez chcialbym byc uber...pytanie tylko jak dlugo gra w ktorej nie bedzie niczego co chcialoby sie zdobyc bedzie w stanie was utrzymac...

LOL jedi god mode.....to sie usmialem niezle :p


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 12:39 
Cytuj  
giwera napisał(a):
zeby nie bylo tez zabiore glos:)
mi sie podobalo z xp jak bylo przed cu
przynajmniej jedi spokojnie w osamotnieniu uczyli sie wladac swoimi mocami:)
po cu zrobilo sie "too easy" dla jedi

jak by nie patrzec pub22 tak jakby przywrocil system expowania sprzed cu:)
jestem za:)


Swiete słowa ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 13:03 
Cytuj  
Criss napisał(a):
Moze w koncu czas nauczyc sie grac profesja ktora sie posiada? :p

Racja, ale tak między bogiem a prawda, niektóre profy są zjechane całkowicie :har:

Criss napisał(a):
Jak dla mnie zawsze kazdy MMORPG to byla gra w ktorej by dojsc do czegos trzeba bylo poswiecic troche czasu i wysilku. I wtedy przynajmniej mozna docenic to co sie zdobylo...
Wiec placzcie dalej ze 2 tyg na cl80 to za dluuugo, placzcie dalej ze ktos ma lepsza bron ode mnie bo gra juz od 2lat a ja jestem noobem a tez chcialbym byc uber...pytanie tylko jak dlugo gra w ktorej nie bedzie niczego co chcialoby sie zdobyc bedzie w stanie was utrzymac...

Odpowiem Ci - nie utrzyma... Ale idąc Twoim tokiem myślenia to zauważyłem, że w tej chwili wystepują takie przypadki, nie będę wymieniał konkretów ;) ale spotakałem się już, że dwu-tygodniowy gracz mający 80cl stwierdza, że nie widzi sensu w tej grze, bo nie ma żadnej uber broni itd...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 13:06 
Cytuj  
Criss napisał(a):
LOL jedi god mode.....to sie usmialem niezle :p


Gdzie tak napisalem ? :P Napisalem tylko ze sa overpowered.
Chodzi mi o to ze leveling niech se bedzie i nawet przez 2 lata, ale niech on bedzie ciekawy. Sorka ale wyroslem juz dawno z tluczenia kilkaset razy tego samego moba by osiagnac kolejny level. Poprostu mnie to nie bawi, wole ten czas spedzic uczac sie czegos lub rozwijajac siebie a nie wirtualna postac.
No ale juz tyle flamow tego typu przezylem ze dam se spokoj, jak chcesz to se marnuj zycie siedzac po kilkanascie godzin przed gra i robiac to samo i dajac sie doic devsom ktorzy maja cie w dupie, ja wole to wykorzystac pozytywniej.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 13:10 
Cytuj  
Ja nie widze zeby Jedi byli overpowered. Moze malym unbalance jest MDefender - ktory jak zapoda wszystkie aury to Ranged profesja moze sie gonic do usranej smierci/padnie szybko jezeli ma wypasiona saberke i potrafi force run dobrze uzywac.
A reszta? Nie mam zadnych problemow z pokonaniem MLS/MENCH, MLS 4040 Defender, o powers nie mowiac. Tutaj wedlug mnie jest to bardzo gimpniete, moce mialy ogromna sile i przewage nad kazdym mistrzem szermierki saberka,a w SWG to mozna zapodac choke dota ktory zabiera mniej niz Combat Medicowsci Neurotoxin, nie mowiac o Force Lightningu ktory sie nadaje zeby poglaskac banthe:<


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 13:18 
Cytuj  
Mowiac overpowered mam wlasnie to na mysli, pozwalaja stworzyc postac ktorej za chuja nie zabijesz. Albo powinni zredukowac mozliwosci tego god-mode albo zwiekszyc jakos dmg u innych, by przynajmniej bylo mozliwe zalatwienie takiego


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 13:29 
Cytuj  
Co do gimpnietego powers sie zgodze, ale jest tez tu maly problem: powers nie moze miec podobnej skutecznosci (czyt. dmg) bo po pierwsze-profesja bez zadnych kosztow (nie potrzeba broni, surowcow na szable, godzin i milionow spedzonych na perly/krysztaly) a po drugie - wyobraz sobie pre-cu jedi z perfect szabelka i do tego dolozone powers z uber dmg. Jedi z MLS+MP nie potrzebowaloby zadnych def przy takim polaczeniu,zjadajac kazda profesje.

A co juz tego legendarnego mdef ktory rzekomo jest overpowered...fakt, w polaczeniu z dobra szabla ( a wierz mi ze tych dobrych jest naprawde niewiele bo sporo jedi zostalo udupionych przy konwersji krysztalow -perfetc tuny czesto byly zamieniane nie do 120dmg, a tylko do 90-100) a do tego malo juz jest pre-cu jedi) ale przeciez jak sama nazwa wskazuje - to ma byc defender ;) A nawet i na mdef sa sposoby...
Bo chyba nie placzemy tutaj ze pre-cu jedi grajacy od 1-2 lat ktorzy sporo czasu poswiecili na kompletowanie sprzetu bija za mocno? ;)
Zostaja cale tabuny post-cu jedi do bicia, z gownianymi szabelkami, z gownianymi umiejetnosciami :p


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 13:37 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Mowiac overpowered mam wlasnie to na mysli, pozwalaja stworzyc postac ktorej za chuja nie zabijesz. Albo powinni zredukowac mozliwosci tego god-mode albo zwiekszyc jakos dmg u innych, by przynajmniej bylo mozliwe zalatwienie takiego


Mimo ze mam mdef nadal nie mam pojecia co to jest ten Twoj god-mode :/
AI ktory zjada mind i force momentalnie i podczas ktorego nie moge sie niemal ruszyc?
A moze force valor ktory daje 20% bloku ale za to i redukuje dmg?
A moze aura, ktora mozna zniwelowac niemal do zera przy pomocy armor break?
Chyba ze tym god-mode jest szabla w najlepszych wypadkach majaca 730dmg i tylez mod dps....chociaz przewanie jedi nie moga sie poszczycic niczym wiecej niz 450-500 mod dps
(swoja droga ciekawe czy w ogole wiesz o jakich skillach mowie i co one daja )

Jesli mdef jest dla Ciebie god-mode, to ciekawe co powiesz na polaczenie MCM/MBH+low SAC weapon+75% Armor Break protection slice na armorze :p

Nerf them all cause they are better than me! :p


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 15:15 
Cytuj  
mialem takiego typa mial uber template ja w armour 8k na energie dobry template ceas warte 150 mil rifle z max dmg i zeslicowana na spda popy do dmg i wogule sporo bajerow to on mnie jechal po ponad 1k dmg ja go jechalem po 300 max dmg lol to jest lol mam na to swiadkow

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 15:45 
Cytuj  
No ale co w tym nie fair?? Koles poswiecil pol roku (jesli nie wiecej) na grind jedi, pozniej z miesiac-dwa campowal krayty, wydal ze 100 mill na perly, drugie tyle na CA....cos mu sie chyba nalezy za czas poswiecony na stworzenie postaci (przyjmujac ze na sprzet wydaliscie podobna kase,choc i tak watpie biorac pod uwage ilosc perel i ich ceny potrzebna do otrzymania dobrego tuningu)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 15:53 
Cytuj  
Criss - ja mowie o MDefenderze jako ranged obecnie. Jako meleer nie jednego rozwalalem, wlasnie dzieki swords 0030 (Adv abreak).
Jako ranged w otwartej walce (nie mowie o snip shocie, jak channeluje), NIE MA SZANS pokonac mdefendera. Z 663 dps rifle, przy adv crit shocie bije za 200dmg (0404 defendera za 600, nondefendera za 800-900), ale dodajmy do tego wszystkie aury i mam przy 320accuracy na 10 hitow 7missow ;)

Ja nie mowie ze to jest overpowered, ja tylko mowie, ze przydalyby sie wieksze minusy za block aure, oraz naprawienie buga z force runem - inaczej moze bym mu mind wypsztykal.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 16:05 
Cytuj  
ten typ mial defendera na 100%

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 16:24 
Cytuj  
Jak Ci jechal za 1k dmg, to na 100% nie miales zbroi slicowanej anti-armor break, a bez tego nie ma sensu w ogole zabierac sie za jedi


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 16:53 
Cytuj  
rafgate napisał(a):
mialem takiego typa mial uber template ja w armour 8k na energie dobry template ceas warte 150 mil rifle z max dmg i zeslicowana na spda popy do dmg i wogule sporo bajerow to on mnie jechal po ponad 1k dmg ja go jechalem po 300 max dmg lol to jest lol mam na to swiadkow

Przy walce z defenderem z aura to tak samo jak z TKM z CoB. Zbyt duzy rozstaw miedzy min a max dmg powoduje ze duzo obrazen jest wyparowanych przez defy. W takich wypadkach lepsza jest bron z mniejszym max ale za to mala roznica miedzy obrazeniami. Nie wspominajac o tym jakie spustoszenie robi na initate armor AB ;)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 17:18 
Cytuj  
bah, kolejny płacz 2 miesięcznych BH że nie mogą 2 letniego jedi zabić...



ŻAŁOSNE !


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 17:24 
Cytuj  
Gdzie Ty widzisz placz?
Gorsze od Jedi/BH whinerstwa jest dopisywanie sie do watkow bez przeczytania chocby 2 postow:<


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 17:29 
Cytuj  
15 postów nad tobą rozpoczyna sie ta dyskusja


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 17:44 
Cytuj  
Ale ja nie widze zeby jakis '2miesieczny bh' plakal tu bo 'nie moze pokonac 2 letniego jedi'....


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 17:46 
Cytuj  
no niech ci będzie, ale to była taka przenośnia ...


Ehh zamknijmy plz temat bo znów sie tu niezłe szambo robi


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.