mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 08:24 
Cytuj  
lotro ma 4lata i tez nie mialo zadnego LF toola (dopiero teraz wydali LFD tool , ktory i tak nie dziala) i pzez 4lata lotro ludzie sobie radzili , dzieki globalLFF i do dzisiaj na tym sie opieraja , malo kto uzywa nowego LFG , tak samo jest juz w SWTOR , global chaty na kazdym realmie , na forach juz o tym pisali aby dac /join GlobalLFF

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 08:25 
Cytuj  
A dlaczego do BF3 kupiłem klucz za 40zł a do BFBC2 za 12 zł:)?? SWTOR wczoraj w empiku widziałem za 139zł we Wrocku.

Cena nie ma to nic do rzeczy w sumie. Normalne klucze chodzą po około 50 zł(tak jak WoW podstawka).

Zastanawia mnie tylko jedno. Niektórzy zachowują się tak, jakby chcieli bronić dobrego imienia SWTOR bo gra sama nie potrafi się obronić.
Nikt nie twierdzi, że gra to istny chłam jednak do gry bardzo dobrej niestety sporo jej brakuje. Na tą chwilę jedyne co gra oferuje to fajne dialogi - szkoda tylko, że questy są tak samo debilne jak te z początku WoWa czyli zanieść, przynieś, zniszcz i zabij. Już Cataclysm oferował to samo o ile nie lepiej w kwesti tego, co w quescie trzeba bylo zrobić(dodaj do tego phasing jeszcze, sporo ludzie Cata zachwalalo, nawet trolle tego forum).

Ktoś ostatnio powiedział, że gra w SWTOR dla towarzystwa. To chyba najlepiej podsumowuje sytuację (po części na pewno).

Obecnie są flashpointy i Warzone i w sumie to wsio. Rajdy są ale jak wiadomo ten end Content ujrzy pewnie niewielu w porównaniu do liczby graczy. Pytanie, ile osób które zakupił grę będzie lvlowało "X" altów i przedłużało subskrypcję?

Ja sam gram, bo fabuła wydaje się fajna ale w sumie to jest jakby singiel. Może jakbym miał więcej czasu to coś by z tego było? Zobazcymy kto jeszcze będzie grał za 2 miechy

Co do Rifta... Ma sporo z WoWa rzeczy, które mi pasują bo czasami nie mam zbyt wiele czasu. Rifty do tego 20 lvl póki co są fajnym urozmaiceniem a dalej? Zakładam, że też będzie fajnie :). Nie szkoda mi 16 zł. :)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 09:07 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Niah napisał(a):
sam chciałbym wiedzieć czemu nie było tego w wowie od samego początku


O ja pierdole. Wyjdz z tego forum plz.

Mamy rok 2012 a nie 2004 i tbh to chuj mnie obchodzi co bylo w WoW w czasie launchu a czego nie bylo. Standardy sie zmienily i koniec.

Brak takich rzeczy jak Dual Spec, fora serwerowe, combat log, chociazby resizeable UI, brak osobnego bracketa dla max lvl w WZ, brak jakichkolwiek mechanizmow LFG i gildiowych swiadczy o ogromnej amatorce Bioware w kazdym aspekcie oprocz storyline i o tym ze ostantnie piec lat chyba przesiedzieli zamknieci w siedzibie nagrywajac voiceovery. Dopuszczenie fail-Mythic do koryta tez napewno grze nie pomaga/pomoze.

Ja rozumiem ze gra sie moze podobac... mnie samemu sie podoba jako singleplayer cRPG (bo jako MMO to atm megafail pod kazdym wzgledem niestety) ale kurwa niektorzy z takim poziomem postow i komentarzy to powinni juz dawno wpelznac do trumny i poporstu umrzec bo az zal ze internet musi chlonac takie bzdury i bullshity.



od kiedy jesteś wyznacznikiem co ma się podobać a co nie?

dual-spec jest głupotą.

Faktycznie. 10 tankow, 10 healerow i milion dps jest super rozwiazaniem!
Ja moge healowac, ale jak mam za kazdym razem placic za respec, wydawac znowu punkty, to niech spierdalaja.
Sry.
BioWare jedyne co dobrze zrobilo to singleplayer. Bo cała reszta w tej grze po prostu leży.
1) Brak Global LFG.
2) Brak cross-server BG
3) Flashpointy są nudne jak cholera. Robi sie to to godzine, z czego 50minut zabija trashe, 5 minut dialogi i 5 minut bosy. lolololo. GZ komukolwiek kto je projektowal.
4) Kto to wogole widzial zeby w grze nastaiwonej w sumie na solo, projektowac content pod tank-heal-dps ? WTF!?
5) BioWare zrobilo dokladnie na odwrot niż blizzard. Skopiowali wszystkie najgorsze pomysly z innych mmo i dodali cos od siebie. (tzn. 6 lat temu to moze i te pomysly bylo dobre..).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 09:21 
Cytuj  
ano niestety.
jedyne co trzyma w tej grze to story ale i tak juz powoli coraz mniej chce mi sie robic.
granie w party tez rewelacja wielka nie jest, ot biegniamy razem, zabijamy, koniec.
najgorsze jest to, ze chcialbym zrobic samo story - ale nie moge.
musze nakurwiac wiekszosc questow pobocznych bo inaczej bede mial za niski level do nastepnej zony.

jako singiel calkiem udany produkt. ale poza tym to niestety rewelka to nie jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 09:45 
Cytuj  
Dokładnie.. za mało, żeby płacić za to abo.


_________________
@polygamia

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 09:50 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Brak cross-server BG


debilizm

@Mendol
czyli co dawać tobie jeszcze tydzień i quit?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 09:52 
Cytuj  
10 dni. musze 30lvl zrobic.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 09:58 
Cytuj  
Lvl48, class quest dla Sith warriora done. Fabula miodzio, single playerowe ficzersy ok. Jako mmo slabo to widze, jakos ciezko bedzie zrobic hard mody bez LFG toola zwlaszcza ze jak ktos pisal flashpointy sa beznadziejnie nudne.
Widac tutaj failmythic style. W WAR pierwszy PQ dla kazdej rasy byl cudowny, z fajna fabula, objectivami i animacjami. A kazdy nastepny to zabij 150 slabych mobow, zabij 15 srednich, zabij bossa. Flashpoty to to samo, entry flashpoint jest zajebisty, a kazdy nastepny ma jeden dialog. WTF?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:01 
Cytuj  
Ktoś jeszcze idzie do RIFTA:P? Tam przynajmniej nie będzie Pand...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:02 
Cytuj  
Niah napisał(a):
iniside napisał(a):
Brak cross-server BG


debilizm

@Mendol
czyli co dawać tobie jeszcze tydzień i quit?

Wroc do dziury z ktorej wypezles i nie wracaj. Zobczymy jaki to bedzie debilizm, kiedy 99% dobije do 50lvl a ty altem bedziesz sobie BG chcial robic.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:04 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ktoś jeszcze idzie do RIFTA:P? Tam przynajmniej nie będzie Pand...


skończ z tym riftem, kogo jakiś rift obchodzi?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:05 
Cytuj  
jak tak dalej pojdzie, to pewnie wiele osob wroci do rifta.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:19 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jak tak dalej pojdzie, to pewnie wiele osob wroci do rifta.


a wbiliscie chociaz 50 w rifcie?:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:25 
Cytuj  
w rifcie tak :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:27 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
10 dni. musze 30lvl zrobic.


z tobą już tak jest, zbałamucisz i zostawisz


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:31 
Cytuj  
Ja mam 2x 50 plus miliard altów w Rift i kompletnie mnie tam nie ciągnie wolę stwora ;)

A że nie ma cross-server LFG to dzieki bogu!

Jeden z najgłupszych pomysłów ze stajni Blizzarda.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:34 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Ja mam 2x 50 plus miliard altów w Rift i kompletnie mnie tam nie ciągnie wolę stwora ;)

A że nie ma cross-server LFG to dzieki bogu!

Jeden z najgłupszych pomysłów ze stajni Blizzarda.

No pewnie. bo siedzenie na stacji i spamowanie lfm na generalu jest takie cool!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:34 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ano niestety.
jedyne co trzyma w tej grze to story ale i tak juz powoli coraz mniej chce mi sie robic.
granie w party tez rewelacja wielka nie jest, ot biegniamy razem, zabijamy, koniec.
najgorsze jest to, ze chcialbym zrobic samo story - ale nie moge.
musze nakurwiac wiekszosc questow pobocznych bo inaczej bede mial za niski level do nastepnej zony.

jako singiel calkiem udany produkt. ale poza tym to niestety rewelka to nie jest.


Przeciez questy poboczne tez swoja fabule maja, przewijaja sie w nich te same postacie itp. Same zadanie niestety sa troche banalne, ale od strony story jest ok. Osobiscie nie czuje znudzenia questowaniem jak w innych mmo, ale to moze dlatego ze jestem fanem starwars.

SWTOR >>>> Rift jak dla mnie. W rifcie czulem totalna wtornosc, jakbym gral w kolejnego koreanczyka.

Poza fabula w SWTOR podoba mi sie tez ekonomia, jest na co wydawac kase, jest tez jak zarabiac. Jak znam zycie pewnie to spierdola i kazdy bedzie mial 10 mln w ramach walki z goldsellerami, ale na teraz jest ok.

Najwieksza wada to dla mnie to, ze mam 21 lvl i nie spotkalem zadnego gracza przeciwnej frakcji, taka Balmorra az sie o to prosi. Mogliby dac chociaz jakis sektor gdzie questy bylyby w tym samym miejscu.

Generlanie mi sie gra podoba, od czasu wyjscia FE nareszcie jakis mmo do ktorego z przyjemnoscia sie loguje. Abo napewno wezme na miesiac, moze dwa, a dalej zobacze jak sie gra bedzie rozwijac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:36 
Cytuj  
Mnie osobiscie gra sie calkiem przyjemnie.Aktualnie 44 lvl sith warrior marauder po stronie Empire.

Codziennie staram sie zrobic daily flashpoint (ostatnio tak sie uparlem ze 3 lvl wbilem na flashpointach :p ale juz mi sie potem zygac chcialo).

Latam po planetach , robie qesty , zabije sie jakiegos world bossa , pojdzie na flashpointa , czas jakos leci.Mnie osobiscie w przeciwienstwie do innych fabula wali i od chyba 15 lvl gram na spacji + spam 1 na gadkach.

Nie ukrywam ze gdyby nie troche starych znajomych z ktorymi siedzimy sobie na TSie i narzekamy na bledy , podniecami sie dropami i robimy sobie oglnie jaja , to pewnie gra by mi sie mogla juz znudzic ale dzieki temu tak nie jest.

Jesli chodzi o plusy i minusy , to zdecydowanie wiecej jest tych drugich.Z drugiej jednak strony mysle ze ludzie zbytnio sie przyzwyczaili do mechanizmow jakie ma w sobie WoW i teraz z racji tego przyzwyczajenia whinuja na to czego brakuje w SWTOR.

Mnostwo rzeczy wkurwia , zgadzam sie , ktore by mogli poprawic lub dodac w tempie blyskawicznym :

-jak giniesz we flashpoint to wywala cie przed instancje i czeka kazdego dlugie wczytywanie
-jak was wywali to postac jest odwrocona nie w strone flashpointa ale w druga
-od cholery bugow w klasach - przynajmniej w mojej
-opoznienie na skilach
-chujowy silnik
-najchujowsze AH jakie w zyciu widzialem , nawet gdybym chcial utrudnic zycie , to bym na cos tak chujowego nie wpadl
-bledy w wyswietlaniu gearu u innych graczy
-nie mozna wywalac niektorych qestow

i wiele , wiele innych mniej lub bardziej upierdliwych rzeczy.

Mnie najbardziej dziwi to , ze w zapowiedziach 1.1 i poprawach , brak jest tak wielu istotnych bug fixow o ktorych pisza gracze ze az w dupie strzyka.Ja nie wiem czy oni tego nie widza?Czy maja to w dupie?

Przyklad :

Bug ravena na normalu - maja naprawic.
Bug ravena na HM - wszyscy o tym wiedza ale w 1.1 nic nie jest o tym napisane, wiec kiedy oni zamierzaja to naprawic?w kwietniu?jak tu jeszcze nie wiadomo kiedy 1.1 ma byc...

Gram bo chce, nikt mnie do tego nie zmusza.Jak D3 nie wyjdzie za szybko to pewnie do tego czasu bede gral albo jak sie koledzy wykrusza.

Prawda jest taka , ze w tej chwili na rynku nie ma "nic ciekawszego" a odgrzewanie kotletow w postaci WoWa i kunfupandy jest totalnym debilizmem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:38 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
Ja mam 2x 50 plus miliard altów w Rift i kompletnie mnie tam nie ciągnie wolę stwora ;)

A że nie ma cross-server LFG to dzieki bogu!

Jeden z najgłupszych pomysłów ze stajni Blizzarda.

No pewnie. bo siedzenie na stacji i spamowanie lfm na generalu jest takie cool!

znajdź sobie gildię, ja dostaje instant invy (gram jako pure healer, póki co solo)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.