mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 19:34 
Cytuj  
Włączyłem rifta.
To jest kurwa nie pojęte jak ta gra działa płynnie, jak lepsze ma animacje i wogóle w jakim stopniu jest "polished".
Jak zwykle za dobre marki biorą się firmy które nie powinny.
Głupia animacja szat w RIFT wygląda świetnie(tak jakby sie zachowywayły w rzeczywistości) a w SWTOR jak rozciągniete spodnie, co jest imo przesada w grze, ze gdzie 70% ma wlasnie szaty ubrane..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 19:37 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a jak dlugo grales w ta bete? ktory level zrobiles?
ile contentu widziales? ile wz zrobiles?


Niektorzy sa na tyle inteligentni, ze potrafia ocenic gre po jej przetestowaniu 5 minut, a innym (jak tobie) to zajmuje tydzien :)
Wnioski na koniec sa i tak takie same.
Co do SWTORa, to zauwaz, ze powielacie teraz (po 2 tygodniach gry) te same zarzuty do tej gry co ja jej zarzucalem po 5 minutach. Niektorym jak Tosiek potrzeba wiecej czasu by dojsc do tych samych wnioskow.


_________________



******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 19:38 
Cytuj  
nie da się ocenić żadnej gry po 5 minutach.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 19:43 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Głupia animacja szat w RIFT wygląda świetnie(tak jakby sie zachowywayły w rzeczywistości) a w SWTOR jak rozciągniete spodnie, co jest imo przesada w grze, ze gdzie 70% ma wlasnie szaty ubrane..

Akurat animacja płaszcza bardzo mi się w TOR podoba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 19:46 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
nie da się ocenić żadnej gry po 5 minutach.


Jak widac da sie :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 19:48 
Cytuj  
tzn. w sumie huragan moze ocenic po 5min.
bo jemu zadne mmo poza wow'em i aa sie nie podoba, wiec z defaulta krytykuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 19:52 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
iniside napisał(a):
Głupia animacja szat w RIFT wygląda świetnie(tak jakby sie zachowywayły w rzeczywistości) a w SWTOR jak rozciągniete spodnie, co jest imo przesada w grze, ze gdzie 70% ma wlasnie szaty ubrane..

Akurat animacja płaszcza bardzo mi się w TOR podoba.

Bo to nie jest animacja tylko symulacja ;p.
Zresztą płaszcze to pikus.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 19:52 
Cytuj  
Ale dużo hateu... Gra nie jest chujowa ale 200zł warta nie jest jeśli na rynku są inne bardziej dopracowane tytuły. Do pogrania ok ale hmm samo Story to nie wszystko. Trzeba podczas questowania grindować moby i to na taką samą skalę jak na początku wowa bo praktycznie każdy quest to zabij coś a bonus do questow to zabij jeszcze wiecej czegos. Pograłem dzisiaj znowu chwilę i strasznie mnie to wkurwiło (specjalnie na Jedi, żeby nie wiązać tego z moim trooperem).

A już Scenario w WHO chyba bardziej ludzi zassało mimo strasznego zbugowania jak na grę stricto PvP. Z tego co pamiętam to ludzie bawili się wysmienicie 2-3 miesiące a potem spora część odpadła.

Poza tym na dłuższą mętę liczą się items, items i items + jakieś tam ranki i Achie. PvP też trzyma ludzi. Na pewno nikt nie będzie robił 10 altów po to tylko, żeby wbić 50lvl i zacząć od nowa. Prędzej po to, żeby pograć sporo na 50 lvl. A do tego musi być nowy kontent + bug fixing a EA milczy niestety.

Sam jestem ciekaw co wykombinuja. Póki co gram od czasu do czasu dla relaxu:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 9 sty 2012, 19:57 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 19:53 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tzn. w sumie huragan moze ocenic po 5min.
bo jemu zadne mmo poza wow'em i aa sie nie podoba, wiec z defaulta krytykuje.


Jak do tej pory Mendolu zadne MMO, powtarzam.. ZADNE.. nie ma tak dynamicznego i dopracowanego combatu jak WoW. Deal with it.
Minelo tyle lat od releasu WoWa, a devsi nowych mmogow nadal robia crapy i nie potrafia nawet zblizyc sie do mistrza Blizzarda.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 19:54 
Cytuj  
combat w daoc i dfo podobal mi sie bardziej.
w rifcie tez nie byl najgorszy.

a ty dynamike to znasz z filmikow raczej :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 19:54 
Cytuj  
Huragan, Mendol i inni, jeszcze jeden flamogenny post i zaczynam was usuwac z tego tematu.
W szczegolniosci Huragan. Nie grasz, nie prowokuj i wstrzymaj sie z wycieczkami osobistymi. Albo wynocha do flames.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 9 sty 2012, 19:59 przez Xanth, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 19:55 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
nie da się ocenić żadnej gry po 5 minutach.


Owszem, da sie [te 5 min to taka metafora mowiaca o "chwili"]

Z tym ze, "chwila" to pojecie wzgledne - dla jednych to kilka h grania dla innych caly miesiac. Indywidualna kwestia.

Ja osobiscie po becie, doszedlem do wniosku ze gra nie jest warta tych 200 zl + abo i sobie poprostu odpuscilem.

Ludzie pokroju Mendola, czuja wewnetrzna potrzebe zakupu "kolejnego" MMO nie zwarzajac na jego "chujowosc". Ma do tego prawo, jego kasa :)

Niestety takim "mysleniem" napedza sie rynek "crapow" roznej masci.


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 20:00 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Huragan, Mendol i inni, jeszcze jeden flamogenny post i zaczynam was usuwac z tego tematu..


Brutalna prawda prosto w oczy jest flamogenna :) Ale ok, koncze... Compton dobrze podsumowal.


_________________



*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 20:19 
Cytuj  
Swotr były dobra gra dla mnie gdyby, to była gra z opcja trybem singleplayer( ja bym ,chyba nadal mocno w to grał, gdyby nie to ,że musze robić instancje/heroiki itp z debilami, którzy rolują na wszystko idą afk itp problemy)

Umawianie się na wspólne granie wczesniej po prostu nie wychodzilo przez paro godzinne kolejki na server, teraz część osób przestała grać , gra coraz okazyjniej, reszta wybiła 40-50 i im się nie chce robić low lev non stop.

Ja się cudu po tej grze nie spodziewałem, fanboyem nigdy nie byłem. Swotr to produkt solidy (ale Rift np był lepiej przemyslany/dopracowany choc tez pograłem max 3 tygodnie). Jakby zrobili 95% contentu dostepnego dla single graczy to na bank sporo ludzi by zostało. Zanosi sie ,że swotr to taki warhammer , ciekawe co będą rozwijać pvp, pve dla grup czy inna warjacja. Z zajawek wychodzi na model ala wow co nieco pvp co jakiś czas +nowe instancje/rajdy.


Wydaje mi sie ,że swtor byłby sukcesem kasowym, gdyby przyjął model GW + częste updejty dodatki(za kasę). Ale poniewaz jest to EA jest taka ,a nie inna polityka zarabiania.


Ostatnio edytowano 9 sty 2012, 20:27 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 20:23 
Cytuj  
Mi się gra podoba, gram i pogram te ~trzy miesiące, ale nie musze o tym pisać w każdym poście na każdej stronie.

Cytuj:
A do tego musi być nowy kontent + bug fixing a EA milczy niestety


No nie wiem czy milczy - 1.1 patch notes
PvE:
Cytuj:
General
A new level 50 Flashpoint, Kaon Under Siege, is now available for play in Normal and Hard Modes!
The Gav Daragon and the Ziost Shadow have been expanded to accommodate the Kaon Under Siege gateway.
The difficulty of some non-boss enemies in Flashpoints has been adjusted.
Enemies now drop credits more frequently in Flashpoints.

Karagga’s Palace
Four new bosses can now be battled by players in Karagga’s Palace!
Players no longer get stuck attempting to exit the Karagga’s Palace phase.

PvP
Cytuj:
Warzones
Level 50 players now participate in their own Warzone bracket and will not be matched with lower-level players.

Ilum
The daily and weekly mission objectives in Ilum now require defeating enemy players and/or collecting armaments from the center objective.
Players now gain increased Valor from player kills in Ilum.
Players now gain increased bonus Valor for kills based on the number of objectives controlled by their faction.
Increased bonus Valor is now granted for player kills when defending an objective your faction owns.
A notification is now displayed when a player gains Valor.
Three new respawn points have been added for each faction.
Companions are now restricted from the PvP objective area on Ilum.
Notifications are now displayed when enemy players are close to an objective.


Co do bugow to troche tam fixuja, optymilizacji raczej nie poprawia, ale bugi pewnie tak, zwlaszcza ze wypowiadali sie o animation lagu ze przygladaja sie, no i reszta w patchach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 20:24 
Cytuj  
Nie poprawia animation laga. Nie w ciagu rozsadnego okresu czasu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 20:50 
Cytuj  
Btw. storyline jedi knighta jest super (końcówka aktu 1 i 2), w porównaniu do meh (ale nadal b. fajnego) storyline bounty huntera. Byłem pod wrażeniem ;)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 20:50 
Cytuj  
Każdy szanujący się mmorpgowiec jest wstanie ocenić wykonanie gry po pograniu 5 minut, przynajmniej ja.
Ja i parę innych osób w Warcry przedłuża grę, co do reszty nie zdarzyły odpowiedzieć, ale pewnie też.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 21:40 
Cytuj  
W 5 minut mozna co najwyzej grafike ocenic, chociaz to raczej na plus tej grze by nie wyszlo :)
Chyba ze ktos lubi fapowac przy grafice ktora pamieta czasy CGA/EGA

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 22:06 
Cytuj  
Tak, tak swtor umiera eot.

Obrazek


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.