mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 103
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 13:27 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Randomku nie grałes ze mną w rifta więc nie wiesz jak tam to wyglądało i nie wiesz jak sie ze mna gra a teraz spadaj.

Rozumiem że ty w obu grach zaliczyłeś cały content na poziomie hc/nightmare.


W tor nie ma takiego czegoś jak grywalny content end game :) więc odpowiedź jest jedna. Co do Rifta, najwiekszy fun masz na raidach, których teraz jest już 6 (10 i 20 osobowe), niedługo wprowadzają kolejny (20 m). Większość gildi jest w trakcie progresu na ostatnich 20 i 10, do zamknięcia jest im daleko. Piszesz o riftach i bg, to jest jakiś ułamek całego EG, stąd wniosek że w dupie byłeś i gówno widziałeś...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 13:39 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Nie ma outdoor pve w Tor ?? o.O Lol Kabra ale teraz to ty pierdolisz widać że znów ci wiatr w drugą stronę zawiał.

No oczywiście w Tor tez żadnych rajdów nie ma kompletnie, wszystkie HM są zbugowane ( LoL ) i ogólnie wszystko ssie, w Rifcie jest super to może idźcie sobie w niego pograć zamiast wylewac wasze żale , w sumie nie wiem po co to wasze usilne przekonywanie że toR jest do d.

Dobra idę grac dalej i cieszyć sie grą :)


Idz w pizdu bo glupis jak but i bronisz gry jak fanboj nie wiadomo po co podczas gdy to o czym ja pisze (bugi oitp..) to sa fakty. Wez ze se poczytaj forum TORa ja gidliesie zala na pobugowane HMy, oneshotujacych bossow, zbugowane i "zeksploitowane" na maxa Ilum.

RAID jest w TOR jeden - ledwo dzialajacy. I drugi na PTR, ktorego sie nawet przetestowac nie da no bo poco, Bioware takiej potrzeby nie widzi pewnie.

I prosze opisz mi jaki to jest outdoor ENDGAME (bo to slowko jakos "zbiegiem okolicznosci" ofc pominales) PvE content w TOR. Czyl ico odpowiadajace Raid Roftom w RIFT. Czekam.

JEbie mnei to ze tym masz fun z gry - jak dyzkutujemy o takich rzeczach to obiektywnie i w oparciu na faktach a te sa taie z econtentu jedt mniej niz w RIFT i jest zbugowany w chuj. A bedzie jeszcze bardziej jak wyjdzie nowy bo jest nawet nieprzetestowany.


PS. Sorry jest w TOR ok. 10 Daily questow na 50ll na Belsavis i Corelli - to pewnie ten "outdoor PvE content" lol.


Ostatnio edytowano 12 sty 2012, 13:43 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 13:41 
Cytuj  
ale literowki walisz kabra :)
wyluzuj troche.
blood traktuje tor'a tak jak ty rift'a i nigdy sie nie dogadacie.
z toba zreszta swiety by sie nie dogadal ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 13:45 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Raid Roftom w RIFT. Czekam.

JEbie mnei to ze tym masz fun z gry - jak dyzkutujemy o takich rzeczach to obiektywnie i w oparciu na faktach a te sa taie z econtentu jedt mniej niz w RIFT i jest zbugowany w chuj. A bedzie jeszcze bardziej jak wyjdzie nowy bo jest nawet nieprzetestowany.


No nie ma czego takiego w Rifcie jak rofty więc nie jestem w stanie ci nic zaproponować, zresztą widzę że znów ci żyłka wyszła bo strzelasz błędy jak 3 latek, więc tym samym z mojej strony eot zanim Xanth usunie większość moich postów ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 13:46 
Cytuj  
Tu nie ma sie co dogadywac - nie rozmawiamy o tym komu sie gra podoba tylko o obiektywnym stanie i ilosci endgame'u.

A co do literowek to mam jakas smieszna klawe za 20 zlotych na ktorej sie pisac szybko nie da bo stara zalalem cola i narazie nie kupilem nic porzadnego .:)
Stad brak interpunkcji i literowki - zauwaz ze stare posty sa w miare bezbledne. :)


"No nie ma czego takiego w Rifcie jak rofty więc nie jestem w stanie ci nic zaproponować, zresztą widzę że znów ci żyłka wyszła bo strzelasz błędy jak 3 latek, więc tym samym z mojej strony eot zanim Xanth usunie większość moich postów "

bla, bla, bla, bla.. czyli nie masz argumentow i chwyciles sie brzytwy w postaci literowki. Zreszta jak zwykle - mocny w gebie dopoki sie nie zarzeda faktow i obietywizmu. Na onet komentowac sie nadajesz a nie do dyskusji.


Ostatnio edytowano 12 sty 2012, 13:48 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 13:47 
Cytuj  
To obiektywnie żeby było powinieneś porównać stan contentu z Rifta niecały mies po premierze i Tora teraz imo, nie będę przypominał jak ludzie narzekali że brak contentu i nie ma co robic na max levelu :roll:

Dobra naprawdę eot bo wole sobie pograć :D


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 13:51 
Cytuj  
no tak, nie ma to jak porowynywac endagame w rifcie (ktory juz prawie jest rok na rynku) z nowo wydana gierka.
tak tylko ci przypomne:
"Release Date: February 24, 2011 (...) The game contained one raid, Greenscale's Blight"
pierwszy patch ktory wszedl miesiac pozniej (30 marzec) dodali death rifty oraz drugi 20 osobowy raid.
stwor nie ma jeszcze miesiaca.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 13:51 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
To obiektywnie żeby było powinieneś porównać stan contentu z Rifta niecały mies po premierze i Tora teraz imo, nie będę przypominał jak ludzie narzekali że brak contentu i nie ma co robic na max levelu :roll:

Dobra naprawdę eot bo wole sobie pograć :D


TOR PvE Endgame:

6x 4man Hard Mode
1x Raid z 5oma bossami
1x Raid z jednym Bossem
PAre daily robionych solo na dwoch planetach

RIFT PvE endgame:

10x 5man HM
1xRAID z 5oma bossami
RAID RIFTy dodane w pierszym patchu przed uplywem first miesiaca
W pizdu outdoor grupowego contentu w postaci eventow i inwazji na max lvl.

Plus miesiec po premierze chyba juz byl drugi raid (10tka?) ingame ale nie pamietam.

Co wypada korzystniej? Obiektwnie. Ogolnie TROCHE lepiej wypada RIFT. Koniec Kropka. I to przy 6krotnie mniejszym budzecie.

EOT.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 14:01 
Cytuj  
Zapomniałeś dopisać jeszcze wszystkie outdoor bossy 8man w ToR , nie żebym był upierdliwy... :roll:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 14:01 
Cytuj  
Skończ kabraxić głupoty, bo zachowujesz się jak gimbus. Nie raczyłeś nawet dokładnie sprawdzić na necie - raidy mają trzy tryby trudności: normal, hard mode, nightmare.


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 14:03 
Cytuj  
i czym sie roznia te poziomy trudnosci?

*

Posty: 103
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 14:08 
Cytuj  
shp napisał(a):
Skończ kabraxić głupoty, bo zachowujesz się jak gimbus. Nie raczyłeś nawet dokładnie sprawdzić na necie - raidy mają trzy tryby trudności: normal, hard mode, nightmare.


nie zmienia to faktu, że to jest to samo, mogli dodać jeszcze super nightmare i wyjebany w kosmos nightmare.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 14:10 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Zapomniałeś dopisać jeszcze wszystkie outdoor bossy 8man w ToR , nie żebym był upierdliwy... :roll:


A ile z nich jest na 50lvl? JEDEN na Corelli pewnie. Wez mnie nie smiesz. Znowu "magicznie" zgubiles slowko "endgame". Zaraz mi napiszesz ze endgame w TOR to zbieranie Datacronow (na co ja ci odpisze z w RRIFT jest KILKASET kolekcji do zebrania). I mozemy tadlugo i za kazdym razem obiektywnie wyjdzie ze RIFT> TOR bo w TOR 3/4 kasy poszlo w reklame i VO a nie w content.

Chcesz obietywnie porownac ile jest outdor bossow na wiecej niz jedno party w obu grach? Bo w RIFT jest pewnie kilkudziesieciu z samych eventow. :) serio nie chcesz. :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 14:15 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
A ile z nich jest na 50lvl? JEDEN na Corelli pewnie. Wez mnie nie smiesz.


Ale sprawdziłeś czy znów pierdolisz głupoty bo lubisz?

A ogólnie to co w Rifcie jest takiego zajebistego poza napierdalaniem w kółko i w kółko riftów lub bg jeżeli chodzi o pvp, no bo tak bronisz Rifta że coś tam MUSI być i to co najmniej zajebistego.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 14:21 
Cytuj  
Ale sprawdziłeś czy znów pierdolisz głupoty bo lubisz?

No to ile ich jest? Masz argumenty czy ja zwykle nie? O czym ty wogole mowisz o SOLOWALNYCH championach po 5 sztuk na planete? serio oswiec mnie.

A ogólnie to co w Rifcie jest takiego zajebistego poza napierdalaniem w kółko i w kółko riftów lub bg jeżeli chodzi o pvp, no bo tak bronisz Rifta że coś tam MUSI być i to co najmniej zajebistego.

JA nie bronieRIFT;a.. ja robie tu sobie obiektywne porownania ilosci contentu. RIFT sie obroni sam i nie zdziwie sie jak "przezyje" TORa jako gra P2P.

A co taiego zajebistego jest w TOR poza VO i oddawaniem sobie nawzjem territory control na Ilum bo sie bic nawet nie oplaca?

Serio mozemy tak dlugo i tak wyjdzie na moje. Obiektywnie. :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 14:21 
Cytuj  
Kabra ty jeszcze grasz w Rifta:P? Pytam bo hejtujesz swtor jakbys jakims udzialwcem w EA był i był niezadowolony z przychodow:P.

Jakoś sam lvling jest przyjemniejszy dla mnie. A to ze sie szybko wbija - przy moim czasie jaki poświecam jest spoko. Nawet moj brat, zajebisty fan SW nie daje rady dalej grać bo jak to stwierdził. "ślepy i głupi nie jestem" ale wiadomo, że o gustach się nie dyskutuje :wink:

Niech moc będzie z nami wszystkimi, niezależnie od poglądów.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 103
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 14:22 
Cytuj  
Ludzie porównują do rifta bo to gra, która nie okazała się końską spierdoliną na starcie tak jak większość gier mmo w ostatnim czasie. W rifcie nowy content dodawany jest z dużą częstotliwością, nawet jeśli wprowadzą go z jakimiś bugami, to są one naprawiane od ręki a nie zamiatane pod dywan na jutro.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 14:23 
Cytuj  
Do RIFTA wracam regularnie co 1-2 patche. Atm nie gram bo byla przerwa na TORa. Moze wroce na 1.7 bo zmiany sie zacne zapowiadaja.

PS. Nie "hejtuje" - jak to napisales "glupi i slepy nie jestem". Tyle.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 14:37 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
No to ile ich jest? Masz argumenty czy ja zwykle nie? O czym ty wogole mowisz o SOLOWALNYCH championach po 5 sztuk na planete? serio oswiec mnie.


To ty napisałeś że CHYBA jest jeden więc sie ciebie pytam czy sprawdziłeś, jak nie odrózniasz championa od world bossa to srsly nie mamy o czym gadać bo jesteś chyba za tępy żeby ogarnąć widać twoje pojęcie o grze, że nie wspomne że niecałe 1,5 tyg temu z takim samym zapałem jak teraz hejtujesz, broniłeś swtora no ale cóż :roll:

Ja nadal twierdzę że jebanie w kółko riftów/bg nie różni się niczym od jebania w kółko operacji/wf i tyle :)

Niech moc będzie z tobą bo widać że ci potrzebna :roll:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 14:47 
Cytuj  
Mam nadzieję, że nikt nie bierze moich postów za obraźliwe :).

Pytanie: Czy devsi wypowiadali się o AA czy jednak nie mają zamiar tego zaimplementować i niech gracze wymuszają z poziomu driverów? Mi to obniza FPS przy ustawieniach x8 (zależy od planety). Na x4 AA gra jako tako działą ale i tak dużo poniżej oczekiwań.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.