mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 12:28 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
pierdole to, nie wracam do swg.
jesli ashton bierze 'latarkowca' (nosz kurwa mac, co za nazwa) to boje sie ze inne dzieci tez tak na to patrza. zadne expertise system mnie nie przyciagnie, dopoki jedi bedzie dostepny dla lamek.


ehhh czepiasz sie

szybko mu sie znudzi ten latarkowiec, bo wkońcu swg jest teraz zrobione pod ranged ^^


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 12:31 
Cytuj  
sory enhu nie potrafie, za czasow pre-cu sralem w gacie jak widzialem jedi, a teraz najwieksza lama moze nim zostac wiec to mnie wkurwia.
Nigdy nie bylem i nie bede jedi, po prostu mam szacunek do tej profesji.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 12:39 
Cytuj  
Obi poprostu stara sie odroznic od innych dzieciakow ;) taki wiek ;)

A na serio, ja biore zwykle postacie ktore sa dobre w pvp i jakos mi pasuja ;p

Jak uznam ze bh jest choc troche lepszy od jedi w pvp to napewno zrezygnuje z jedi :P

Ale narazie... ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 12:44 
Cytuj  
Obi to na mnie nie bedziesz mogl patrzec bo narazie gram jako "latarkowiec" no ale bh tez mam ale jako druga postac

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 12:46 
Cytuj  
Tak, i dlatego nie wracam do SWG, bo wyskocze z okna jak pewien pan po obejrzeniu bramki wpuszczonej przez Wpuszczaka.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 12:53 
Cytuj  
Hmm obi to taki trv swg elite fanboi ? :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 13:12 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
Tak, i dlatego nie wracam do SWG ...


Ja tez tak sobie mowilem ze nigdy nie wroce do SWG(miedzy innymi przez to co teraz zrobili)ale jakos wrocilem(i naraze bede latal z latarka)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 13:19 
Cytuj  
Argahawk napisał(a):
Obi'v napisał(a):
Tak, i dlatego nie wracam do SWG ...


Ja tez tak sobie mowilem ze nigdy nie wroce do SWG(miedzy innymi przez to co teraz zrobili)ale jakos wrocilem(i naraze bede latal z latarka)


ja latarkowca używam tylko do farmu ^^

normalnie to gram na BH :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 13:22 
Cytuj  
A wlasnie oplaca sie rozwijac jako latarkowiec profesje pilota czy lepiej go zostawic do farmu(tak jak piszesz Enhu)na ziemi ??

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 13:24 
Cytuj  
Tez se obiecalem ze nigdy nie zagram w gry soe... ale wlasciwie jak nie spieprza nastepnych zmian, to gry beda niezle... jak im sie nie uda... coz na horyzoncie pojawiaja sie niezle mmo wiec soe bedzie mialo problemy :P

ehh enhu jak ja ci zazdroszcze 3ciego slota :P
Imo spieprzyli z tym ze niemozna zaczynac od nowa jezeli masz taka ochote - to jest, wczesniej miales 1 slot ale mogles ciagle zmieniac profesje, teraz masz 2 sloty i niby zostajesz z tym co masz ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 13:30 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
sory enhu nie potrafie, za czasow pre-cu sralem w gacie jak widzialem jedi, a teraz najwieksza lama moze nim zostac wiec to mnie wkurwia.
Nigdy nie bylem i nie bede jedi, po prostu mam szacunek do tej profesji.


Gratuluje skilla jezeli po zobaczeniu Jedi srales w gacie...
Potrafilem bez wysilku zgarnac 3 najwyzsze bounty dziennie, jedyny problem byl z MDefenderem z ktorym moglem latac 40minut, wygrywal ten kto sie szybciej znudzil, czy na prawde dobrym zawodnikiem (hi giwera), a jako melee rozwalalem 80% jedi w duelach selfbuffed. Nie sadze, ze bylem zajebisty bo bylo duzo lepszych BH, ale mimo trudnosci w zdobyciu jedi profesji po zabiciu jednego stwierdzil ze czituje i zaczal spamowac eclipse board jakimis smiesznymi logami.

Nie ma co sie tak ekscytowac, to tylko gra, zmienila sie - wiekszosci sie nie podoba w tym i mnie, ale jechanie kogos za to ze gra sobie jedi to juz jakas choroba.i


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 16:57 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Obi'v napisał(a):
sory enhu nie potrafie, za czasow pre-cu sralem w gacie jak widzialem jedi, a teraz najwieksza lama moze nim zostac wiec to mnie wkurwia.
Nigdy nie bylem i nie bede jedi, po prostu mam szacunek do tej profesji.


Gratuluje skilla jezeli po zobaczeniu Jedi srales w gacie...

Chodzi mi o maj 2004, kiedy pierwszy raz zobaczylem jedi. wtedy o moim skillu nie bylo mowy bo... wlasnie zaczalem grac?
Ty pewnie zaczales grac w czasach cu, kiedy widziales setki jedi, wiec nie bylo to cos niespotykanego.


Ostatnio edytowano 3 cze 2006, 10:31 przez Obi'v, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 19:48 
Cytuj  
najlepiej by było, gdyby powróciły dawne czasy jezeli chodzi o jedi..

byli b. ciezcy, kladli 10 ranged na raz (90% strzalow odbijali) ale gosciu melee potrafil takiego zalatwic.. a ze mieli perm death to bylo ok. 5 jedi na serwer :) zaluje ze wtedy nie gralem

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 20:49 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
najlepiej by było, gdyby powróciły dawne czasy jezeli chodzi o jedi..

byli b. ciezcy, kladli 10 ranged na raz (90% strzalow odbijali) ale gosciu melee potrafil takiego zalatwic.. a ze mieli perm death to bylo ok. 5 jedi na serwer :) zaluje ze wtedy nie gralem


A ja gralem kiedy byl perma death i wcale nie byli mocni. Byla to strasznie zbugowana profesja. Zwykly TKM zabijal Jedi bez problemu. Owszem nie bylo ich duzo (ale napweno duzo wiecej niz 5, hologrinderzy pracowali pelna para) ale co z tego.
Byl moment kiedy dobry gracz mogl powalic 10 innych (i pre cu i post cu), ale to byla glupota. Moim zdaniem Jedi powinien byc troche lepszy, jasne, ale kurde nie do przesady. Np. Giwera byl niezniszczalny w pvp. Bezsens.

PS. Tak naprawde, to perma deatch nie bylo. Tzn bylo ale baaaardzo krotko. PD bylo planowane na samym poczatku gra, na dlugo zanim wprowadzili Jedi. A po wprowadzeniu tej profesji szybko zlikwidowali PD. Oj bardzo szybko.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 10:28 
Cytuj  
No to brakuje mam: Spy, Smuglera i Kucharza i mamy komplet profesji :P heheheheh


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Posty: 13
Dołączył(a): 12.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 14:53 
Cytuj  
Mi się wydaje że tak naprawdę, nigdy tu nie było dobrego systemu jedi. Albo za słabi albo za mocni, wiadomo że jedi jest wyjątkową postacią w świecie Star Wars, co wiąże się z długim grindem itd. Bo wiadomo na kozactwo trzeba zasłużyć :D, no ale w takim przypadku 80% serwera grindzi i nie robi nic innego, z drugiej strony jak jedi jest osłabiony, ze wszystkich stron słyszy się płacz, że tak nie może być i że to nie trzyma się realii Star Wars. Moim skromnym zdaniem :P powinno się wypieprzyć wszystkich jedi z galaxies i by było po kłopocie, co prawda sam mam jednego elderka, ale jakoś nie odzwierciedla mi on tego klimaciku, jaki emanował od darthow, obich itd. :)
Niestety prawda jest okrutna, nasze kochane SOE wprowadziło system nie do końca dopracowany i przemyślany, teraz się z nim borykają, ale na pierwszy rzut oka, metody, które oni stosują do naprawy całego tego bajzlu, są tak samo innowacyjne i nowoczesne, jak leczenie prostaty po przez amputacje jąder :D.
Najlepiej by było zakończyć ten jeden wielki, płatny beta test i wziąć się na poważnie za nowe swg, ale wszyscy wiem że jest to tak samo prawdopodobne jak usunięcie większości bugów :P.
Czy jest jeszcze sens ?? sam nie wiem, jest to jedyne Star Wars MMORPG i maniacy tego klimatu nie mają jak na razie innego wyjścia. Pozostaje nam czekać na cud :D


_________________
Dark Side of the force is the pathway to many abilities, some concider as unnatural

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 15:16 
Cytuj  
witam wlasnie wrocilem z przysiegi, mam 3 dni przepustki :] . Moze mi ktos po krotce opowiedziec co sie dzieje z swg ( czy nadeszly jakies powazne zmiany? )
PS
galaktyka DDC :/


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 15:59 
Cytuj  
Tak, zmiany zaszly tak powazne ze po 3 dniach od powrotu zaczalem grac w WoW :p


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 16:16 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
Chodzi mi o maj 2004, kiedy pierwszy raz zobaczylem jedi. wtedy o moim skillu nie bylo mowy bo... wlasnie zaczalem grac?
Ty pewnie zaczales grac w czasach cu, kiedy widziales setki jedi, wiec nie bylo to cos niespotykanego.


Rotfl.
Grac zaczalem w Listopadzie roku 2003 i jezeli o to chodzi i liznalem kazdy rodzaj PvP - owszem jedi na poczatku byli duzo mocniejsi ale tez nie byli niesmiertelni.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 17:14 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Obi'v napisał(a):
Chodzi mi o maj 2004, kiedy pierwszy raz zobaczylem jedi. wtedy o moim skillu nie bylo mowy bo... wlasnie zaczalem grac?
Ty pewnie zaczales grac w czasach cu, kiedy widziales setki jedi, wiec nie bylo to cos niespotykanego.


Rotfl.
Grac zaczalem w Listopadzie roku 2003 i jezeli o to chodzi i liznalem kazdy rodzaj PvP - owszem jedi na poczatku byli duzo mocniejsi ale tez nie byli niesmiertelni.

Chodzi mi o sam efekt, nie o pvp. Pierwsze ujrzenie Jedi to jednak bylo cos. Nie tak jak teraz. (moze zaczales grac w listopadzie 03, ale miales dluuugo przerwe, bo pamietam jak wrociles w czasach cu i robiles sobie tempa)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.