mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 18:37 
Cytuj  
Do WoW tez sie sprzedaja a giera stracila chyba juz ze 2mln subskrypcji w ciegu roku (pomijajac juz fakt ze Blizzard nazywa subskrypcja wszytkich tych azjatow ktorzy wystarczy ze zaplaca dolara za 3h grania i juz jest "active subscription"). Ta.. .10 milionow ludzi "oplaca abonament" a serwery wiekszosc medium/low w EU i US... Taaa....... :)

Poki co jeszcze duzo ludzi lvluje dlatego imho nie bedzie masowego odplywu graczy ale jako ze atm na 50lvl gra sie poprostu konczy i to chwila moment, to w takim lutym moze juz nie byc tak wesolo.

Jesli nie zaczna poprawiac bugow i dodawac feature w stylu Guild Bank , guild perks, lepszy housing (upiekszanie statkow), lepszy space combat, itp.. to nawet 3 patche w lutym i 6 nowych instancji (ktore i tak znudza sie po 2 dniach) im nie pomoga.
No i przede wszytkim 100% nacisk na jedyna fajna w tej grze rzeczy czyli story..... 90% ludzi z ktorymi rozmawialem ingame i na forafch traktuje te gre jako gre singleplayer i maja serdecznie wyjebane na nowy Flashpoint.

Dlatego tez jesli bioware zastosuje normana taktyke themeparkowa czyli - 3 instancje i 3 raidy per year i czekac grzecznie na dodatek to wam damy troche "carrot on a stick" w postaci reskinowanego gearu to w 2012 bedziemy mieli okazje ogladac najwiekszy fail i upadek MMO w historii gatunku. Bo ta gra na tym nie ujedzie. Nie ujedzie tez na samej marce (moze niszowo w US) tak jak nie ujechal Warhammer, Conan itd...

Niestety patrzac na patchnotes, ich posuniecia i kontakt z community oraz ogolne podejscie "jestesmy bioware, jestesmy zajebisci i jesli masz problem z gra to twoj problem bo gra jest idealna" to wlasnie sie na to zanosi.

No chyba ze rzeczywiscie przesuneli caly team developerski do prac nad rozwojem gry content patchami ja to mowia w wywiadach, choc ja przestalem im wierzyc juz dawno. Why ? Bo Bioware klamie... np dwa dni temu sprawa z texsturami.. nigga plz. I dalej reklamuja gre shotami z teksturami w hi res - lol.

Tak czy siak sledzenie losow tej gry bedzie napewno "fun to watch" dla osob interesujacych sie branza i gatunkiem. IMHO wczesniej czy pozniej failna ale zobaczymy - nie jest to pewne bo gra ma potencjal, choc narazie nie zanosi sie na jego wieksze wykorzystanie.

PS. Biodronki ktorym "gra sprawia fun" nawet mi nie odpisujcie, chuj mnie obchodzi wasza opinia. Serio. Powiedzialem co chcialem powiedziec i smiem twordzic ze mam racje. Nie mam rowniez ochoty na kolejna "dyskusje" z coponiektorymi debilami (zainteresowani wiedza o kogo chodzi napewno).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 19:00 
Cytuj  
Drobna uwaga - w USA naprawdę inaczej myślą. Widziałem jak było z WARem - na EU forum flame o AoE BWuka, a na US dyskutują o jakimś bugu na inście. Zresztą jak otworzyli migrację między US a EU, to gildie z EU ich po prostu odparowywały. Dlatego żadnego mass pvp nie będzie w najbliższym czasie(kilku miesięcy), bo główny target ma to gdzieś.
Odradzam robienie FP przed 50 - lepiej poznać ten content na hero, bo za pierwszym razem fajnie, za drugim spoko, a za piątym odbezpiecza się rewolwer.
Ja kupuję suba na msc, bo nic innego nie ma na rynku , ale największym failem jest IMO brak jakiś bonusów przy levelowaniu chara z przeciwnej frakcji - kto łupie 90% identycznego contentu? Zagrać przeciwną stroną to normalne wyjście. A tu zaczynaj od nowa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 19:13 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
iniside napisał(a):
Problem w tym ze Kabraxis ma racje, niezaleznie od tego jak ciezko wam to przelknac.

edit:

To czy teraz macie czy nie macie funu z gry jest absolutnie pozbawione znaczenia.


Ofc ze mam racje to raz i ofc ze fun bloodleaf'a jest meaningless to dwa..

Niestety wiekszosc ludzi nie widzi dalej niz czubek wlasnej dupy a jedyny argument jaki sa w stanie w swoich ograniczonych umyslach wymyslic to "ale mi sie fajnie mobki bije".

Dlatego dyskusja (A raczej jej proby z mojej strony) wyglada tak a nie inaczej. Z jednej strony argumenty i przyklady a z drugiej bezmyslny rage i fanbojstwo.

Smutne.


No wlasnie. Wiekszosc argumentow tym co sie podoba to "ale mi sie fajnie skile wciska". Co dla mnie jest calkowicie nie zrozumiale bo nie wiem jak moze byc fajne wciskanie skili z 0.5-1s lagiem.
Nie wiem jak mozna sie zachwywać "grafika" ktora jest gorsza niż w WoW..
Nie wiem jak można sie zachwywać tym, ze BioWare normalnie robi z graczy kretynow, a ich PR to najnizszych lotow wciskanie gowna.

1-20 - nawet fajnie sie gra
21-30 - jeszcze tylko pare questow i moge wkoncu zrobic story
31-40 - ZNOWU KURWA MUSZE ROBIC QUESTY! PIERDOLE NIE ROBIE!
Tak wyglada progression w TOR tbh.

Jedyne co jest dobre w TOR to story i Star Wars, cala reszta jest grubo ponizej przecietnej i szczerze mowiac, zastanawia mnie jak mozna tego nie zauwazac. I niechce misie znowu pisac co jest ponizej przecietnej bo juz to mowilem..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 19:13 
Cytuj  
Śmieszny jesteś bo na razie to ty psujesz topic o ToR ludziom którym się gra podoba , jeżeli myślisz że skulę się w sobie i ucieknę z podkulonym ogonem to się mylisz.

Jak już pisałem w Warcry nie gram więc nie wiem co się ich tak uczepiłeś ale to twoja sprawa, no i ponownie mówię a właściwie stwierdzam, skończyły ci sie twoje "argumenty" i zawalił ci się twój mały bezpieczny światek w którym zawsze miałeś rację i byłeś nieomylny więc próbujesz wycieczek osobistych które niestety ci nie wychodzą a ja mam z tego fun :roll:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 19:16 
Cytuj  
Inb4 krwawy lisciu i "ale u was murzynow bija!!!"" tzn "mnie sie fajnie mobki bije!!" ...plus "u mnie sa endgame bossy!!" (LOL)

Bo tak bedzie wygladala "dyskusja" z tym panem przez next 10 stron chyba ze w koncu wypierdoli z tego topica jak mu radze.


"1-20 - nawet fajnie sie gra
21-30 - jeszcze tylko pare questow i moge wkoncu zrobic story
31-40 - ZNOWU KURWA MUSZE ROBIC QUESTY! PIERDOLE NIE ROBIE!
Tak wyglada progression w TOR tbh. "


nie opisalbym tego lepiej - ja odpadlem na lvl 38. Duzo ludzi ingame tez narzeka ze musi robic mialkie questy zeby kontynuowac questy klasowe.

Blolodleaf - plz przestan odpisywac.. gadaj sobie z kim innym winnych tematach. Ty jak jedyny tutaj flamujesz, podczas gdy my rozmawiamy (A raczej rozmawialismy zanm przylazles ze swoimi bredniami i zajebista psychoanaliza mojej skromnej osoby) O GRZE I O JEJ PRZYSZLOSCI.
I bedziemy to robic czy ci sie to podoba czy nie, tak samo jak np. bedziemy rozmawiac o D3 w temacie o D3 czy to sie podoba roballowi czy nie.

EOT jesli chodzi o ciebie i twoja ewidentna obsesje nt.. mojeje osoby. Lecz sie czlowieku i daj innym korzystac z forum bo do tego zostalo stworzone.

TO NIE JEST JEBANY FANSITE. END OF STORY.


Ostatnio edytowano 13 sty 2012, 19:21 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 19:16 
Cytuj  
iniside napisał(a):
1-20 - nawet fajnie sie gra
21-30 - jeszcze tylko pare questow i moge wkoncu zrobic story
31-40 - ZNOWU KURWA MUSZE ROBIC QUESTY! PIERDOLE NIE ROBIE!


niestety inside ma racje.
jak pomysle o tym, ze mialbym robic nowa postac to niedobrze mi sie robi.
w tej grze poza STORY nic nie ma.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 19:16 
Cytuj  
Kabraxis, mmorpg to nie konstytucja żeby planować pokolenie wprzód.
Co kogo obchodzi jak będzie wyglądać stan serwerów za pół roku? Jeśli teraz komuś pasuje granie, to niech gra, a twoje pseudo argumenty - bo opinie nie są argumentami - są pozbawione sensu.
Czepiasz się że ludzie akceptują braki techniczne czy kłamstwa devsów - w mmo gra się z ludźmi i dla ludzi, jeśli im brakoróbstwo Biowhore nie przeszkadza, to co ci to przeszkadza?
Jakaś tendencja jest by podchodzić do tytułów zero jedynkowo - albo crap, albo graal. TOR ma swoje zalety, ma wady i po co ten cały hejt?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 19:17 
Cytuj  
No nie wspomnę kto pisał ile to endgame contentu w ToR jest, zaczynasz się już powtarzać :( wymyśl coś nowego pls bo aż żal cie czytać.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 19:24 
Cytuj  
no tylko, ze endgame content w torze jest biedny biorac pod uwage mozliwosci.
w rifcie byly rifty, bossowie, walki. nawet w warhammerze byl jakis plan.
w tor'ze endgame powinien sie koncentrowac na walce pomiedzy imperium a republika o zdobycie sektora, walki w kosmosie, na planetach.
a niestety dostalismy zubozone ddo (imo DDO bylo niestety lepiej zrobione niz TOR).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 19:28 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Kabraxis, mmorpg to nie konstytucja żeby planować pokolenie wprzód.
Co kogo obchodzi jak będzie wyglądać stan serwerów za pół roku? Jeśli teraz komuś pasuje granie, to niech gra, a twoje pseudo argumenty - bo opinie nie są argumentami - są pozbawione sensu.
Czepiasz się że ludzie akceptują braki techniczne czy kłamstwa devsów - w mmo gra się z ludźmi i dla ludzi, jeśli im brakoróbstwo Biowhore nie przeszkadza, to co ci to przeszkadza?
Jakaś tendencja jest by podchodzić do tytułów zero jedynkowo - albo crap, albo graal. TOR ma swoje zalety, ma wady i po co ten cały hejt?


Ale poszedl temat o przyszlosci gry wiec wypowiadam (y) sie o przyszlosci gry. Nie mnie nie obchodzi to ma z gry fun a kto nie ma bo to jest wlasnie subiektywna opinia. Natomiast np brak endgamem bugi i klamstwa bioware to sa fakty.

Po co hate pytasz? a po co bronienie czestochowy?

Ludzie skupcie sie na grze a nie na tym co, kto, komu i dlaczego omg.

"Co kogo obchodzi jak będzie wyglądać stan serwerów za pół roku? "

Mnie obchodzi bo sie interesuje branza. I innych widac tez bo nie ja zaczalem temat. Wiec o uj ci chodzi srly? Nastepny broniacy dyskutowac?
To sa "pogawedki" a nie "spuszczanie sie nad biciem mobkow w TOR by krwawy lisc"

A jesli uwazasz ze moje argumenty sa "pseudo" to je obal. Przciez sa tak pseudo ze to bedzie pewnie dziecinnie latwe. Bloodzik np. nie ogarna jak mu zaczalem porownaniami sypac. No offence ale mnie w szkole nauczyli argumentowac JAKKOLWIEK swoje opinie.

I ponawiam apel - mnie marnej psychoanalizy ala cyganka "powroze panu" i wlazenia innym do glowy a wiecej o samej grze. PLX.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 19:53 
Cytuj  
A tak z ciekawosci spytam jak taki TOR wypada na tle LOTRO?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 19:55 
Cytuj  
nawet nie pytaj ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 20:03 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

A jesli uwazasz ze moje argumenty sa "pseudo" to je obal.

Wymień swoje argumenty, będzie grunt do dyskusji.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 20:16 
Cytuj  
Suport Tora jest jednym z najgorszych jakie było mi widzieć ( No może po za tym z SWG) .

Dla przetestowania jednej rzeczy skasowałem postac na lev 50 i wysłalem maila w ktorym zaznaczyłem że przypadkowo skasowałem postac . Dodałem pytanie czy jest szansa ją odzystać .

Po 2 dniach przyszła odpowiedz w której kazano napisać mi nowego maila z zatytułowaniem "seesaw" i opisac nick postaci , server(?) co było w plecaku i o której dokładnie godzinie postać skasowano . W sumie już mija 8 dzien i nadal brak odpowiedzi : ]

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 20:17 
Cytuj  
Kabraxis raczej nie może przeżyć jednej rzeczy że skoro jemu się gra nie podoba to jak inni się osmielają w nią grać, może skoro tutaj nie skutkują twoje "argumenty" to jakąś pikietę zrób albo coś.

Jakie argumenty ? O tym że nie ma endgame w ToR? Sam pisałeś że jest go więcej niż innych grach, tak, tak to był twój post nic nie znaczący bo odpowiedź na "troll" post, tylko że w takim przypadku jako nieznaczące możemy potraktować 99% twoich postów na tym forum.

Skończ waść i wstydu sobie oszczędź.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 20:19 
Cytuj  
Sledzilem wasza pasjonujaca dyskusje, ale gdzie od dwoch stron juz nie daje rady. W kolko to samo gadacie.


Ostatnio edytowano 13 sty 2012, 20:19 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 20:19 
Cytuj  
@support quest
Widać przejęli CSRów z WAR :D Rozmowa ingame jest niesamowitym przeżyciem - test Turinga 8)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 20:30 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Sledzilem wasza pasjonujaca dyskusje, ale gdzie od dwoch stron juz nie daje rady. W kolko to samo gadacie.


Ta i okazuje sie ze to, ze dobrze mi sie gra nie ma znaczenia i powinienem juz quitnac :<

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 21:28 
Cytuj  
Dodam trzy grosze od siebie.

Trzy dni po realeasie kupiłem grę.

Założyłem jedi sentinel potem specjalizacja jedi sage, dobiłem dwudziestego lvl. Gra mi się całkiem dobrze (pomijając fakt, że wyrywam w stacji wielkie kamysze z gleby i przywołuje burzę mniejszych kamyków). Flashpointy i instancje zaliczam do całkiem porządnych, jest wyzwanie jeżeli nie ma ogarniętego tanka/heala (jak w większości gier).

Na Basilisk Droid po stronie Republiki jest teraz deficyt na tankerów (i właściwie na wszystko co nie jest jedi ;))

Dlatego po dobiciu 21 jedi sage zrobiłem sobię troopera z myślą o tankowaniu, doszedłem jednak do wniosku, że nie jest to fun for me (chyba, że robiłbym DD z pukawkami w łapach).

No i stworzyłem jedi knighta. Mimo, że jestem na tej samej planecie co Jedi Sentinel to mało questów mi się powtarza. Główny wątek jest całkowicie inny i rozmowy z NPC też inne. Jestem pod wrażeniem bo miałem przeczucie które mnie na szczęście zmyliło, że kolejny raz w tej samej starting zone będzi zbyt mocno powtarzalne.

Po miechu gry (prawie) oceniam ten tytuł na 8/10 SW świat, dobre wykonanie (jak na pierwszy miesiąc!) ciągłe patche naprawiające minor bugs, dobra akcja z banami, informacje odnośnie tego co się zadzieje w grze (patches etc.) tego już zwyczajnie dawno nie było. Minusy to wszytkie drobne błędy które utrudniają grę (a przypomnę, że większe glitches są ASAP naprawiane co też muszę zaliczyć na plus).

Co do grafiki, która jest przywoływana tutaj co jakiś czas powiem tylko tyle, że grając w ten tytuł czuję się jak bym biegał kreskówce SW Universe co tez przemawia na +.

A tak dodając kolejne trzy grosze, gdyby zerżnęli wszystkie features z WoW jak summoning stones, LFG etc. to by ludzie płakali, że za dużo wowa w SW. Przypomnę po dodaniu LFG i summoning stonów w WoWie duże grono graczy płakało że z tego powodu zabiło to outdoor pvp i kontakt międzyludzki (o którym niektórzy tak dużo tu piszą). Jeżeli jednak tego nie dodali to znajdzie się grono kolejnych osobników którzy będą mówić, że nie wzorują się na sprawdzonych tematach. Każdy medal ma dwie strony więc krytykowanie gry mmorpg patrząc na własne wymagania jest trochę...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 21:45 
Cytuj  
Wiedziałem, żeby się tak nie napalać.
Cały dzień walcze ze sobą żeby nie wydawać kasy, ale w końcu zamówiłem na allegro.
Oczywiście key już od pół godziny nie przychodzi, chociaż miał być do 5 minut.

To znak :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.