mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 21:56 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Wiedziałem, żeby się tak nie napalać.
Cały dzień walcze ze sobą żeby nie wydawać kasy, ale w końcu zamówiłem na allegro.
Oczywiście key już od pół godziny nie przychodzi, chociaż miał być do 5 minut.

To znak :P


Ciekawe jaki ;)

Ja też tak miałem, ale w końcu pękłem (po: dwa tygodnie i trzy dni!)

Nie żałuję, imo fun wart kasy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 22:23 
Cytuj  
Sęk w tym, że ja "przegrałem ze sobą" po jednym dniu - zamówiłem i zapłaciłem za klucz ;)
Niestety nie przyszedł do 5 minut, więc trzeba się zabrać za pracę.

Wnioskuję, że gościowi się automat zawiesił i pewnie dostanę wiadomość rano, jak wróci z biby ^^

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 23:32 
Cytuj  
a gra ktoś może na jakimś serwerze rp pvp i mógłby coś więcej powiedzieć jak to tam wygląda sytuacja z klanami itp? Są jakieś korpy tylko trooperowe? Tutaj czy na privie.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 14:14 
Cytuj  
Dobiłem dzisiaj do 10 Jedi Knight (z miejsca specjalizacja Jedi Guardian) i postanowilem, ze zrobie The Esseles w 2 osoby.

Poszedlem ja i 14lvl Jedi Guardian.

Doszlismy do momentu bonusowego robota. Wipowalismy tam ze cztery/piec razy, jaka byla satysfakcja jak zalapalismy w ktorym momencie robot odpala aoe i co trzeba wtedy robic :) Sa-tis-fa-ction!

Dodatkowo czy mam wrazenie czy loot z bossow wypada podpasowany pod klasy ktore sa? Ze wszystkich wypadly nam itemy dla Jedi Guardian.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 14:34 
Cytuj  
Doczekałem się klucza :)

Gdzie mogę odebrać moje dodatkowe przedmioty?

"Includes 5 Additional Digital Items
Flare Gun
Training Droid
HoloDancer
HoloCam
STAP In-Game Vehicle"

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 14:36 
Cytuj  
Dostaniesz mailem ingame.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 14:41 
Cytuj  
Dramat napisał(a):
Dobiłem dzisiaj do 10 Jedi Knight (z miejsca specjalizacja Jedi Guardian) i postanowilem, ze zrobie The Esseles w 2 osoby.

Poszedlem ja i 14lvl Jedi Guardian.

Doszlismy do momentu bonusowego robota. Wipowalismy tam ze cztery/piec razy, jaka byla satysfakcja jak zalapalismy w ktorym momencie robot odpala aoe i co trzeba wtedy robic :) Sa-tis-fa-ction!

Dodatkowo czy mam wrazenie czy loot z bossow wypada podpasowany pod klasy ktore sa? Ze wszystkich wypadly nam itemy dla Jedi Guardian.


Poki co zrobilem wszystkie flashponty w 2 osoby (+ companiony oczywiscie) do Red Reaper [45 lvl] wlacznie, niestety bez Colicoid War Game (bo trzeba obsadzic 4 dziala). Potwierdzam, jest z tego sporo funu - czasem trzeba sie mocniej postarac;)

Team leczacy trooper + jedi sentinel DPS

Loot nie jest pod grajacych, ale companiony sa na tyle roznorodne, ze praktycznie ze wszystkiego ktos sie ucieszy.


Ostatnio edytowano 14 sty 2012, 14:42 przez ghul, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 14:42 
Cytuj  
Dramat napisał(a):
Dodatkowo czy mam wrazenie czy loot z bossow wypada podpasowany pod klasy ktore sa? Ze wszystkich wypadly nam itemy dla Jedi Guardian.


Zazwyczaj wypada loot pod klasy w teamie ale, jak np masz 2x guardian to leci ci heavy armor ale może polecieć np z aim.

No i jeszcze wiadomość dla tych co czekają na legacy system, zostanie zaimplementowany "kiedyś tam w przyszłości"


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 14:49 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
No i jeszcze wiadomość dla tych co czekają na legacy system, zostanie zaimplementowany "kiedyś tam w przyszłości"
W marcowym paczu mają dać parę pierdół z legacy.


_________________
Duh, winning

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 15:44 
Cytuj  
Jakich? Jak wczoraj siedziałem na ofi forum to właśnie było info że najpierw się będą skupiać na innych rzeczach.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 15:58 
Cytuj  
Ja wczoraj czytałem newsa z konferencji bio: zapowiedzieli ten pacz na 17-tego stycznia, potem w marcu kontynuację (w sensie lore) 1.1 z dodaniem nowej inst, paru planet pve i planety pvp, no i załączenia w nim legacy, ale na pytanie co mają dokładnie dodać to odpowiedzieli, że za wcześnie by o tym mówić ;F


_________________
Duh, winning

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 16:00 
Cytuj  
shp napisał(a):
Ja wczoraj czytałem newsa z konferencji bio: zapowiedzieli ten pacz na 17-tego stycznia, potem w marcu kontynuację (w sensie lore) 1.1 z dodaniem nowej inst, paru planet pve i planety pvp, no i załączenia w nim legacy, ale na pytanie co mają dokładnie dodać to odpowiedzieli, że za wcześnie by o tym mówić ;F


A gdzie te obiecane nowe wfy :/ widzę że z altami nie ma co czekac na legacy, zanim wyjdzie pewnie nie będe już grac :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 16:01 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Dramat napisał(a):
Dodatkowo czy mam wrazenie czy loot z bossow wypada podpasowany pod klasy ktore sa? Ze wszystkich wypadly nam itemy dla Jedi Guardian.


Zazwyczaj wypada loot pod klasy w teamie ale, jak np masz 2x guardian to leci ci heavy armor ale może polecieć np z aim.


I jest to bardzo dobre rozwiązanie. :)

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 19:53 
Cytuj  
w marcowym patchu w skrocie ma wyjsc :

ciag dalszy story lain'a
nowy WZ
Rated WZ
nowy Raid Content
nowa planeta/y
opcje dla guildi

+inne usprawnienia

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 20:42 
Cytuj  
Z czego wydadzą może 2 ulepszenia.. bo z reszta sobie nie poradza/ albo nie wyjdzie.

Funcom tez duuzo obiecał :}

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 20:51 
Cytuj  
funcom to miał problem by załatać dziurę w murze twierdzy przez trzy miesiące, a sojusze wprowadzał dwa lata, dla bioware content patche to jedyna alternatywa w tej grze i jeśli w pierwszym miesiącu mają potencjał by to realizować już, to znaczy że jest ok i duży postęp w stosunku do reszty gier łącznie z wow-em, który po premierze czy nawet po siedmiu latach, content patche nie ma co miesiąc.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 20:59 
Cytuj  
juz z pol roku przed premiera BW mowilo ze beda wydawac nowy content co 2-3miesiace regularnie , a tu cytat z torpedi z ostatniej konferencji

"James Ohlen zapewnił, że BioWare ma zamiar prowadzić bardziej agresywną politykę wprowadzania patchy niż ich główny konkurent – firma Blizzard."

content PvE jest calkiem fajny i wprowadza kilka fajnych mechanik do walki , aktualnie robimy Hard Mode'a 8man i Fun jest niezly a najwieksza zaleta ecounterow jest brak addonow typu DBM itd. wszystkie timery , zmiany faz trzeba miec w glowie , jedni uwazaja ze walki sa troche nietego bo maja randomowe fazy , dla mnie (wow veterana) random niespodzianki sa wlasnie fajne ,bo nie dziala to na skrypcie i nigdy nie wiadomo kiedy SOA zarzuci Maind Trapa na tanka , kto wtedy wezmie aggro ?? takie rzeczy nadaja walkom pewnego rodzaju smaczku :)

Bugi w EV tez juz zalatali a w 1.1 bedzie on juz w 100% polatany i jezeli beda dawac co 2miesiace raidy z 4-6ecounterami w 3poziomach trudnosci i 2wersjach 8/16man to jestesmy w niebie i bedzie mozna pokazac Faka dla Blizzarda ,

co do samej trudnosci contentu to jak na poczatkowy T1 raid content jest Ok , nightmare 16man Anihilator to w ogole rozkurw totalny , ale poki co nie byly to walki tak hardcorowe jak KJ , Illidan , Ragnaros , LK swojego czasu , no ale wiadomo trzeba jakos rozpoczac , we wtorek nowy raid content z 5bossami :)

btw mozecie sobie psioczyc na gre , ale uwierzcie mi ze bylym graczom WoW'a ktorzy przeszli do SWTOR gra sie zajebiscie podoba , bo jest WoW + kilka nowych bajerow , mechanika zdobywania Gearu w PvE jest bardzo podobna i jest to dla nas zajebista odskocznia od wowa , do tego mechaniki klass sa rowniez podobne do tych z wowa , grales warriorem ? robisz sobie JK/SW i jestes w domu

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 21:37 
Cytuj  
Niech naprawią kolejkę do warzones to będę szczęśliwy, udało mi się przez cały dzień dołączyć do 3.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 21:38 
Cytuj  
to gdzie ty grasz ? ja zazwyczaj czekam do 3-4min , w wowie czekasz 10-15min na BG :P a maja do tego x-realmy

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 21:41 
Cytuj  
Mi nie chodzi o długość czekania tylko o to że po dołączeniu masz instant kick do log in screen.

Normalnie u mnie kolejka to 1-4 min.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.