mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 17:28 
Cytuj  
heh.. a ja jako nuub we wrzesniu 2005 jak zobaczylem 2 jedi lejacych sie w MOP, to serce przy gardle i oczy wlepione w monitor :) a to bylo niespełna rok temu

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 12:20 
Cytuj  
Dluga przerwa bym tego nie nazwal, wracalem co 1-2 miesiace na jakis czas.
W CU owszem zabawilem najdluzej, a tempa zmienialem bo stary BH+Pistoleer niestety nie byl juz taki fajny.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 70
Dołączył(a): 24.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 07:39 
Cytuj  
A ja powiem szczerze, w sobote odnowiłem subskrybcje i zacząłem sobie grać.

Co mnie mile zaskoczyło to rzeźnia jaką robi moja Czerka Dart (dzięki Wulfga) pajączkom na Dathomirze. Teraz carbine naprawdę daje po garach. Ogólnie system nie jest taki tragiczny, pogram dłużej to zobaczę. Teraz musze dobić do 90lvl bo znowu coś odwalą w CU3.

Z tego co widze to Atlantis ma sie nawet nieźle. I gra dość duzo Polaków.

Pozdrawiam
Coriin


_________________
Coriin Fenn - EvE Online - BUFU
Obrazek


Posty: 41
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 14:37 
Cytuj  
Z naszego forum na swg-pl.com tez tak wnioskuje - dlatego wracam :D


_________________
Ninor Olos-Eclipse
Pre&Post NGE-Smuggler
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 75
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 09:04 
Cytuj  
Wracam najdalej w Sierpniu/Wrześniu. :)


_________________
Obrazek
Obrazek
Star Wars Galaxies - http://swg.pl
The Matrix Online - http://swg.pl/mxo


Posty: 41
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 09:24 
Cytuj  
no ja tez ale postaram sie juz byc w licpu lub nawet pod koniec czerwca


_________________
Ninor Olos-Eclipse
Pre&Post NGE-Smuggler
Obrazek
Obrazek


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 22:07 
Cytuj  
edit : troszku popłakałem , że nie patchuje tak jak bym chciał.

W każdym bądź razie zaczynam przycinać. :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 17:11 
Cytuj  
Na wstępie chciałbym zanzaczyć, że nie jest to żaden atak na SWG, tylko opis pierwszych wrażeń osoby, która wróciła do SWG po kilku miechach abstynencji... Jako, że od czasu wprowadznia NGE do SWG grałem w kilka mmogów, to bardzo staram się patrzeć na wszystko w dość obiektywny sposób... a nie tylko w pryzmacie preNGE <-> postNGE... Tak jak mówiłem są to tylko moje pierwsze wrażenia, wieć mogę zdanie zmienić, bo naprawdę chcę dac grze szansę (dzisiaj wytrzymałem nawet 2h w SWG)...

Plusy:

+wielki świat
+świetny housing
+system vendorów i ogólnie handel w grze
+kosmos
+open PvP
+duża ilość emotek
+szybkie walki
+to, że mogę grać z przyjaciółmi

Minusy:

-grafika (gram na takich samych ustawianiach co w listopadzie i to co wtedy wydawało mi się super obecie ssie na całego w porównaniu do takiego DDO albo FF - grafa sie zestarzała strasznie)

-animacja (koszmar wrecz, niewiem jak kiedyś mi to nie przeskadzało)

-masa bugów (obecnie to nawet prawidłowo postać na krześle nie siedzi-przynajmniej mi)

-brak podziału profesji (każdy jest DD, tankiem, wiekszość debufferami, no może chyba tylko medic ma jasną rolę)

-mozliwość solowania mobów CL93+ na 80lvl

-grind solo

-combat (nudny, mało widowiskowy-animacje specjali, kompletnie nieprzemyślany i niedopracowany, zero jakiejś strategi w walce, pozatym moby warpują, albo się zatrzymują w miejscu niewiadomo czemu )

-bounty check na który tak bardzo liczyłem, oczywiście nie działa

-częsty restart serwerów

-mało profesji

-uproszczenie ekwipunku (brak AA i CA)

Narazie to tyle... no ale bedę dalej próbował się przekonać do SWG... Starsznie się staram optymistycznie podchodzić do tego, ale jakos nie mogę długo w grze wytrzymać (kiedy grałem po 18h dziennie nawet)... Mam nadzieję, ze zrewiduję swoje zdanie i pod koniec miesiąca powiem "myliłem się, SWG jest wybitną grą, polecam każdemu" :)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 17:40 
Cytuj  
Kassei napisał(a):

-bounty check na który tak bardzo liczyłem, oczywiście nie działa



Widac nie zauwazyles na czacie tekstu ze bounty check zostal zastapiony starymi dobrymi terminalami bh.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 18:05 
Cytuj  
Khraan napisał(a):
Kassei napisał(a):

-bounty check na który tak bardzo liczyłem, oczywiście nie działa



Widac nie zauwazyles na czacie tekstu ze bounty check zostal zastapiony starymi dobrymi terminalami bh.
Zauważyłem, ale myślałem, że to nadal zostało jako dodatkowa funkcja - widzę kogoś podejrzanego daję bounty check i już się zaczyna zabawa jeśli jest ścigany ;) Poprzedni system znam i uważam, że dobrze iż go przywrócili, ale to też mogli zostawić... oczywiście pod warunkiem, że tego skilla, możesz użyć np. raz na 30minut, bo gonienie po theed i sprawdzanie wszystkich ludzi po drodze to paranoja...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 18:12 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Na wstępie chciałbym zanzaczyć, że nie jest to żaden atak na SWG(nie, wcale), tylko opis pierwszych wrażeń osoby, która wróciła do SWG po kilku miechach abstynencji... Jako, że od czasu wprowadznia NGE do SWG grałem w kilka mmogów, to bardzo staram się patrzeć na wszystko w dość obiektywny sposób... a nie tylko w pryzmacie preNGE <-> postNGE... Tak jak mówiłem są to tylko moje pierwsze wrażenia, wieć mogę zdanie zmienić, bo naprawdę chcę dac grze szansę (dzisiaj wytrzymałem nawet 2h w SWG)...

Plusy:

+wielki świat
+świetny housing
+system vendorów i ogólnie handel w grze
+kosmos
+open PvP
+duża ilość emotek
+szybkie walki
+to, że mogę grać z przyjaciółmi

Minusy:

-grafika (gram na takich samych ustawianiach co w listopadzie i to co wtedy wydawało mi się super obecie ssie na całego w porównaniu do takiego DDO albo FF - grafa sie zestarzała strasznie)

nie zapomnij ile lat ma swg w porównaniu do FF i DDO

-animacja (koszmar wrecz, niewiem jak kiedyś mi to nie przeskadzało)

w swg jest najwięcej emotikonów ze wszystkich mmo

-masa bugów (obecnie to nawet prawidłowo postać na krześle nie siedzi-przynajmniej mi)

fakt, najważniejsze w mmorpg jest siedzenie na krześle, a zwłaszcza jak sie na nim siada z odległości 4m+... podejdziesz na 1m do krzesla, usiadziesz i zonk... siedzi normalnie

-brak podziału profesji (każdy jest DD, tankiem, wiekszość debufferami, no może chyba tylko medic ma jasną rolę)

nie do końca, teraz jedi ma zchrzanione buffy, dlatego nie może robić za tanka, pozatym żadna inna profka nie może odgrywać tanka

-mozliwość solowania mobów CL93+ na 80lvl

od zawsze na cl80 można było solować zwykłe mobki cl93, jedi prenge w cu solowal necrosisa

-grind solo

PreCU FTW!

-combat (nudny, mało widowiskowy-animacje specjali, kompletnie nieprzemyślany i niedopracowany, zero jakiejś strategi w walce, pozatym moby warpują, albo się zatrzymują w miejscu niewiadomo czemu )

jak sie stoi i poprostu strzela... gdzie tu strategia, dotego mówi to jedi z karabinem, co nie ma do niego żadnych skili

-bounty check na który tak bardzo liczyłem, oczywiście nie działa

zastąpiony terminalami, dziala jeszcze na żółtych mobkach

-częsty restart serwerów

pisze dokładnie, kiedy są resety serwów

-mało profesji

Jedi, bounty hunter, smuggler, medic, commando, spy, 4x trader, entertainer, naliczyłem 9 profesji, a ze specjalizacjami 12

-uproszczenie ekwipunku (brak AA i CA)

teraz są ciuchy z statsami

Narazie to tyle... no ale bedę dalej próbował się przekonać do SWG... Starsznie się staram optymistycznie podchodzić do tego, ale jakos nie mogę długo w grze wytrzymać (kiedy grałem po 18h dziennie nawet)... Mam nadzieję, ze zrewiduję swoje zdanie i pod koniec miesiąca powiem "myliłem się, SWG jest wybitną grą, polecam każdemu" :)


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 18:23 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
-grafika (gram na takich samych ustawianiach co w listopadzie i to co wtedy wydawało mi się super obecie ssie na całego w porównaniu do takiego DDO albo FF - grafa sie zestarzała strasznie)

Wlasciwie to mozna powiedziec, ze grafika sie polepszyla - lepsze tekstury devsi dali.

Kassei napisał(a):
-animacja (koszmar wrecz, niewiem jak kiedyś mi to nie przeskadzało)

Niestety.. Pozostaje miec nadzieje, ze kiedys devsi to poprawia.

Kassei napisał(a):
-masa bugów (obecnie to nawet prawidłowo postać na krześle nie siedzi-przynajmniej mi)

Z krzeslem to troche przesadziles... To, ze po wylogowaniu siedziales w innym miejscu zdarzalo sie i przed NGE. A bugi byly, sa i beda zawsze. Nie da sie ich uniknac w produkcie, ktory jest caly czas rozwijany.

Kassei napisał(a):
-brak podziału profesji (każdy jest DD, tankiem, wiekszość debufferami, no może chyba tylko medic ma jasną rolę)

Pozostaje czekac na specjalizacje... Mam nadzieje, ze to przywroci roznorodnosc.

Kassei napisał(a):
-mozliwość solowania mobów CL93+ na 80lvl

Wczesniej tez sie dalo...

Kassei napisał(a):
-grind solo

Wszyscy placza, ze chca pre-cu. Tam tylko i wylacznie bylo solo. Ale mi takze sie to nie podoba, wolalem grupy na Dantooine :)

Kassei napisał(a):
-combat (nudny, mało widowiskowy-animacje specjali, kompletnie nieprzemyślany i niedopracowany, zero jakiejś strategi w walce, pozatym moby warpują, albo się zatrzymują w miejscu niewiadomo czemu )

Warpowanie mobow bylo zawsze i jest spowodowane lagami. Zatrzymywanie sie NPC to jakis bug z pub29. I uwierz mi trzeba stosowac rozne taktyki w walce.

Kassei napisał(a):
-częsty restart serwerów

Wnerwiajace...

Kassei napisał(a):
-mało profesji

Przynajmniej devsi moga sie bardziej skupic na tych co istnieja. Jak wejda specjalizacje to mi to wcale nie bedzie przeszkadzac.

Kassei napisał(a):
-uproszczenie ekwipunku (brak AA i CA)

A najbardziej wkurza mnie unikanie przez devsow odpowiedzi na pytanie co z AA i CA...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 18:50 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Kassei napisał(a):
grafika (gram na takich samych ustawianiach co w listopadzie i to co wtedy wydawało mi się super obecie ssie na całego w porównaniu do takiego DDO albo FF - grafa sie zestarzała strasznie)

nie zapomnij ile lat ma swg w porównaniu do FF i DDO
Odpowiem tylko na to, bo reszty mi się nie che komentować, po pierwsze nie napisaleś nic czego bym nie wiedział i czego bym właśnie nie oceniał... Po drugie to nie jest żadna dyskusja tylko spokojny i niezłośliwy opis moich wrażeń... Po trzecie ty się nie potrafisz obiektywnie wypowiedzieć, bo masz fioła na punkcie SWG, z jednej strony Ci nawet zazdroszczę, bo też chciałbym widzieć tą grę jedynie w superlatywach...

FF XI Premiera:

Świat- 28 października 2003
Polska- 08 listopada 2004

SWG Premiera:

data premiery: 26 czerwca 2003
data wydania PL: 19 listopada 2003


DDO jest oczywiście młodszym produktem...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 19:55 
Cytuj  
Dziwne te StarWarsy. Pisałbym więcej ale nie napisze bo zaraz mnie będą fani "naprawiać". Nie ma tu niczego co by mnie trzymało przy grze.

Gra wydaje mi się prosta ( nudna ) mimo , że świat StarWars wydaje się być sam w sobie bardziej skomplikowany ( ciekawy ).

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 20:59 
Cytuj  
Kazio napisał(a):
Dziwne te StarWarsy. Pisałbym więcej ale nie napisze bo zaraz mnie będą fani "naprawiać". Nie ma tu niczego co by mnie trzymało przy grze.

Gra wydaje mi się prosta ( nudna ) mimo , że świat StarWars wydaje się być sam w sobie bardziej skomplikowany ( ciekawy ).

No niestety po NGE moze sie tak wydawac.
Odkad wrocilem wszytko soluje. Nie czuje, ze to mmo. Ehhh, nigdy nie bedzie jak kiedys :(
Ale i tak pogram.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 21:03 
Cytuj  
Kazio napisał(a):
Dziwne te StarWarsy. Pisałbym więcej ale nie napisze bo zaraz mnie będą fani "naprawiać". Nie ma tu niczego co by mnie trzymało przy grze.

Gra wydaje mi się prosta ( nudna ) mimo , że świat StarWars wydaje się być sam w sobie bardziej skomplikowany ( ciekawy ).


Nikt ci nie każe grać, wogole po co zabierasz głos jak nie masz nic do powiedzenia? Swoją droga to przez NGE kiedyś bylo ciekawiej.


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.


Ostatnio edytowano 15 cze 2006, 23:52 przez Kostek, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 21:55 
Cytuj  
Hmm wiesz.. przed Nge bylo wiecej ludzi , i to o wiele , wiadome jest to ze jak jest z kim grac , nudy nie ma . A ga jakakolwiek by nie byla , piekna bez bugow etc , bez ludzi poprostu nudzi.
Ekchem
Cytuj:
wogole po co zabierasz głos jak nie masz nic do powiedzenia?

Badz co badz to Forum , tutaj wkoncu ma prawo przedstawic swoja opinie , czy zdanie , nie wypada mu zabronic wypowiadania sie.

Ktos cos pisal o emotkach
W sumie jest ich duzo , ale wiekszosc jest animowana w identyczny sposob , szkoda ze swg jest nieme , powiem ze (tylko bez flame teraz prosze :P ) w Wowie duzo emotek w sumie nie ma , ale jak dla mnie znakomicie wygladaja z udzwiekowieniem.

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 23:54 
Cytuj  
Ja nie wchodzę do działu Wow'a i nie wypisuje że gra dla dzieci, grafika jak w kreskowkach że nudna itp. itd. Więc nie rozumiem ludzi co takieposty piszą skoro sie nie podoba nie ruszam, nie zagladam proste.


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 00:22 
Cytuj  
Kostek napisał(a):
Ja nie wchodzę do działu Wow'a i nie wypisuje że gra dla dzieci, grafika jak w kreskowkach że nudna itp. itd. Więc nie rozumiem ludzi co takieposty piszą skoro sie nie podoba nie ruszam, nie zagladam proste.
Weź się posłuchaj... :har: Mógłbym napisac wiele ale ogranicze się do jednego zdania - "ciągle biegamy za marzeniem, chcenmy wrócić to co było, ale to nigdy nie wroci"... było zajebiście, ale z perspektywy czasu uważam, że i tak było to złudzenie stworzone przez nas samych... SWG jest i było z założenia grą WIELKĄ i KULTOWĄ, ale jakość rozgrywki zawsze kulała... Może się zestarzałem, ale wolę coś prostrzego, ale o wysokiej jakości (czyt. bez bugów, problemów, pojebanych decyzjii devsów, bez ciągłych retartów serwerów itd.)... W sobotę jest festyn w Atlantis... pogadam z przyjaciółmi, potem, może się jeszcze zmuszę aby pograć troszkę do końca miesiąca i chyba na tym się moja przygoda skończy definitywnie z SWG. Marzę o tym aby odszczekać te słowa za 3 tygodnie, ale w tej chwili wątpię totalnie... Gram równolegle w FF i SWG... w tej pierwszej bawię się świetnie, a jak wracam do tej drugiej to czuję katorgę bo mam wrażenie jakbym ciupał w jakąś wczesną betę... Nie chciałem tego pisac, bo nadal daję grę szanse i chce zmienić zdanie, ale naprawde nie potrafię sam siebie okłamywać... Teraz widze, że SWG niegdy nie było idealne (przerost treści na formą) a obecnie to no comments... Kiedyś uderzył bym się sam w twarz, a potem wychłostal i powieśił za jaja na gałęzi, ale w tej chwili to wiecej oferuje nawet WoW, a FF przerasta ją kilkakrotnie, bo co mi po niewątpliwych zaletach SWG, jak kurna kompletnie wszytko kuleje...

Ehh... załamka :( :-? :har: :cry:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 00:54 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
W sumie jest ich duzo , ale wiekszosc jest animowana w identyczny sposob , szkoda ze swg jest nieme , powiem ze (tylko bez flame teraz prosze :P ) w Wowie duzo emotek w sumie nie ma , ale jak dla mnie znakomicie wygladaja z udzwiekowieniem.



ROFL !

jak to przeczytałem to spadłem z krzesła...

jak nie masz nic konstruktywnego do wniesienia, to poprostu nic nie mów


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.