mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 16:01 
Cytuj  
no neistety soe cofnelo nas do fazy bety ale zeby za bete placic? to mnie skreca hehe 50% zeczy niedziala staraja sie naprawic ale psuja co innego
sprawe lootu z mobow zalatwili tak ze dali dla bh sporo stufu do lootowania a starych problemow z lootem nienaprawiono krayty spawnowaly sie opkragla dobe tak jak powiny przez 2 tygodnie puzniej je zjebali i znow sie spawnuja tylko po restarcie tak do 23 szkoda gadac :)
o sprawie jedi to juz mi sie niechce gadac legal czit mode:)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 16:55 
Cytuj  
ROTFL.
Pare dni mnie nie bylo a tu takie zmiany. Wrocilem do SWG dlatego ze nie bylo tego co jest znowu, po Pub22. Chuj z tym, ze postac mam skonczona. Nie, nie chce byc jedi, ale ta idiotyczna zmiana odbije sie na calym community.

GG SoE, spierdolic to potraficie wszystko:)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 17:34 
Cytuj  
Asmax dokladnie atutem swg bylo toz e nietrzeba tu koxac miesiacami a ze sporoz alezy od stufu a jak juz testowalem po niedawnych zmianach malo co dziala a co maja powiedziec nowi gracze nieznajacy nic i jak niebedzie koxu w mopie to beda psotacie robic po kilka miechow lol
az sie boje co wyjdzie z matrixa jak sie soe do niego dobierze
bedzie gorzej niz jest :)

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 17:47 
Cytuj  
obi'v jedyny za P22 ? lol

SOE ma wladze nad wielu grami mmo... czemu SWG tak rozpierniczyli ...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 17:51 
Cytuj  
solowanie w jakimkolwiek mmogu , uwazam za nudne . Nie po to sie placi miesieczne fee by grac z mobami...to mam za darmo w singlowkach . W SWG byl fajny mily i przyjemny group grind podczas ktorego gadalo sie o dupie marynie i byl fajny klimacik . Nie znam polityki SoE ale ta zmiana osobiscie jako ten co ma jeszcze troche grindowana przed soba nie podoba mi sie ..bo nie mam zamiaru tluc mobow solo


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 18:08 
Cytuj  
ostatnio pogralem troche w Guild Wars mimo to darmowka bez bajerow craftu itp a ile zabawy daje no bylem w szoku ze diablowka da mi tyle funu
moze dlatego ze tam sie devsi niewpierdalaja w all itp polecam GW na odskocznie od bug landii w SWG:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 18:17 
Cytuj  
hmm ale dlaczego teraz wszyscy mowia tylko o solowaniu.. dla mnie to rozwiazanie ma na celu zapobiec grupom typu 2x80cl i reszta ~10cl, przeciez w 8osobowej grupie na tych samych cl z wyrownanym sprzetem expowanie bedzie bardziej opacalne niz solo ( tak odbieram ten system.. przykladowe 6000xp/8+bonus z grupy+szybsze zabijanie, tylko nie wiem jak w praktyce to wyglada czy taki mob bedzie padal 8razy szybciej.. na 80cl pewnie szybciej<- przynajmniej z doswiadczenia na dantoo takie wnioski wysowam, jako ze tam gralem w grupie w ktorej zdazylem walnac 3x fullautoarea i juz bylo po mobach. ) Co prawda znaczaco spadnie ilosc xp jaka sie bedzie dostawac oglnie na h.. no ale z drugiej strony, moze to tez ma "zmusic" graczy do poznawania swiata. Ja np do 80cl gralem tylko na mos esley (startowo) pozniej polowania na talusie+danotoo i to wszystko... polowy mobow wystepujacych w grze nie widzialem pewnie na oczy.

PS. Jeszcze nie wiem jak to sie sprawuje w praktyce, wiec tylko teoretyzuje.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 18:24 
Cytuj  
To podsumujmy ostatnie działania SOE:

SWG - Ostatnie patche...
Planetside - reklamy w grze - yay !
Eq2... no nie wiem jak to teraz wygląda, ale jak grałem przed wakacjami to prawie każdy gracz na danym levelu, latał w tym samym bo nawet nie było większego wyboru armorów :<

mxo sie boje kupować... eh pozostaje czekać na cov, a w międzyczasie przetestować sb, i może w końcu neocron ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 18 sie 2005, 18:26 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 18:25 
Cytuj  
hmmm przeciez itak jak solujesz w grupie z 80 clami to dostajesz od cholery miej expa bylo dobrze a ci chcieli poprawic lol
na neocrona 2 sam mam chrapke:)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 18:29 
Cytuj  
Taa, teraz muszę nazbierać kase na następną grę :) Tylko jaką, nic na razie poobserwuje to forum. Szkoda mi tylko będzie rozstać sie z pl community :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 18:35 
Cytuj  
Morgul to wcale nie poprawi grupowania, nie wspominajac juz o eliminacji power levelingu.

(6000+10%buff)/8 + (6000/100)*8=825raw exp + 480group bonus exp=1305

1,000,000/1305=~766mobow do zabicia zeby zrobic normalnego mastera, ew pistoleer, carabineer czy rifleman.

Dla tych profecji potrzeba 4,891,000 weapon exp podzielmy to przez 1305 i mamy ~3747 mobow do zabicia na cl80 zeby od zera do mastera, combat exp nie bede liczyl bo stosunkowo wzrasta rowno ze fermujac 1m expa nie zauwazamy jego braku.
Te ~3747 mobow oczywiscie to jakby cl1 dostawal tyle samo expa co cl80, liczac roznice miedzy max i min exp jakie dostajemy (3747mobow vs 48910 mobow) dostajemy jakies (48910-3747)*50%=22581 i pol moba grajac nonstop w grupie od cl1.

Ktos tak chce? Bo ja nie :/

Mam policzyc jak sie robi takiego Squad leadera?


Ostatnio edytowano 18 sie 2005, 18:48 przez Pieszczoch, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 18:38 
Cytuj  
Czy ja prosze o wiele ? ja chce tylko exp pre pub22


A tutaj jade po soe:
^@%% &$@&*$@ @*(@(^$# ^*@!%# !(#^!*& &*#%!*@%!*&# !#%&*!
@#%^!#$!#$^ ! ^%!& %*!# %&#% !% !%@(*$&%(@)(!@%!(*$&@ ^
*&!#^% *#@& !(*#^ (! &( (&( $&@ !^# (^!() )(**^ # ^$#(*@$&!(
)#& $&(#@*

słowa były tak brutalne, że zostały ocenzurowane :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 18:48 
Cytuj  
omg :) enhu doslownie to ujoles

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 18:49 
Cytuj  
Eh, gra jest fajna, poraz pierwszy od jakiegoś czasu przedłużyłem abonament, zwykle po 1 miesiącu już mi sie nie chciało grać w grę dalej, tutaj było inaczej. Jednak tak jak dantar mówi, soe z każdym patchem psuje grę i odwala coraz to nowsze chore zmiany, a nie naprawia w ogóle gry. Zamiast ją rozwinąć by zachęcić graczy do zostania, idą na łatwiznę i zmuszają do dłuższego grania by osiągnąć przyzwoity poziom. Dzięki ale takie coś mam w wow i eq2, w których mimo wszystko tłuczenie mobków jest o niebo przyjemniejsze :<
Miałem brać od następnego miesiąca abonament all access by pograć w planetside, eq2, swg i mxo, ale soe swg psuje, w planetside wali reklamy które tylko spowodują odejścia graczy, a gra i tak imo świeci pustkami.

Osobiście nie mam zamiaru płacić jak na moje warunki sporej sumy by grać w gry które mnie będą odrzucać z każdym dniem i zmuszać a nie zachęcać do dłuższego grania. Gry mają bawić a nie męczyć, widać soe woli robić to na odwrót :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 18:52 
Cytuj  
true a od jakiegos czasu mysle wrucic do UO na osi no ale tam tez dretwy EA wymysla jakies smieszne zeczy psujac klime no ale w cos trzeba grac:)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 19:03 
Cytuj  
Czy ja wiem, już wolę swg niż uo, ea już dawno zniszczyła tą grę :<
Zastanawiam się nad kupnem gw, bo wymaga mniej czasu i nie pożera tyle pieniędzy. Neocron 2 też mnie interesuje, ale tak poza tym to już nie widze zbyt ciekawych gier :< Większość mmo z tego co widze idzie w tym samym kierunku :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 19:07 
Cytuj  
niestety mmo niesa skierowane do graczy a do ich pieniedzy gw przyjemne jest ale na jak dlugo

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 19:13 
Cytuj  
To zrob wlasny mmo ;] Ehh zebym tylko mial devteam ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 19:16 
Cytuj  
Przed chwilką zadzwoniłem pod 1-410-568-3670 a jest to support lucasartsa,
zostało mi wytłumaczone tyle, że jestem 32 osobą w ciągu ostatnich 15min
która dzwoni w sprawie Star Wars Galaxies
i że wszystkie są zawiedzione nowym publishem w swg.
Oraz że LucasArts nie podoba się ten stan rzeczy.


Za połączenie 52pln :P


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 19:22 
Cytuj  
lol enhu dobry jestes gratz za pomysl SOE smierdzi:)
wydales przydzial na swg tak czy siak stracone czy bys gral czy dzwonil donich:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.