mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 23:44 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
Swiat Warcrafta


no, ja nie wiem czy ten świat warcrafta jest taki super, dla mnie to
niesamowity wręcz stek bzdur i nieziemski wręcz bullshit. Ogry orki i co
jeszcze... zombie ? Czy oni troszke tutaj nie przesadzili ? Ja rozumiem
orki, ja rozumiem ogry itp badziewie... ale zombie ?!

Ja przy tej grze wysiadam, grafika wspomagana bloorem, niesamowicie
wręcz cukierkowa, klimat znikomy, nie istniejący pvp...
Człowiek który gra w wow'a i twierdzący że jest to najlepszy mmog,
na śniadanie je kaszanke z jogurtem i truskawkami... i mieszka w pokoju
bez klamek... Jak można wogóle Wow'a nazwać mmorpg ?!
tutaj bardziej pasuje mmocgc...
Massive multiplayer online candy graphical chat

Ludzie którzy tak grają w tego wowa niegdyś podniecali się Mu, czy innym
bezmyślnym H&S, który wymaga 15IQ aby naciskać na zmiane klawisze
myszki. Wogóle rozwalają mnie ludzie tego pokroju:
"WOOOOOW !!! kupilem sobie wowa, jest to muj pierwszy
ememoerpegie
, przy czym jest on najlpszy ememoerpegie w jaki gralem"

nie ważne jak strasznie swg zostanie uproszczone, i tak będzie o niebo
inteligentniejsze od wow'a. To uproszczenie, którym było nge jest
niesamowitą porażką, ale soe powoli naprawia to co zrobiło, i swg będzie
znów przeznaczone dla ludzi z ilorazem IQ > WoW player

BTW. chciałem zauważyć, że nie wprowadzam tutaj żadnego flame, cała
zawarta tutaj treść jest wyłącznie poglądowa, oparta na moich odczuciach
co do całej tej sprawy z nge i przenoszeniem się do innych gier.
Popatrzcie na to trzeźwo, nie ma narazie lepszego mmorpg od swg, i
zanosi się na to, że dopiero STO będzie mogło się poszczycić taką
złożonością co swg. Nie chciałem tutaj również urazić żadnego gracza
wowa, podoba ci sie ta gra ? to sobie w nią graj, ale odemnie trzymaj się
z daleka.

Pozdrowienia
Enhu


EDIT: Przypomniałem sobie jaki miałem cel pisząc tego posta, który mi się
szczerze mówiąc zatracił gdzieś na początku... tym celem było zakończenie
tego flame na temat nge, który non stop jak widze jest wkręcany w każdy
topic, niedługo w topicu pod tytułem "Cześć, nazywam się Kazik, i
zacząłem grać w SWG" pierwszy reply będzie wyglądał tak:
"Cześć, czy nie zauważyłeś jakie to NGE jest @$%$^%(...)"
Kazik: " Co to jest to nge?"
Czy jest jeszcze sens nazywanie tego "New" gameing enhancement,
skoro jest to już od dość długiego okresu czasu ? bez sensu jest też już
roztrząsanie historii, jak to niegdyś było super, skoro teraz jest teraz, a
nie kiedyś (Present>Past) można to jeszcze roztrząsać przez pare godzin,
ale poprostu nie ma sensu, pre cu nie wróci, tak samo jak pre nge.
Możliwe za to, że z nge zrobi się wkońcu po paru enhancementach całkiem
niezła gra. Kiedyś w przyszłości przypomnicie sobie o czym mówiłem, i
stwierdzicie, że jednak nie ma to jak stare dobre swg.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 00:20 
Cytuj  
no stary :) swiat Warcrafta jest rozpoznawany, tu nie chodzi o to jaki jest, ale jak go przedstawiono :) popatrz ilu jest fanow Warcrafta 2 i ilu Warcrafta 3 :) to cos oznacza.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 00:22 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jesli mam wybierac miedzy jakas firemka co zrobi jakis ciekawy mmmog i zanim przetrwa beta testy i wyda to za 5 lat to wole by taki NCSoft lub Blizz zapedzil do roboty armie swoich ludzi, ktorzy potem moga pracowac i rozwijac taka gre.
Co by nie pisac na temat WoW czy Lineage2 to sa to gigantyczne projekty i caly czas regularnie rozwijane, z przyjemnoscia wchodzisz do gry i widzisz tysiace graczy, a czy jest z tego zabawa to juz zalezy od ciebie.
Jako fan SW nie chcialbym grac w nowe SWG w stylu pre NGE i patrzec na pustki i olewanie rozwijania gry, majac do wyboru gdzie gra pare milionow i co pare tygodni wchodza nowe rzeczy.
Zobacz nowe gry Codemaster, RF Online nawet nie ma uaktualnianej strony www, z tego wynika ze w ten biznes nie mozna wskoczyc nagle, tu trzeba miec doswiadczenie, duzo kasy juz zarobionej na tym i zaplecze ludzi, ktorzy beda pracowac i rozwijac gre.
Embe to co ty wypisujesz, to najgrzeczniej mówiąc filozofowanie, bo fachowiec od mmo jest z Ciebie mierny... :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 18:01 
Cytuj  
moze ja cos zaznacze Enhu, soe chcialo zrobic swg zeby wygladalo jak WOW i kazdy kto gral w wowa i nowe swg naraz zobaczyl ze jakos interferki i inne rzeczy sa dosyc podobne... a i tak mi sie wydaje ze wow jest bardziej skomplikowany niz nge(chociazby talenty ktore jakos odrozniaja graczy jednej klasy czego brak w nge)


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 19:16 
Cytuj  
bartii napisał(a):
moze ja cos zaznacze Enhu, soe chcialo zrobic swg zeby wygladalo jak WOW i kazdy kto gral w wowa i nowe swg naraz zobaczyl ze jakos interferki i inne rzeczy sa dosyc podobne... a i tak mi sie wydaje ze wow jest bardziej skomplikowany niz nge(chociazby talenty ktore jakos odrozniaja graczy jednej klasy czego brak w nge)
Kiedys byly 32 profesje które mogleś mieszać i dropować jak i kiedy chciałeś...mnie najbardziej te 9 klas załamało w NGE....pozatym decay i customizacja ekwipunku...ja odszedłem jak tego zabrakło...to, że jedi jest profesją startową, czy zmiania interfejsu to dla mnie pikuś....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 19:38 
Cytuj  
bartii napisał(a):
i tak mi sie wydaje ze wow jest bardziej skomplikowany niz nge


ty chłopcze chyba nigdy w życiu nie widziałeś jak wygląda crafting w swg,
sam ten element bije tego durnego wowa na kolana


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 19:52 
Cytuj  
Gram i mnie to bawi, ale na dzien dzisiejszy crafting nie ma sensu bo pustki sa, a u vendorow wszystkiego pełno, wiec zabawa z craftingiem nijaka, po tym tygodniu gry brakuje mi wplywu na kreowanie postaci, to uproscili debilnie, straszna ilosc bugow az dziwi ze po tylu latach nie likwiduja bugow, o ktorych wszyscy wiedza od dawna, kolejny problem to aktualni gracze, wiekszosc nawet nie jest zainteresowana gra w grupie, wszyscy solo, nawet sie o glupotach nie dyskutuje na chacie, poprostu jest smutno.
No i na koniec problem z pozostawionym smietnikiem, puste miasta lub zasiedlone czesciowo, tego zapewne nie przewidzieli no ale mogli by to rozwiazac jakos bo ci co graja mogli by spokojnie robic nowe miasta.
Ale i tak gram bo narazie to mi sprawia przyjemnosc, a i tak nie mam nic ciekawszego i trzeba czekac na premiery :)

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 20:42 
Cytuj  
wlasnie przez nge cala ekonomia w grze upadla brak decay robi swoje, dlatego vendory sa pelne a sam system craftowania jest moim zdaniem idealny bo zeby zrobic cos naprawde dobrego to trzeba poswiecic na np same zbieranie resow pare miesiecy (a nawet dluzej) i mozna bylo byc kims


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 21:28 
Cytuj  
wulfgar napisał(a):
wlasnie przez nge cala ekonomia w grze upadla brak decay robi swoje, dlatego vendory sa pelne a sam system craftowania jest moim zdaniem idealny bo zeby zrobic cos naprawde dobrego to trzeba poswiecic na np same zbieranie resow pare miesiecy (a nawet dluzej) i mozna bylo byc kims


Ale czy to nie oznaczało pare miesiecy farmowania ?
Dla mnie idealne crafting by był taki ze czesc resow jest z mobow, czesc z wydobywania, czesc z przetwarzania ( to mogla by byc osobna profesja ), czesc do zdobycia wylacznie jesli potrafisz to zdobyc, czyli umiejetnosci i jakies losowe zdazenia.
No ale co tu duzo dyskutowac, ani nie wroci pre NGE, a ni bedzie tego co sie chce, musimy sie zadowolic tym co jest :(

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 21:34 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ale czy to nie oznaczało pare miesiecy farmowania ?
Dla mnie idealne crafting by był taki ze czesc resow jest z mobow, czesc z wydobywania, czesc z przetwarzania ( to mogla by byc osobna profesja ), czesc do zdobycia wylacznie jesli potrafisz to zdobyc, czyli umiejetnosci i jakies losowe zdazenia.


nie wiem czemu, ale powinienneś się trzymać z daleka od dyskusji na
temat nge, być może dlatego, że nie masz o nim zielonego pojęcia, i
zdarza się że poprostu pleciesz głupoty. I widze do tego, że nie wiesz jak
wygląda crafting, oraz na czym polega...


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 21:39 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
bartii napisał(a):
i tak mi sie wydaje ze wow jest bardziej skomplikowany niz nge


ty chłopcze chyba nigdy w życiu nie widziałeś jak wygląda crafting w swg,
sam ten element bije tego durnego wowa na kolana


a czy ja mowie o craftingu? a moge sie zalozyc ze w swg gralem dluzej niz ty:P ja mowie o calej reszcie(bo nie powiesz ze system walki jest bardziej skomplikowany niz w wowie :roll:) i jak dla mnie cala reszta jest wazniejsza niz crafting(bo wiekszosc graczy to jednak wybiera combat skille).


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 21:49 
Cytuj  
bartii napisał(a):
Enhu napisał(a):
bartii napisał(a):
i tak mi sie wydaje ze wow jest bardziej skomplikowany niz nge


ty chłopcze chyba nigdy w życiu nie widziałeś jak wygląda crafting w swg,
sam ten element bije tego durnego wowa na kolana


a czy ja mowie o craftingu? a moge sie zalozyc ze w swg gralem dluzej niz ty:P ja mowie o calej reszcie(bo nie powiesz ze system walki jest bardziej skomplikowany niz w wowie :roll:) i jak dla mnie cala reszta jest wazniejsza niz crafting(bo wiekszosc graczy to jednak wybiera combat skille).


ja sie mogę założyć, że grałem dłużej :)

a teraz dzięki nge system walki jest tak samo skomplikowany jak w
wow'ie i muonline :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 21:52 
Cytuj  
Enhu napisał(a):

ja sie mogę założyć, że grałem dłużej :)

a teraz dzięki nge system walki jest tak samo skomplikowany jak w
wow'ie i muonline :wink:


to powiedz od kiedy grales:P (moze i dluzej bo ja jak zobaczylem nge to mnie odrzucilo ale pewnie nie od tak dawna)
swg post nge jest latwiejsze niz wow bo nie ma czegos takiego jak talent trees ktore odroznia jakos w umiejetnosciach przedstawicieli tej samej klasy.

btw. a wowa grales? i ile bo ja w sumie troche gralem(ale nudne to jest...)


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 22:02 
Cytuj  
bartii napisał(a):
to powiedz od kiedy grales:P (moze i dluzej bo ja jak zobaczylem nge to mnie odrzucilo ale pewnie nie od tak dawna)
swg post nge jest latwiejsze niz wow bo nie ma czegos takiego jak talent trees ktore odroznia jakos w umiejetnosciach przedstawicieli tej samej klasy.

btw. a wowa grales? i ile bo ja w sumie troche gralem(ale nudne to jest...)


w sumie to mam 2 konta, przy czym do pierwszego nie pamiętam hasła :D
na pierwszym grałem sobie na Bria, również miałem nicka "enhu"
zacząłem grać jakiś miesiąc po wypuszczeniu swg, pamietam to jak dzisiaj,
jak z usa przyszło mi piękne pudełeczko, nawet całkiem ładnie do tego
zapakowane, miałem przerwe (jakiś miesiąc przed JTL) do lutego 2005,
wtedy to właśnie przyszło mi do domu kolejne pudełeczko z swg :) również
An Empire Divided, bez żadnych dodatków, kupiłem preorder ROTW, oraz
preorder TOOW, teraz mam zapisane dane konta (żeby mi się już nie
zapomniały :D). Teraz mam przerwę od 2 miesięcy (od 04.02.05)
Pamiętam czasy, jak nie było mountów, po planecie się biegało "z buta"
pamiętam jak nie było jeszcze "bufów" medyków, które robiły z nas solo-boga
Oraz nigdy nie zapomne jak to się 20 (albo 10, już nie pamiętam) minut czekało na shuttle'a :D

tak, grałem w wowa, całe 5 dni, znudził mi się niesamowicie szybko i został
zallegrowany :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 22:08 
Cytuj  
no ja gralem troche krocej bo nie pamietam czasow bez buffow:P za to w wowa gralem cale pol roku bo zwyczajnie nie bylo niczego lepszego...


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 22:23 
Cytuj  
Nie rozumiem ile mozna whinowac, to juz bylo i nie wroci. Ja juz sie z tym pogodzilem, przynajmniej bylo ciekawe przez te (prawie) 2 lata, gdy gralem. Znajdzcie inny mmo, a tym, ktorym NGE sie podoba dajcie spokoj, bo to jest zupelnie cos innego, niz nasze stare SWG. Jednym zdaniem -> Get a life.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 23:44 
Cytuj  
Ja grałem w WoW-a jakies pol roku i tez moge napisac ze system walki jest duzo ciekawszy niz teraz w SWG, najwiecej grałem hunterem i wydaje mi sie ze daje najwiecej mozliwosci i roznorodnosci w tym jak sie walczy ( ogluszanie, spowalnianie, stunowanie, pulapki, pet i jego skile itd ) , mozna uzywac naprawde roznych taktyk w pve/pvp, a co najwazniejsze nie da sie tego nauczyc dobrze w tydzien i samemu dochodzi sie do najlepszych taktyk.
W SWG teraz walka to nedza, wciskam przycisk na myszce i trzymam cel na przeciwniku, miedzy czasie uzywam skila i czasami sie poruszam, do tego zadnego wplywu na skile, no ale gram bo to klimat SW i tylko to mnie trzyma.


EDIT >> Doklejam nowe info :

This April, the developers of the game you love are coming to a city near you! Beginning April 6, 2006, members of the LucasArts and Sony Online Entertainment development teams will be traveling to several cities around the US in a series of community summits.

Here's your chance to talk with the developers face to face, find out about upcoming plans and future developments for the game, ask them questions in a live Q&A format, and connect with fellow players.

We want to meet you, hear what you have to say, and tell you about the exciting things we have planned for 2006 and beyond. Stay tuned for details on where, when and all the other information including how to register (although all events are free of charge) coming soon.

Kurt "Thunderheart" Stangl
Community Relations Manager

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 06:37 
Cytuj  
embe napisał(a):
This April, the developers of the game you love are coming to a city near you! Beginning April 6, 2006, members of the LucasArts and Sony Online Entertainment development teams will be traveling to several cities around the US in a series of community summits.

Here's your chance to talk with the developers face to face, find out about upcoming plans and future developments for the game, ask them questions in a live Q&A format, and connect with fellow players.

We want to meet you, hear what you have to say, and tell you about the exciting things we have planned for 2006 and beyond. Stay tuned for details on where, when and all the other information including how to register (although all events are free of charge) coming soon.
[/i]
Kurt "Thunderheart" Stangl
Community Relations Manager
Juz widze ten tlum z pochodniami :]


_________________
Obrazek

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 15:00 
Cytuj  
embe napisał(a):

This April, the developers of the game you love are coming to a city near you! Beginning April 6, 2006, members of the LucasArts and Sony Online Entertainment development teams will be traveling to several cities around the US in a series of community summits.

Here's your chance to talk with the developers face to face, find out about upcoming plans and future developments for the game, ask them questions in a live Q&A format, and connect with fellow players.

We want to meet you, hear what you have to say, and tell you about the exciting things we have planned for 2006 and beyond. Stay tuned for details on where, when and all the other information including how to register (although all events are free of charge) coming soon.

Kurt "Thunderheart" Stangl
Community Relations Manager


wiesz co? ja chyba sie specjalnie przejade do usa zeby sobie pocwiczyc rzucanie zginlymi jajkami...


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 16:46 
Cytuj  
post z forum jedi odnosnie wszystkich plotek :

There are some new SWG related rumors floating around right now. Biggest difference from past rumors is they're not being posted by random folks, but being reported by gaming news sites and seem to be backed up with some evidences (ala the days before the NGE).

Summary of what might be up ...

- Raph Koster has left SOE to form his own company. Some think its a sign of people jumping from a burning ship, hypothesizing Smedley's head on a platter isn't far behind.

- LA has indeed pulled the license from SOE. SOE had a certain amount of time to transition its players over to a Station Pass before the game would be taken over or possibly shut down. This seems to be backed by Game Cards for SWG being pulled from shelves for a while and tough to find. There's also a new "Station Pass Pack" of games hitting store shelves shortly.

- Companies are pulling copies of the Total Experience and Starter Kit off the shelves. All Walmarts were ordered to pull them down and return them. Amazon also apparently only has used copies of both for sale right now.

- Walmart instead has their stock system ready to receive something called "LucasArts Star Wars Galaxies" in June. No mention of SOE at all. (in the past these kinds of changes have signaled something on the horizon. Amazon was the first tip-off of the NGE. Game store employees tipped us off to coming expansions, etc.).

- Bioware apparently just openned a studio in Austin, TX and is rumored to either be working on an SWG2 or will be taking over SWG from SOE.

- The other very interesting thing is anybody who posts about any of this stuff is quickly banned for a week or more.

wiec chyba szykuje sie cos duzego


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.