mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 22:47 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Tak samo, jak kazdy inny, musisz znalezc "swoja" stacje Deep Space i z nia pogadac.
X.


Znalazlem :D Jest w systemie Dantooine. Ma buga ale działa :D



btw wiadomość dla wszystkich :

POJEDYNKUJĘ SIĘ W SPACE, WPISOWE MINIMUM 100K, ZWYCIĘZCA BIERZE WSZYSTKO. STATEK DOWOLNY 1-OSOBOWY. MINIMALNY LEVEL TO 4433 (mój level) MAKSYMALNY TO MASTER...

ps. fajna zabawa będzie :D


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 17:00 
Cytuj  
Uzyskałem odpowiedz na swoje pytania w grze wiec kasuje :)


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 22:20 
Cytuj  
Istnieje jakas komenda na sprawdze czasu spedzonego dotad w grze (w sumie)?

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 22:47 
Cytuj  
/getvet


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 22:48 
Cytuj  
To raczej sluzy do sprawdzenia jak bardzo zabugowany jest system vet rewardow ;-)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 22:55 
Cytuj  
/getvet to chyba pokazuje ilosc dni od rozpoczecia rozgrywki, a mi chodzi o czas jaki bylismy dotad w grze

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 23:16 
Cytuj  
Informacja z Knowledge Base:

Question
Is there any command to display the total time my character has been played, or logged in?

Answer
No. Star Wars Galaxies does not have a feature that keeps track of your played time.


X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 09:15 
Cytuj  
Może ktoś mnie uświadomić jak uzyskać certyfikat na armor?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 09:38 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Może ktoś mnie uświadomić jak uzyskać certyfikat na armor?


Nauczyc sie novice boxa odpowiedniej profesji elite (tej ktora posiada armorek jaki nas interesuje). Medycy, mele, karabiner - battle; rifle, pistol - recon; bh, sql, commando - assault. Rangera nie pamietam.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 09:41 
Cytuj  
ranger i CH maja battle


_________________
tephloN - Pre-NGE MRanger/Mpikeman, Eclipse. † 2k5, Post-NGE MCommando :XXX

Update 2k8: Post-NGE MSmuggler, MJedi, MBounty Hunter, MMedic, MSpy, w koncu MOfficer. Respec jest piekny.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 02:59 
Cytuj  
Kupilem sobie wdzianko z 4socketami .. przeciagnalem na nie CA.. CA zniknelo, na wdzianku nie widac oznak by cokolwiek sie zmienilo. Co sie stalo i gdzie CA wcielo? Ktos moze mi wyjasnic.. to byl test i za tym ca nie bede plakal:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 18:14 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Kupilem sobie wdzianko z 4socketami .. przeciagnalem na nie CA.. CA zniknelo, na wdzianku nie widac oznak by cokolwiek sie zmienilo. Co sie stalo i gdzie CA wcielo? Ktos moze mi wyjasnic.. to byl test i za tym ca nie bede plakal:)

wiecej szczegolow prosze
jakei staty byly na ubranku jesli wogle jakeis byly?
jakei statystyki byly na tym ca ktore wlozyles?
czy ubyly sockety?


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 18:17 
Cytuj  
19heal eff
4sock available
ca: +3he
nie ubyly - ubranko bez zmian, ca zniknelo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 18:20 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
19heal eff
4sock available
ca: +3he
nie ubyly - ubranko bez zmian, ca zniknelo.

mody sie nie sumuja w jednym ubranku, mozna jedynie zastapic mniejwszy wiekrzym
w twoim wypadku bedzie to tak:
w ubraniu juz jest +19 he
wkladanie w nie jakiegokolwiek od +1 do +19 niespowoduje zadnej zmiany. jesli wlozysz od +20 do +25 to po wlozeniu bedzie nowy modyfikator:)
mam nadzieje ze w miare jasno to wyjasnilem


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 18:34 
Cytuj  
dzieki, przejzyscie i czytelnie :) .. ale co z ca? Czemu zniknelo? Skoro wciaz mam 4sock to go tam nie ma, gdyby byly 3 i nadal +19 to juz sprawa bylaby zakonczona.

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 19:32 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
dzieki, przejzyscie i czytelnie :) .. ale co z ca? Czemu zniknelo? Skoro wciaz mam 4sock to go tam nie ma, gdyby byly 3 i nadal +19 to juz sprawa bylaby zakonczona.

ca zniknelo bo je wlozyles
nei nastopila modyfikacja slotow bo nie zmodyfikowalo ci stata:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 10:10 
Cytuj  
Witam...

Mam kolejne pytanie ktore nurtuje mnie po CU..

Otoz prosilbym aby ktos wytlumaczyl mi jak dziala teraz armor..

Co oznaczaja te staty 5000 itp

Wiem ze lepszy Kinetic jest do PvE a lepszy Energy jest do PvP

Ale na jakiej zasadzie dziala absorpcja uderzen...
Czy w miare wzrostu lvl armor bardziej absorbuje...( na czym to polega)
mam 20lvl i w zasadzie nie widze roznicy chyba, gdy mam go zalozonego ( oprocz tego ze co drugi strzal to miss lol )a gdy mam zwykle ubranko...

Pozdro

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 09:15 
Cytuj  
To moze jakis link chociaz.. please...

*

Posty: 66
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 09:23 
Cytuj  
nie bede zbyt pomocny, doradze standardowo www.starwarsgalaxies.com oraz holocron (ctrl+h) w grze. sam moge powiedziec, ze protekcja zapewniana przez armor jak i obciazenia (szybkosci ruchu, czestotliwosci ataku i bodajze accuracy) zalezy od rdzenia z jakiego jest zrobiony (basic - mala ochrona, mala wytrzymalosc, male obciazenie; standard - srednia ochrona, srednia wytrzymalosc, srednie obciazenie; advanced - najwyzsza ochrona, duza wytrzymalosc, duze obciazenie). poziomy w elite combat professions z czasem pozwalaja ci zmneijszac obciazenie powodowane zbroja (np. battle armor rate of fire mitigation) o X%, dlatego raczej nie zaklada sie na novice pistoleer zbroji recon o statsach 6k kinetic 6k energy 6k base a z 40% obciazeniami. roznice w armorach sa w zasadzie niewielkie, oprocz tego, ze reconessainse (czy jak to sie pisze :o) MOGA byc wycraftowane z bonusem na bodaj energy i z minusem na kinetic, a assault na odwrot. glownie chodzi o to, ze pre-CU armory byly podzielone na poziomy - mabari, bone, tantel itp itd az na koncu byl composite, najlepszy armor, jednak zbyt duzo ludzi wygladalo tak samo w zwiazku z czym wszystkie armory moga miec taka sama ochrone a roznia sie wygladem, profesja wymagana do certyfikatu oraz troche wlasnie tymi bonusami.


_________________
tephloN - Pre-NGE MRanger/Mpikeman, Eclipse. † 2k5, Post-NGE MCommando :XXX

Update 2k8: Post-NGE MSmuggler, MJedi, MBounty Hunter, MMedic, MSpy, w koncu MOfficer. Respec jest piekny.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 19:46 
Cytuj  
Wreszcie mam i zaczalem grac, no i mampare pytan (w grze na kanale PL sie nie pytam bo nei chce sie narzucac - wiecei, lepiej nie stac sie denerwujacym noobkiem :wink: wiec tu zamieszczam - poza tym staram sie wszystko rozkimniac on my own :wink: ):

1)odnosnie flora survey device (mam nadzieje ze nie pokickalemnazwy), otoz skanuje terenw posuzkiwaniu np. Tatooine wild rice, namierzam jakies zrodlo i zaczynam wydobywac, potsac kleka po czym po chwili pojawia sie komunikat ze moge tylko namierzac... Pytane zatem: Czy do wydobywania skladnikow roslinnych, potrzebne sa jakies skille, albo jakies specjalne narzedzia?

2) Hmm czasem w czasie walki z mobkami na moim lvlu, gdy walka jest bardzo dluga nagle mobek znika... :/ pingi na eclipse mam ok ~150 ms, i zadnych straconych pakietów :> Spotkaliscie sie z tym?

3) Hmm czy da sie sprawdzac jakos wyzwanie questow? W Bestine niedaleko starportu jestkoles ktory zleca serie questow, najpierw ubicie kilku rodzajow mobkow (warren, rill etc.), po czym jakiejs bandy, pierwszy oboz spoko - mobki na 1 lvlu, ale gdy dostaje zadanie zabicia lidera jade na miejsce a koles ma 18 lvl :/

4)Czy warto jest szybko wygrindowac postac a dopiero potem bawic sie w questy etc?

dzieki z gory za odpowiedzi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.