mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 17:12 
Cytuj  
ja sie zapisalem 1szego dnia i nic :/


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 18:30 
Cytuj  
beta była tylko dla osób, które były na pokazach w Leipzig


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 22:48 
Cytuj  
Jak pewnie wielu z was dostalem dzisiaj zaproszenie do bety. Ciesze sie z tego, poniewaz latwiej bedzie mi podlac decyzje czy zamowic ToOW juz teraz, czy dopiero 1.11.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info


Ostatnio edytowano 19 paź 2005, 18:51 przez scorpio007, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 10:03 
Cytuj  
Mi tez kodzik przyslali :)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 10:05 
Cytuj  
Pierwsze wrazenia sa calkiem dobre. Lawowa plcha wyglada jak pchla, a bunkier Mustafar jest niesamowity. Na powierzchni wystaje niewiele (tylko wejscie do windy) lecz potrzeba sporo miejsca by wybudowac to cudo.
W srodku jest super. Ma 2 pietra w dol i jest bardzo ladny. Nie to co reszta domkow, pusty i surowy. Wszystko prezetuje sie bardzo ladnie.
Niestety Mustafar nie ma systemu. Nie mozna poleciec tam nawet swoim statkiem tylko jak turysta shuttlem. Sama planeta jest ladnie zrobiona choc nie jest to miejsce, gdzie bym chcial mieszkac. Lawa wyglada ladnie (zwlaszcza jak sie jedzie BARCiem nad nia), mozna jezdzic po pagorkach (nie tak jak na Koszyku) i ..... i to wszytko, poniewaz serwer padlo Laughing
Niestety to wciaz beta i wiele bledow ma. Przez 10 minut grania naliczylem z 5. Ale mysle, ze szybko sobie dadza z tym rade.
Zawiodlem sie tylko, ze nie mam dostepu do opcji Jedi i ze w beta nie uwzglednili Ranger Rewamp.
Zaproszeni prosze podzielic sie swoimi wrazeniami.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 15:09 
Cytuj  
hmm no tak serwer jest niestabilny ale scorp mozesz podac jakies szczegoly (jeszcze nie zamowilem tow :/ ), z tego co wyczytalem mustafa jest normalna planeta jak naboo czy inne a nie jak koszyk,1) czy mozna tam sie budowac ? chetnie bym zamieszkal w bunkrze kolo jeziorka lawy :], 2) nie masz dostepu do opcji jedi ? co to tylko wybrani maja ? uwazam ze jezeli ktos ma jedi to powinien miec takze dostep do niego na tc,3) zabij cos i zobacz co wypada :] ponoc maja dac dobry loot (taa soe i ich dobry loot ) aa i czyh shutle lata tam regularnie czy jak w zamierzchlych czasach stoisz jak kolek czekajac na shutle w kilkudziesiecio osobowej grupie :]
PS screeny mile widziane :D


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 23:01 
Cytuj  
Pare screenow - kurcze mala ta planeta :har:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Btw, ponoc nie bedzie mozna tradowac quest rewardow - rewelacyjny pomysl, ciekawe jaki bedzie sens robienia qustow z rewardami dla pistolera jak ktos jest np pikeman :p Pare questow za 30$-rewelka


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2005, 22:56 
Cytuj  
Coraz ciekwasze nowinki slysze w zwiazku z tym dodatkiem: teraz ponoc chca zabic kazda melee profesje w swg wprowadzajac snare-nerf, super.....tak ciekawie ze juz cancelnalem pre-order :/


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 00:54 
Cytuj  
Criss napisał(a):
Coraz ciekwasze nowinki slysze w zwiazku z tym dodatkiem: teraz ponoc chca zabic kazda melee profesje w swg wprowadzajac snare-nerf, super.....tak ciekawie ze juz cancelnalem pre-order :/

a dokladniej to snare bedzie zdejmowal np force run nawet u m ench


_________________
Obrazek

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 10:42 
Cytuj  
Pogralem troche dluzej i musze powiedziec, ze sie baaaardzo zawiodlem.

Mustafar jest strasznie maly, jak jeden zone na koszyku, lawa z bliska to zlepek pikselozy i bitmap, jedynie widoczki w oddali robia pozytywne wrazenie. SOE sie chwali, ze bedzie 50 nowych questow. Niestety to TYLKO 50 nowych questow. Jest pare nowych gnatow, i to calkiem fajnych.
Wszyscy zachodza w glowe czemu dodatek nazywa sie Trial of Obi Wan. Zeby spotkac Obiego trzeba zrobic pare(nascie?) questow dla zwyklch NPC, a potem Obi przychodzi (niczym dziadek z Aurelli) i daje nam 2 zalosne questy i zalosna nagrode przydatna tylko Jedi. KONIEC!
Wogole czego to SOE nie wymysli. Dodali nowy krysztal do LS. W kolorze lawy :lol:
Moze jeszcze zrobia w kolorach teczy?
Generalnie ToOW dodaje nam 1/5 tego, co dal Kashyyyk (ktory moim zdaniem jest fajny).

Podsumowyjac:
placimy 100zl za: tragicznie mala planete bez systemu (nie polatacie nad Mustafar), zalosny Trial ObiWana zlozonego z 2 questow i ok 50 innych nudnych misji (moze cos bedzie w stylu Myyydril ale jeszcze do tego nie doszedlem), pare fajnych broni, zajebisty bunkier, paskudny Skiff Transporter, mozliwosc zdobycia YT-2400, bol oczu od czerwonego ekranu bedac na Mustafar i oczywiscie 1000 nowych bugow. Czy warto? Jesne ze nie. Ale i tak kupie :lol:
IMO to powinien byc zwykly publish. A jak juz naprawde chca wyciagnac od graczy kase, to dodatek powinien kosztowac max 15$ a nie 30$.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 11:01 
Cytuj  
Ja się chyba wstrzymam z kupnem skoro to takie małe gówienko....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 12:00 
Cytuj  
scorpio007 napisał(a):
Wszyscy zachodza w glowe czemu dodatek nazywa sie Trial of Obi Wan. Zeby spotkac Obiego trzeba zrobic pare(nascie?) questow dla zwyklch NPC, a potem Obi przychodzi (niczym dziadek z Aurelli) i daje nam 2 zalosne questy i zalosna nagrode przydatna tylko Jedi. KONIEC!

nie mow mi ze to ten lawa krysztal


_________________
Obrazek

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 13:28 
Cytuj  
wulfgar napisał(a):
scorpio007 napisał(a):
Wszyscy zachodza w glowe czemu dodatek nazywa sie Trial of Obi Wan. Zeby spotkac Obiego trzeba zrobic pare(nascie?) questow dla zwyklch NPC, a potem Obi przychodzi (niczym dziadek z Aurelli) i daje nam 2 zalosne questy i zalosna nagrode przydatna tylko Jedi. KONIEC!

nie mow mi ze to ten lawa krysztal


Nie wiem ale mam takie obawy.

Chcialem kupic dodatek 23 ale dla paskudnego Skiff warto? Sam nie wiem. Chyba poczekam do 1.11. Jeszcze zobacze.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 18:46 
Cytuj  
Ja juz zrezygnowalem z zakupu bo:
1)jak juz nie tylko ja zauwazylem-planeta jest malenka
2)jaki jest sens placenia za kilka 1-2 questy? (co z tego ze ma byc ich 50 skoro dla poszczegolnych profesji beda po 1-2 rewardy, z pozostalych nie skorzystam i nie sprzedam bo przeciez nie ma byc tradu rewardow)
3)snare-nerf, tego naglego pomyslu na wykonczenie wszelkich melee profesji w swg chlopaki z soe chyba nie przemysleli do konca skupiajac sie kopaniu jedi po dupie ---> bede sie mocno zastanawial nad kontynuowaniem przygody z swg :har:


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 20:28 
Cytuj  
Criss napisał(a):
snare-nerf


Ja nie wiem, czy można to nazwać nerfem, to jest bardziej "I WIN" button do przywrócenia "równowagi"


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 23:07 
Cytuj  
No tak-"rownowagi" w ktorej jedi (ale to dotyczy wszystkich melee) bedzie nie tylko spowalniany przez electrolyte drain, ale do tego jeszcze przez chain-snare....nic tylko polozyc sie i dac dobic, bo ani nikt nie dobiegnie, ani tez nie ucieknie przed ranged ktory bedzie sie poruszal 2x szybciej....jak dla mnie bomba :har:


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 23:36 
Cytuj  
Criss napisał(a):
No tak-"rownowagi" w ktorej jedi (ale to dotyczy wszystkich melee) bedzie nie tylko spowalniany przez electrolyte drain, ale do tego jeszcze przez chain-snare....nic tylko polozyc sie i dac dobic, bo ani nikt nie dobiegnie, ani tez nie ucieknie przed ranged ktory bedzie sie poruszal 2x szybciej....jak dla mnie bomba :har:

nie zapomnij o cyber rekach co daja 80m zasiegu dla riflemana

btw to tylko potwierdza plotke ze LA ma przejac calkowita kontrole nad SWG od SOE co im sie oczywiscie zbytnio nie spodobalo i robia co moga aby zniechecic jak najwiecej ludzi do grania


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 15:50 
Cytuj  
wulfga napisał(a):
LA ma przejac calkowita kontrole nad SWG od SOE
Bless god !

--
Moderated: Enhu pierwsze ostrzezenie. Jeszcze raz taki obrazek w tym dziale i sie pogniewamy. Flamy pietro nizej.


To moderator: Sorka, ale obrazek mi sie spodobał :/


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 18:49 
Cytuj  
Jaki obrazek? ;)

Btw dzisiaj testowalem-nie da sie stackowac electrolyte ze snarem...wiec AZ tak zle nie jest....ale to i tak nie zmienia faktu ze SOE toczy te gre w dol po rowni pochylej...i do tego sie rozpedza :/


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 19:09 
Cytuj  
Zrób Topic z tym obrazkiem na Flamach.

Opłaca się ten dodatek kupować?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.