mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 20:14 
Cytuj  
tak na prawde to te zmiany w snare wlazlyby nawet jak by dodatku nie bylo. Wiec to nie wina dodatku :/
W ogloszeniach TH pisal ze niektore snare sie stackuja i mozna nawet stac w miejscu :/
Na szczescie wchodzi tez nowy drink ktory usuwa aktualne snare na postaci, daje immune na minute od snare i daje niewielkie przyspieszenie do biegania. Wiec uciec jedi zawsze bedzie mogl (o ile nie zrobia mu filling kolo 80)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 22:18 
Cytuj  
Criss napisał(a):
...ale to i tak nie zmienia faktu ze SOE toczy te gre w dol po rowni pochylej...i do tego sie rozpedza :/
Eee... wszytko wyjdzie w praniu ;] Ja też narzekałem, narzekałem aż wkońcu się przyzwyczaiłem... ;) Ty już przeżyłeś tyle revmapów i nerfów, że chyba ten jeden spłynie po Tobie jak woda ;]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 15:12 
Cytuj  
Nie wiem jak wy, ale ja i tak kupie ten dodatek, ponieważ nie mam fajnego domku, a ten bunkier może mi sie przydać, oraz myśle że tego skiffa również zcredytuje. A poza tym nieźle klimatyczna musi być ta planeta, oraz jest oficjalnie potwierdzone, że jest na niej coś ala mydrill cavern, gdzie zamiast Necrosisa spotkamy HK-47 o równie ciekawej mocy. To on właśnie ma dropować nowy lava crystal do sabera, podobno jego nazwa nawiązuje do nazwy planety z końcówki kotora2 (Malachor)


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 20:55 
Cytuj  
Widzialem jedi z tym krysztalem-dev dokladnie z nim biegal. Wyglada...jak lawa ;) Ale dupek nic nie chcial powiedziec na temat statsow

Szabla


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 14:18 
Cytuj  
ta gra jest taka.. nie wiem jak to nazwac.. skorumpowana? devsi sa dzedajami... ulepszaja dzedajow, eh

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 15:22 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
ulepszaja dzedajow, eh


To zart, prawda?


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 15:29 
Cytuj  
Cytuj:
AI Specials

We are improving the variety of attacks available to NPCs in SWG. We have heard feedback from players, asking for more variety and strategy in NPC behaviors (for instance, having Dark Jedi and Night Sisters use force powers), and agree with that feedback 100%. NPCs that use appropriate tactics and strategy will make the combat experience in SWG the best it has ever been.

The changes are designed to address this issue. Force Sensitive NPCs will use force powers, basic NPCs will use special attacks more intelligently, and high-level NPCs will use high-level special attacks.

Key to this effort was the playtest and feedback from Test Center - to ensure that the game difficulty does not substantially increase (except perhaps versus those very high-end Boss and Elite encounters). We're planning on adding several new and interesting loot items into the game, to coincide with the increasing challenge of some encounters, while balancing the baseline damage ranges from normal NPCs to ensure the overall difficulty level of the game does not increase.


Ja to widze tak:
podbiega do nas nightsister, zaprzedaje nam saber armor break, saber power attack, adv force armor, snare, roota, healuje sie, Kd, saber power attack, kd, saber power attack, saber head hit, saber body hit (tak, wiem ze npc wiedza o tym bugu) znowu power attack, i czeka nas już tylko kloneria


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 16:44 
Cytuj  
LOL ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Cytuj:
Necrosis pwnd me [ Edited ] Options

Managed to get download in around 30mins

Got to play for 30mins before servers went down again

I had logged off in the myydrill cavern, while there i thought i know i can test all this new stuff on necrosis hes bound to do me some damage (he sure did).

Now i haved soloed necrosis many many times before, sure he kills me sometimes but i would say i beat him 9 times out of 10.

so i enter battle with necrosis...I saber throw

1. he KDs me
2. he throws up aura
3. he chokes me
4. lightning

During this time i have not launched 1 attack & i am constantly healing.

Im so suprised i forget to heal im dead.

Necrosis is now one mean NPC & he seemed to be hitting for 3 times the damage he was pre pub 24.

p.s. i solo necrosis & do not use avoid incap but i may have to post pub 24.




teraz ja chce grac necrosisem...


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 16:46 
Cytuj  
UBER LOL ! ! ! ! ! ! ! !

Cytuj:
in my fight necrosis used avoid incap, and wasted me on the mydrill floor !


LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL ! ! !


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 17:10 
Cytuj  
chyba zapomniales o jeszcze jednym LOL!111!11!!


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 17:11 
Cytuj  
Oo to bardzo mila zmiana jak tak sie npce zachowuja. W koncu cos dobrego.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 17:28 
Cytuj  
coś dobrego ?!?!?!

necrosis uzywa avoid incap i sie healuje (total heal z master healera)
uzywa wszyskich skilli jedi i nie jest ograniczony paskiem mocy

jeżeli to jest dobre to ^%#%...


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 17:44 
Cytuj  
o LOL


btw: na początku, jako drugi pokazuje sie napis Lucas Arts, i jakis dziad... pozatym nie ma intra ktory jest standardowo w kazdym filmie/grze o SW.. aa, i.. jak wejde do gry mam łysą naga postac tylko z imieniem

LOL LOL LOL LOL LOL

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 17:48 
Cytuj  
Podrasowanie lekkie NPC jest w porzadku ale danie mocy jedi takiemu NK??? Rozmumiem Nightsisters bo uzywaja szmocy i sa force sensitive ale NK? ZObaczymy co jeszcze dolozyli jestem pewnien ze niespodzianek bedzie ciag dalszy. Komuś z devsow cos na głowe padlo z tymi jedi mocami mial byc okres pomiedzy EpIV a EpV i chyba zapominaja o tym coraz bardziej.
Torel


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.


Ostatnio edytowano 19 paź 2005, 17:57 przez Kostek, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 17:50 
Cytuj  
lekkie podrasowanie określasz tym, że koleś przelazł całe mydrill, by na 2 hity zginąć z ręki necrosisa ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 17:50 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
o LOL


btw: na początku, jako drugi pokazuje sie napis Lucas Arts, i jakis dziad... pozatym nie ma intra ktory jest standardowo w kazdym filmie/grze o SW.. aa, i.. jak wejde do gry mam łysą naga postac tylko z imieniem

LOL LOL LOL LOL LOL


Ta ja tez jak wlaczylem po raz pierwszy przerazilem ze po revmapie SQL zgubiła mi si epostac cale szczescie ze nie tylko u mnie tak jest :har:

Nie no Enhu zle mnie zrozumiales mowie ze mogliby go lekko ale nie to co zrobili to przegiecie. :]


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 17:52 
Cytuj  
jakie ku*** podrasowanie? SOE spierdolilo cos totalnie..

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 17:56 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
jakie ku*** podrasowanie? SOE spierdolilo cos totalnie..


czy wy umiecie czytac ze zrozumieniem? przeceiz mowie ze całkiem do dupy ale SOE to akurat potrafi :D
Torel


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 17:58 
Cytuj  
Ja się mogę zgodzić na wszystko, bo nawet może być fajna zabawa, gdyż ostatnimi czasy tylko DWB jest wyzwaniem, ale niech ten Necro coś fajnego lootuje, bo w chwili obecnej to cały jego drop jest złomem, no może parę broni jest coś warte (tyle ze sac mają wysoki), ale blebleble22 i rączka a także ebonheart jest do bani....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 18
Dołączył(a): 23.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 17:58 
Cytuj  
czy ktos widział w filmie żeby greavious używał mocy?? przecie to tylko kupa złomu...mam dosyć tych p****** poprawek, znowu spieprzyli gre chyba zrezygnuję z grania :har: :evil: :evil: :evil:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.