mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 18:01 
Cytuj  
LOL. Necrosis uzywa mocy :) Ciekawe, jednak serce i mozg wystarcza do uzyskania kontroli przez kupe metalu! GG SoE~.
A dzisiaj mialem wlasnie reaktywowac konto... :lol:

BTW. Totalnie offtopicujac, orientuje sie ktos czy 5 listopada w empikach bedzie dostepny juz EP3 na DVD?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 18:02 
Cytuj  
klex napisał(a):
czy ktos widział w filmie żeby greavious używał mocy?? przecie to tylko kupa złomu...


tez sie nad tym zastanawialem.. ale nie rezygnuj z grania.. nie chcemy stracic kolejnego kolegi przez SOE ;)

PS: kto jeszcze ma problemy z zalogowaniem sie?

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 18:07 
Cytuj  
Gracze sie skarzyli na to ze NPC sa slabi i uzywaja lipnych taktyk walki (chodzilo min. zeby Nightsisters mogly uzywac w ograniczonym zakresie jakis mocy) to devsi jako ze słuchaja klientow tak dowalili ze i NK po drodze "poprawili" ale czego wymagac od amerykanow oni pracuja z klapkami na oczach jak im ktos nie każe inaczej to zrobia jak maja 'prikazane', zero myslenia tworczego a o trzymaniu sie do kanonu SW co tam "wcisniemy naszym klientom rozne pomysly a oni i tak to łykna bo przeciez SWG to taka fajna gra, najwyzej sie pózniej poprawi jak beda duze krzyki" :har:


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.


Ostatnio edytowano 19 paź 2005, 18:09 przez Kostek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 18:07 
Cytuj  
klex napisał(a):
czy ktos widział w filmie żeby greavious używał mocy?? przecie to tylko kupa złomu...mam dosyć tych p****** poprawek, znowu spieprzyli gre chyba zrezygnuję z grania :har: :evil: :evil: :evil:
Rafał a co w sumie wiadomo o Greaviousie ?? Tylko tyle, że był w części maszyną a w częsci był organiczny...bo miał serce,oczy i płuca.... Może był on czymś na kształt Vadera, wiadomo że był uczniem Dooku, więc może był normalną istotą wrażliwą na moc a poddano go "ulepszeniom" tworząc z niego twór mechaniczny... Ma być książka o Greaviousie i wyjaśnić to i owo.... Mi nie przeszkadza, żeby Necro używał mocy, pod warunkeim, że będzie z niego super loot, bo mnie znudziły już wypady do Necro, które są po prostu za łatwe.... pozatym dobrze, ze NPC typu Nightsisters używają mocy, to uwiarygadnia rozgrywkę.... Mam jednak nadzieję, że będzie to lepiej wyważone, w co wątpię, ale to oddzielny temat.....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 18:10 
Cytuj  
grevious był uczniem dooku, Necrosis nawet jakby był dokładnym odwzorowaniem to i tak nie powinien by wrażliwy na moc.. nie da sie wepcha mocy w kogoś.. szczególnie maszyne, tak to by w kazdym EP (I-VI) latały same jediki

PS: włanczając SWG pokazuje sie logo LA (inne niz dotad było).. chyba w ogole loga LA przy włanczaniu nie pokazywali wczesniej.. czyby LA wreszcie przejmowało SWG od SOE?

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 18:12 
Cytuj  
Grevious nie byl uczniem Dooku, dooku szkolil go tylko w poslugiwaniu sie Lighstaberem, conieco w komiksie byla wyjasniona przeszlosc Greviousa, ktory rzeczywiscie byl generalem i bron boze z moca wspolnego nic nie mial, a liczba midichlorianow byla taka jak u zwyklego smietelnika.

A to jaka przewage miala moc nad swietnym wojownikiem nie posiadajacym nad nia zadnej kontroli pokazano w walce Obiego vs Grevious w ep3


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 18:14 
Cytuj  
właśnie.. jako robot Grevious mógł naprawde niezle wymachiwac LS.. a Obi to byl czlowiek posługujący sie także mocą..

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 18:14 
Cytuj  
Zgadzam sie co do NK niech taki bedzie ale o loot dadza dobry wtedy fajna sprawa.
Vader mial troche wiecej organow stracil tylko nogi, dłonie i lekko sie osmalil, a Grevius to był cyborg a nie czlowkiek wspomagany przez maszyne, kazdy swiat Sci-fi jest elastyczny i na upartego mozna cos dopisac i wymyslec ale bez przesady.


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 18:41 
Cytuj  
W tej chwili to o Greaviousie wiem najwięcej z kreskówki Clone Wars czyli :

-był szkolony przez Dooku z władaniu mieczem
-był generałem
-był maszyną z ludzkimi organami

Czy był uczniem Dooku (który mówi - zwraca się do niego "mój uczniu") czy tylko ten dawał mu korepetycje z machania latarką nie jest do końca jasne...Co do wrażliwości na moc to fakt że pokonał go Obi Van a wcześniej Windu uszkodził go zgniatając jego serce przez uszkodzenie pancerza (dlatego w filmie Greavious kaszle) nie ma znaczenia, bo przedtem wyciał w pień kilkunastu jedi w tym kilku Mistrzów... Czekam z zniecierpliwieniem na książkę, bo mnie postać Greaviousa strasznie ciekawi....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 18:47 
Cytuj  
klex napisał(a):
czy ktos widział w filmie żeby greavious używał mocy?? przecie to tylko kupa złomu...mam dosyć tych p****** poprawek, znowu spieprzyli gre chyba zrezygnuję z grania :har: :evil: :evil: :evil:


Nie widzialem.. tak samo nie widzialem Lowcow nagrod polujacych na jedi (za to polowali na jakiegos senatora i przemytnika, wniosek? powinni w swg polowac na politykow i smuglerow), TKM, swordsmanow. Nie widzialem band rebeliantow latajacych po Theed i wybijajacych szturmowcow. Nie widzialem by w Anchored biegaly tabuny wookich rebeliantow. Ba! Nie widzialem futrzakow w wiekszych ilosciach niz 1, ta rasa powinna byc zakazana (skoro to ma byc okres po rozwaleniu gwiazdy). Nie widzialem Combat Medykow, ani pancerzy kompozytowych lub rebelianckich assault. No i co najwazniejsze nie widzialem w szeregach imperium czlonkow obcych ras! Za to widzialem jak strzalem z blastera mozna zabic opancerzonego szturmowca, jak pien drzewa rozwala AT-ST, jak za pomoca linki rozwalaja AT-AT oraz jak 2 jedi bylo w stanie wyrznac dziesiatki SBD i wyladowac polowka statku wielkosci titanica na ziemi i przezyc (kurde! co te SBD robia w SW:G, przeciez nie ma ich w filmach z tego okresu, a tym bardziej nie widzialem ich na korwecie)
Chyba zrezygnuje z grania bo przez to SW:G w ogole nie pasuje do realiow gwiezdnych wojen :evil:

PS. Powyzszy post jest w pelni ironiczny i ma pokazac ze to jest gra, a nie film/ksiazki. W tej grze Vader moze byc w 3 miejscach na raz, podobnie ksiezniczka Leia.
PS2. Necrosis to nie greavious. I nie, nie bronie tu tego ze uzywa on mocy (jak dla mnie mogli w Necrosisa wladowac organy jakiegos osobnika szkolonego w mocy, w koncu moc jest we wszystkim). Tylko meczy mnie to wytlumaczenie 'nie bylo tego w filmach, nie bylo tego w ksiazkach'. Dla mnie SW:G to alternatywny swiat, ktory w pewnym momencie oddzielil sie od swiata filmowego. A jak komus nie pasuja takie niespodzianki no coz... polecam seans filmowy zamiast grania ;)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 19:33 
Cytuj  
Zgadzam się... SWG to nie film i dobrze bo jakby zrobić grę mmog jedynie w oparciu o dzieło Lucasa to by to była tak badziewna i nudna pozycja, że nawet bym się instrukcją do niej nie podtarł w kiblu a co dopiero w nią grać...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 20:13 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
PS:.... chyba w ogole loga LA przy włanczaniu nie pokazywali wczesniej.. czyby LA wreszcie przejmowało SWG od SOE?


Z tym NK, to rzezczywiscie przesadzili.
Ale przez ostatnie miesiace SOE strasznie ulatwia SWG. Tak, ulatwia. Teraz jest duzo latwiej niz np. pol roku temu (z wyjatkiem tych buffow).
Niech troche utrudnia ale Avoid incap dla non FS npc? przegiecie...

PS. Co do loga, bylo od poczatku SWG lol.
Ale racja, zmienili. Zauwazylem to przy ToOW beta. Nic nie mowialem, poniewaz nie sadzilem, ze to taka sensacja. Owszem ladne te nowe logo ale nie ma sie czym podniecac.
Pozatym skad te plotki, ze LA chce przejac SOE? Bo ostatnio z newsow z mmorpg.com mozna wywnioskowac, ze LA tylko wspolpracuje z SOE i nie ma zamiaru przejmowac projektu. Pozatym jak by LA przejelo developerstwo nad SWG, to biada nam graczom, biada.
Kiedy ostatnio graliscie w dobra gre czysto LA? No kiedy? Wszytkie dobre tytuly w swiecie SW sa tylko na licencji LA, a napisane zostaly przez innych.
Chyba, ze chca dac SWG komu innemu, to zrozumiem. Tylko komu? Byle nie Blizzardowi, bo zrobi z tego kiszke jaka jest WoW. Male podzielone serwery, zmienia grafike na bajkowa, i wogole zrobia SWG gre dla malych dzieci.
Mowi sie: "Szanuj szefa swego, mozesz miec gorszego"...
Naprawde chcecie by SWG zostalo zabrane duzej komercyjnej firmie (czyt SOE) a paleczke przejela jeszcze wieksza komercyjna firma (czyt. LA)?
Moge sie zalozyc, ze pomysl na RotW i ToOW wysunelo wlasnie LA a ni SOE. W koncu to LA jest zleceniodawca, a soe developerem a nie na odwrot. I uierzcie mi, LA chce rownie mocna na tym zarobic jak i SOE (albo nawet bardziej).


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 20:22 
Cytuj  
było troche niezłych produkcji czysto LucasArtsowych np rebellion (niektórzy go znają jako StarWars: Supremacy) czy battlefront


Ja proponuje zmienić nazwe działu z "StarWars Galaxies"
na "Nerf Wars: The Total Nerf Experience."


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 20:46 
Cytuj  
.. lub "Something that looks like Star Wars, but it isn't '' ... nie chwytliwe...

Khraan - dlatego ja zrezygnowalem z SWG, psulo to moje wyobrazenie o Star Wars.

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 20:47 
Cytuj  
Wyglada na to ze w duzej mierze dodatek robilo LA przy wspolpracy z SOE (stad to logo, przygotowywuja sie do dodatku). Pierwsze informacje byly na stronie LA, tak samo wywiady z tworcami. Na stronie SW:G SOE info o dodatku pojawilo sie dopiero po tygodniu od ogloszenia. Pewnie stad te plotki o przejeciu ;)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 20:47 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
było troche niezłych produkcji czysto LucasArtsowych np rebellion (niektórzy go znają jako StarWars: Supremacy) czy battlefront


Ja proponuje zmienić nazwe działu z "StarWars Galaxies"
na "Nerf Wars: The Total Nerf Experience."


No wlasnie. Rebelion to staroc a Battlefron jest produkcja Pandemic.

A z tymi nazwami to juz nie wymyslajcie. Byly Bug Wars, Jedi Wars a teraz Nerf Wars. Oj tam. Tylko nazekac potraficie.

PS. Wlasnie mi przyszlo do glowy aby zamiast 160zl na ToOW i subskrypcje nie kupic podobno udany Battlefront 2 za 135zl.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 22:53 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
było troche niezłych produkcji czysto LucasArtsowych np rebellion (niektórzy go znają jako StarWars: Supremacy) czy battlefront


Ja proponuje zmienić nazwe działu z "StarWars Galaxies"
na "Nerf Wars: The Total Nerf Experience."


Rebellion był niezły... ale został kompletnie zmarnowany potencjał tej gry, Focecommander został wydany rok z opóźnieniem a Battlefront to kich na całego.....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 13:53 
Cytuj  
mnie tam sie Battlefront podobał.. zamierzam zrobic sobie przerwe z SWG i kupic 2 czesc Battlefronta:)

a kto zrobil Jedi Academy i JEdi Outcast (jakos tak)? Też całkiem niezłe tytuły

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 15:04 
Cytuj  
Jedi Outcast zrobil Activision a Jedi Academy Activision i Raven.

Wiec jak widac od czasow pierwszego Jedi, X-Wing vs Tie Fighter i Rebelion LA nic dobrego nie wydalo. Wszystkie "lepsze" tytuly zlecali komus innemu.
I wcale bym sie nie ucieszyl, gdyby LA przejelo w pelni SWG. Co dodatek, to taki gowniany ToOW. Wtedy to chyba bym juz wogole przestal grac w SWG.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 15:23 
Cytuj  
Dokładnie to było to tak (jedynie najbardziej znane tytuły zamieściłem) :

Star Wars:X-wing - Lucasarts
Star Wars:Tie-fighter - Lucasarts
Star Wars:B-wing - Lucasarts
Star Wars:X-wing vs Tie-fighter - Lucasarts
Star Wars:X-wing Alliance - Totally Games
Star Wars:Rebel Assault I - Lucasarts
Star Wars: Rebel Assault II - The Hidden Empire - Lucasarts
Star Wars:Shadows of the Empire - Lucasarts
Star Wars: Dark Foces - Lucasarts
Jedi Knight : Dark Forces II + dodatek Mysteries of The Sith - Lucasarts
Jedi Knight II : Jedi Outcast - Raven Software
Jedi Knight III : Jedi Academy - Vicarious Visions
LEGO Star Wars -Traveller's Tales
Star Wars Episode I: Battle for Naboo - Factor 5
Star Wars Episode I: Racer - Lucasarts
Star Wars Episode I: The Phantom Menace - Lucasarts
Star Wars Episode III: Revenge of the Sith - The Collective
Star Wars: Rogue Squadron 3D - Factor 5
Star Wars Rogue Leader: Rogue Squadron II - Factor 5
Star Wars: Rogue Squadron III: Rebel Strike - Factor 5
Star Wars: Battlefront - Pandemic Studios
Star Wars: Battlefront II - Pandemic Studios
Star Wars: Empire At War - Petroglyph
Star Wars: Force Commander - Lucasarts
Star Wars: Galactic Battlegrounds - Ensemble Studios
Star Wars: Galactic Battlegrounds - Clone Campaigns - Ensemble Studios
Star Wars: Knights of the Old Republic - BioWare Corporation
Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords - Obsidian Entertainment (stare BioWare)
Star Wars: Supremacy / Rebellion - Coolhand Interactive
Star Wars: Republic Commando - Lucasarts
Star Wars: Starfighter - Lucasarts
Star Wars - Galexies: An Empire Divided - SOE
Star Wars - Galexies: Jump to the lightspeed - SOE
Star Wars - Galexies: Rage of Wookies - SOE
Star Wars - Galexies: Trail of Obi'van - SOE !!!

Czyli jak widać Lucasarts robił i gry gienialne jak i całkowite gnioty (Master of Teras Kasi nawet tu n zamieszczałem), podobnie ma się z firmami zewnętrznymi które też potrafiły zwalić robotę całkowicie, jak i zrobić doskonałe gry... Nie ma reguły...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.