mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 13:10 
Cytuj  
Girwan napisał(a):
a co to crap? :-)

jak dla mnie to jest grywalne, ale ja nie wiem jak było kiedyś, wiec nie mam porównania :-)


przy okazji, czym się karmi pety?


niczym :)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 17:58 
Cytuj  
to po co komunikat" Pet jest najedzony i nie chce jeść?" To sugeruje jakby się im dawało co nie co do żarcia?


a rosną one?
jakiś czas temu dostalem małego peta i zastanawiam się czy urośnie, bo na razie wygląda jak zaba :-)

No i pytanko jeszcze :-)

Jak się inicjalizuje Vendora? Mogę postawić, ale nigdzie nie znalazłem komendy czy czeogś takiego co by go wywoływało. A może musze być w jakimś określonym miejscu?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 22:20 
Cytuj  
Kiedyś była profesja Creature Handler i mogła ona trenować pety, które levelowały i walczyły razem z graczem. Można też było uczyć je sztuczek jak salta, stanie na głowie itp. Nie umiem sobie przypomnieć szczegułów, bo zanim zrobiłem tą profesję, SOE wprowadziło NGE i wypierdoliło 80% profesji z gry, ale wydaje mi się że pety rosły, a czy je się karmiło to nie mam już kompletnie pojęcia :-?


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 23:35 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
95%


fixed :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 00:43 
Cytuj  
karmilo sie pet food :P


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 01:20 
Cytuj  
komuno, wróć !

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 08:54 
Cytuj  
petsy rosly, karmilo sie je w zaleznosci od gatunku np miesem,owocami (zbieranymi) eh fajnie bylo mialem MCH na chimerze :(


_________________
Obrazek

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 09:51 
Cytuj  
TO wróce do pytania o Vendora, bo wszyscy sie skupili na zwierzakach :-)

Jak się inicjuje Vendora? Jak się go stawia?

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 10:03 
Cytuj  
Girwan napisał(a):
TO wróce do pytania o Vendora, bo wszyscy sie skupili na zwierzakach :-)

Jak się inicjuje Vendora? Jak się go stawia?

1st musisz miec odpowiedni skill jesli masz wlazisz do swojego domu (w ktorym masz admina dana postacia ) i w panelu sterowania domem wybierasz "Create Vendor" ktory trafia do twojego inventory, stajesz w miejscu w ktorym chcesz aby stal twoj vendor i zwyczajnie zucasz vendor na podloge i obslugujesz juz go z radial menu aha i jesli jest to npc vendor mozesz go ubrac w co chcesz metoda drag&drop z inv na vendor
PS
moze ktos po krotce opisac co sie dzieje z swg (nadal jestem w MONie) i czy jest do czego wracac


_________________
Obrazek

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 10:38 
Cytuj  
Wulfgar, dzięki :-) skilla, mam tylko własnie szukałem vendora po ekwipunku, komendach etc. do domu jeszcze nie doszedłem :-)

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 20:38 
Cytuj  
Dobra następne pytanko :-)

Jak szybko podnieść BH w skilach dotyczących pilotażu? Space mam na 2 poziomie, mam dwa questy w ME i Koszyku w kosmosie i w obu mnie rozwlają

jak ide w kosmos polatac, nie ma problemu, wale ile wlezie i nie ma na mnie mocnych
Jak przychodzi do questu, to są za szybcy i za mocni :-), zreszta przy quescie z EV-9D9 2 x miałem skrzydłowego i za każdym razem kicha :( (quest z gunboatem)

nota bene ostatni update:
Legacy Quests: EV-9D9 quests: If you have a quest given by EV-9D9 that won't complete and you have already completed all of the other quests, return to EV-9D9 and your quests will complete.
nie działa, mam wszytskie questy OK, wracam do droida z kosmosu (osttni quest z serii -> tak myśle) i kicha, nie zalicza mi zadania


Reasumujać - wydaje mi sie, że jak podciagne BH w skilach pilotazowych to bedzie cool i dam rade, tylko jak to szybko zrobic?

A moze są chętni na questa z gunboatem? Od razu mówię we 2 jest b. ciężko (chyba, że ten drugi ma naprawdę cos dobrego do latania)

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 22:01 
Cytuj  
Pilota rozwija sie u trenera (gosc u ktorego zapisywales sie do latania powinien cie do takiego skierowac :) ), wykonujac zadane przez niego misje oraz zbierajac expa. Jesli nie zdobywasz kolejnego skilla w pilotazu znaczy to ze musisz wykonac misje (lub kilka misji) by cie trener go nauczyl.
Najszybciej expa w pilotazu zdobywa sie biorac misje duty od trenera i mordujac wrogie statki. Ewentualnie przejazdzka na dzialku w czyims statku i bicie np tier 4 czy 5 z jakims pilot ace.

I tak przy okazji, profesja na ziemi nie ma zadnego znaczenia do pilotazu w kosmosie :)

Aha, i jak nie radzisz sobie z space mogles wziasc wersje naziemna questu :) Nie wiem jak to wyglada juz po wzieciu, ale wystarczy chyba skasowac go z journala i pogadac od nowa z droidem... chyba....


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 12:06 
Cytuj  
Khraan nie zrozumiałeś mojego postu!

Mam postać Bounty Huntera, on "łapie" expa w tzrech dziedzinach:
Bounty
Politics
Space


Chodzi mi o przyspieszenie rozwoju w Space.

Nie mogę wybrac questu u EV-9D9 w wersji lądowej, bo jest tylko w wersji kosmicznej, muszę dorwać transportowce z czescimki droidów, bo tak każe Jabba.
Wg ostatniej rozpiski updatu z SOE, ten quest moze być zaliczony, jeśli nie zaliczę ostatniej części w Kosmosie a resztę mam zaliczoną. Tak przynajmniej to zrozumiałem. Niestety to tak nie działa.


skoro więc nikt nie mozę pomóć radą, prsze o wsparcie działaniem :-)

a więc: na Eclipse, szukam kilku chętnych, którzy pomoga mi w queście, w którym tzreba:
- znisczyć 2 bombowce i 2 frachtowce Valarian (jakoś tak się nazywają)
- zniszczyć jacht w eskorcie "encounterów" x4
- zniszczyć frachtowiec w osłonie gunboata

Zniszczenie pierwszej 4 odblokowuje 2 pozycje, wyeliminowanie 2 pozycji odblojowuje 3 (i tu mnie własnie zawsze rozwalają :( )

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 15:35 
Cytuj  
Poprawka:
Politician nie lapie expa bo masz Master zaraz po postawieniu domu. W space mozesz dostawac expa do ground ale skala przxeliczenia jest teraz niska.
Po trzecie misja od tego droida w Jabba Palace ZAWSZE miala dwie opcje. Opcje space ktora wybrales oraz OPCJE GROUND. Jesli nie jestes w stanie zrobic misji space skasuj questa i idz to droida znowu i wybierz wersje GROUND. NIe mow ze nie ma bo zawsze byla :P
A skila pilota mozesz poprawic idac do danego trenera pilotazu.
FREELANCER na jednego trenera w MOS EISLEY cantina w tylnim pokoju.
REBEL maja trenera w cantynie w MOS ESPA.
IMPERIAL trener jest w BESTINE ale nie dzi do niego bo to najgorszy squad w grze.
Jesli chcesz byc pilotem imperium lec na Naboo do Kadaara i tam jest jeden albo lec na Talus do Imperail Outpost do domu z Tie fighterem na dachu i tam jest nastepny trener.

PS: Oto wklejam z oficialnego poradnika z forum SOE:

Quest Received: Runaways: Level 21: This is the space version:
Rewards: 5885 Quest XP, 9000cr, One of the following:
[Sword of the Runaway]
[Katana of the Runaway]
[Knuckler of the Runaway]
[Lance of the Runaway]
I think you have a choice of a ground or space mission, This is the space version: Launch into space from the launch area at the back of Jabba’s Palace [-6152, -6379] or travel to where you have left your ship and launch from there.. Once in space you will be given the waypoint of 3 transport ships (Tier 1 Valarian Bombers), kill them QUICKLY. This has a quite short timespan… After you destroy those, you are sent after 3 more Tier 2 X-Wings this time and a large shuttle. Destroy those, and you are sent after 2 blacksun, 1x Tier3 Heavy Freighter + 1x Tier2 Devastator.. Once you kill them, return to EV-9D9 for your reward including the droid head, and quest complete. You should now return to Watto in Mos Espa. Quest Completed.

Quest Received: Runaways: Level 21: This is the land version:
Rewards: 5885 Quest XP, 9000cr, One of the following:
[Sword of the Runaway]
[Katana of the Runaway]
[Knuckler of the Runaway]
[Lance of the Runaway]
You will be sent to the Darklighter Cache (the cave from earlier with a timed quest), where you need to locate three non-aggro droids and drag named datadiscs (provided by mission-giver) onto the corresponding droid. Inside the cave, you will come to a room where two pathways goes from (excluding the one you came from). Two of the droids will be through the right hall (in the back of the next, big room, behind some mites). The last droid will be through the left hall, in the very last room, in the back of the room. You need to do two steps for each droid:
1. Drag the datadisc from your inventory on to the droid (the datadisc will be labelled with the droid's name).
2. Kill the guy..

Zawsze byly dwie wersje tego questa..........


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 15:58 
Cytuj  
Wiecie co ...

do mnie jak do dziecka :-)

Egze dziękuję za jasne i przejrzyste tłumaczenie.


>>> Z ostatniej chwili <<<
---------------------------------------
Quest w wersj ground succesfull
---------------------------------------


A na marginesie ....

Udało się komuś przejść tego questa w opcji kosmicznej?

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 07:18 
Cytuj  
Tak mi kiedys :P Z pomoca Ace Pilota i w jego duuuuuuzym POB-ie :P


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 07:19 
Cytuj  
kolejne 2 pytanka :-)


1. Czy jak postawie Vendora, to potem moge go zabrać i postawić w innym miejscu?
2. Co się dzieje z przedmiotami w domku, gdy go wyburzę?
3. Mam uszkodzony speeder - gdzie mogę go naprawić? Czasem w menu pojawiało mi się Repair, teraz się nie pojawia, od czego to zależy?


Czy to ja taki jełop jestem czy inni poprostu gdzie indziej pytają?

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 09:08 
Cytuj  
1. Jesli postawisz vedora i zainstalujesz go w jedym miejscu i oplacisz maitenance to nie ruszysz go. Zeby go usunac trzeba usunac wszytkie rzeczy ktore wystawisz na sprzedaz wycofac kasy z remove vendor. Jako ze masz opcje w domu to mozesz sobie stawiac vendor zanim go uruchomisz. Ale jesli postawisz i zdejmiesz to on znika wiec radze myslec.
2. Jesli chcesz zrobic z domu znowu deed to musisz go proznic z rzeczy. Jesli chcesz przeniesc dom na inna planete to zamiast DESTROY STRUCTURE , robisz PACK UP BUILDING i znajdzie sie wtedy w datapad. Lecisz na inna planete i z datapad unpack structure.
3: Speedera teraz to raczej uszkodzic moga NPC ale mi sie nie zdazylo jeszczse lub na bank Ci go rozwala w PvP zone takich jak Restuss ale Corelia,Naboo i Talus Bases. Jesli to sie stanie to trza kupic za 200k vehicle restoriation kit i jednorazowo naprawia sie do czasu az znowu ktos go rozwali :P Wiec uwazaj jak latasz BARC speederem :P

Do ostatniego pytania powiem tyle. Malo nowych osob gra a Ci co graja wiedza juz co potrzebuja:P

PS: hmm ale ja dobry jestem ostatnio :P
hhehehhe


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 09:19 
Cytuj  
ok, dzięki :-)

cholera, zamiast kupować za 200k vehicle restoriation kit, to chyba lepiej kupic nowego speedera :-)

ten kit kosztuje więcej niż duża chatka :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 10:14 
Cytuj  
Kit jest tylko do BARCa (i innych rare speederow chyba), zwykle speedery naprawisz normalnie w garazu.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.