mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:17 
Cytuj  
Ale z pierwsza informacja o dlugosci EA powiedzieli tez ze pre orderowcy dostana "OD 5DNI GRY" tak masz napisane na pre order Boxsie ? , tak

Wiec nie placz bo jutro sie zaczyna pierwszy dzien EA tak jak masz napisane na produkcie , a druga sprawa napisane bylo (podkreslam) OD 5 DNI a nie "kup pre order bedziesz gral 7dni przed premiera"

:roll:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:17 
Cytuj  
Ja wszystko rozumiem.

Ale wyobraz sobie taka sytuacje ze prowadzisz biznes (jakim bez watpienia jest SW) i dajesz info o pre orderze.Kazdy , ktory zamowil pare miesiecy wczesniej "zamrozil" juz jakas kwote (wiem ze to nie jest duzo ale w skali 100 tys zakupionych pre orderow daje jakies 650 tys dolarow) , ktore im wczesniej ktos zamowil oni maja na swoim koncie i raz ze moga tym "obracac" , to dwa maja pewnosc (wieksza) ze ktos bedzie w to gral.

Czy nie chcial bys dac jakiejs gratyfikacji dla tych klientow , ktorzy juz pare miesiecy wczesniej przelali Ci jakas kase na Twoje konto i wyroznic ich od tych , ktorzy zrobili to kilka dni przed premiera?

Moim zdaniem robia b.dobrze a to ze ludzie placza to znaczy ze nie maja chyba nic innego do roboty...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:21 
Cytuj  
To daj linka gdzie od początku preordera jest info że "up to 5 days" czyli od 21 lipca.


@Up jakoś inni nie mieli problemu z wpuszczaniem całości preorderowców na raz, ew w 2 falach, a potem że ludzie explojtują warzony chociaż nie ma tyle ludzi na serwerach żeby sie normalnie odpalały :D


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:24 
Cytuj  
ale napisali ze maja wiecej pre orderow do wpuszczenia niz jaka kolwiek gra mmo w dzien premiery wszsytkich , wiec im sie nie dzieiwie ze musieli az przedluzyc o 2dni HS aby wszycy mogli zagrac przed

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:24 
Cytuj  
Ja bym zrozumiał ich ślamazarność wpuszczania ludzi gdyby wszystkie serwery w godzinach szczytu miały status "Very Heavy". Ale teraz 3 na około 40 europejskich serwerów ma taki, reszta jest głownie tylko "Standard" Jedyna rzecz jaka w ten sposób osiągają to wkurwianie ludzi.

http://www.swtor.com/server-status

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:28 
Cytuj  
To niech Ci co sa tacy wkurwieni i pisza ze bede robic cancel na oplacie za pelna wersje to robia i dziekujemy.To jest tylko bicie piany i pierdzielenie ludzi ktorzy nie nie maja nic innego do robienia - 99,99% i tak nie robic cancel.

Ja tych ludzi bym podciagnal pod kategorie :

http://www.youtube.com/watch?v=2szTEHgq ... r_embedded

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:30 
Cytuj  
Kaczy sam ostatnio biłeś pianę z własnej głupoty, że zapomniałeś haseł do gry i straciłeś przez to ileś tam kont.. więc nie trolluj. :)


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:31 
Cytuj  
Pocieszny napisał(a):
ale napisali ze maja wiecej pre orderow do wpuszczenia niz jaka kolwiek gra mmo w dzien premiery wszsytkich , wiec im sie nie dzieiwie ze musieli az przedluzyc o 2dni HS aby wszycy mogli zagrac przed


To mogli zrobic też custom service osobny dla EU skoro mieli tyle preorderów żeby wpuszczać ludzi cały czas małymi falami a nie tylko w US i wpuszczaja od 15stej naszego czasu, jest gro rzeczy które mogli zrobić inaczej i przeprowadzić całą operacja sprawniej.

@up dokladnie :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:32 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Kaczy sam ostatnio biłeś pianę z własnej głupoty, że zapomniałeś haseł do gry i straciłeś przez to ileś tam kont.. więc nie trolluj. :)


Ja jebie a co ma Atherius jedno do drugiego?

Wlasna glupota jest moja glupota , do ktorej sie przyznaje ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:33 
Cytuj  
kaczy to nie ty chciales sprzedawac swotr za pol ceny bo zle wpisales swoje dane? ;) proste ze ludzie narzekaja bo jedni graja a inni nie ale tak naprawde whine zacznie sie od jutra ale i tak ludzi po swietach zapomna o calej sprawie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:36 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Atherius napisał(a):
Kaczy sam ostatnio biłeś pianę z własnej głupoty, że zapomniałeś haseł do gry i straciłeś przez to ileś tam kont.. więc nie trolluj. :)


Ja jebie a co ma Atherius jedno do drugiego?

Wlasna glupota jest moja glupota , do ktorej sie przyznaje ...


Ganisz za trolowanie a sam to robisz, już nie chodzi o to z jakiej winy. :)


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:37 
Cytuj  
Ta chcialem , bo sie wkurwilem na swoje glupote ale to jak wyzej pisalem nie ma nic wspolnego z whinem na early start (czekam spokojnie na swoja kolej).

A tak swoja droga jak narzekasz na cene , to trzeba bylo od reki skorzystac z mojej propozycji i bys byl z 50 zloty do przodu :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:38 
Cytuj  
A tak naprawdę to cały whine jest głównie przez to że nie podali nawet przybliżonej daty dla poszczególnych miesiecy tylko trzymają cały czas ludzi w niepewności i potem xxx ludzi siedzi i odswieża cały czas pocztę a potem leci whine, sami są sobie winni.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:39 
Cytuj  
Ale gra jest przypisana do konta origin a tam mam już trochę gierek. :)
Zresztą póki co zainwestowałem 20zł na start, jak się wkurwię to na tym zakończę i już. Jakby mnie wpuścili do hs teraz to pewnie bym się udobruchał. :)


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:41 
Cytuj  
Z tym sie zgodze , ze powinni podac jakas tabelke mowiaca o tym ze zarejestrowales pre order XX.XX.XXXX i masz wczesniejszy dostep od XX.XX.XXXX ale wydaje mi sie ze nie robia tego dlatego bo sami nie sa pewnie stabilnosci serwerow i wpuszczaja falami testujac je , to jedyny logiczne wytlumaczenie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:46 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
...ale wydaje mi sie ze nie robia tego dlatego bo sami nie sa pewnie stabilnosci serwerow i wpuszczaja falami testujac je , to jedyny logiczne wytlumaczenie.
To po co były masowe stres testy w ostatnich betach :roll:


_________________
Duh, winning

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:49 
Cytuj  
shp napisał(a):
k4czy napisał(a):
...ale wydaje mi sie ze nie robia tego dlatego bo sami nie sa pewnie stabilnosci serwerow i wpuszczaja falami testujac je , to jedyny logiczne wytlumaczenie.
To po co były masowe stres testy w ostatnich betach :roll:


A wiesz ilu ludzi bylo na tych stres testach?Ja np. dostalem dostep ale nie skorzystalem z racji braku czasu i jak mysle wiele innych osob.Pierwszy prawdziwy test to headstart.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:50 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Z tym sie zgodze , ze powinni podac jakas tabelke mowiaca o tym ze zarejestrowales pre order XX.XX.XXXX i masz wczesniejszy dostep od XX.XX.XXXX ale wydaje mi sie ze nie robia tego dlatego bo sami nie sa pewnie stabilnosci serwerow i wpuszczaja falami testujac je , to jedyny logiczne wytlumaczenie.


w becie testowali serwery. i nie pisz kaczy ze byles zly na swoja glupote bo jebales support po calej lini:) Ja to w sumie wpolczuje republice bo na serwerach pvp 20 grudnia bedzie stala masa znudzonych 50 co by se puknac lowbie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:50 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
A wiesz ilu ludzi bylo na tych stres testach?


Według BW 700 000 uczestniczyło w stress teście.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:56 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
k4czy napisał(a):
Z tym sie zgodze , ze powinni podac jakas tabelke mowiaca o tym ze zarejestrowales pre order XX.XX.XXXX i masz wczesniejszy dostep od XX.XX.XXXX ale wydaje mi sie ze nie robia tego dlatego bo sami nie sa pewnie stabilnosci serwerow i wpuszczaja falami testujac je , to jedyny logiczne wytlumaczenie.


w becie testowali serwery. i nie pisz kaczy ze byles zly na swoja glupote bo jebales support po calej lini:) Ja to w sumie wpolczuje republice bo na serwerach pvp 20 grudnia bedzie stala masa znudzonych 50 co by se puknac lowbie.


A ktos by nie byl wkurwiony po tym jak dopiero po 2h udalo mu sie tam dodzwonic?Jak pisalem wczesniej , wiecej wydalem na telefony do Anglii zeby wyjasnic swoja glupote niz na sama gre.

Suport powinien dzialac tak ze dzwonisz i masz polaczenie a nie czekasz po 30 minut , albo zrobic go dla wszstkich darmowy a nie tylko dla paru panstw , wiec w dlaszym ciagu nie wiem o co sie do mnie dowalacie , bo jedno nie ma nic wspolnego z drugim.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.