mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 14:18 
Cytuj  
Nie doszedl, jest wgrana baza danych z Corbantis, wszyscy co maja postacie tam moga na TC sprawdzic jak wyglada respec, konwersja itemkow i revardy.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 17:00 
Cytuj  
moze jadnak finalnie to bedzie inaczej niz na TC

PS: Kass.. dostales sie na RF bete?

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 17:02 
Cytuj  
Brenlo napisał(a):
Beginning on the afternoon of November 9th 2005, as an added bonus for our veteran players who do not yet have the Jump to Lightspeed expansion (and thus, space content) we will be giving you this expansion at no additional charge. This bonus content will automatically download to you upon your next log in to the game after this goes live. After all, space is more fun with other people to enjoy it with! May the Force be with you!

Hehehe cos na oslowe strat?:) Ciekawe ilu veteranow tej gry nie mialo jtla?:) Wyglada mi to na niezly trick marketingowy:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 17:04 
Cytuj  
Tja niezly, teraz dojdzie do marudzenia jeszcze temat o tym, ze jedni musieli kupic dodatek za slone pieniadze a inni dostaja za darmo :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 17:05 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
ps. co SOE rozumie pod pojęciem "vet player" bo już tak z tym nakręcili że nie wiem :har:


Tiggs napisał(a):
Veterans (all players having started their characters before the enhancements are introduced)

Tiggs napisał(a):
IV. New Veteran Player Loyalty Rewards

We are offering current active characters several loyalty bonus items in recognition of their status in the game community as valued veterans:

Elder Buff – Increases to combat abilities, this buff can be shared with new players.
Elder Title – In recognition of your status in the game as a valued veteran player.
Profession Re-Allocation Option – All characters active prior to the introduction of the new game enhancements will receive a total of 9 re-allocation options or charges attached to their character to allow the player to test out each of the new professions once before choosing the final path.
Jedi Bonus Items – Power-enhanced Jedi Robe and Lightsaber color crystal and the opportunity to play as transcended blue glowing Jedi character.
10 Additional Combat Levels – New combat levels to explore from level 80 – 90.

To chyab powinno rozwiac watpliwosci?:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 17:17 
Cytuj  
ma ktoś screena elder roba dla light jedi ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 17:21 
Cytuj  
rozumiem że Ci co dołączą od teraz moga miec max 80 cl? :) gr8.. nareszcie cos pozytywnego..

a ten crystal do ls to dostaje tylko jedi, czy gazdy "veteran" ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 17:38 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
rozumiem że Ci co dołączą od teraz moga miec max 80 cl? :) gr8.. nareszcie cos pozytywnego..

a ten crystal do ls to dostaje tylko jedi, czy gazdy "veteran" ?

Za 6-12 miesiecy pod wplywem placzu nowych graczy wprowadza vet revard za 3mce gry ktorym bedzie status Veterana :DDDD

mysle ze dla jedi ale to moje zdanie niepotwierdzone


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 17:43 
Cytuj  
to jak z tym robe ? wiem ze sie zwie Arbiter, ale nie mam zielonego pojecia jak wyglada :/


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 17:52 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
to jak z tym robe ? wiem ze sie zwie Arbiter, ale nie mam zielonego pojecia jak wyglada :/


Szatki

Blekitek


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 17:53 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
(...)Kass.. dostales sie na RF bete?
No właśnie jeszcze nie :cry: Tak się napaliłęm na tą grę że sie skupić nie mogę :] Oto kilka informacji dla zainteresowanych (źródło : RisingForce ) :D

W grze występują trzy rasy kompletnie się od siebie różniące :

-ACCRETIA rasa robotów-cyborgów , najsilniejsza w grze, niedość że same są bronią to jeszcze używają najsilniejszych spluw...

-CORA rasa elfopodobna , spiritualiści używający potężnej magii, gardzą techniką, używaja jedynie urządzeń poświęconych przez swego boga, potrafią też przysywać potężne bestie które ich wspomagają w walce...

-BELLATO rasa ludzi-iżynierów, używają wszelkiego rodzaju broni palnej, potrafią tworzyć pojazdy i potężne mechy których używają w walce, używają też magii wspomagającej (znacznie słabszej od magii CORA)...

Jako gracz, będziesz integralnym członkiem jednej z 3 frakcji. Bitwy będą rozgrywane przez wszystkich graczy, wygrywane ku chwale ojczyzny bądź przegrywane przez całą nację.
Rozgrywka jest nastawiona nie tyle na PvP co na RvRvR (rasa vs rasa vs rasa).Umożliwia to doświadczenie wielkich bitw pomiędzy rasami - RvRvR... Wielkie bitwy RvRvR mają miejsce co 8 godzin w obszarze kopalni.
Celem głownym jest zdobycie chipów przeciwnych ras i zdobycie kotroli nad obszarem wydobycia złóż. Taktyka i koordynacja teamów mają kapitalne znaczenie w osiągnięciu sukcesu. Z siłami podzielonymi między obrońców własnego chipa oraz zastęp atakujących obszar rywali, dobry lider jest kluczem. W RF istnieje system klasyfikujący graczy według ilości punktów i sukcesów uzyskanych w rozgrywkach PvP. Lider rasy jest wybierany automatycznie przez ten system, umożliwiając najlepszym graczom dowodzenie całą rasą w bitwie podczas omawiania strategii.
Lider posiada możliwość zawiązanie przymierza z inną frakcją, w przypadku gdy jedna z 3 ras jest zbyt potężna. System punktowania PvP został zaprojektowany tak, aby wynagradzać graczy eliminujących przeciwników z dużo wyższym lvlem, tym samym karając tych, którzy wyżywają się na dużo słabszych graczach.
(karą za bicie graczy min 6 lvli słabszych jest strata punktów w pvp) <-doczegoś takiego SOE nigdy nie dorosło ;)
Całe to zamieszanie ma więc miejsce w tzw. Crag Mines, gdzie każdy gracz może wyciągnąć wiertarę z plecaka i rozpocząć wydobywanie minerałów.
(będą one potrzebne do upgrade'u itemów jak również do polepszenia zasobów finansowych)
Należy jednak liczyć się z tym, że oddział rekonesansowy innej rasy, może wjechać na nasze pola wydobywcze w celu zagarnięcia Chipa (tu rozpoczyna się kwestia Chip Wars).
Zdobycie chipów pozostałych dwóch ras przyniesie naszym pobratymcom wiele korzyści. Wszystek inwentarz dostępny u NPC stanieje conieco, a gracze parający się "górnictwem" będą mogli wydobywać
w centrum crag mines szybciej, więcej i z lepszym efektem. Jest zatem o co walczyć !
Nie liczmy jednak na to że zbierzemy trochę chłopa do kupy i hejdana na niewiernych
Wojny pomiędzy frakcjami są ustalane przez liderów ras. Jest ich pięciu w każdej z nich. Czołowym dowódcą zostaje rzeźnik z największą ilością zdobytych w RvR punktów. Może on zawierać sojusze, wypowiadać wojny, komunikować się z liderami innych ras. Pozostali czterej liderzy mogą informować swoich "podwładnych" o poczynaniach i zamierzeniach oraz nawoływać do obrony/ataku podczas wojny.

Gra więc zapowiada się świetnie, jeśli nie genialnie :] Pozatym zapowiedziane w następnych dodatkach jest wprowadzenie gildijnych outpostów (tak ,tak.... nie Guild Halli ale całych outpostów....) oraz wojen galaktycznych (z tym to nie mam pojęcia o co biega) ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 17:56 
Cytuj  
Khraan napisał(a):
Enhu napisał(a):
to jak z tym robe ? wiem ze sie zwie Arbiter, ale nie mam zielonego pojecia jak wyglada :/


Szatki

Blekitek


LOL! normalnie zajeboza :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 18:06 
Cytuj  
To sa stare szatki z FRS. Z tego co pamietam zapewniaja +120 do con.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 18:14 
Cytuj  
no to jeszcze lepiej :]


+120 :D

i na cl80 prawie 12k hp :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 18:27 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
no to jeszcze lepiej :]


+120 :D

i na cl80 prawie 12k hp :D
Enhu widzę że jesteś zainteresowany grą w SWG po CUII.....może mi odstąpisz miejsce w BECIE RF jeśli się nie dostanę ?? :] Pls,pls,pls,pls,pls..........pls.....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 18:36 
Cytuj  
Ogolnie mi sie CUII podoba - jezeli mam grac w WoW type gierke to wole to zdecydowanie robic w swiecie SW:)

15.11.05 - czas na reaktywacje konta:)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 18:50 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Enhu napisał(a):
no to jeszcze lepiej :]


+120 :D

i na cl80 prawie 12k hp :D
Enhu widzę że jesteś zainteresowany grą w SWG po CUII.....może mi odstąpisz miejsce w BECIE RF jeśli się nie dostanę ?? :] Pls,pls,pls,pls,pls..........pls.....


bardzo bym chciał, ale sam chciałem sprawdzić jak rf wyglada odrazu
po tym jak skończe testować trial EQ2 trial of the isle


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 19:04 
Cytuj  
Wracajac do NGE :) Zauawazyl ktos 5 (a moze 6) nowych badgesow? W stylu 'osiagnal range oficera w sluzbach RSF'. Ktos wie o co w tym biega?


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 21:03 
Cytuj  
Niestety nie wiem.
A wie ktos moze czy nowe postacie beda mialy respeci?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 21:05 
Cytuj  
Khraan napisał(a):
Wracajac do NGE :) Zauawazyl ktos 5 (a moze 6) nowych badgesow? W stylu 'osiagnal range oficera w sluzbach RSF'. Ktos wie o co w tym biega?

Pewnie nowe podejscie do profesji pilota. Bo na TC takowych skilli nie zauwazylem, a pilotem jestem. Generalnie, nigdzie nie moge sie doszukac informacji, jak bedzie wygladal w NGE pilot.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.