mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 17:52 
 
CowzAreNotDead napisał(a):
Cytuj:
Nie, nikt nie podzieli się z tobą kontem bo nie.
Ban.
Nie możność grania kiedy chcesz.
Nieufność obcej osoby.
GF


LOL teraz to mnie rozbroiles, n/c

A co może mi powiesz że nie dostaniecie obaj bana, będziecie mogli grać kiedy chcecie w tym samym czasie, i na pewno nie jesteś jakąś komputerową ciotą próbującą usunąć postać?
Nie wydaje mi sie.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 17:54 
 
Bana nie dostaną raczej.
W tym samym czasie nikt grać nie zamierzał.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 17:55 
 
Dementor - EOT to znaczy koniec tematu, a pozatym jesli masz pisac takie glupoty to lepiej sie nie wypowiadac.


_________________
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 17:58 
 
Heh wiesz twoim błędem był fakt, iż ciągnąłeś ten temat :D Dobra rada, jeśli nie spotkasz się z aprobatom w temacie od razu proś moderatora o jego usunięcie :D

Druga sprawa uważam, iż konto na spółkę jest wcale nie najgorszym pomysłem. W Lineage są, co najmniej 3 osoby, co tak zrobiły. Wiesz i osobiście też uważam, że zły pomysł to nie jest,
np. w tym miesiącu straciłem 50 zł na abonament do Lineage, nie zdążyłem zawiesić konta i klapa konto czynne i nikt nie gra :har:

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 18:00 
 
CowzAreNotDead napisał(a):
kupie gre zaloze konto, zamroze je (jesli to mozliwe)


jest to mozliwe, ale nie musisz tego robic zaraz po kupnie gry. w cenie gry masz miesiac abonamentu.

Cytuj:
EOT


roger that.


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 18:04 
 
CowzAreNotDead napisał(a):
Dementor - EOT to znaczy koniec tematu(...)

No co ty nie powiesz ROFL. Podczas gdy ty wysłałeś swój post ja jeszcze pisałem. Moron.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 19:12 
 
Escaflone napisał(a):
... uważam, iż konto na spółkę jest wcale nie najgorszym pomysłem. W Lineage są, co najmniej 3 osoby, co tak zrobiły.


Tak, ale te osoby graja w Lineage, jezeli rozumiesz co mam na mysli :D

Cowz...
1. Kupujac gre masz miesiac gratis.
2. afaik jak zamrozisz konto - anulujesz pobieranie oplat (i mozliwe ze stracisz gratisowy miesiac)
3. 50zl(60?)/miesiac to naprawde nie tak duzo ;] ja jak mialem 13 lat nie jadlem, nie pilem, nie kupowalem bzdetow i jakos na abonament do uo mi starczalo ;]

Ogolnie caly abonament to 2zl/dziennie chyba nie powiesz mi ze to ogromna suma ? od biedy mozesz wyprowadzac psy/kosic trawniki albo pucowac buty ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 19:28 
 
Dobra, wystarczy. Wydaje mi sie, ze w tym temacie zostalo powiedziane juz wszystko. Kto bedzie chcial dzielic sie kontem to uderzac na priv do zalozyciela watku.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.