mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2003, 22:10 
Cytuj  
Ja wpisałem ze jestem dobrym obserwatorem oraz ze zwracam uwage na szczegóły...


Posty: 28
Dołączył(a): 7.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2003, 09:32 
Cytuj  
To chyba trafiles w sedno. A jakiego masz kompa bo oni na to tez zwracaja uwage


_________________
I'm only shadow

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2003, 15:49 
Cytuj  
AMD 1900+ GF4 4600 512 DDR Audigy
Ale powiem ci od razu ze nie przyjmuje nikogo kto nie ma GF (jakiegokolwiek) lub ATI Radeon 8500+

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2003, 18:48 
Cytuj  
heh ja napislem ze zawsze sie przykladam do wykonywanej pracy , jestem drobnostkowy i lubie podejmowac nowe wyzwania...

a komp mam athlona 1,2ghz gf4 ti4200 (128) 512ddr 333 i szybkie lacze...

aczkolwiek dosc pozno wyslalem aplikacje do bety (caly czas wyswietala mi sie blad skryptu, dopiero ostatnio odkrylem przyczne)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2003, 21:54 
Cytuj  
A wiesz co wybrali mnie do bety w czwartek, a w srode napisalem jeszcze raz aplikacje... moze cos to ma z tym zwiazek...? Aha i jeszcze jedno: ja nie dostalem do tej pory maila o tym ze jestem przyjety, po prostu okresowo sprawdzalem stronke http://starwarsgalaxies.station.sony.co ... status.jsp


Posty: 28
Dołączył(a): 7.05.2003
Offline
PostNapisane: 12 maja 2003, 11:44 
Cytuj  
A moze ktos laskawy uzucyl by mi bety. Tak tylko zebym popatrzyl :grin: . Moge zaplacic za przesylke :grin:


_________________
I'm only shadow


Posty: 28
Dołączył(a): 7.05.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2003, 11:40 
Cytuj  
Jesli ktos zostal zaproszony do bety a nie chce w nia grac niech podaruje ja komus innemu

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2003, 13:14 
Cytuj  
LOL Nertfherder: czy sadzisz ze ktos zapisal sie na bete aby w nia nie grac? :wink:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2003, 13:51 
Cytuj  
Duzo ludzi zapisalo sie nie wiedzac ze bedzie platna- i ze trzeba zaplacic za przesylke (czasm sie po prostu nie oplaca).

juz.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2003, 15:47 
Cytuj  
...hymmm to czegos nie kumam
jezeli zassasz sobie instalke z sieci to za co masz placic, rozumiem jak masz takie widzi-misie i zamawiasz CD z instalka i za to placisz - ale jak mozesz zassac to z sieci to za co masz placic?

PS tez mozna zamowic jako CD instalke i placisz ale nie jest to przymus wiec czemu w SWG tak mialoby byc - czysty idiotyzm... ze strony sony oczywiscie jezeli to prawda ze MUSISZ kupic to CD nie wiadomo po kiego grzyba...


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2003, 16:05 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-13 14:51, krzyk napisał:
Duzo ludzi zapisalo sie nie wiedzac ze bedzie platna- i ze trzeba zaplacic za przesylke (czasm sie po prostu nie oplaca).


Potwierdzam. Ja się dostałem (już jakiś czas temu), ale ponieważ nie jestem hardcore fanem Star Wars, nie miałem zamiaru płacić za betę - odstąpiłem ją więc staremu znajomemu. Miałem zresztą okazję trochę pograć i prawdę mówiąc cieszę się, że nie dałem za to "coś" ani grosza. Wiele osób będzie mocno zawiedzionych - szczególnie tych, którzy grali już w inne mmorpgi, i sam gatunek jako taki nie jest dla nich żadną nowością i rewolucją.


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2003, 17:00 
Cytuj  
No nie wiem, moi znajomi ktorzy graja sa zachwyceni...

Po prostu kwestia gustu.

Mc:

Beta jest platna niezaleznie od tego jak sciagniesz klienta... oplata w sumie wynosi okolo 11$ (plus 45 za przesylke).
(CD key dostjesz razem z plytami.)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2003, 21:52 
Cytuj  
Inaczej to jeszcze wyjasnie, zeby sobie sciagnac klienta znetu potrzebny jest KEY a pierwszy z nich dostajesz jak zamówisz CD'ki a drugi razem z CD'kami ktory mozesz odstapic komus innemu.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 09:36 
Cytuj  
ROTFL to ja dziekuje w takim razie - to jest dla mnie JAJCO, to JA mam placic za to, ze oni beda mieli pomoc z mojej strony???

TO faktycznie zwracam honor - sam jak sie dostane nie mam zamiaru placic za to gowno, a bardzo czesto slysze od roznych ludzi to SWG to kolejny syf w temacie Star Wars...

Jak do tej pory wszystkie gry o tej tematyce poza starym TIE Fighterem i Jedi Knightem 2 - to totalny syf (imo) - a najbardziej sie usmialem jak zagralem jakis czas temu w Star Wars Commander ;P LOL najgorszy RTS na swecie :smile:

ehh.... dali dupy z tym placeniem, zrozumialbym jezeli musialbym zaplacic za wyslanie CD na zyczenie ale jak moge zassac gre z sieci to kompletnie dla mnie naciaganie graczy na makre Star Wars ktora schodzi na psy w ostatnich latach :/

_________________
Możesz Nie Wierzyć W Grawitację
Ale I Tak Nie Będziesz Latał.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: McLAREN dnia 2003-05-14 10:38 ]</font>

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 09:47 
Cytuj  
płatna beta ? o kurcze :eek:
no cóż, w kapitaliźmie każda firma zachowuje się tak jak na to pozwala rynek - widocznie SWG cieszy się tak olbrzymim zainteresowaniem, że nawet po wprowadzeniu opłat i zredukowaniu liczby chętnych o ileśtam, ciągle walą tłumy...
w sumie nie dziwne, bo temat SW mnóstwo osób po prostu uwielbia i marketingowo to jest top


Posty: 28
Dołączył(a): 7.05.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 10:05 
Cytuj  
No widzicie. Więc jeśli ktoś dostał się do bety a nie ma zamiaru grać. Niech zgłosi się do mnie :grin:


_________________
I'm only shadow

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 12:25 
Cytuj  
teraz to troche po ptokach, jak ktos sobie przypomni to nim zalatwisz formalnosci i przysla ci CD to bedzie koniec beta3...

co do placenia za bete, dyskusja na ten temat juz byla wiec nie bede sobie jezyka strzepil...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 12:52 
Cytuj  
Cytuj:
McLAREN napisał:
...sam jak sie dostane nie mam zamiaru placic za to gowno, a bardzo czesto slysze od roznych ludzi to SWG to kolejny syf w temacie Star Wars...

Moze bys najpierw poczytal o grze, a nie nic o niej nie wiedzac obrzucasz ja blotem. :/


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 12:57 
Cytuj  
Nie wiadomo jak szybko sie skonczy beta3.
Wg mnie nie szybko.

juz.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 15:40 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-14 13:52, Mutant napisał:
Cytuj:
McLAREN napisał:
...sam jak sie dostane nie mam zamiaru placic za to gowno, a bardzo czesto slysze od roznych ludzi to SWG to kolejny syf w temacie Star Wars...

Moze bys najpierw poczytal o grze, a nie nic o niej nie wiedzac obrzucasz ja blotem. :/



ROTFL nastepny inteligent :wink:
mam propozycje bo nie chce juz sie zloscic :wink:
PRZECZYTAJ TO MOJE ZDANIE JESZCZE RAZ!

Albo jeszcze inaczej zebys mial jasnosc...

GOWNO = w tym temacie chodzi o CD co trzeba placic

SLYSZE OD ROZNYCH LUDZI = jak widac nie jest to moja wypowiedz ale stwierdzenie ktore ja tylko przytoczylem w wolnym przekladzie...

Rozciagajac temat... czytalem bardzo duzo na temat SWG i sledze ten temat od dawna.
Pomysl wydaje sie BOMBA na taka gre, po screenach sadzac gra bedzie super...
Ale mimo iz sporo ludzi jednak z polski sie dostalo - NADAL nic nie pisza na forum co ja odbieram jako calkowita klape tematu - widac nie ma sie czym ekscytowac a wstyd sie przyznac ze sie jeszcze za to zaplacilo.
Ci co zdecydowali sie opowiedziec mi o grze bo sa beta-testerami - mieli takie zdanie jaki przytoczylem...

Mysle ze wyjatkowo dobrze tym razem ci to opisalem abys nie mial watpliwosci :wink:

PEACE


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.