mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 18:25 
Cytuj  
nie mogę ci pomóc z porównaniem SWG do NC ponieważ SWG jeszcze nie mam a NC pomimo całej swojej wspaniałej grywalności (co do której wszyscy zapewniali) znudził mnie po dwóch tygodniach dlatego nie czuję się kompetentny do takich porównań.

Mogę natomiast porównać skalę przedsięwzięcia gdzie SWG do NC ma się jak 20 do 1 bo z grubsza licząc takie były różnice w nakładach finansowych.


_________________
http://www.gry-online.pl

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 18:30 
Cytuj  
Pisales soulcather ze sie bawilem super w SB. Czy te 2 miesiace to suma czasu grania nie wliczajac problemow z logowaniem sie ?

SB bylo dosyc fajne bo sam w ta gralem. Byl ( jest ) to dlugo oczekiwany tytul ktory to mial pogrzebac UO czy moze nawet EQ . Jak sie po 3-4 miesiacach grania okazalo nie byl (jest) to wcale taki goracy tytul na jakiego czekalismy. Zaraz mi powiesz ze mam wymagania co do mmo i dlatego nic mi sie nie podoba.

Mam wymagania, nie ukrywam tego ale nie jestem jedynym ktory odszedl/sprzedal/przestal grac/powrucil do DAOC,UO,EQ itd. Swiadczy to ze cos musialo byc nie tak. Zobacz na UO czy EQ. Dwa mogule ktore sa juz veteranami mmo. Nie sa one juz tak atrakcyjne ( pod wzgledem graficznym czy dzwiekowym itd) jak najnowsze teraz mmo-ki a jednak trzymaja sie przy zyciu i co roku przyciagaja nowa krew z kolejnymi expantion pack-ami. Teraz to my wszyscy wiemy i znamy te tytuly. Zapytaj sie kogos czy slyszal/gral w EQ czy UO a napewno i przytaknie ze slyszal chocby.


Rozpisalem sie o dupie maryny jednak. Wracajac do tematu. SWG jeszcze ma mokro za uszami wiec ludzie ( wlacznie ze mna) nie wiedza czy nie technicznie padnie za pol roku czy rok czy tez wyrosnie i zasiadzie po lewity EQ. Jak narazie nie ma co oceniac SWG ze tyle w ta ludzi gra wiec jak to moze byc ze gra jest "syf". Nie zapominaj ze 80% ludzi ktorzy kupili ta gre to zacieci SW fani. Ja sam jestem zawzietym SW fanem i bronil bym jakiegokolwiek tytulu do smierci jakby ktos oczernial sage SW oprucz tej gry. Jakbym w nia nie zagral w beta to pewnie teraz na ojca karcie bylo by 50$ albo i 80$ dolarow mniej a ja bym ubijal NPC-ow na tatooene.

Bron Boze nie bronie nikomu kupowania i grania w SWG. Lubicie, macie kase .. prosze bardzo.. Ja nawet pomoge zalatwic na moj adres bo jestem w stanach jak ktos potrzebuje ale tak czy inaczej ja swoje zdanie mam i nie ulegne na mojej opinii o tej grze ( a jestem z natury zawsze ulegly ).

Nie bede wiecem moze tu ( znaczy sie w tym temacie ) bo odczuwal ze napiecie narasta i to sie przemienia w flame/bijatyke war.

Powodzenia jedi-owie i chcem uslyszec o waszych sukcesach za miesiac lub 2 :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 18:40 
Cytuj  
Zematis --> przykro mi ale żaden liczący się recenzent nie napisze recenzji z niedokończonego dzieła, a już z pewnością nie wystawi mu oceny. To jest tak jak byś pisał recenzję z filmu przed ostatecznym montażem. Cieszę się że jesteś taki pewien swojego osądu, mało jest tak zdecydowanych w swoich poglądach ludzi :smile:

Czym się różni final beta od retail? Proszę bardzo, różni się np. ustawieniami serwerów w wersji beta zawsze jest debuging. Już wyszedł patch (chyba nawet nie jeden) więc nie jest to już ta sama gra w którą grałeś. A za tydzień znowu będzie inna poprawka, a za rok to co teraz piszesz mijając się nieco z prawdą będzie kłamstwem, bo gra będzie zupełnie inna. Ale złe wrażenie po twoich wypowiedziach pozostanie.

Jeszcze raz powtarzam że nie bronię SWG ani nie ganię. Mam przekonanie po innych MMO że ta gra nawet z błędami jest sto razy lepsza niż o co dostajemy w sklepach z grami. No bo do czego chcesz porównać SWG, do Colina 3 czy do Spliter Cella? Dlatego nie zgadzam się z twoimi wypowiedziami. Doświadczenie mówi że wszystkie MMO jeżeli nie są klapą finansową na początku stają się coraz lepsze, można zaryzykować stwierdzenie że bardzo dobre. A SWG klapą finansową z pewnością nie jest i nie będzie.

Zdaję sobie sprawę że owijanie treści w dużą ilość słów zaciemnia sens wypowiedzi, więc na koniec powiem tylko : "Panowie trochę luzu i pozytywnego myślenia"


_________________
http://www.gry-online.pl

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 18:52 
Cytuj  
Luki --> heh co do Shadowbane to i tak mi nie uwierzycie ale nie miałem problemów z logowaniem, miałem dobre pingi i bawiłem się naprawdę dobrze, właściwie osobiście nie mam tej grze nic do zarzucenia, bo nie czekałem na nią jak na "wielki hit, pogromcę UO". Włąściwie to bym wcale w SB nie grał ale jak ze trzy miesiące temu przesuneli premierę SWG to pomyślałem że SWG wyjdzie dopiero pod koniec roku i kupiłem SB aby sobie w coś do tego czasu pograć. Ale nie żałuję, gra jest prosta jak drut, chodzi w niej o to żeby zabijać :smile: prawie jak w FPP :smile:, ale to też może być fun. PvP ( w wydaniu gildiowym) + fajny rozwój postaci może być celem gry samym w sobie, nawet jak nie ma fabuły, kraina jest uboga i nie ma wielu znanych z innych MMO fajnych rzeczy.
Obecnie w Shadowbane (i to jest powód dlaczego ludzie rezygnują) jest momentami makabryczny lag po stronie serwera. Niestety te momenty czasami zamieniają się w godziny. Choć podobno coś z tym robią, np. dzisiaj zalogowałem się na godzinkę i wszystko mi śmigało.

Co do UO czy EQ to absolutnie zgadzam się z tobą. Ale to jest tak że UO naprawdę wyszła mi uszami bo grałem bardzo bardzo dużo przez ponad rok i chciałem zobaczyć coś innego a nie mam czasu na dwie MMO jednocześnie. A EQ zawsze mnie kusił. Mam nawet EQ z dodatkami ale brakuje czasu. Może bym nawet pograł sobie ale teraz to czekam na EQ2 w które zagram sobie z całą pewnością, niezależnie od wszystkiego, nawet jak ludzie będą pisali (a z pewnością tak będzie) że to "beznadziejna, gówniana gra" i również będę się bardzo dobrze bawił. Bo mam taką zasadę że jak muszę płacić abonamenty (w końcu trochę to kosztuje) to muszę bawić się dobrze :smile:


_________________
http://www.gry-online.pl

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 20:13 
Cytuj  
Ekhem, Soulcatcher czemu wmawiasz mi cos czego nie powiedzialem.

1. Czy powiedzialem ze swg to gowno ?
2. Czy powiedzialem ze ci co graja w swg to idioci ?
3. Czy powiedzialem ze ci co graja w swg sa naiwni ?
4. Czy powiedzialem ze ci co graja w swg sa glupi ?

5+ sam sobie dodaj ;]

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ashton dnia 2003-07-06 21:23 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 20:57 
Cytuj  
Kurna... jak przez wasze obeszczane dzieciecymi siuskami wojenki moj topic wyladuje w flamesach, to osobiscie wam wyleje ostatnia flaszke w pampersy... grrrr :/


_________________
Obrazek

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 22:00 
Cytuj  
Soulless --> nigdy na tym forum nie złamałem żadnej zasady dobrego wychowania, chyba że sam fakt nie zgadzania się z innymi jest naganny. Wręcz staram się bardzo aby moje wypowiedzi nie były źle odebrane aby nie zostać oskarżonym o to co sam uważam za złe. Martwi mnie jednak że uważasz to co piszę za "obeszczane dzieciecymi siuskami wojenki", spróbuję następnym razem pisać zdaniami prostymi, wkleję też trochę mordek i zabawnych wyrażeń, żeby było bardziej swojsko, a nade wszystko będę się starał zgadzać z innymi skoro uważasz że jak ktoś chce podyskutować na forum dyskusyjnym to robi coś złego.

Ashton --> myślę że sam najlepiej wiesz co napisałeś.
Określiłeś SWG mianem "byle gówno", wydaje mi się dosyć oczywistym że uważasz ludzi którzy kupują "byle gówno" za ciężkie pieniądze, a potem płacą za to abonament
mianem (jak to ładnie wyliczyłeś) : "idioci, naiwni, głupi". Jeżeli się mylę to zawsze możesz mnie wyprowadzić z błędu. Byś może określenie "byle gówno" jest w twojej wypowiedzi synonimem czegoś fajnego, ale chyba jednak nie.
I doprawdy nic ci nie wmawiam, rozmawiam na temat SWG nie zaś na temat twojej osoby, jeżeli to co napisałem odebrałeś jako osobisty atak, będę miał to w pamięci zanim napiszę odpowiedź na twój post.

To ALL --> nie było moim zamiarem wywoływanie negatywnych emocji w tym wątku.


_________________
http://www.gry-online.pl

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 22:44 
Cytuj  
Cytuj:
2003-07-06 18:39, Ashton napisał:
ekhem, konrador swego czasu tez tak bronil sb kiedy wyszlo, w jakim stanie sb jest aktualnie mowic nie musze :smile:

Co do wypowiedzi innych to wlasnie dobrze ze sa takie bo przynajmniej lud nie zmarnuje ciezko zarobionej kasy na byle gowno...


Zaczalem wspominajac o sb, dzieki czemu myslalem ze poziom inteligencji na tym forum jest na tyle wysoki by ludzie mogli stwierdzic sami ze pisze ogolnie o komentarzach na tym forum.

Z mojej strony EOT nie jestem przedszkolanka i jezeli dalej ktos zle rozumie moja wypowiedz nie mam zamiaru mu tlumaczyc podstaw myslenia.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ashton dnia 2003-07-06 23:46 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 22:47 
Cytuj  
heheh nie bylo mnie przez pare dni a tu taki ciekawy watek mnie ominal.
Duzo negatywnych emocji duzo krzyku ( bez urazy ) i tupania nozkami.
a najgorsze duzo pustych slow.
Co do jednego musze sie nie zgodzic

Cytuj:
Bo mam taką zasadę że jak muszę płacić abonamenty (w końcu trochę to kosztuje) to muszę bawić się dobrze :smile:





ja wlasnie mysle inaczej place to wymagam dobrej zabawy.
a zmuszanie sie do nie to nie jest juz to.
A moze by ktos napisal wrazenia z swg i bylo by po topicu.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2003, 07:25 
Cytuj  
Czy ja Ci wygladam na recenzenta?

To moja opinia mam do niej prawo i skonczmy to juz wreszcie.

Wiesz co to EoT?

Zycze milego grania i czekam na recenzje od Szanownego recenzenta...

Z.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2003, 08:26 
Cytuj  
Zematis --> wiem co to jest "EOT", to jest taki skrót który ludzie piszą jak już nie chce im się o czymś gadać, ma on zasugerować ich rozmówcom żeby więcej nie pisali. Ale mimo wszystko pozwolę sobie jeszcze napisać parę postów o SWG bo z tą myślą przyszedłem na to forum.

Obawiam się że nie będę miał przyjemności pisania recenzji SWG bo nie czuję się na siłach, nie mam wystarczająco dobrego języka i znajomości tematu. No chyba że nie znajdzie się do końca wakacji nikt chętny.

Ale z przyjemnością opiszę tu na forum moje wrażenia i wrzucę kilka screenów, ale już nie w tym wątku


_________________
http://www.gry-online.pl

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2003, 09:02 
Cytuj  
Wiec zrobisz dokladnie to co ja zrobilem.
Pisz sobie tyle postow ile chcesz, ale skoncz ta dysksuje ze mna.
Ja pisze EoT a Ty dajesz
Zematis>...

Pogadamy jak juz bedziesz gral, moze mnie przekonasz i kupie SWG retail, kto wie.

Znam Twoja opinie Ty moja, nie znajdziemy wspolnego jezyka.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2003, 09:21 
Cytuj  
No Heja Panowie!!

Na wstepie odwalcie sie od Soul'a!!! :smile:

Ja pogrywam na tej gierce od czwartku id moge jedynie powiedziec ze jest SUPER!

Gralem juz na kilku mmorpg ale zaaden nie zrobil na mnie takiego wrazenia... (AO, DAoC, Earth&Beyond, EVE-Online..)

Te gry byly nudne i brzydkie.. no oprocz EVE.. :smile:

Dla mnie duze znaczenia ma grafika i klimat... dla mnie tamte tego nie mialy... moze to sie bierze stad, ze ta gra powstala z filmu, ale to kurde tez jej atut.

Mysle ze w tym co pisal Soul jest duzo racji, wiekszosc z nas nie stac na te gre ( i mnie tez nie byloby na nia stac gdybym wiedzial ile na granicy zaplace ...ale to juz inna bajka :smile: ).. i wypowiadacie sie oniej negatywnie bo gdzies zaszyszeliscie na forach i udajac "ludzi w temacie" opisujecie ja bez zadnych solidnych podstaw...

Ja na gre wydalem 800zl... gdybym wiedzial ze tyle wyjdzie napewno bym sie zastanawial.. ale gdybym musial za nia zaplacic dopiero teraz ( czyli jak juz w nia gram) to napewno bym zaplacil.. chocbym mial pozyczac kase....

Soulcatcher---> mam nadzieje Ciebie i Losia widziec w srode na Bloodfinie!!!! :smile:

Pozdro i bez urazy do nikogo...


_________________
Czas nie ch** , nie stanie.... :(

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2003, 09:38 
Cytuj  
Zematis --> jeżeli piszesz "EOT" to nie pisz już więcej w tym temacie, ja "EOT" nie piszę.
Odpowiadam na twoje wypowiedzi skierowane do mnie.

Alucard --> grats, widzę że wybrałeś najbardziej hardcore serwer na East Coast, nie będzie łatwo. Nie wiem czy nam się uda tam dostać bo to jeden z bardziej oblężonych serwerów. Przeczytaj zacytowaną przezemnie na forum GOLa wypowiedź deva który mówi o tym jak i na ile osób są przeznaczone serwery

:cool: :cool: :cool: Niech moc będzie z tobą :cool: :cool: :cool:

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2003, 09:51 
Cytuj  
Z GRY-Online jestem na biezaco.... :smile:

Zobaczymy, jak sie tam nie uda to webierzemy inny... ale gram na nim od soboty od rana zdaje sie i dopiero w niedziele ok. 1200 bylo duzo ludzi( w niedziele gralem od 930 do 1700 ), tak to luzik...

Obojetne byle by razem!!! Co prawda juz sie trochew podpompowalem na Bloodfinie ale spox.. ale raczej staram sie obcykac wszystkier aspekty gry bycia Marksmanem...

Pozdro

PS Dzisiaj poszlo... :wink:


_________________
Czas nie ch** , nie stanie.... :(

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2003, 09:54 
Cytuj  
Soulcatcher----> jeszcze jedno pytanko.. gdzie wy z Losiem gracie w domach u siebie czy w GOL'u? tak z ciekawosci?


_________________
Czas nie ch** , nie stanie.... :(

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2003, 10:19 
Cytuj  
w pracy pracujemy :smile: gramy z domu


_________________
http://www.gry-online.pl

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2003, 11:57 
Cytuj  
Ja gralem w bete Neocrona i SWG i musze przyznac, ze beta SWG sprawila mi duzo wiecej radosci.

Jeśli chodzi o sformułowane przeciw SWG zarzuty, to podzieliłbym je na 2 kategorie: problemy, które dadzą się naprawić i takie, które się nie dadzą.
Do tej pierwszej grupy, oprócz oczywistych kwesti związanych ze stabilnoscia etc mozna dodac niedzialajace skille, jednorodne misje (tu akurat jest duży potencjał do rozwoju), balans klas etc. I predzej czy pozniej (a sadze ze nawet predzej niz w innych grach, bo maja spory zespol pracujacy nad gra) to zostanie rozwiazane.

Znacznie bardziej mnie niepokoja problemy, ktorych sie nie da juz naprawic po starcie gry:
- ekonomia - wbrew temu co ktos powyzej pisal, tu nie dziala niewidzialna reka rynku, raz zepsuta ekonomia jest nie do naprawy (btw: bazar fee zmniejszono do 20 cred o ile wiem)
- za latry awans: juz po tygodniu gry mozna osiagnac master profesje - co oznacza, ze zabawa w wydawanie tych 250 skill pointow sumie moze byc krotka - i tu pytanie, czy developerzy maja pomysly, co gracze moga robic potem.. poza zostawaniem jedi...

Ja mimo to nie canceluje mojego preorderu (coz za piekna polszczyzna...) i zamierzam sie dobrze bawic.

Muminus

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2003, 17:52 
Cytuj  
Fajnie Muminus :smile: a mi dzisiaj puściły nerwy :smile: mój kumpel w USA szuka dla mnie SWG ale marudzi że nie ma już tego w sklepach i trzeba czekać to mu napisałem że jak nie znajdzie do jutra to żeby kupował Collectors Edition :smile: LOL, dobrze że moja żona jest na wakacjach bo by mnie zabiła


_________________
http://www.gry-online.pl

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2003, 19:43 
Cytuj  
Po co collectors edition ? Niech idzie to "compusa" oni tam maja normal edycje bo dzis bylem kupic kopie McLAREN-owi. EBgames ani gamespot nie maja normalnej edycji, tylko collectors edition.

Jak chcesz zobaczec co sie zawiera w collectors etition to mozesz jeszcze dzis sie zkontaktowac ze mna i pokaze ci przez comuter kamera :smile: Tak przynajmniej pokazywalem dzis Sathorn-owi :smile:

Jutro juz odsylam do polski wiec jak chcesz zobaczyc to tylko dzis jeszcze . (nie zapomnij ze jestem -6 godz od polskiego czasu :smile: )


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.