mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 18:02 
Cytuj  
Hmm tyle ze osoba ktora gra w Swg nie mogła by teraz tego powiedziec graczowi EQ2 bo by go wysmial - i to nie bez powodu ;]
Bo porownaj sobie Eq2 a obecne SWG .. hmm co ludzie teraz maja pisac na forum SWG ? jak uzywac myszki ? Klawiatury ? Bo elmenty rozbudowanego mmorpg praktyczni znikly i chyba nie ma za wiele o czym rozmaiwac na forach..

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 09:44 
Cytuj  
Przepraszam, że się wtrącę ale Khraan ma jednak rację. Gra w jaką grasz nie musi świadczyć o twoim IQ. Możesz uogólniać, że większość graczy jest taka a nie inna, ale to raczej należy psioczyć na SOE i LA. Ja sobie gram w city of villains i to jest prosta napie*dalanka - wchodzę na 1-2 godzin, pogram sobie, odprężę się po pracy i jest super. Ta gra sprawia mi przyjemność. W tym momencie każdy może mi nawrzucać od debili i dzieci ale się mocno pomyli... przynajmniej w kwestii wieku ;) Podsumowując: nie obrażajmy się nawzajem z powodu tego, że mamy różne gusta i potrzeby: Organista lubi ogórki a ksiądz organisty córki - jak mówi stare polskie prysłowie. I tym optymistycznym akcentem mówię wszystkim [OT] Wesołych świąt [/OT]. Bez względu na to w co grają :D


_________________
Pozdrawiam
Greg

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2005, 21:30 
Cytuj  
Tu nie chodzi o obrazanie ludzi czy graczy,ani tez nie o ocenianie czyjegos IQ na podstawie gier w ktore graja. Ale jak ktos zachwala zmiany w NGE w obliczu jakze "pochlebnych" opini na forach ze strony calego "community", dalej uwazajac te gre za rozwiniety mmorpg, a do tego wrecz zabrania sie nam tu negatywnie wypowiadac na temat tychze zmian to sorki....albo ten ktos jest swiezo upieczonym graczem ktory o swg dowiedzial sie dzieki ostatniemu trialowi i nie ma zielonego pojecia czym ta gra byla wczesniej, albo tez od gier typu mmorpg (o ile zalozymy ze w ogole wie z czym takie gry powinno sie jesc) nie wymaga nic wiecej niz tylko celowniczka na ekranie i maksymalnie uproszczonej, konsolowej rozrywki.


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2005, 22:01 
Cytuj  
Criss napisał(a):
Tu nie chodzi o obrazanie ludzi czy graczy,ani tez nie o ocenianie czyjegos IQ na podstawie gier w ktore graja. Ale jak ktos zachwala zmiany w NGE w obliczu jakze "pochlebnych" opini na forach ze strony calego "community", dalej uwazajac te gre za rozwiniety mmorpg, a do tego wrecz zabrania sie nam tu negatywnie wypowiadac na temat tychze zmian to sorki....albo ten ktos jest swiezo upieczonym graczem ktory o swg dowiedzial sie dzieki ostatniemu trialowi i nie ma zielonego pojecia czym ta gra byla wczesniej, albo tez od gier typu mmorpg (o ile zalozymy ze w ogole wie z czym takie gry powinno sie jesc) nie wymaga nic wiecej niz tylko celowniczka na ekranie i maksymalnie uproszczonej, konsolowej rozrywki.


celowniczek i questy, albo h&s w stylu eq2

ciężko wybrać


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2005, 22:05 
Cytuj  
Enhu napisał(a):

...albo h&s w stylu eq2

ciężko wybrać


O nieprawda. System walki w EQ2 jest bardzo podobny do tego z CU w SWG. H&S bardziej pasuje do SWG. Klikasz na kolesia i wtedy postac atakuje. Choc teraz mi maila przeslali, ze heavy weapon bedzie dzialac jak w FPP. Wg. 100x lepiej niz h&s na poczatku.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 01:51 
Cytuj  
pub 27
click

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 02:13 
Cytuj  
tak pzoa tym, moglby mi ktos powiedziec czemu jestem master politican?
chyba juz nie tkne tej gry..

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 11:47 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
tak pzoa tym, moglby mi ktos powiedziec czemu jestem master politican?

taki bajer
Obi'v napisał(a):
chyba juz nie tkne tej gry..

dlaczego ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 36
Dołączył(a): 3.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 13:06 
Cytuj  
Obi, no, to nie tykaj.

Niedobrze, Jedi dostają Cloaka. :P

Yarp, jak nie obrażasz graczy? Uważasz, że gust i opinia (tworzona na podstawie tego 1.), które posiadasz są jedyne i najlepsze. To nie jest dyskusja o polityce, ale o upodobaniach.

Wiesz, że niebieski jest lepszy od zielonego? Jeśli nie to idź stąd.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 13:42 
Cytuj  
Cytuj:
dlaczego ?

nuda, walka nie jest taka fatalna, ale naprawda ta wczesniejsza byla lepsza... te miliardy jedi, to poprostu smieszne.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 14:07 
Cytuj  
Juz tam olac walke. Mozna sie przyzwyczaic. Ale zmiana na klasy, Jedi startowe, i pare innych rzeczy dla mnie dyskawalifikuje te gre.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 14:19 
Cytuj  
Prawda jest taka ze jedi byloby wkrotce i tak mnostwo.
Na poczatku ilosc jedi limitowaly jedynie zasoby finansowe postaci (troche latania na misje, handlu resami i byla kasa, a jak byla kasa to odblokowanie nie bylo problemem). Poznie byla wioska, ograniczenie czasowe (juz nawet jak miales miliardy credytow jak nie wykombinujesz to 15 tygodni minimum porobisz+ grind). Jednak i tak po jakims czasie kazdy by mial jedi, dlaczego? bo jedi to byla jedyna droga po tym jak juz wszystko obejrzales. I tak juz na miesiac przed cu jedi bylo jak mrowkow (akurat tak pod koniec 6 faz w wiosce), po cu jeszcze wiecej a teraz kazdy ma wybor. Ale ze jedi nie jest teraz jakims alfa class to albo ktos sobie nim pogra miesiac/dwa i wroci do lepszych profesji albo zostanie. Nic to nie zmieni.
Nie chcecie jedi, cofnijcie sie te kilka latek wstecz i wymuscie usuniecie klasy jedi zanim jeszcze weszla. Juz w momencie jej wprowadzenia bylo wiadomo ze po jakims czasie kazdy bedzie jedi. Taka prawda.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 15:12 
Cytuj  
Uzywanie slowa "kazdy" jest w tym przypadku bardzo, ale to bardzo naduzyte.
Sorka ale to co napisales to bzdura. Nie kazdemu sie chcialo to grindowac. I znam pare osob, ktore przed NGE nawet nie myslaly o Jedi. A teraz sa, bo niby czemu mialy by nie byc, skoro sa podane na tacy.
Owszem, bylo bardzo duzo Jedi. Ale zawsze przynajmniej 1/4 nie chcialo sie to grindowac, a 1/4 nie chialo sie wogole byc tym Jedi, a 2/4 byla. A teraz tej 1/4 ktorej sie nie chcialo, po prostu te profesje podarowano. I jest 3/4. Roznica duzo? Wg. mnie tak. A i ci, ktorzy nie chcieli byc nigdy Jedi, teraz stwierdza, a czemu by nie. Zobacze jak to jest. I masz np. 4/5 Jedi na serwerze (graczy, nie postaci, bo tych mozna miec 2).
Pozatym mozliwosc polowania na Jedi troche niektorych odstarszala. A i gra byla troche ciekawsza. Pamietam jak polujac, czy robiac cokolwiek rozgladalem sie za BH i przebieralem sie, chowalem miecz w miejscach publicznych, zeby visa nie dostac.
A i wieksza satysfakcja z Jedi byla, poniewaz trzeba bylo na te profesje zapracowac. I zwlaszcza przed CU mimo, ze ludzie nazekali na Jedi, wzbudzalo to troszke respekt, ze ten gracz poswiecil swoj czas i energie zeby tego Jedi miec. A teraz byle lamer 2x kliknie i ma legendarnego Jedi.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info


Posty: 36
Dołączył(a): 3.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 15:37 
Cytuj  
U niektórych respekt, a u niektorych jeśli nie pogardę, to coś w rodzaju. :>

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 16:20 
Cytuj  
scorpio, ale teraz te 1/4 ktorym nie chcialo sie grindowac dla mocnego jedi zamienilo sie w 1/4 ludzi ktorzy nie chca grac jedi bo po pierwsze nie zmienia profesji (jak nie maja respec kitu) a po drugie nie chca grac slaba profesja bo inne sa mocniejsze.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 16:37 
Cytuj  
Moga miec 2 postacie i napewno jezeli nie wszyscy, to wiekszosc przynajmniej raz stworzy postac specjalnie dla Jedi. Nawet jak mieli by skasowac i zrobic nowa. To kolejny minus NGE. Trzeba tworzyc inna posatc by moc poznac inna rzezc w grze.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 19:00 
Cytuj  
Faaajnie... wracam po takim czasie do mmo... i zarąbiste powitanie... Fakt, że mi to nie robi... jestem wielkim fanem SW i bede gral w SWG mimo wszystko... (no chyba że podrożeje o nie wiem ile ;-) ) Ale tylu Polskich ''ludziów'' już nie bedzie gralo :( i kicha...


_________________
Obrazek

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 22:38 
Cytuj  
Nie daj sie Icrom, jak nie polakow to innych sie znajdzie :) Wbrew temu co tu pisza, w SWG nadal gra troche osob ;)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 00:01 
Cytuj  
a Ty grasz ? :D może troche pogrindujemy razem (jak mi ojciec zwolni szlaban na SWG -.-' )*

*- bo za dużo gram w SWG... ;-)


_________________
Obrazek

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 01:16 
Cytuj  
Heh mam zamiar ;) na razie problemy finansowe i brak kasy na oplacenie swg, moze od polowy stycznia :)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.