mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 20:01 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Asmax: nie żartuj. Pracodawcy mają w poważaniu papiery wojskowe. Byleby był uregulowany stosunek. Ok - nie dostaniesz pracy w policji. Ale nie jest to przeszkoda do pracy w biurze.
Co innego jak ktoś struga wariata i dostanie E. Wtedy dostaje trochę więcej kwitków...

IMHO - powinni znieść obowiązkową zasadniczą służbę - to nie trzeba by tyle kombinować.
Generalnie jest różnie....młody pracodawca ma sprawę z wojskiem w głębokim poważaniu...byleby była uregulowana i nie wypłynęła w przyszłości...Dla niektórych straszych ludzi już kategoria D (nie wspominająć o E) robi z Ciebie inwalidę... Po prostu inne myślenie...kiedyś wosko odrabiał każdy...kategoria D to była przyznawana kompletnym inwalidom albo czystym sierotom (pomijam odrabianie wojska na kopalni)... Oczywiście nie jest to regułą...różni są ludzie i z podobną ilościa różnych sytuacji możesz się spotkać... różne są też zawody i głupotą byłoby zwracać uwagę na kategorię wojskową u kogoś startującego na stanowisko obsługi ksero...Zanzaczam, że nie obrażam nikogo chorego i tego kto faktycznie do wojska nie powinien iść... Zresztą komisje też nie sa nieomylne....pamiętam głośną sprawę jak do desantu skierowali gościa z guzem mózgu... :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 20:44 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Asmax: nie żartuj. Pracodawcy mają w poważaniu papiery wojskowe. Byleby był uregulowany stosunek. Ok - nie dostaniesz pracy w policji. Ale nie jest to przeszkoda do pracy w biurze.
Co innego jak ktoś struga wariata i dostanie E. Wtedy dostaje trochę więcej kwitków...

IMHO - powinni znieść obowiązkową zasadniczą służbę - to nie trzeba by tyle kombinować.
Generalnie jest różnie....młody pracodawca ma sprawę z wojskiem w głębokim poważaniu...byleby była uregulowana i nie wypłynęła w przyszłości...Dla niektórych straszych ludzi już kategoria D (nie wspominająć o E) robi z Ciebie inwalidę... Po prostu inne myślenie...kiedyś wosko odrabiał każdy...kategoria D to była przyznawana kompletnym inwalidom albo czystym sierotom (pomijam odrabianie wojska na kopalni)... Oczywiście nie jest to regułą...różni są ludzie i z podobną ilościa różnych sytuacji możesz się spotkać... różne są też zawody i głupotą byłoby zwracać uwagę na kategorię wojskową u kogoś startującego na stanowisko obsługi ksero...Zanzaczam, że nie obrażam nikogo chorego i tego kto faktycznie do wojska nie powinien iść... Zresztą komisje też nie sa nieomylne....pamiętam głośną sprawę jak do desantu skierowali gościa z guzem mózgu... :har:


ja mam A, i mam to całe wojsko w głębokim poważaniu :]

mogą mi co najwyżej do dupy czołgiem wjechać, gdyby tylko mieli jeden na chodzie :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 20:54 
Cytuj  
No przeciez mamy dywizje czolgow :P No i sprzedajemy przeciez je gdzies. ;)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 21:07 
Cytuj  
Egze napisał(a):
No przeciez mamy dywizje czolgow :P No i sprzedajemy przeciez je gdzies. ;)


sprzedawać, sprzedajemy, ale nie mamy własnych :P


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 21:11 
Cytuj  
W Czarnym są na 100% sprawne czołgi. Sam widziałem. Wyciągane z "garażu"co przysięgę :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 22:30 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
W Czarnym są na 100% sprawne czołgi. Sam widziałem. Wyciągane z "garażu"co przysięgę :lol:


Ale pitolicie jak potluczone baby, nie robcie z siebie sierot dostajecie kat.A idziecie na studia i macie wojsko w dupie :]
BTW Będac w NATO wg. tych standardow nie mamy juz dywizji pancernych tylko brygady pancerne, i kilka jest nawet na chodzie min. bryg. ze Swietoszowa smigajca na Leo4, a tak wogole to teraz czolgi nie sa najwazniejsza sila bojową gdyz teatry i charakter działań sie zmianiły i obecnie małe oddzialy specjalne sa wiecej warte niż pluton czolgów. :D


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 22:41 
Cytuj  
Kostek: Enhu potrzebuje tylko jeden czołg :D
Za moich czasów studia chroniłu do 26 roku życia. Potem wojsko mogło do 28 roku życia ścigać.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 01:26 
Cytuj  
A ja swoje odpykałem.

Bardzo mnie cieszy fakt , że im dalej z wątkiem tym lepiej ( prawdopodobnie od momentu wprowadzenia NGE z grą jest tak samo ). Mimo to nie zdecydowałem się na SWG. Klimat klimatem ale jak sobie przypomne , że jednym z celów NGE miało być wyeliminowanie tzw. grindingu to mnie ciarki przechodzą. Po prostu nie da się iść w jakieś miejsce i pukać stworki tylko dla expa. Fajnie ? Ano fajnie powiecie bo grindują dziecioki i smarki. Efekt jest taki , że wszystko sie cholernie ślimaczy a jedyną nagrodą za uciułany lvl jest jeden z niewielu "tricków".

Mam nadzieję , że po jakimś czasie zmiany nastąpią takie aż ktoś napisze -SWG znowu w siodle !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 01:35 
Cytuj  
Kazio napisał(a):
A ja swoje odpykałem.

Bardzo mnie cieszy fakt , że im dalej z wątkiem tym lepiej ( prawdopodobnie od momentu wprowadzenia NGE z grą jest tak samo ). Mimo to nie zdecydowałem się na SWG. Klimat klimatem ale jak sobie przypomne , że jednym z celów NGE miało być wyeliminowanie tzw. grindingu to mnie ciarki przechodzą. Po prostu nie da się iść w jakieś miejsce i pukać stworki tylko dla expa. Fajnie ? Ano fajnie powiecie bo grindują dziecioki i smarki. Efekt jest taki , że wszystko sie cholernie ślimaczy a jedyną nagrodą za uciułany lvl jest jeden z niewielu "tricków".
Widzę, że mało się zmieniło...no cóż dobrze poznać obiektywną opinię...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 01:58 
Cytuj  
....no to zaczekam kolejne pol roku..... ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 11:50 
Cytuj  
ee marudzisz.. grind jest ujebany jak sie robi postac od nowa.. ja od 72 cl do 90 cl doszedłem z 1 tydz, z tym że w sumie to z godzine grindowalem, czego nienawidze.. cała reszta expa to jak robilem misje w space, a to wypad na SD, a to ogolnie Deep space, czy poprostu misje na lepszego skilla.. tak samo kupe expa dostałem za questy na skoszyku, ale niestety tam malo sie go dostaje.. w porownaniu do Mustafar gdzie za wiekszosc questow jest 100k expa albo nawet 172k.

także expi sie teraz robiąc questy, niektore strasznie chujowe ze przeproszenime (legacy) a niektore calkiem ciekawe (koszyk, mustafar)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 11:57 
Cytuj  
Wulfga wszystko o woju jest na oficjalce www.wojsko-polskie.pl

teraz jest tak ze zniesiono granice wiekowe do 50 roku zycia , tym samym
sa zniesione granice wiekowe przyznawane na nauke , innymi slowy mozna isc pare razy na byle jakie studnium policealne i masz odroczke na min 2 lata , co zabawne mozna rowniez duplikowac : czyli np 3 razy zostac "absolwentem" policealnego studium z zakresu badania okresow plodnosci larw motyla . Po ukonczeniu nauki wojsko ma 18 miesiecy zeby powolac poborowego do wojska , jak sie nie odezwa do tego czasu to automatycznie rezerwa .

Coz tajemnica nie jest ze polska jest biedna i armia polska tez , chetnych mlodych ludzi nie brakuje zeby tam isc wbrew pozorom (bezrobocie robi swoje) ale zaczepic sie w armi na konkretny kontrakt nie jest juz tak latwo (pieniadze jak na polskie warunki sa wiecej niz przyzwoite) . Dobrze ze te F-16 dostaniemy zawsze to jakas sila reprezentacyjna bedzie (choc technologia ma juz swoje lata)

to tak zeby pomoc koledze sorry za offtop


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 13:54 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Generalnie jest różnie....młody pracodawca ma sprawę z wojskiem w głębokim poważaniu...byleby była uregulowana i nie wypłynęła w przyszłości...Dla niektórych straszych ludzi już kategoria D (nie wspominająć o E) robi z Ciebie inwalidę... Po prostu inne myślenie...kiedyś wosko odrabiał każdy...kategoria D to była przyznawana kompletnym inwalidom albo czystym sierotom (pomijam odrabianie wojska na kopalni)... Oczywiście nie jest to regułą...różni są ludzie i z podobną ilościa różnych sytuacji możesz się spotkać... różne są też zawody i głupotą byłoby zwracać uwagę na kategorię wojskową u kogoś startującego na stanowisko obsługi ksero...Zanzaczam, że nie obrażam nikogo chorego i tego kto faktycznie do wojska nie powinien iść... Zresztą komisje też nie sa nieomylne....pamiętam głośną sprawę jak do desantu skierowali gościa z guzem mózgu... :har:


Dzieki ze napisales mniej wiecej wszystko to co chcialem przekazac ;).
Kategoria A + Uregulowany stosunek (nie wazne w jaki sposob) = luzik.

Dodam takze, ze zwraca sie na to uwage rowniez na wyspach gdzie bardzo duzo osob jezdzi teraz do pracy.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 17:35 
Cytuj  
Panowie ja w przyszly wtorek do 12 na jednostce mam sie zameldowac zreszta teraz jest do 50 lat wiec sie enhu nie wymigasz chyba ze dasz w lape albo zaswiadczenie od wujka do lekarza zaniesiesz, zreszta co to bylo teraz 9 miechow z czego tylko 1szy cie ganiaja bo potem nowi przychodza. Pracy bez woja z kat A nie znajdziesz w zadniej firmie sam sie o tym przekonalem (chyba ze se jakies studia zalatwisz do 50tki lol ) jest jeszcze wyjscie ze mozesz se co roku reke/noge lamac i dostajesz odroczke na 12mscy. Ja juz wszystkie opcje przetestowalem zeby nie isc wujka lekarza nie mam, reki se nie zlamie a w lape zeby dac to mnie nie stac, pojde odwale, popije se ostro i bedzie git :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 17:57 
Cytuj  
wulfgar napisał(a):
Panowie ja w przyszly wtorek do 12 na jednostce mam sie zameldowac zreszta teraz jest do 50 lat wiec sie enhu nie wymigasz chyba ze dasz w lape albo zaswiadczenie od wujka do lekarza zaniesiesz, zreszta co to bylo teraz 9 miechow z czego tylko 1szy cie ganiaja bo potem nowi przychodza. Pracy bez woja z kat A nie znajdziesz w zadniej firmie sam sie o tym przekonalem (chyba ze se jakies studia zalatwisz do 50tki lol ) jest jeszcze wyjscie ze mozesz se co roku reke/noge lamac i dostajesz odroczke na 12mscy. Ja juz wszystkie opcje przetestowalem zeby nie isc wujka lekarza nie mam, reki se nie zlamie a w lape zeby dac to mnie nie stac, pojde odwale, popije se ostro i bedzie git :)


robie doktorat lol


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 18:18 
Cytuj  
A ja sobie jeszcze w czasach studiow zalozylem karte choroby - alergia w wywiadzie (czy jak to sie tam nazywa) na wszelki wypadek, zreszta wymowka wymyslona przez lekarza wojskowego jako 100% pewna :p Okazalo sie pozniej ze i tak mojego rocznika nawet na to polroczne przeszkolenie nie chca....ale karta choroby zostala jako zabezpieczenie :]


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 18:55 
Cytuj  
Ja tam nie wiem po co te podchody, udawane choroby itp :) Wystarcza skonczone studia. Zgodnie z rozporzadzeniem ministra obrony wydawanym co roku (nie pamietam od ilu lat ale od kilku juz) absolwenci sa przenoszeni automatycznie do rezerwy. Dostalem wpis bez problemow i z glowy ;)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 19:17 
Cytuj  
widze ze xanth zedytowal posty of topic :] w kazdym badz razie robie teraz pozegnalny filmik, premiera wkrotce !


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 21:13 
Cytuj  
Do 50 roku mogą Cię wziąść do wojska gdy kraj jest w stanie wojny. Tak to do 28 roku życia ścigają...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 21:33 
Cytuj  
polska nigd y niebedzie wolna łojojojojo

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.