mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 11:22 
Cytuj  
Kurde ale sie zalatwilem :( Ehhhh chcialem skasowac jedna swoja postac i skasowalem nie ta co trzeba . Mam nauczke zeby nie kasowac w srodku nocy :) Szkoda tylko wszystkich rzeczy i CL 29:/ Musze teraz ods nowa zaczynac ale co tam trening mialem na poprzedniej postaci. I jedna uwaga na temat obecnosci ludzi na serwerach. Jest strasznie pusto coraz mniej ludzi chyba gra albo to ja trafiam na takie okresy.


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Ostatnio edytowano 11 mar 2006, 12:51 przez Egze, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 11:35 
Cytuj  
Egze napisał(a):
Jest strasznie pusto coraz mniej ludzi chyba gra albo to ja trafiam na takie okresy.


No shit Sherlock! ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 23:10 
Cytuj  
Dwie ciekawostki :) Dzisiaj bylem w szoku jeden z europejskich serverow mial populacje HEAVY ;) reszta w tym czasie light i very light;) A druga rzecz byla bardzo mila. W miejscu gdzie sa terminale bankowe i terminale Baazar bylo dwoch kolesi. Jeden Ace pilot level 90 chyba siedzial i tlumaczyl nowemu o niskim levelu do czego sluza te terminale. Fajnie miec takiego wprowadzajacego :)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 23:11 
Cytuj  
.... przed nge bylo takich milion... np ja..

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 23:15 
Cytuj  
no ja wiem ze NGE jest bee i fujj ;) Mi sie czesc rzeczy podoba a czesc nie. Uwazam jedno ze profecja Jedi jest zbyt dopalona i gra sie latwo za latwo. Inne nie wiem bo gram tylko Commando. Nie moge przeciez co dwa dni zmieniac profesje ;)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 02:10 
Cytuj  
Egze napisał(a):
no ja wiem ze NGE jest bee i fujj ;) Mi sie czesc rzeczy podoba a czesc nie. Uwazam jedno ze profecja Jedi jest zbyt dopalona i gra sie latwo za latwo. Inne nie wiem bo gram tylko Commando. Nie moge przeciez co dwa dni zmieniac profesje ;)


JA grałem wpierw Jedi ale ne ztego motywu że łatwo poprostu wtedy niewiedziałem że Jedi jest tak uproszczony i wogle nie warto grac nim ...
Potem przeszedłem na Bounty Huntera i jestem pod wrażeniem :D :] :wink:


Posty: 30
Dołączył(a): 24.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 10:34 
Cytuj  
Wczoraj na Eclipse był całkiem fajny event. Taka imprezka ;) na plaży na Yavinie 4. Przyszło mnóstwo ludzi, leciała muzyczka ( zespół Maxa Rebo), można było się ścigać i łowić ryby :) A oprócz tego porpgować i pogadać z ludźmi.


_________________
- What's the situation, Captain?

- Two Jedi has landed in the main hangar.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 12:04 
Cytuj  
Grevious91 napisał(a):
Wczoraj na Eclipse był całkiem fajny event. Taka imprezka ;) na plaży na Yavinie 4. Przyszło mnóstwo ludzi, leciała muzyczka ( zespół Maxa Rebo), można było się ścigać i łowić ryby :) A oprócz tego porpgować i pogadać z ludźmi.


Kozak :D

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 13:38 
Cytuj  
eee kurcze swietnie cos takiego jest :) Ja narazie sie musze pomeczyc od nowa na Tatooine wiec troche mi zejdzie zanim jakas rozrywka bedzie :)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 14:54 
Cytuj  
Grevious91 napisał(a):
Wczoraj na Eclipse był całkiem fajny event. Taka imprezka ;) na plaży na Yavinie 4. Przyszło mnóstwo ludzi, leciała muzyczka ( zespół Maxa Rebo), można było się ścigać i łowić ryby :) A oprócz tego porpgować i pogadać z ludźmi.

a ilu? 20? łoo.. to cały server przeciez


Posty: 30
Dołączył(a): 24.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 16:30 
Cytuj  
Nie ludzi było sporo, naprawdę. Nie 20.... :roll:


_________________
- What's the situation, Captain?

- Two Jedi has landed in the main hangar.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 16:32 
Cytuj  
Grevious91 napisał(a):
Nie ludzi było sporo, naprawdę. Nie 20.... :roll:


Szkoda ze niemam wykupionego abonamentu bym to musial widzieć ! :]

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 21:25 
Cytuj  
sporo - 21...


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 21:32 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
a ilu? 20? łoo.. to cały server przeciez


Coz, patrzac na screen to raczej nie jest 20. Przypomina typowy event sprzed cu.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 21:52 
Cytuj  
Khraan napisał(a):
Obi'v napisał(a):
a ilu? 20? łoo.. to cały server przeciez


Coz, patrzac na screen to raczej nie jest 20. Przypomina typowy event sprzed cu.


OoOOoO tyle osób to ja jeszcze nei widzialem ... no w kantynie raz na serverze invinity ...

(k***a czemu ja niegrałem Pre-CU .....).

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 22:08 
Cytuj  
Khraan napisał(a):
Obi'v napisał(a):
a ilu? 20? łoo.. to cały server przeciez


Coz, patrzac na screen to raczej nie jest 20. Przypomina typowy event sprzed cu.

moze i wiecej niz 20, ale druga czesc mojej wypowiedzi jak najbardziej sie zgadza.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 22:24 
Cytuj  
no kurcze ale fajnie musialo byc :) hehhe A jak sie mozna wkrecac na takie imprezki????
Kurde ale sobie misje wzialem. Skonczylem wszystko narazie w Mos Eisley i polazlem do Colonela Imperium A ten mi dal koordynaty na bunkier Tuskenow. Mowie sobie ze pewnie proste a po przylocie tam patrze same CL30. Jednego ubilem ale reszta w dwoch strzalach mnie zalatwila :D hehe Coz gdybym wiedzial to bym nie polecial :)

Dostalem zaproszenie do jakiejs Gildii Neutralnej :D Kurcze nawet nie wiem od kogo ale bede musial sprawdzic ;) hehe Tylko narazie nie mam czasu leciec na Dantooine ;)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 18:06 
Cytuj  
Tak sie zastanawiam dlaczego SOE zrobilo te zmiany i jakos wydaje mi sie ze niestety ale to było wymuszone faktem ze moda na SW powolutku znika, zostaja tylko fani, serial SW bedzie dopiero 2009-2010r, wiec musieli cos zrobic by gra nie padla calkiem, a ze przy okazji zmiany spowodowały odejscie starych graczy to juz trudno ale przypuszczam ze i tak by odeszli.
Licze jednak ze cos sie rozkreci z gierka bo nadal jest duzo chetnych na gre w klimatach SW.
Sam czekam wlasnie na gre i mam zamiar pograc, nie wiem jak mi ta gra przypadnie do gustu po Lineage i WoW, po za tym czytajac forum az sam sie dziwie ze kupilem gre i mam zamiar grac :)

edit >> ...bo nie grałem wczesniej :)


Ostatnio edytowano 13 mar 2006, 19:35 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 30
Dołączył(a): 24.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 19:06 
Cytuj  
Bo nie grałeś wcześniej?
:)


_________________
- What's the situation, Captain?

- Two Jedi has landed in the main hangar.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 23:16 
Cytuj  
Relict napisał(a):

OoOOoO tyle osób to ja jeszcze nei widzialem ... no w kantynie raz na serverze invinity ...

(k***a czemu ja niegrałem Pre-CU .....).
Kiedyś było conajmniej dwa razy więcej ludzi w normalny szary dzień w Theed przed starportem....albo w Mos Eisley...albo w wiosce....albo na Dantoo...kiedyś wszędzie było dużo ludzi...Czasem to był taki lag, że masakra a grałem z 1GB ram... W sumie to podobna ilość ludzi była (trochę mniej ale niedużo mniej) na festynie w Atlantis albo na wyścigu..


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.