mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 13:57 
Cytuj  
Haszysz napisał(a):
Nie gralem (JESZCZE - bo pierdzielona poczta oczywiscie przesylke doniesie mi w tydzien - coz PRiORYTET :/), w SWG.


Nie wiem w jakie gry grales, ale w SWG zdobycie CL80 / skonczenie template nie rowna sie skonczeniu gry - to poczatek, wiec dywagacje na ten temat u osoby ktora nie widziala gry na oczy nie maja chyba sensu, prawda?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 14:00 
Cytuj  
Wiecie co...

Tak w sumie ten caly szum o EXP'a powstal po tym jak SOE obcielo nam te XP....

... mogli to zrobic calkowicei inaczej.. po CU zlikwidowali BUFF'y a XP mogli zostawic jak bylo , ludzie znow laczyli by sie w grupy a teraz nie bylo by szalu o to ze SOE zabroalo nam taki fajny EXP... bo bysmy wcale o nim nie wiedzieli lol

*

Posty: 70
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 14:07 
Cytuj  
robertcz napisał(a):
wroc do wow-a


poki co nie mam zamairu :wink:

Asmax napisał(a):
dywagacje na ten temat u osoby ktora nie widziala gry na oczy nie maja chyba sensu, prawda?


Racja - odszczekuje.


Posty: 20
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 14:16 
Cytuj  
Mnie bezposrednio problem XP nie dotyka, ale imho im dluzej musimy zaprawowywac na lvl 80, tym lepiej.

Nie zauwazylem tez jakos specjalnego spadku ilosci graczy na serwie. Gralem dzisiaj kolo 2 w nocy i MOP, Theed i Mos Eisley byly ladnie wypchane.

Jestem tez za tym, zeby jak najmniej qustow dalo sie zrobic solo. W koncu w MMOG podstawa jest wspolpraca grupowa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 14:17 
Cytuj  
Alucard napisał(a):
XP mogli zostawic jak bylo

Jak bylo przed CU? Przeciez bylo gorzej z expem niz teraz, wtedy mobek mial tak samo expa jak po pub22, tyle, ze nie byl on dzielony po rowno, a wedle zaslugi w zabiciu. Czyli dostawales expa proporcjonalnie do zadanego damage, zadales malo dmg, to bylo malo expa, zadales duzo dmg, to i expa bylo duzo. Jedynie buffy i solo grind to zatarl (malo kto w grupie lazil). Wtedy na porzadku dziennym bylo overdmgowanie i zabieranie expa slabszym postaciom w grupie.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 14:24 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Alucard napisał(a):
XP mogli zostawic jak bylo

Jak bylo przed CU? Przeciez bylo gorzej z expem niz teraz, wtedy mobek mial tak samo expa jak po pub22, tyle, ze nie byl on dzielony po rowno, a wedle zaslugi w zabiciu. Czyli dostawales expa proporcjonalnie do zadanego damage, zadales malo dmg, to bylo malo expa, zadales duzo dmg, to i expa bylo duzo. Jedynie buffy i solo grind to zatarl (malo kto w grupie lazil). Wtedy na porzadku dziennym bylo overdmgowanie i zabieranie expa slabszym postaciom w grupie.

X.


No dobra... tak sie tylko zastanawiem lol

Ale co by nie gadac bylo to sprawiedliwe... uwazam

a tak na marginesie to jestem za expem z przed Pub 22 zeby nie bylo.. :D

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 14:37 
Cytuj  
Nie wiem dlaczego ludzie zawsze jecza, ze ktos doszedl do czegos szybciej niz oni. Co komu przeszkadza, ze pan Y. zrobil sobie 80cl w tydzien ( w dwa tygodnie to cl80 robia jacys weak dudes )? Na wiekszosc mmo patrzy sie przez pryzmat power gamerow. Uooo jaki szybki exp gosc zrobil cl80, lvl60, pvp14 w 3,8h to za szybko zdecydowanie, napisze do devsow moze zmienia. Nikt nie patrzy na to z drugiej strony. Gracz przeznaczajacy na gre zamiast 12h dziennie tylko 3 przez 150 lat nie wyjdzie z poziomu novice. W koncu sie sfrustruje i odejdzie ...
Teraz wezmy na tapete kwestie Jedi. Osobiscie jest mi bez roznicy czy bedzie ich 3 czy 300. Nie kazdy chce byc Jedi i nie kazdy widzi w tym endgame w SWG. Nerfowanie expa przyczyni sie do jeszcze wiekszego grindu Jedi niz obecnie ...
Kolejna sprawa to nieszczesny exp z pub22. Imo absolutnie rozbijal pojecie mmo w SWG. Co za sens sie laczyc w party skoro za walke w dwie osoby z mobem 80cl dostawalem 500xp, a samemu za walke z mobem 26cl dostawalem 1700xp. Oczywiscie moba na 26cl zabijalem srednio 2x szybciej niz 80 we dwoch ...

T.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 14:37 
Cytuj  
ten, komu sie podobało przed CU to niezły sadomaso


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 14:49 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
ten, komu sie podobało przed CU to niezły sadomaso


A czemu mialo sie nie podobac? ;) 3h = 1,8mln expa ;) dwa, trzy takie wypady i mialo sie masterka (expowo ;) ) W tydzien zrobilem wszystkie mele mastery i marksmana a gralem 3-5h dziennie ;)

PS. Post zartobliwy ;)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 15:00 
Cytuj  
Khraan napisał(a):
3h = 1,8mln expa



Ty chyba nie grałeś wtedy co ja ^^

3h to było co najwyzej 30k expa


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 15:30 
Cytuj  
Po jedi revmapie troche sie pozmienialo, wczesniej bralem buffa, kompozyt, dobry scatter, wysepka na dathomir i w ciagu jednej buff sesji robilem 1/2 drzewek pistoleera, naciskajac tylko tab...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 15:39 
Cytuj  
No ja m pistolero zrobilem w 3 razy buff, spacerujac sobie po endorze.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 66
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 17:08 
Cytuj  
rafgate napisał(a):
ta jedi sporo jest dlaczego? bo to jedyna forma endgamingu i to jest wkurwiajace dlaczego alternatywy niedadza proste wtedy by sie to wyrownalo proste ale zadtrudne dla SOE
dlaczego ludzie umieraja? proste bo nie wymysliles leku na smierc, wymyslilbys bo to proste ale dla ciebie za trudne\



jak twierdzisz, ze "wymyslenie alternatywy" jest proste a sam nic nie masz na mysli, to piszesz cos glupszego niz to co robi SOE


_________________
tephloN - Pre-NGE MRanger/Mpikeman, Eclipse. † 2k5, Post-NGE MCommando :XXX

Update 2k8: Post-NGE MSmuggler, MJedi, MBounty Hunter, MMedic, MSpy, w koncu MOfficer. Respec jest piekny.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 19:23 
Cytuj  
Teraz to sie juz nic nie da zrobic, SoE zepsulo caly pomysl z Jedi, najpierw podajac jak sie ten slot odblokowuje, a potem dajac gwiazdkowe holosy.
A gwozdziem do trumny jedi-systemu byl revmap, niestety.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 21:38 
Cytuj  
Wracam sobie po tygodniu ciężkiej pracy a tu takie burdello :] O co biega :wtf: Jak jest tera z expem ? Poważnie zarżneli team grind ?


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 21:48 
Cytuj  
limaN: mowisz serio ? imo to nie jest trudne, starczy pomyslec nad cala sytuacja, przeanalizowac, i zrobic zmiany. Z tym ze jak widze devsi swg zamiast umyslu maja wkuta wiedze a za nich mysla kolesie od marketingu.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 00:52 
Cytuj  
zeby nie bylo tez zabiore glos:)
mi sie podobalo z xp jak bylo przed cu
przynajmniej jedi spokojnie w osamotnieniu uczyli sie wladac swoimi mocami:)
po cu zrobilo sie "too easy" dla jedi

jak by nie patrzec pub22 tak jakby przywrocil system expowania sprzed cu:)
jestem za:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 02:02 
Cytuj  
giwera napisał(a):
zeby nie bylo tez zabiore glos:)
mi sie podobalo z xp jak bylo przed cu
przynajmniej jedi spokojnie w osamotnieniu uczyli sie wladac swoimi mocami:)
po cu zrobilo sie "too easy" dla jedi

jak by nie patrzec pub22 tak jakby przywrocil system expowania sprzed cu:)
jestem za:)



Panie full template, trzeba było poczekać na tego nerfa z grindowaniem


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 07:35 
Cytuj  
no wlasnie giwer jest chyba preCU jedi o ile sie niemyle:)
popraw mnie giw jak sie myle

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 10:48 
Cytuj  
Group experience calculations have just been reverted to pre-publish 22 on all servers. This did not require a downtime however some players may need to log out to see the changes take affect.

:oo

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.