mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 19:57 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
wiec... jak gram od 1 wrzesnia to veteran reward dostane 1 marca...? juz sie pogubilem... i jeszcze jedno, czy vet reward ma działka?

Tak, dostaniesz po 1 marca. A jacht, to jacht wycieczkowy, nie wojenny, taki latajacy domek. Oczywiscie jest to multiplayer ship, czyli mozesz robic na nim balangi z kumplami ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 23:55 
Cytuj  
wklep w grze komende /getvete wyswietli ci text z liczba dni gry zaliczonych do veteran rewards.

po 180 zaliczonych dniach dostaniesz meila: You are eligible for the 180 day veteran reward! Use the /claimVeteranReward command to get your reward.

sprawdzone przed dwoma minutami. ale mi sie nie spieszy do yachtu, szkoda 1 lota :)


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 00:43 
Cytuj  
enkil napisał(a):
sprawdzone przed dwoma minutami. ale mi sie nie spieszy do yachtu, szkoda 1 lota :)



Juz nie. Jacht nie zajmuje lota i miesci 100 itemow.

A te nowe nagrody sa calkiem fajne. Ja wybralem miniaturke r2d2, miniaturke x-wing i oczywiscie anty decay kit.

Choc mogli by sie bardziej postarac.

Coz. Kolejne nagrody dopiero za 12 aktywnych miesiecy.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 13:04 
Cytuj  
Potrzebuje jak najwiecej ochotnikow by wieczorem poleciec do systemu Kessel i zniszczyc Imperialska Corvette.

'JC - Eclipse

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 12:46 
Cytuj  
Chcialbym sobie kupic SW:G a potem JTL(a wlasnie trzeba tutaj osobno placic za granie w dodatek czy to jest tylko jedna oplata)

Juz mam konto nainteract w koszyku SW:G ale nie wiem gdzie sie wpisuje ten komentarz ze chce tylko sam kluczyk.


Ps. skad mozna sciagnac gre ??(wystarczy miec klienta z triala??)
- sorki ze pisze w tym temacie ale nie wiedzialem czy robic nowy czy nie-

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 13:03 
Cytuj  
scorpio007 napisał(a):
A te nowe nagrody sa calkiem fajne. Ja wybralem miniaturke r2d2, miniaturke x-wing i oczywiscie anty decay kit.

.


Pytanko do weteranów - ja wybrałem kontener najbardziej potrzebnego surowca. Co wybrać ? Idę na Master Doca. Z góry dzięki za wszelkie sugestie.


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 16:28 
Cytuj  
Argahawk napisał(a):
Chcialbym sobie kupic SW:G a potem JTL(a wlasnie trzeba tutaj osobno placic za granie w dodatek czy to jest tylko jedna oplata)


jedna opłata

Argahawk napisał(a):
Juz mam konto nainteract w koszyku SW:G ale nie wiem gdzie sie wpisuje ten komentarz ze chce tylko sam kluczyk.


hmm, tego nie jestem pewien, bo zamawialem boxa. ale zapewne wystarczy wpisac w komentarzu/uwagach do zakupow, ze chcesz tylko cd-key na maila/icq

Argahawk napisał(a):
Ps. skad mozna sciagnac gre ??(wystarczy miec klienta z triala??)
- sorki ze pisze w tym temacie ale nie wiedzialem czy robic nowy czy nie-


wystarczy klient z triala


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 16:59 
Cytuj  
Dzieki wielkie za odpowiedz.Mam nadzieje ze udalo mi sie dobze wszystko wypelnic i dostane niedlugo cd-keya.



Ps. a wlasnie gracie w to jeszcze ?? No i czy zdobycie duzej ilosci kasy zalezne jest od jakichs profesji czy kazda da sie szybko szmal zarobic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 16:34 
Cytuj  
Mam pytanie do osob ktore kupowaly wersje box w interactcd. Rozumiem ze w dodatkowych opcjach moge zaznaczyc zeby kod wyslali mi od razu bym nie czekal niewiadomo ile na paczke,tak? I wlasnie odnosnie paczki mam pytanie: jak dlugo sie czeka i ile wynosza dodatkowe oplaty? (shipping,clo?!)
Czas w koncu polatac skoro jedi skonczony :)

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 23:24 
Cytuj  
zamawialem box'a JTL, $10 przesylka. ck-key mialem next day na mail. pudelko nigdy nie doszlo :]
w sklepie twierdza, ze wyslali, ale jak widac gdzies po drodze ja trafila jakas czastka antymaterii...

swg tez zamawialem boxa i paczka doszla po dokladnie 7 dniach od wyslania. nie placilem cla za swg, na pudelku mialem 2 pieczatki z urzedow celnych pt. 'zwolnione z oplaty celnej' (lub cos w tym stylu).


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

*

Posty: 81
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 18:40 
Cytuj  
Jezeli kupuje 2x SW:G i 2x JTLS to place za przesylki oddzielnie czy normalnie 10$??


_________________
Obrazek

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 19:38 
Cytuj  
Jezeli zamowisz w tej samej paczce jednoczesnie koszty wysylki placisz raz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.