mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 sty 2012, 17:07 
Cytuj  
k4czy napisał(a):

Za 3 miechy?:D

Ja mysle ze wiekszosc to bedzie miala 50 lvl po miesiacu gry , przeciez jeszcze ponad dwa tygodnie zostalo.Wiec jak dla mnie pierwsza duza fala osob odejdzie po miesiacu.Druga odejdzie jak wyjdzie D3 :>

Zaczynałem z 3 kumplami przygodę w SWTOR po 3 tygodniach mogę powiedzieć pass nie wiem skąd tyle orgazmów w tej recenzji ale gra mocno przeciętna na szczęście kumple tez spasowali więc powrót do BF 3 jest tym słodszy. Gra tak samo epicka jak "WAR" nuda i flaki z olejem, ale gusta są różne
8)


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2012, 17:26 
Cytuj  
To ze SWTOR jest cienki bylo wiadomo juz w becie :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 sty 2012, 17:27 
Cytuj  
Twigg napisał(a):
shp napisał(a):
k4czy napisał(a):
A oni planuja zrobic cos na wzor armory z WoWa?
Oby nie.


Dlaczego?

Bo nie lubię jak każdy zagląda jaki mam build i itemy żeby to samo ufarmić i skopiować? Albo obejrzą ze dwa filmiki pvp i potem 3/4 randomów na wz w tym samym cookie cutter buildzie biega.


_________________
Duh, winning

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2012, 17:43 
Cytuj  
Cała ta polskawa branża dziennikarska to jakieś cholerne nieporozumienie. Praktycznie za każdym razem żenujący pokaz niekompetencji - tak dziennikarskiej (mylenie dziennikarstwa z subiektywną opinią komentatora) jak i w opisywanym temacie, przynajmniej jeśli chodzi o mmorpg.
Kupiłem cdaction (Bloodbowl jest) i tam "już graliśmy" - które okazuje się być "już przeczytałem na forach co myślą inni". Jako minus gry - brak balansu klas(sic!), "niekoniecznie nowa jakość grafiki" (tu cytat, bo trochę nie rozumiem co autor miał na myśli) Jako plus "kompetentne MMO w starym stylu" "można grać solo". Kompetentne, imersja... slownictwo comme il faut
Pomijam fakt, że recenzowanie MMO przed pierwszym content patchem jest pozbawione sensu, bo ocena gry-która z ze swej natury cały czas się rozwija- przed poznaniem kierunku i szybkości rozwoju, jest po prostu wprowadzaniem w błąd czytelnika. To jak oceniać singlówki po kreatorze postaci.
Boli mnie fakt, że anglojęzyczne serwisy i prasa prezentują o niebo wyższy poziom ( nie zawsze oczywiście, czasem czuć $$ w recenzjach), a polscy gracze dostają jakieś kompilacje opinii i zdjęcie hostessy z gazetką.
Jak ktoś polskojęzyczny szuka sensownej i obiektywnej opinii o grze mmorpg, to zostaje mu to forum i fansite'y. Co jest sytuacją chorą.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2012, 18:08 
Cytuj  
Czesc ludzi chce przeczytac opinie o grze w momencie jej wyjscia, a nie dopiero po pol roku, jak nie wiecej. Stad tego typu recenzje.


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2012, 18:41 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Czesc ludzi chce przeczytac opinie o grze w momencie jej wyjscia, a nie dopiero po pol roku, jak nie wiecej. Stad tego typu recenzje.

Opinia=/=recenzja.
Wiadomo że cykl produkcyjny pisma jest jaki jest, wiadomo że że w necie można szybciej. Ale niech nazwą to "moja/nasza subiektywna opinia na podstawie początków gry, resztę damy jak się otrzaskamy". Nie wspominam że zachodnia branża dostaje pokazy prasowe. Może ktoś czyta wypusty naszych czempionów i uważa że im nie warto? Albo Polska jest traktowana jako kraj skąd pochodzi 60% banowanych w grach wydawanych przez Frogstera i nie warto? Pierwsze pytanie na forum gry-online w wątku o nowym mmo - "za darmo będzie?". I potem przyjeżdżają devsi WoT i na spotkaniu z graczami wspominają o prasówce z gry-online, cda, gram...bo to duże serwisy.
Ci od EvE mieli lepsze wyczucie, bo uderzyli do centrali.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2012, 19:57 
Cytuj  
49lvl mi dzis stunknal i powoli mam dosc tej gry :) Meczy mnie juz totalnie voice acting, questy sa z rzadka ciekawe, na 99% dociagne gre do 50lvl/konca fabuly i na tym sie chyba skonczy moje logowanie do TOR. Oh wait, chyba nie skoncze fabuly, bo BH ma jakis bug, ktory uniemozliwia jej skonczenie, buehehehehe.... No comment...

Mam wrazenie, ze ta formula gier Bioware sie juz wyczerpala, a szczegolnie dialogi, ktore w 95% sa juz tak kurewsko powtarzalne i stereotypowe, ze mam ich serdecznie dosc... Czas na zmiane scenarzystow w Bioware, obecna ekipa sie juz chyba wypalila...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2012, 20:15 
Cytuj  
Heheh to niezły koksa - już 49 lvl... Ja nie wiem po co tak napierdalać z tym lvlem? Spokojnie wbije w miecha 50 może albo mi to wiecej czasu zajmie nawet. A jak nic się nie będzie działo to koniec subksprycji i heady dla szatana w BF3 ;p.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 sty 2012, 20:21 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
49lvl mi dzis stunknal i powoli mam dosc tej gry :) Meczy mnie juz totalnie voice acting, questy sa z rzadka ciekawe, na 99% dociagne gre do 50lvl/konca fabuly i na tym sie chyba skonczy moje logowanie do TOR. Oh wait, chyba nie skoncze fabuly, bo BH ma jakis bug, ktory uniemozliwia jej skonczenie, buehehehehe.... No comment...


Tylko jeden path jest podobno zbugowany, ja wybralem inny (nieswiadomie) i skonczylem fabule BH bez bugow, ba na drodze do skonczenia fabuly nie mialem zadnych major bugow, a teraz powoli leveluje sobie alta.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2012, 20:25 
Cytuj  
Ja stwierdzam że fabuła dla szmuglera jest imba - laska w każdym porcie, najszybszy blaster w galaktyce i najlepszy ship - w dodatku biję shit inquisitorów jak chcę i gdzie chcę, więc raczej nie narzekam na problemy w wydłużaniu e-peena, bo ich jak wszy na żebraku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2012, 20:28 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Heheh to niezły koksa - już 49 lvl... Ja nie wiem po co tak napierdalać z tym lvlem? Spokojnie wbije w miecha 50 może albo mi to wiecej czasu zajmie nawet. A jak nic się nie będzie działo to koniec subksprycji i heady dla szatana w BF3 ;p.


Gram od 13 grudnia, takze juz 3 tydzien idzie, wbije 50 pewnie pojutrze najwczesniej, takze nie powiedzialbym, ze strasznie zapierdzielam z lvl. Znajac swoje zwyczajowe tempo wbijania poziomow w mmorpgach powiedzialbym wlasnie, ze leveluje dosc powoli :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2012, 20:30 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
raggnarok napisał(a):
49lvl mi dzis stunknal i powoli mam dosc tej gry :) Meczy mnie juz totalnie voice acting, questy sa z rzadka ciekawe, na 99% dociagne gre do 50lvl/konca fabuly i na tym sie chyba skonczy moje logowanie do TOR. Oh wait, chyba nie skoncze fabuly, bo BH ma jakis bug, ktory uniemozliwia jej skonczenie, buehehehehe.... No comment...


Tylko jeden path jest podobno zbugowany, ja wybralem inny (nieswiadomie) i skonczylem fabule BH bez bugow, ba na drodze do skonczenia fabuly nie mialem zadnych major bugow, a teraz powoli leveluje sobie alta.


No to licze na to, ze mi sie tez ten bug nie trafi. Swoja droga mam juz tez powoli dosc spamowania Tracer Missile :) Pewnie zrobie sobie alta po stronie republiki jak wbije te 50 :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 sty 2012, 20:36 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
No to licze na to, ze mi sie tez ten bug nie trafi. Swoja droga mam juz tez powoli dosc spamowania Tracer Missile :) Pewnie zrobie sobie alta po stronie republiki jak wbije te 50 :)


No to jest fakt, ja po wbiciu 50 od razu zrobilem respec na Pyro i pykam w pvp okazjonalnie. Duzo bardziej mobilny jest merc, choc teraz bazuje na dotach, w przeciwienstwie do burst dmg

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 00:57 
Cytuj  
Swoja droga, nie uwazacie, ze Bioware popisalo sie z tym instancjowaniem? :D Mamy ogromne planety, na ktorych jest 50 osob na krzyz w danej instancji, ale jak kurwa lecimy do Floty to nie, nie ma instancjonowania, tylko jest 200 osob i 10fpsow... No lol... Brawo, Bioware, moze kurwa byscie zrobili to odwrotnie?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 01:09 
Cytuj  
Ogri chcieli zrobić...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 08:59 
Cytuj  
ehh kurde, jest info ze za 10min bedzie off i nagle bum wywala z gry - serwery wylaczone. Normalnie... mam nadzieje, ze sporo polataja dzisiaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 09:03 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
ehh kurde, jest info ze za 10min bedzie off i nagle bum wywala z gry - serwery wylaczone. Normalnie... mam nadzieje, ze sporo polataja dzisiaj.


No niestety... Chcialem zajrzec przed maintenance na AH, a wylaczyli serwery wczesniej...

btw serwery beda off do 17.00, a moze dluzej.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 09:06 
Cytuj  
Pewnie bedzie jak ostatnio i wstana około 20stej.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 09:09 
Cytuj  
ragnarok - jest instancjonowanie na fleet :) tylko jest duzo wiekszy limit playerow, dlatego nie czuc tego i faktycznie slide-show niemilosierny :(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 09:19 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Swoja droga, nie uwazacie, ze Bioware popisalo sie z tym instancjowaniem? :D Mamy ogromne planety, na ktorych jest 50 osob na krzyz w danej instancji, ale jak kurwa lecimy do Floty to nie, nie ma instancjonowania, tylko jest 200 osob i 10fpsow... No lol... Brawo, Bioware, moze kurwa byscie zrobili to odwrotnie?


A czego sie spodziewales po firmie, ktora nigdy wczesniej nie zrobila gry mmo (Bioware) a do oprogramowania sieciowego wziela partaczy z Mythic ? :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.