mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 14:38 
Cytuj  
Witajcie, jestem tutaj nowy, aż wstyd się przyznać :D
W SW:G gram od 3 miesięcy, zdążyłem przeżyć od wersji 9 do 11. To, co mnie zawsze podniecało, to możliwość zostania Jedi (hehe, a jakże).
Z tego co czytam i obserwuję, to nie wiem, czy to dla mnie - jak zacząłem robić Brawlera i widzę te ilości xp potrzebne do zdobycia mastera, to mi ręce opadają, w ogóle wszystko mi opada :D
Questy są durne, na dodatek trafiłem na serwer gdzie grają sami Amerykanie, czyli w normalnych godzinach wiatr świszcze nie tylko po Tatooiine :D
Grałem w beta JTL i załamałem się dodatkowo - mechanika walki przypominała mi Wing Commandera III (niektórzy może pamiętają, ta gra wyszła 10 lat temu) i już nawet pierwszy X-Wing choć dzisiaj wygląda mizerniutko, miał to coś, czego JTL brakuje.

Czy jest coś, co mi pozwoli odzyskać wiarę w tę grę ?


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 14:45 
Cytuj  
zapomnij o starych postaciach i pograj z polakami, granie solo w mmo moze byc dla niektorych frustrujace.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 14:48 
Cytuj  
Koma napisał(a):
zapomnij o starych postaciach i pograj z polakami, granie solo w mmo moze byc dla niektorych frustrujace.


Bardzo chętnie, co prawda miałem już zostać master medic ale co tam. Spróbować nie zaszkodzi. Jaki serwer ??


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 14:52 
Cytuj  
viewtopic.php?t=6496


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 14:58 
Cytuj  
Koma napisał(a):
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=6496


Dzięki, z tego wynika że najwięcej Polaków jest na Eclipse ? A co z Infinity ?


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 15:21 
Cytuj  
zalezy jak wybierasz ;) eclipse jest lepsze :)


Posty: 33
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 15:27 
Cytuj  
Na infinity takze jest bardzo duzo polakow. Jednak niewielu graczy z infinity jest zarejestrowanych na tym forum. Za to na holonecie jest odwrotnie. Tam w spisie graczy rzadko widuje sie kogos z eclipse :)


_________________
Infinity : Theodor Phoenix - Jedi Guardian

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 16:02 
Cytuj  
Ale gracze z Eclipse sa bardzjej "aktywni"... bardziej pomocni i prawie zawsze znajda czas dla jakiegos newbiego /tell robertcz on mi pomogl zdobyc bounty huntera *(dzieki)*


_________________
Obrazek

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 18:41 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
Ale gracze z Eclipse sa bardzjej "aktywni"... bardziej pomocni i prawie zawsze znajda czas dla jakiegos newbiego /tell robertcz on mi pomogl zdobyc bounty huntera *(dzieki)*


Buuu :har: sam już nie wiem. Chciałbym raz jeszcze spróbować, może sobie przemigruję postać żeby nie stracić tych godzin grania ....
Wygląda na to , że wybór pomiędzy Infinity i Eclipse dokona się za pomocą rzutu kostką :D


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 02:45 
Cytuj  
Akurat brawlera to sie szybko grinduje :) I nie chcialbym cie martwic, ale po combat revampie to napewno sie jeszcze wydluzy.
JTL mnie sie osobiscie podboa, moze nie jest bardzo skomplikowany, ale zato funkcjoanlny. Najlepsza zabawa jest w wielosobym statku, ablo na jachcie urzadzic swoj dom :) Poza tym perspektywa wiekszych statkow jest obiecujaca...

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 09:39 
Cytuj  
Calis napisał(a):
Akurat brawlera to sie szybko grinduje :) I nie chcialbym cie martwic, ale po combat revampie to napewno sie jeszcze wydluzy.


A to nie wiem, czy tak chcę.... Gra nie może się stać moim życiem, ma pozostać rozrywką. A samo bycie wokół ludzi którzy na okrągło grindują i grindują, zamiast wykonywać misje itp jest przygnębiająca...


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 12:33 
Cytuj  
W kazdy mmorpg na tym polega, albo trzepiesz kasy, albo expa zabijajac moby lub poprostu robisz setki questow, a wszystko to ma wspolna nazwe: grinding :) Akurat dla swg ida teraz lepsze czasy:)

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 13:03 
Cytuj  
Calis napisał(a):
Akurat dla swg ida teraz lepsze czasy:)


Lepsze ? Dlaczego tak sądzisz ? Jakiś czas temu na Allakhazam czytałem wątek pt. 'Ilu Jedi w SW:G ?' Konkluzja była smutna, 30% ludzi na serwach to Jedi, a 70% chce zostać Jedi.

Jakoś mnie to pozytywnie nie nastraja. Napradę brakuje trochę fabuły, żeby coś się działo. Może jakaś wojna, nie wiem. Może najazd kosmitów :D :D :D


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

*

Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 14:05 
Cytuj  
Brawlera M mozna spokojnie zrobic na jednym buffie oczywsice jak masz zbroje composyt lub ubesa ale kazdy ci pomorze na stracie. A grind Medyka M na dobrych stimach 450 leczenie use medicine 5 idzie w 2h gozej z craftem bo jest monotonny ale tez szybko leci przy okazji mozna troche zarobic za leczenie kasy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 14:21 
Cytuj  
Draqon napisał(a):
przy okazji mozna troche zarobic za leczenie kasy...

Za leczenie? Faktycznie, troche mozna zarobic, a dokladnie tzw "marne grosze" ;)
Nawet majac M doca nie oplaca sie buffowac dla kasy, na kazde 100k zarobione na buffach profesja walczaca masz 500k z solo group misji ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 15:54 
Cytuj  
Draqon napisał(a):
Brawlera M mozna spokojnie zrobic na jednym buffie oczywsice jak masz zbroje composyt lub ubesa ale kazdy ci pomorze na stracie. A grind Medyka M na dobrych stimach 450 leczenie use medicine 5 idzie w 2h gozej z craftem bo jest monotonny ale tez szybko leci przy okazji mozna troche zarobic za leczenie kasy...


To na którym serwie tak pomagają ? :D :D :D :D :D


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 18:42 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
Ale gracze z Eclipse sa bardzjej "aktywni"... bardziej pomocni i prawie zawsze znajda czas dla jakiegos newbiego /tell robertcz on mi pomogl zdobyc bounty huntera *(dzieki)*


moze nie zawsze, ale czesto :wink:

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 19:19 
Cytuj  
albz74 napisał(a):
Lepsze ? Dlaczego tak sądzisz ? Jakiś czas temu na Allakhazam czytałem wątek pt. 'Ilu Jedi w SW:G ?' Konkluzja była smutna, 30% ludzi na serwach to Jedi, a 70% chce zostać Jedi.

Jakoś mnie to pozytywnie nie nastraja. Napradę brakuje trochę fabuły, żeby coś się działo. Może jakaś wojna, nie wiem. Może najazd kosmitów :D :D :D


Bo tak naprawde uwazam, ze dopiero w tym momencie swg powinno byc wydane, bo dopiero teraz jest kompletne. Ale dlaczego uwazam, ze bedzie lepiej? Doszla nowa grupa developerowm wkrotce bedzie combat revamp, a pewnie pozniej zacznie sie praca na nowym dodatkiem.

Po pierwsze skad wiesz jakie sa proporcje?:) Nikt napewno tego nie poda/l do wiadomosci.

Mysle, ze wiekszosc osob grajacych marzy o tym aby zostac jedi, nie widze nic w tym dziwnego, a zostanie pewnie niewiele bo dorga jest bardzo dluuuga, a w miedzy czasie nie jedi master jest zwyklym chlopcem do bicia, na ktorego namietnie poluja BH. Taka cena noszenia swietlnej palki ;)

Fabuly?? Tego jest akurat bardzo duzo.
Owszem brakuje troche contentu dla graczy z kilkoma profesjami, ale to powinno sie predzej czy pozniej zmienic?

PvP bylo i bedzie zawsze probleme bo nikomu sie nie dogodzi.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 20:35 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
(...)Nawet majac M doca nie oplaca sie buffowac dla kasy, na kazde 100k zarobione na buffach profesja walczaca masz 500k z solo group misji ;)

X.


nie te czasy, teraz juz nie zarobisz w solo grupce.


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 12:43 
Cytuj  
enkil napisał(a):
Xanth napisał(a):
(...)Nawet majac M doca nie oplaca sie buffowac dla kasy, na kazde 100k zarobione na buffach profesja walczaca masz 500k z solo group misji ;)

X.


nie te czasy, teraz juz nie zarobisz w solo grupce.


zarobisz, ale nie tyle......
posiadajac mastera CH, po zgrupowaniu ze zwierzakami mam misje po 18k

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.