mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 12:19 
Cytuj  
Mysle, ze predzej czy pozniej kazdy zacznie latac i dojdzie do misji, ktora przerasta jego mozliwosci solo. Moze by w tym temacie taka pomoc oferowac lub zglaszac sie po nia?

Osobiscie jestem w stanie pomoc w dowolnej misji, lacznie z masterska (mam 4444 i dosc wypasiona bryke). Nie moge jedynie stanac przeciwko imperialnym statkom.

Ale tez potrzebuje conajmniej dwoch zaawansowanych pilotow do pomocy przy "Final battle", z dwoma gunboatami tier5 nie jestem w stanie sobie poradzic mimo backupu z npcow. O misji masterskiej narazie nawet nie probuje marzyc ;)

"Final battle" dla RSF jest przeciwko Black Sunom, wiec moze pomoc dowolna frakcja. Wystarczy tylko, zeby na chwile zdjac uwage gunboatow ze mnie, sadze ze wystarczy wtedy parenascie sekund, zeby je poslac w kosmos ;)

X.


PS. Oczywiscie Eclipse :)


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 12:44 
Cytuj  
Ja oferuje swoja pomoc przy misjach zwylkych jak i masterskich (byle nie byly anty Rebel). Wczesniej Master Pilot, teraz Rebel Alliance Ace Pilot.

PS. Poradniki dotyczace Pilota w produkcji.

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 14:58 
Cytuj  
Ja takze chetnie pomoge, chociaz przy masterskich to raczej wymiekam :P Jakby co to moj skill na chwile obecna to 4333, a latam mega ciezarowka (TIE/Aggressor) :P

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 16:27 
Cytuj  
scorpio007 napisał(a):
Ja oferuje swoja pomoc przy misjach zwylkych jak i masterskich (byle nie byly anty Rebel). Wczesniej Master Pilot, teraz Rebel Alliance Ace Pilot.

PS. Poradniki dotyczace Pilota w produkcji.


Pytanko do pilotów-wymiataczy : ile zajęło Wam zrobienie 4444 ? Bo ja mam 1111 i jak zobaczyłem ilości expa potrzebne nawet do 2222 to wymiękłem :]


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 17:07 
Cytuj  
Moje poradniki dotyczace pilota. Lepiej najpierwsz przeczytac, pozniej zasypywac pytaniami.

http://mmogspot.pl/viewtopic.php?t=3471

Pierwszego mstera szybko nie zrobilem bo odwlekalem to strasznie.
Drugo tez mi dlugo zszadl bo az 4 dni (caly master).


Ostatnio edytowano 18 kwi 2005, 17:15 przez scorpio007, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 17:10 
Cytuj  
2-3 dni jako freelancer. Wbrew pozorom robi sie to bardzo szybko, 2222 robisz blyskiem, 3333 to same misje bez zbierania expa, a na 4444 to 1 mln expa jestes w stanie spokojnie nabic w 2 godziny trzaskajac spawny tier4 na Endor, Yavin albo Dathomir. Pare razy tak mialem, ze w czasie pomocy komus w ciagu jednej-dwoch misji mialem 500k expa ;)

Gorzej maja imperiale, bo szybki tier4 statek maja malo pakowny, a drugi choc pakowny, to jest diabelnie wolny i mulowaty. I maja przez to problemy z tier5, a tier4 bija o wiele dluzej niz ja jako freelancer. W Ixiyenie z dwoma spluwami 3k dmg, shieldami 2k i programami boostujacymi bron i capacitor statki tier5 rozwalam w ciagu 10 sekund (na 4444). Moj rekord to 7 tier5 w spawnie. Wyszedlem bez najmniejszego uszkodzenia (program doladowujacy shield kosztem capacitora wymiata) ;)

X.

PS. Oczywiscie uwzgledniam w czasie jak robilem 4444 pomoc kolegow w robieniu trudniejszych misji, solo niektorych misji zrobic sie nie da ;)


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 19:21 
Cytuj  
scorpio007 napisał(a):
Moje poradniki dotyczace pilota. Lepiej najpierwsz przeczytac, pozniej zasypywac pytaniami.

http://mmogspot.pl/viewtopic.php?t=3471

Pierwszego mstera szybko nie zrobilem bo odwlekalem to strasznie.
Drugo tez mi dlugo zszadl bo az 4 dni (caly master).


4 dni - haha :lol: ja należę do slow-moversów, jak widzę jak szybklo ludzie trzepią ekspa to się zastanawiam czy downem nie jestem :P . Jak to możliwe ??


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 22:24 
Cytuj  
jak jestem online i ktos potrzebuje dobra przyneta na mobiki to ofiaruje swoje uslugi :) Byle nie anti Imperial . A pilot ze mnie marny jak narazie 3322 latam tie interceptorem ale za to pokaznie wyposazonym :)

Xanth : wypal mi prosze ten shield kosztek cap do statku :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 22:51 
Cytuj  
albz74 napisał(a):
Jak to możliwe ??

Normalnie i to prawie bez zadnego grindu (grind dopiero masz na tier4 ale tez nie za duzy, bo wiekszosc expa trzepiesz na misjach). Tez w to nie wierzylem, zanim nie zaczalem latac na powaznie. W kosmosie exp zasuwa jak szalony. Wazna jest tylko szybka i pakowna bryka ;)
O na przyklad taka: http://www.xanth.eu.org/screeny/swg/jtl ... ot0043.jpg ;)

Strangerr napisał(a):
Xanth : wypal mi prosze ten shield kosztek cap do statku :)

Mam dla ciebie oba programy (capa over i capa2shield four), czekam az ruszysz dupe i sie pofatygujesz po nie ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 09:44 
Cytuj  
hehe postaram sie dzisiaj ruszysc dupe :P Mam troche roboty na uczelni i ciezko mi wolny czas znalezc narazie :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 23:53 
Cytuj  
No dobra, ostatnia misja tier4 zaliczona (ciezko bylo, 2 gunboaty tier5 i z 10 tier4, robilismy we trzech), pozostalo zrobic... Kessel. Jest nas dwoch na misje mastera po stronie imp, moze ktos jeszcze sie znajdzie? I moze ktos wie, kto i kiedy organizuje wyloty do Kessel na mastera imp/rsf na Eclipse?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:12 
Cytuj  
Xanth pogadaj z Xeo z tego co pamietam to jest w EEF troche pilotow :) Ja niestety z powodu szkoly mialem maly zastoj w pilot grind i wogule SWG tak wiec nie wiem czy zdaze nadrobic :/


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2005, 02:09 
Cytuj  
Ha, cudem dzis zrobilismy corvette, z Gerrahem, we dwoch i bez zadnego przygotowania, z marszu i za pierwszym razem ;)

Gerrah puscil bomber strika na vette, w tym czasie wciagnelismy mysliwce w walke, jak walczylismy to bombowce Gerraha zdjely 6 dzialek corvetty i dalej ja bily. Jako, ze bombowce dosc skutecznie odciagnely uwage gunboatow od nas, to i one poszly z dymem za chwile. A potem to juz spacerek. Ach, co to byla za bitwa!

Generalnie, taktyke mamy juz opanowana, jak ktos bedzie potrzebowal pomocy w rozwaleniu rebelianckiej vetty, to sie polecam ;)

X. juz Master Pilot ;)


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 117
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2005, 03:03 
Cytuj  
Same here :wink:

Gerrah da olmajti Imperial Pilot Ace :D

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2005, 12:38 
Cytuj  
Congratulations panowie :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2005, 12:58 
Cytuj  
Oczywiscie gratuluje. Tak tutaj panowie oferuja pomoc przy zniszczeniu rebel vette, tak ja oferuje pomoc przy imp vette.

PS. Nudzi mi sie. Chyba zrobie trzeciego pilota.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2005, 15:07 
Cytuj  
Pozycze ci moje konto.. zrob dla mnie :har:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.