mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 11:13 
Cytuj  
Dobra za jakiś 5 dni zaoczne grac :D I co za tym idzie mam parę pytań.

1. Chcę służyć imperium, więc jakie kuesty powinienem robić a jakie unikać ??Czyli proszę o rady gdzie mam wziąć pierwsze zadania dla imperium

2. Kupiłem konta z postacią ale chce ja usunąć i oczywiście zacząć od nowa i tylko sobie Staff zostawić czyli jakieś 2 miliony. I tu pytanie co wy byście zrobili na początku gry gdybyście mieli pieniądze.

3. Nie wiem czy dobrze wszystko zrozumiałem wiec proszę Sie nie denerwować. Czy Starting Professions wybiera Sie od razu ?? chce grac klasą Brawler zrobić z niego master na dwie łapy i wtedy można przejść na klasę Swordsman tak ? potem Jedi itd. Wiem ze to zajmie mi jakiś rok wiedz zanim dojdę do tego punktu nie będę już chyba potrzebował rad :D

4. Czy mam jakieś ograniczniki będąc na początkowym levelu typu ze np. nie będę mógł sterować statkiem albo cos ?

5. Ile kosztuje sokół ?

6. Ilu polskich graczy służy Imperium ilu Republice a ilu jest neutralnych ?

7. Jakie sa kary za śmierć ? czyli ile Sie traci exp ?

8. Można mieć Chowańca :] ? Wiecie jakieś zwierzątko robota albo cos ^_^

9. Jak Sie sprawa ma z niedorozwiniętymi nie kochanymi dziećmi które mordują wszystkich i wszystko co zobaczą ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 12:11 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
1. Chcę służyć imperium, więc jakie kuesty powinienem robić a jakie unikać ??Czyli proszę o rady gdzie mam wziąć pierwsze zadania dla imperium

Zeby zapisac sie do Imperium, trzeba miec 200 imp faction points (zdobywa sie je robiac misje z Imperial Mission Terminala), albo zapisac sie do floty imperialnej (wymagane JTL). Jesli masz JTL, to na same dzien dobry zostaniesz poprowadzony za raczke.

Cytuj:
2. Kupiłem konta z postacią ale chce ja usunąć i oczywiście zacząć od nowa i tylko sobie Staff zostawić czyli jakieś 2 miliony. I tu pytanie co wy byście zrobili na początku gry gdybyście mieli pieniądze.

Po pierwsze, na jednym serwerze mozesz miec tylko jedna postac, wiec bez czyjejs pomocy nie przeniesiesz ani kasy ani itemow ze starej postaci na nowa. A co ja bym zrobil na poczatku majac pieniadze? Po CU.... nic. Bo caly sprzet jaki mozesz uzyc jest ograniczony twoim levelem i profesja. Czyli nawet jak kupisz uber sprzet to i tak go nie uzyjesz, zanim nie doexpujesz do odpowiedniego poziomu.

Cytuj:
3. Nie wiem czy dobrze wszystko zrozumiałem wiec proszę Sie nie denerwować. Czy Starting Professions wybiera Sie od razu ?? chce grac klasą Brawler zrobić z niego master na dwie łapy i wtedy można przejść na klasę Swordsman tak ? potem Jedi itd. Wiem ze to zajmie mi jakiś rok wiedz zanim dojdę do tego punktu nie będę już chyba potrzebował rad :D

Od razu wybierasz tylko jedna starting profesje, kolejne mozesz sie nauczyc u odpowiedniego trainera. Co do walki unarmed, to na Teras Kasi Novice jest wymagana linia brawlera unarmed i two hand melee. Dopiero jak zrobisz wymagane "drzewka" w startowej profesji, to bedziesz mogl zaczac uczyc sie na profesje elite.

Cytuj:
4. Czy mam jakieś ograniczniki będąc na początkowym levelu typu ze np. nie będę mógł sterować statkiem albo cos ?

Bedziesz mial ograniczenia w uzywaniu sprzetu. Np. jako brawler novice na 1 lvlu nie uzyjesz vibro knuckera, nie uzyjesz miecza, ani nie nalozysz zadnej zbroi, jako novice pilot nie polatasz statkami na ktore sa potrzebne wieksze wymagania, itp.

Cytuj:
5. Ile kosztuje sokół ?

Po pierwsze musisz byc freelancer master pilot, zeby nim latac, po drugie na Eclipse ceny wahaja sie od 350k wzwyz.

Cytuj:
6. Ilu polskich graczy służy Imperium ilu Republice a ilu jest neutralnych ?

Nigdzie nie ma zadnych statystyk, jedynie mozna sie dowiedziec jaka przewaga na dalej planecie jest pomiedzy rebelia a imperium. Wsrod polskich graczy na Eclipse jest srednio po rowno (rebeli jest mniej)

Cytuj:
7. Jakie sa kary za śmierć ? czyli ile Sie traci exp ?

Jako nisko levelowa postac smierci dlugo nie uswiadczysz (chyba, ze pojdziesz na tereny dla high level). W SWG sa dwa rodzaje "smierci". Pierwszy to tzw. incap, czyli nie smierc a ogluszenie. Wiekszosc mobow zadowala sie pozostawieniem ogluszonej postaci i nie dobija jej. Jednak trudne moby jak juz oglusza postac, to niekiedy zrobia tzw. deadblowa, czyli poprostu dobija.. na smierc. Wtedy postac zostaje sklonowana w najblizszym centrum klonowania (chyba, ze "zapisales" sie w jakims, to wtedy tam, ale zapisac sie mozna tylko do jednego, jesli zginiesz na planecie gdzie nie jestes zapisany, to klonowanie jest w najblizszym), dostaje 100-150 woundow (ran), ekwipunek niszczy sie o 25%, a jesli ilosc woundow jest wieksza niz ... (nie wiem ile), to klonowanie moze sie nie udac do konca i zostaniesz sklonowany bez reki, albo bez nogi. Wtedy dostaniesz cybernetyczny wszep.


Cytuj:
8. Można mieć Chowańca :] ? Wiecie jakieś zwierzątko robota albo cos ^_^

Mozna. Mozna miec droidy, zwierzaki ozdobne, zwierzaki do jezdzenia, pojazdy, statki, duzo mozna miec ;)

Cytuj:
9. Jak Sie sprawa ma z niedorozwiniętymi nie kochanymi dziećmi które mordują wszystkich i wszystko co zobaczą ?

Nijak. Kto chce grac PvP to sam sie na to decyduje wybierajac odpowiedni combat status u swojego recruitera. Jak nie jestes "overt" (teraz to sie nazywa "special force") to zaden pvp player nic ci nie zrobi.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 21:20 
Cytuj  
Rebeli jest mniej tylko wsrod polakow, a tak ogolem to rebeli troszku wiecej jest na servie, ale wybor nalezy do ciebie. Ja jestem rebeliant, a mimo wszystko bardzo lubie Xantha i Nuuf'a, ktorych uznaje za super gosci, mimo ze sa z imperium.



BTW. A po droidy to do mnie :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 21:29 
Cytuj  
A czy ja cos mowie ze jak bede w Imperium to bede nienawidzil rebeli ?? :D Rebelianci sa extra bo gdyby nie oni Imperium nie mialo by co robic :]

ps.Moze ktos mi odswierzyc pamiec i powiedziec jaki to byl ten robot w KOTOR ten extra zly co mial braki w pamieci i mial taki fajny zwrot "...mozemy juz ich zabic..." :P i czy mozna go zdobyc w SWG ? hmm pewnie nie bo to co sie dzialo w KOTOR bylo troche wczesniej no ale nie ma jakiegos podobnego ? :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 21:38 
Cytuj  
Ten czerwony?? HK-47. Też myślę że jest miodzio. Poza tym nie grałem w SWG ale w Kotorze 2 są już nowsze wersje HK-50 (srebrne) więc wątpie czy jest w SWG...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 08:54 
Cytuj  
No HK-47 e tam KOTOR to jakies minus 3000lat nie ma w SWG jakiegos HK-4700 :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 21:48 
Cytuj  
Nie wiem czy dobrze mówię (poprawcie mnie jakby co), ale droidy zabójcy( nie bojowe, ale właśnie zabójcy) zostały po jakimś czasie zakazane. Z tego co wiem w czasie starej trylogii jest parę droidów IG-88. Niejako jeden z nich próbował od Boby Fetty odbić karbonit w którym zamrożony jest Han Solo. (piszę to na podstawie opisu systemu RPG Star Wars). Takiego robota mieć w składzie :) Miodzio.


_________________
Obrazek

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 06:15 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Z tego co wiem w czasie starej trylogii jest parę droidów IG-88.


o ile mnie pamiec (i wiedza) nie zwodzi to ten wlasnie droid, wraz ze swoim wspolnikiem (alien, ktory poparzyl sobie pluca tlenem) byli na pokladzie ISD Vadera podczas 'spotkania' lowcow, ale tylko Fett podazyl za Solo... nawet nie pamietam ktory to epizod... :/

[EDIT]
calkiem mi sie pokielbasilo...droid, o ktorym pisalem to 4-LOM :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:32 
Cytuj  
z tymi IG-88 to troche inna sprawa. Jakaś "firma" chciała wyprodukować najwspanialsze roboty zabójców, ale roboty uciekły i zaczeły działać na własna ręke. Zaczeły zabijać, zabijać i jeszcze raz zabijać. Większość złapano, ale kilka jeszcze krąży po galaktyce...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:39 
Cytuj  
Na ISD wsrod lowcow byl takze i IG-88:

Po Bitwie o Hoth IG-88 znalazł się wraz z Fettem, Dengarem , Zuckusem, 3-LOM-em i Bosskiem na pokładzie Executora, odpowiadając na ogłoszoną przez Dartha Vadera ofertę nagrody za złapanie lub za znalezienie Sokoła Milenium i załogi. Podczas pobytu na niszczycielu zamontował nadajnik na statku Boby Fetta, wychodząc z założenia, że nawet jeśli nie znajdzie pierwszy Hana Solo, to zrobi to Fett, któremu można ukraść zdobycz. Na wszelki wypadek wezwał też pomoc, w wyniku czego na Hana polowały trzy droidy IG88. Fett nie odkrył nadajnika, za to w Chmurnym Mieście natkną jednego z droidów - zabójców i wyeliminował go ładunkiem jonowym. Ten konkretny egzemplarz ostatni raz widziano w złomowni Chmurnego Miasta. Zdarzył on zawiadomić pozostałych, że Fettowi się powiodło, oba wiec zastawiły na niego pułapkę w przestrzeni, w pobliżu planety Tatooine, chcąc przejąć Hana przed dostarczeniem go Jabbie.

Wiecej o IG-88 tutaj: http://gwiezdne-wojny.pl/encyklopedia.php?r=189

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 16:21 
Cytuj  
btw, escaflon nie ciesz sie tak tym imperium, bo bedzie jeszcze tylko 2 epizody po galaxies :lol:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 17:34 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
btw, escaflon nie ciesz sie tak tym imperium, bo bedzie jeszcze tylko 2 epizody po galaxies :lol:


Mozna jasniej ? :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 19:47 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
btw, escaflon nie ciesz sie tak tym imperium, bo bedzie jeszcze tylko 2 epizody po galaxies :lol:

Chyba jednak troche dluzej, zapomniales o niejakim Wielkim Admirale Thrawnie (ktory w SWG jest jeszcze kapitanem).

X.

PS. http://gwiezdne-wojny.pl/encyklopedia.php?r=165
PS2. Nie zapominaj tez, ze po smierci Thrawna Palpatine powrocil ;)


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 21:36 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
PS2. Nie zapominaj tez, ze po xxx Thrawna xxx powrocil ;)


Pare lat temu zabilbym Cie za to;-)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 23:52 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Pare lat temu zabilbym Cie za to;-)

Eee, taki stary i znany spoiler nie jest juz spoilerem. W kazdej encyklopedii i zyciorysie Palpiego mozna o tym przeczytac. Wez tez pod uwage, ze nie napisalem, co gdzie i jak ;)
A ze Thrawn wyciagnal kopyta? Kazdy kiedys musi ;)

X. fanboy

PS. O szczegolach proponuje przeczytac w trylogii Zahna i komiksie "Dark Empire".


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 17:32 
Cytuj  
No trylogia Zahna to fajna lektura nie powiem, bardzo mi sie podobała.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 18:19 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
W kazdej encyklopedii i zyciorysie Palpiego mozna o tym przeczytac. Wez tez pod uwage, ze nie napisalem, co gdzie i jak ;)


No nie wiem, od poczatku postac admirala jest dosyc specyficzna i nie do konca jasna ;-). Ja sie spodziewalem roznych rzeczy, a ogolnie to co sie z nim stalo zaskoczylo mnie.

EDIT: Zeby nie bylo. Trylogie Thrawna jak i inne (chociaz sa w wiekszosci kiepskie) mam przeczytane. Uwazam najzwyklej w swiecie na spoilery bo pare filmow/ksiazek rozni ludzi mi popsuli.


Ostatnio edytowano 19 maja 2005, 21:48 przez Asmax, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 21:18 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Enhu napisał(a):
btw, escaflon nie ciesz sie tak tym imperium, bo bedzie jeszcze tylko 2 epizody po galaxies :lol:

Chyba jednak troche dluzej, zapomniales o niejakim Wielkim Admirale Thrawnie (ktory w SWG jest jeszcze kapitanem).

X.

PS. http://gwiezdne-wojny.pl/encyklopedia.php?r=165
PS2. Nie zapominaj tez, ze po smierci Thrawna Palpatine powrocil ;)




I zginą, i spowrotem zapanuje Republika, jak wieki, wieki temu za czasu wielkich wojen Sithów ...


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 22:52 
Cytuj  
... podczas których jeden człowiek (Exar Kun) potrafił stawić czoła pół galaktyce.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 23:36 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
... podczas których jeden człowiek (Exar Kun) potrafił stawić czoła pół galaktyce.

Oczywiscie nie sam. Tak samo jak inni wielcy sithowie. Pozatym wojna Exara Kuna nie byla najwieksza ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.