mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 16:57 
Cytuj  
Po "nowych" inf. o patch-ach zmieniające grę na lepsze oraz nowej cenie podstawki + dodatkach, mam pytanie jaka różnica jest pomiędzy SWG a WoW...powoli się napalam na tą grę, tym bardziej że chciałbym jako imperialny żołnierz tworzyć ład i stabilność w galaktyce...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 17:43 
Cytuj  
Jak to jaka roznica? Calkowita. I w klimacie, i w swiecie, i w sposobie rozgrywki, i w mozliwosciach. Jedynie sposob walki jest podobny, nic wiecej. Podsumowujac, WoW to prosta napierdalanka, SWG ma troszke wiecej mozliwosci ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 18:30 
Cytuj  
Jeszcze jedno, jaki jest cel gry? W WoW jest to Battlegrounds oraz Instance a w SWG?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 21:10 
Cytuj  
co sie bedziesz opierac na naszych ocenach , zagraj sam w obie pozycje , wtedy zdecyduj ktora gra bardziej tobie pasi :] , tylko ze z trialem WoW bedzie lekki problem , zapewne dlugo go jeszcze nie zobaczysz :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 21:40 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Jeszcze jedno, jaki jest cel gry?

Cel gry jest taki, jaki sobie sam wskazesz. Tu nie ma prowadzenia za raczke i wytyczonej linii gry. Tylko calkowicie wolny od narzucania czegokolwiek MMORPG :)

Celem moze bycie najlepszym lowca jedi, moze byc bycie jedi, moze byc udzial w wojnie pomiedzy rebelia a imperium (PvP), moze byc zdobywanie rewardow z questow i instancji, moze byc zbudowanie "imperium" handlowego, albo siedzenie w kantynie i popijanie piwa z kumplami. Wyborow jest bardzo, bardzo duzo, wszystko zalezy od ciebie, co bedziesz w grze robil. SWG to tak naprawde wirtualny swiat SW, lacznie z budowaniem domow, miast, prowadzeniem sklepow, zawieraniem slubow itp. Nie ma wytyczonej sciezki do "game over" ;)

X.

PS. Mi sie WoW znudzil po 4 miesiacach (i to z przerwami na SWG), w SWG gram od ponad roku i ciagle mam zabawe ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 22:07 
Cytuj  
o Swg nie wiem kompletnie nic , wiekrzosc wiedzy pochodzi z postow Xantha :]

WoW by mi sie znudzil juz dawno gdyby nie zgrana gildia , z nimi takie jaja odchodza w instancjach ze nie sposob sie nudzic nawet robiac po raz kolejny , Ubrs,scholo, strat , bo jak to karol66 napisal ..." 90% radochy z mmoga to ludzie z ktorymi grasz " :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 10:35 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
o Swg nie wiem kompletnie nic , wiekrzosc wiedzy pochodzi z postow Xantha :]

WoW by mi sie znudzil juz dawno gdyby nie zgrana gildia , z nimi takie jaja odchodza w instancjach ze nie sposob sie nudzic nawet robiac po raz kolejny , Ubrs,scholo, strat , bo jak to karol66 napisal ..." 90% radochy z mmoga to ludzie z ktorymi grasz " :wink:


Otóż to, potwierdzam :) Ja gram na zmianę w Everquesta 2 (Oggok, wspaniali ludzie z Polskiej gildii Royal Legion) oraz SWG - wszędzie towarzystwo jest przednie i to znakomicie umila rozgrywkę- gdybym miał tylko solo grindować, to obie gry nudzą sie po tygodniu :lol:


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 12:32 
Cytuj  
Nie próbowałem WoW, ale grałem w różne śmieszne MMoRpG, takie jak
Muonline, DarkEden, Tibia, MimesisOnline, Lineage2, KnightOnline, i inne śmieszne, ale SWg najbardziej przypadło mi do gustu, a klimat panujący w grze jest poprostu niesamowity, może to i dlatego, że jestem fanem Gwiezdnych Wojen. Jest wiele dróg rozwoju postaci. Chcesz być Crafter, ok. Chcesz być Fighter, ok. Nie chcesz ? Spoko.


Cały klimat skupia sie na świecie zbudowanym według wizji Georga Lucasa, i wszyscy, którzy grają, a których ja znam są zachwyceni.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 15:03 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
co sie bedziesz opierac na naszych ocenach , zagraj sam w obie pozycje , wtedy zdecyduj ktora gra bardziej tobie pasi :] , tylko ze z trialem WoW bedzie lekki problem , zapewne dlugo go jeszcze nie zobaczysz :wink:


Jesli chodzi o WoW, to co prawda w bete nie grałem, ale pogrywam od dwóch tygodni no i jakoś mi idzie...

Edit: A zresztą wystarczy popatrzeć na mój podpis...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.