mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 20
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 15:02 
Cytuj  
Mam pare drobnych zapytań związanych z gierką:

1. Wiem, że Trandoshanie nie mogą zakładać rękawic i butów... ale czy mogą zakładać zamknięte hełmy takie jak Stormtrooper Helmet czy R.I.S. Armor Helmet?

2.Czy można atakować z odpalonym Jetpackiem?

3.Czy moge jako pasażer latać z w statkach z rebeliantami (przyjmując że jestem imperialny)

To wszystko z góry wielkie dzięki!

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 18:42 
Cytuj  
1. - Moga nosic normalnie helmy. Rekawice i buty sa tylko dla wygladu - nie maja zadnych odpronosci.

2. Nie mozna. Ale nie mysl o jet packu przez conajmniej pierwszy rok gry:)

3. Tak


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 20:13 
Cytuj  
E, nie dokonca. Stormtrooper (scout i shock tez) helmet moga zalozyc tylko mezczyzni rasy human i zabrak. Wyraznie jest to opisane we wlasciwosciach helmu. Zadna kobieta nie moze nosic imperialnych nakryc glowy.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 21:03 
Cytuj  
A to przepraszam, nie doczytalem do konca pytania.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 00:07 
Cytuj  
Mam takie pytanie, może trochę głupie... Czy ktoś może słyszał by trial SWG pojawił się jeszcze? Interesuje mnie ta gierka, ale jest to dla mnie duży wydatek i najpierw musiałbym zobaczyć gierkę w akcji...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 00:27 
Cytuj  
Graczy jest jak na razie tyle, ze nie potrzebuja dodatkowej reklamy.
Swoja droga - 109-120zl za gre z miesiacem abonamentu to wybitnie malo.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 74
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 13:17 
Cytuj  
Witam!

Ja mam pytanie z innej beczki - byłem ostatnio w kantynie i chcialem sobie posłuchać i pooglądać dla zdrowia: przy każdej próbie wyskakiwało: "you are too far" - co to moze byc??

Skończyło sie na tym ze sam zacząłem tanczyc i Inspiration pojawiło sie samo

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 13:30 
Cytuj  
Byl bug, juz go chyba nie ma ja przynajmniej wczoraj nie mialem, w niektorych miejscach w kantynach ciezko bylo kogos posluchac albo poogladac; po przeniesieniu sie do kantyn tych mniej uczeszczanych wszystko dzialalo poprawnie :>

juz.

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 15:08 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Byl bug, juz go chyba nie ma ja przynajmniej wczoraj nie mialem, w niektorych miejscach w kantynach ciezko bylo kogos posluchac albo poogladac; po przeniesieniu sie do kantyn tych mniej uczeszczanych wszystko dzialalo poprawnie :>

juz.

Z tym bugiem to faktycznie problem ja np. ostatnio wogole w kantyie w Mos Eisly nie moge sluchać czy ogladać, raz podobnie mialem na Talusie ale zawsze na Dantooine bez problemu działa.Czasem wpisanie kilkanasce razy /watch czy /listen pomaga.


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 16:09 
Cytuj  
Co do buga - mi nie sprawial wiekszych problemow poprostu kilka razy zblizalem sie i oddalem od postaci, i jak bylem blizej to za 3-4 razem na luzie moglem posluchac.

Co do ceny. Czy ja wiem czy 120zl za gre + abonament to malo, w kazdym badz razie jeszcze 2 miesiace temu Gra kosztowala 50$, JTL 50$ co do rtw nie pamietam.

Tak wiec gra ze wszystkimi dodatkami za 120zl to mniej niz malo, pozatym mozesz zaoszczedzic i kupic sama gre bez wysylki w interact, mi wyszlo 101zl chyba :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 16:44 
Cytuj  
z tego co ja pamietam swg chyba zawsze kosztowalo 29.99$
i dodatko tak samo:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 16:46 
Cytuj  
no to sie myle, ale w ultimie gra kosztowala 200zl


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 74
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 18:34 
Cytuj  
Kolejne pytanie: w czasie walki w kosmosie dostaje credit chipy, jakies dane na dyskach - co z tym zrobic (pewnie w banku ale jak??)??, jak to rozladowac??

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 18:54 
Cytuj  
Grimrod napisał(a):
Kolejne pytanie: w czasie walki w kosmosie dostaje credit chipy, jakies dane na dyskach - co z tym zrobic (pewnie w banku ale jak??)??, jak to rozladowac??


jedną z opcji dostępnych po wskazaniu credit chipów jest transfer na konto w banku. dane na dyskach to chyba tylko junk dealer kupi za grosze.


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

*

Posty: 74
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 10:14 
Cytuj  
Czy po dokonaniu surreder skills traci sie combat level ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 10:17 
Cytuj  
Grimrod napisał(a):
Czy po dokonaniu surreder skills traci sie combat level ??

Oczywiscie, nie masz skilla to nie masz umiejetnosci walki.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 20:05 
Cytuj  
jestem nowy i mam jedno pytanko. Czy jesli zakupie w Empiku SW: Galaxies Total Expirence to bede mogl grac normalnie???? Z gory dziekuje za odpowiedz:)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 20:16 
Cytuj  
Egze napisał(a):
jestem nowy i mam jedno pytanko. Czy jesli zakupie w Empiku SW: Galaxies Total Expirence to bede mogl grac normalnie???? Z gory dziekuje za odpowiedz:)
Tzn :o


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 20:19 
Cytuj  
chodzi mi o to ze sa jakies zmiany w grze. Czytalem forum ze sporo ludzi wlasnie przez to odeszla z gry. A jesli sie dobrze orientuje to to co sprzedaja to jeszcze na starych zasadach dziala. I pytanie moje dotyczy czy jak zakupie to Total Expierience to czy bedzie mi to dzialac normalnie. Chodzi mi o to czy jak zainstaluje to co zamierzam kupic czyli Total Expierience to czy po logowaniu program sie zaktualizuje do wersji NGE????


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 20:38 
Cytuj  
Nic nie dziala na starych zasadach. SWG jest NGE bez wyjatku czy kupiles klienta w Empiku, czy zassales go z sieci. Total Experience to nic innego niz aktualne SWG wraz z dwoma dodatkami (JTL i ROTW).
Tak, zaktualizuje ci sie samo do NGE.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 14 lut 2006, 20:40 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.