mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 22:52 
Cytuj  
Na początek, ponieważ to mój pierwszy post na tym Forum - witam wszystkich.

Noszę się z zamiarem wykupienia abonamentu na SWG.
Wcześniej próbowałem grać w Lineage2 (przyznaję, na pirackim serwerze), jednak do grania zniechęciło mnie zjawisko ekspienia (po 2-3 tygodniach rozgrywka staje się potwornie monotonna - ogranicza się właściwie do zabijania setek mobków, z których jest promilowa szansa na wypadnięcie XX)

Jak na razie, grałem jedynie w trial SWG - i mogę widzę, że tutaj pod tym względem jest znacznie lepiej. (Zaznaczam, że trial nie pozwala na obejrzenie całej gry - mam dostęp jedynie do jakiejśtam stacji kosmicznej, gdy próbuję ją opuścić, wyskakuje mi ekran BuyIt) Gra jest znacznie bardziej urozmaicona. Tylko na tej jednej stacji jest więcej questów, niż w całym L2. Ilość przedmiotów, jakie zobaczyłem podczas tych kilkunastu godzin grania to chyba 50% wszystkich przedmiotów z L2. Zauważyłem przedmioty, które nie służą do niczego (coś wspaniałego!), a jedynie do budowania klimatu. Pięknie.

Ale...

Zdaję sobie sprawę, że zobaczyłem jedynie to, co LucasArts chciało, abym zobaczył. Wiem przecież, że ta stacja kosmiczna to taka "pokazówka", pewnie najlepiej dopracowane miejsce w całej grze, żeby łapać nowych jeleni.

Pytania kieruję do osób, które wiedzą zarówno, co można zobaczyć w trialu, jak i co prezentuje pełna wersja gry.
- Czy w pełnej wersji zagęszczenie questów jest takie, jak w trialu?
- Czy w SWG występuje zjawisko takie, jak to które opisałem dla L2?
- Jakich różnic pomiędzy pomiędzy pełną wersją a trialem mogę się spodziewać? Co może mnie zaskoczyć, a co rozczarować?

Z góry dziękuję za pomoc.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 23:33 
Cytuj  
Oj, co do tej ilosci przedmiotow, to szkoda ze nigdy nie zobaczysz mojego domku w Atlantis :( Tam to mam cala mase i jeszcze ladnie udekorowane.

1. W calej grze questow jest naprawde sporo. Niestety wiekszosc to "znajdz i zniszcz", "dostarcz" lub "eskortuj". Ale bardziej ambitnych questow tez nie brakuje. Takie questy zazwyczaj wymagala/wymagaly (kiedys tak, teraz nie wiem) wypad cala grupa (zarowno questy na ziemi jak i w kosmosie).

2. Gralem 3 lata i moge powiedziec ze to czy Ci sie gra znudzila po tygodniu czy nigdy zalezalo od Ciebie i to co lubisz. Niestety teraz po NGE jest to maksymalnie ograniczone, ale kiedys miales ogromny wybor. Mogles totalnie olac grind albo go zminimalizowac (chyba ze byles typem, ktory chce miec master profesje w 3 dni, bezsens). Ja zawsze znalazlem sobie cos do roboty i zadko to sie wiazalo z grindem.

3. To zalezy co tak naprawde w tym trialu zobaczyles. Nie zdazylem sie przyjzec zabardzo. Jak zainponowalo Ci walczenie u boku Hana Solo, jego glos itp. to mozesz sie zawiesc.

Zanim jednak napalisz sie na te gre poczytaj np. ten temat viewtopic.php?t=16282

Milej lektory.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 23:36 
Cytuj  
Moi dwaj koledzy byli zachwyceni 'dużym światem' w SWG (wow boys) wiec myśle że i Tobie (jak nie grales w pelne galaxies)spodoba sie ta duża przestszen...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 00:12 
Cytuj  
Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z SWG, a grałeś w takie tytuły jak L2, to będziesz zadowolony. Pamiętaj tylko jedno, jakbyś zagrał w dawne (preNGE) Galaxies to nie tylko byłbyś zadowolony,ale by cię karetka do szpitala odwiozła po zawale związanym z erekcją i napadem eufori połączony z kompletnym szokiem :] Ale prawda jest taka, że mozna to zobrazować takim wzorem:

postCU SWG+NGE=postCU SWG-wszystko co fajne=DNO

Dlatego tylu graczy odeszło z SWG, dlatego rozjebało się całe polish community, dlatego zarżnęło się ogólnie całe community, dlatego największe polskie miasto w SWG (ATLANTIS) to cmentarz, dlatego rozpała się gildia RAZORS, EFF i kilka innych........Ale jesteś szczęściażem bo nei masz porównania i gra może Cię nawet jakiś czas bawić :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 00:14 
Cytuj  
Szczerze mowiac to SWG nigdy dla mnie nie bylo zwiazane z jakimikolwiek questami ;) No chyba ze przegapilem cos...ale z tego co pamietam to zawsze bylo tyle do roboty ze na questy nikt nie zwracal uwagi (o ile byly jakies sensowne w ogole)...pojawily sie dopiero w czasach JTL i pozniej RoTW (co bylo dalej,nie wiem)

Po NGE to az sie zastanawiam: jesli soe nie wprowadzilo jakichs turbo questow,nowych miejsc (czegos wiecej niz tylko dwb) to sam nie wiem co w tej grze mozna robic tymi 9 profesjami.

P.S
Slyszalem ze nawet fishing ponoc nerfneli zeby ludzie nie mieli za duzo swobody w tym co chca robic? Prawda to?
Pytam powaznie-bo chcialem specjalnie odnowic subskrybcje by zrobic konkurs wedkarski i rozdac stuff i kase ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.