mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 23:07 
Cytuj  
http://video.google.com/videoplay?docid ... s+galaxies


Może ktoś coś takiego pamieta ....

Pozatym to ostatnie momenty przed zamknięciem serverów na zmiane
New Game Enchaments ..wtedy ja jeszcze nie grałem ... a szkoda !! :cry: :cry: :cry: ....

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 23:23 
Cytuj  
A zebys wiedzial, wiele straciles:) A na tym filmiku jest i tak tylko niewielki ulamek tego co straciles:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 23:27 
Cytuj  
giwera napisał(a):
A zebys wiedzial, wiele straciles:) A na tym filmiku jest i tak tylko niewielki ulamek tego co straciles:)


Własnie teraz widze ile straciłem ( jak muwisz ze to maly UŁAMEK TEGO WSZYSTKIEGO ) aż mi :cry: :cry: smutno (PORAZ 10000 ) zrobiło że te sku****syny spiepszyły tak swiętną gre AH !!!!!!!! Chyba im tego co zrobili nigdy nie zapomne ....(tak spi***szyć sprawe ....) :cry: :] :har: :har: :har: :har: :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 23:47 
Cytuj  
po 24 wejde do swg bo mi sie zacznie station acces to ci bede mogl dac dostep do kilku fajnych muzeow w grze:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 00:27 
Cytuj  
a co tam szczegolnego jest w tych filmikach ?
ja tam nic nie widze procz chaosu i kilku desperatow :-?


_________________
-=Ravenhold=-
Warlock & Rogue

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 00:30 
Cytuj  
i tak mozna rozroznic ludzi, ktorzy nie grali przed nge.
nigdy nie widzieli masowego pvp...

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 01:26 
Cytuj  
hehe to normalka na kazdym praktycznie servie MMO jest mass PvP :P

to ze moze zmienili to w SWG to poprostu krok na przod bo przewaznie masowemu PVP towazysza w wiekszosci lamerzy :P
lub tacy co nie interesuje gra a zdobywanie XP jak najszybciej i po tygodniu mowic co to ja jestem za gosc a o SW gow... wie.
A zdazaja sie i tez tacy co nie wiedza nawed co to jest RPG :P
dla tego dla nich jest SW JA itp :P

ale owy przypadek jest widziany w wielu systemach gier Online co powoduje ze gracze sa czesto pokrzywdzeni...

Pozdrawiam

:P


_________________
-=Ravenhold=-
Warlock & Rogue

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 01:34 
Cytuj  
Dla mnie lamerami są ludzie którzy uważają że ich styl gry jest w czymś lepszy. Wyrasta sie z tego, wiem bo sam tak miałem ;).

Cytuj:
A zdazaja sie i tez tacy co nie wiedza nawed co to jest RPG


I tacy co nie umieją pisać....


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 03:44 
Cytuj  
polecam ta stronke z old school swg filmami :] http://swvault.ign.com/
zwlaszcza kantyna, qrde kiedys jak sie wchodzilo do kantyny to tam bylo jak w prawdziwej kantynie w trylogi :(


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 05:43 
Cytuj  
Remx napisał(a):
to ze moze zmienili to w SWG to poprostu krok na przod bo przewaznie masowemu PVP towazysza w wiekszosci lamerzy :P


Nawet jesli w pvp w SWG zdarzali sie "lamerzy" to gra z nimi byla o niebo lepsza niz tam skad przychodzisz...gdzie odsetek dzieci odpowiada mniej wiecej procentowi osob doroslych grajacych kiedys w swg.
Jak dla mnie dwa rozne swiaty

A swoja droga ciekawe kiedy fani Sims Online zaczna nas odwiedac i wypowiadac sie nt. gry ktorej nigdy w zyciu na oczy nie widzieli ;)

Z http://swvault.ign.com/ plecam znany JediDuel....ehhh az brak slow :(( Po CU duele miedzy jedi to nawet nie 1/10 tej dynamiki i frajdy /cry


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 13:20 
Cytuj  
Remx napisał(a):
hehe to normalka na kazdym praktycznie servie MMO jest mass PvP :P

to ze moze zmienili to w SWG to poprostu krok na przod bo przewaznie masowemu PVP towazysza w wiekszosci lamerzy :P
lub tacy co nie interesuje gra a zdobywanie XP jak najszybciej i po tygodniu mowic co to ja jestem za gosc a o SW gow... wie.
A zdazaja sie i tez tacy co nie wiedza nawed co to jest RPG :P
dla tego dla nich jest SW JA itp :P

ale owy przypadek jest widziany w wielu systemach gier Online co powoduje ze gracze sa czesto pokrzywdzeni...

Pozdrawiam

:P

Ale mnie ten koles wkurwia, pewnie nawet nie gral w SWG i wypowiada sie.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 14:38 
Cytuj  
ale i tak nie musiałeś całego txtu kopiować -.-


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 16:39 
Cytuj  
Ciekawe czy jest filmik z dnia poprzedzającego wprowadzenie NGE kiedy w Theed przed starportem było pełno protestujących CH ze swoimi petami...Najczęściej mieli Rancorny, które wykonywały taunt z "tupaniem"....pamiętam, że aż ziemia drżała od tupnięć, a mi drżało coś w sercu i łzy napływały do oczu kiedy czytałem hasła "dam SOE, u killing my pets..." :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 17:39 
Cytuj  
kurde no ale racja.... CH to była wyczepista profesja :( do dupy ze jej nie ma... ja to bym najchetniej wrocil do czasow pre CU


_________________
Obrazek

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 20:17 
Cytuj  
spoko jak wygram w totka kupie bilet do stanow i kij do bejsbola (ewntualnie golfowy :] ) i pomszcze swg :evil: btw :
http://www.ctrlaltdel-online.com/comic.php?d=20051104


_________________
Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 23:04 
Cytuj  
mi też kup mi też ! Albo nie... wygram totka zaraz po Tobie ;-) i pojdziemy razem obić SOE


_________________
Obrazek

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 23:08 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
mi też kup mi też ! Albo nie... wygram totka zaraz po Tobie ;-) i pojdziemy razem obić SOE


No to ja sie też przyłanczam hehe :D i razem w troje pójdziemy na SOE ...Moze we troje dostaniemy szóstke w totku haha :] :wink:

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 23:14 
Cytuj  
to moze zrobimy SW ranger i se zbudujemy zordy ? -.- a tak w ogole to bejzbol chyba by nie kosztował całej wygranej w totka (?)

Kurde kiedyś mi sie podobało to, że był wolny wybór... albo układasz sobie życie, spotykasz sie z ludzmi, organizujesz zabawy lub grindowanie... i ogolnie ekran mi nie świecił od mieczy świetlnych...
EDIT: hehehe, a no to przepraszam, nie wiedziałem ;-) ja se kupiekoparke i im zrobie wjazda i bede miał ]FIRST BLOOD[
PS. Ja już zmęczony jestem wiec nie komentujcie tego co pisze -.-


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 lut 2006, 23:26 przez Icrom, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 23:23 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
to moze zrobimy SW ranger i se zbudujemy zordy ? -.- a tak w ogole to bejzbol chyba by nie kosztował całej wygranej w totka (?)

bo ja chce z aluminium :]


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 00:05 
Cytuj  
wulfgar napisał(a):
bo ja chce z aluminium :]
Chyba raczej odlany z platyny, ze złotą rączką i ćwiekowany diamentami :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.