mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 

Czy to naprawde koniec Star Wars Galaxies ??
Tak , definitywnie 36%  36%  [ 4 ]
Nie ! ta gra jest jeszcze naprawde wciągająca 27%  27%  [ 3 ]
Mam nadzieje że wrócą dawne czasy .... 36%  36%  [ 4 ]
Liczba głosów : 11
Autor Wiadomość
**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 13:41 
 
Tak jak już od dawna wiemy
Cytuj:
Najpierw pojawiły się pogłoski o tym, jakoby autorzy zrezygnowali z dalszej rozbudowy gry i postanowili zakończyć jej żywot.

Wiadomość ta stała się na tyle niepokojąca dla graczy, że przedstawiciele LucasArts i Sony Online Entertainment postanowili interweniować.

W oficjalnym oświadczeniu prasowym obu firm, ich przedstawiciele zdementowali plotkę zapewniając, że cały czas pracują nad rozwojem gry. Dowodem na to ma być na przykład kolejna - bo już trzydziesta czwarta - poprawka do gry.

Ponadto autorzy zapowiedzieli, że w przyszłym miesiącu rozpoczną krótką podróż po Stanach Zjednoczonych. Ma ona być pełna spotkań z fanami i krytykami gry i stanowić platformę porozumienia i rozwoju dla rpg-a.

Mimo wspólnej inicjatywy obu koncernów, nieoficjalnie mówi się o spięciach między nimi. Mają one dotyczyć niejasnej informacji o tym, że LucasArts rozważa zerwanie umowy licencyjnej z SOE.

Miałaby ona zostać przekazana Cryptic Studios lub BioWare. Mimo, tego, że oficjalnie firmy dementują te pogłoski, w powszechnym przekonaniu jest, iż gdyby powstała kolejna gra online osadzona w świecie Star Wars, jej stworzeniem zająłby się nowy developer.


Oraz wiele innych pogróżek min : To koniec SWG , SWG to już przeszłość nigdy nie wróci do dawnej formy
Słyszałem też że powstają jakieś dwie nowe gry z pod znaku " Star Wars " , i mają być one grami MMO czy to plotka czy nie jeszcze się zobaczy jak narazie udzielam wam zdania ..... :][/quote]


PS: aha jeszcze motyw z niedziałającą już od jakiegoś czasu , baaa !! już prawie pół roku bo od stycznia stroną SOE , niewiem co oni sobię wyobrażają i mam nadzieje że Lucas Arts zdąrzy jeszcze rozejrzeć się za Bio ware lub inną madrzejszą firmą i zerwie ten niekonczący się pakt z SOE..... :] :] :wtf: :har:

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 15:43 
 
a gdzie opcja: "Cos z tego moze byc, wroce jak czyms mnie zaskocza" :] bo to jest naprawdopodobniejszy scenarusz, ze cos wprwadza za niedlugo i gra bedzie dalej cieszyc (juz cieszy tych co wrocili) ja jednak jeszcze poczekam ;] moze za 2-3 miesiace jak beda nowe updejty :P


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 15:55 
 
Relic, powinienneś dostać bana na możliwość pisania takich gównianych topiców na tym forum...


Proszę o zamknięcie tego tematu, i najlepiej usunięcie


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 16:23 
 
Nie no to ja już sam niewiem najpierw ludzie się sprzeczaja i to ci Veterani niby ze ta gra to koniec a teraz jakieś zbawienie ?? powrót do korzeni ?? sam niewiem ehh ... :] :har:

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 16:34 
 
bo wiekszosc ludzi nie moze przezyc, ze gra, ktora kiedys byla piekna jest taka chujowa i gra w to gowno, ktore jest teraz, bo choc troszke przypomina dawne piekno.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 16:42 
 
Obi'v napisał(a):
bo wiekszosc ludzi nie moze przezyc, ze gra, ktora kiedys byla piekna jest taka chujowa i gra w to gowno, ktore jest teraz, bo choc troszke przypomina dawne piekno.


Aaa no to jak tak , to taka sprawa napewno rozwiązuje tą sytuacje ... 8) :] :wink:

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 17:07 
 
A tak z ciekawosci: jak gra wyglada teraz? (z punktu widzenia weterana)


Posty: 23
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 17:58 
 
Akurat dwa dni temu odpaliłem gre na nowo. Weteran nie jestem, gdyż grałem tylko przez miecha, ale rzuca sie w oczy community. Było nie było to teraz 80% luda to Jedi. ; /

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 18:42 
 
Obi'v napisał(a):
A tak z ciekawosci: jak gra wyglada teraz? (z punktu widzenia weterana)


jak sie przyzwyczaisz do ideii "nge" to jest się w stanie to strawić


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.