mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 19:39 
Cytuj  
Jako, ze przymierzam sie do pierwszego kontaktu z SWG (jezeli Panowie z Interactcd sie odezwa !)i wpadla mi w oko wlasnie ta profesja ktos moze cos poradzic czy "da rade" tym grac i od czego zaczynac "trening" ?
Z gory dzieki.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 22:36 
Cytuj  
No ja zamierzam dazyc w kierunku combat medica, jak gdzies dojde to opowiem:P

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2003, 00:17 
Cytuj  
Po co interact? Idz do empiku i kup elegancka kopie.

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2003, 10:13 
Cytuj  
Najbardziej upierdliwy jest med craft xp. Poki jestes medykiem, jest ok, ale potem medical xp do mastera zrobisz w tydzien, a med craft xp w dwa miesiace, jesli nie bedziesz grindowac (czyli robic przedmiotow na sprzedaz badz w practice mode).

Jesli chcesz grindowac, polecam BEC (biological effect controller) i Adv BEC - kup sobie dwa harwestery - na Lok wild wheat i na Tatt Fiberplast, bo inaczej za surowce zaplacisz tak z pol miliona kredytek.

Przynajmniej tak bylo jak gralem 3 mies temu... od tego czasu moglo sie zmienic.

Natomiast tak ogolnie, to bardzo mila profesja do grania.

Muminus


Posty: 7
Dołączył(a): 15.04.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2004, 13:21 
Cytuj  
CM to mój pierwszy master - nikt nie jast tak potęzny jak CM - chyba że TKA - jak masz oba (nie można mieć razem master CM i TKA bo za mało punktów dokładnie 11) jesteś prawie nieśmiertelny - taktyka jest prosta z daleka trujesz a nastepnie kończysz TKA.
Dla naprawdę trudnych przeciwników należy najpierw zatruć poboczne statystyki (ja najpierw trułem Focus potem Willpower a na końcu samego Mind-a) a resztę załatwia czas i potęga TKA - Z jedi trzeba uważać na miecze, ale na to poradzi dobrze slicowana zbroja kompozytowa.
Oczywiście przy takiej zabawie bez dobrego bufa nic nie zdziałasz, ale jak się bawić to się bawić.
Bez bufa należy używać tylko berseka bo inaczej sam siebie zabijesz uzywając specjalnych ataków :smile:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: avaandy dnia 2004-04-15 14:24 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: avaandy dnia 2004-04-15 14:26 ]</font>

*

Posty: 158
Dołączył(a): 25.10.2003
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2004, 11:13 
Cytuj  
ło jezu

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.