mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2004, 20:29 
Cytuj  
Kolega sie mnie spytal jak mozna kupic gamecarda. Czy ktos moze mi to powiedziec? Jakiś link czy coś w tym stylu. :-?. Ja sie na tym nie znam bo ja do tej pory kupilem tylko CD - KEYA. Ale on ma swojego, tyle ze mu sie waznosc skonczyla.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2004, 20:53 
Cytuj  
Czego mu sie waznosc skonczyla? CD-keya przed zarejestrowaniem konta? To gamecard nie pomoze, trzeba retaila kupic (w sensie, nowego cdkeya). Chyba ze mu sie konto wyexpirowalo, to wtedy wystarczy wejsc tylko w opcje subsktypcji i podac nr karty kredytowej.

X.

PS. www.interactcd.com


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2004, 07:08 
Cytuj  
ok dzieki. Ale po co wtedy jest game card


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 26.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2004, 12:03 
Cytuj  
to mój porblem to tak Kupiłem star warsa galaxies bo widzałem recenzjie i wogule i mi sie podobało dostałem też odrazu cd-key i 30 dni darmowego grania i skonczyło mi się to no to moge kupić game club czy mam zasilić konto ???

*

Posty: 137
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2004, 12:18 
Cytuj  
Game card uzywasz jezeli nie masz mozliwosci albo nie chcesz placic karta kredytowa za game time.
Kupujesz w sklepie game card 3 miesieczny - wpisujesz kod i grasz.
Jednak z tego co wiem to u nas w Polsce na dzien dzisiejszy nikt nie prowadzi sprzedazy game time.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2004, 15:02 
Cytuj  
Mozesz kupic klucz z game card w Interact, ale w tym wypadku tez placisz karta. Czyli szybciej i skuteczniej poprostu przedluzyc subskrypcje w opcjach swojego konta. Konto sie odblokowuje natychmiast po zasileniu.

X.

PS. Jesli nie masz karty, to polecam najblizszy oddzial Multibanku, ekarte dostajesz od reki do konta. Mozesz tez skorzystac z mBanku, ale w takim wypadku na konto musisz poczekac z 2 tygodnie, na ekarte drugie tyle. O Inteligo nie wspominam, bo to dla mnie bezsens podawac w internecie numer karty ktora jest bezposrednio zwiazana ze srodkami na koncie.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2004, 15:54 
Cytuj  
O Inteligo nie wspominam, bo to dla mnie bezsens podawac w internecie numer karty ktora jest bezposrednio zwiazana ze srodkami na koncie.

Paranoja x?:)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2004, 16:41 
Cytuj  
Moze raczej dmuchanie na zimne. W momencie gdy mam wybor uzyc karty nie majacej powiazania z zasobami konta, albo takiej co korzysta w tych zasobow, to zgadnij, co wybiore? Szczegolnie, ze jak pisalem IMHO bezsensowne jest korzystanie z karty majacej scisle powiazanie z kontem w internecie. Widzisz, tobie moze sie nie zdazylo, ze ktos przechwycil numer twojej karty, ale ja znam pare takich przypadkow. I co wtedy? Majac karte Inteligo masz tym samym wyczyszczone konto. A przy ekarcie to moge numer nawet publicznie podawac, a i tak nic nie zdzialasz (chyba, ze sam osobiscie wrzuce jakies pieniadze na ta karte) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 6
Dołączył(a): 26.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2004, 17:15 
Cytuj  
no to rozumei ze mam zasilic konto tak :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2004, 17:20 
Cytuj  
Odpalasz launchera, podajesz login i haslo, wyskakuje okienko, ze trzeba nowa subskrypcje. Klikasz na "subscribe", wybierasz okres platnosci, podajesz numer karty i dane bilingowe i juz. Po zweryfikowaniu karty pieniazki sa pobrane, a konto aktywne. Calosc operacji trwa nie dluzej jak 5 minut :)

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 6
Dołączył(a): 26.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2004, 17:48 
Cytuj  
dobra to juz robilem ale nie podawałem nuemru karty bo anulowałem bo przypiomniało mi sie ze mam 30 dni grania ale teraz mi sie to skonczyło i musze to zrobic . a jak raz to zrobie to co miesiac np bendzie mi to pobeirało czy nie???

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2004, 17:49 
Cytuj  
Co do interactcd to powiem ze moje inteligo nie zadzialalo, a mialem 2x wiecej niz trzeba. Pogadalem sobie z panem Sparks i wyszly nam 2 mozliwosci najpierw jego numer konta i mam przelac kase. No coz jak juz pewnie niektorzy wiedza tak sie nie da z polski, no ale ja nie wiedzialem i latalem po bankach bezcelowo.
Druga opcje to ja zaproponowalem m. in. Western union z dopiska ze jeszcze sie wstrzymuje. Nigdy nie mialem okazji uzyc Western union poniewaz znajomy wracal z USA i mi kupil wtedy finalka.
Jednak cos mysle ze ten typ platnosci bylby nawet dobry.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2004, 18:24 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Co do interactcd to powiem ze moje inteligo nie zadzialalo, a mialem 2x wiecej niz trzeba. Pogadalem sobie z panem Sparks i wyszly nam 2 mozliwosci najpierw jego numer konta i mam przelac kase. No coz jak juz pewnie niektorzy wiedza tak sie nie da z polski, no ale ja nie wiedzialem i latalem po bankach bezcelowo.
Druga opcje to ja zaproponowalem m. in. Western union z dopiska ze jeszcze sie wstrzymuje. Nigdy nie mialem okazji uzyc Western union poniewaz znajomy wracal z USA i mi kupil wtedy finalka.
Jednak cos mysle ze ten typ platnosci bylby nawet dobry.


Cos musiales zle robic bo ja kupowalem w interact z 3 gry w tym swg i wszystko karta inteligo i kein problem ://


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2004, 19:58 
Cytuj  
Ray666pl napisał(a):
a jak raz to zrobie to co miesiac np bendzie mi to pobeirało czy nie???

Bedzie. Chyba, ze przed terminem platnosci zrobisz cancela. Potem bedziesz mogl znowu aktywowac :)

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 6
Dołączył(a): 26.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2004, 20:21 
Cytuj  
aha thx za wszystko mozna juz prosic o EOT 8)

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2004, 15:57 
Cytuj  
Ja mam pytanko. Nie chce śmiecić więc napisze tutaj. Jak ponownie aktywowac konto po cancelu? Jeszcze tego nigdy nie robilem.

Edit: srka, nie zauwazylem tego


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 paź 2004, 17:37 przez Icrom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2004, 17:18 
Cytuj  
Przeciez masz napisane pare postow wyzej.

Xanth napisał(a):
Odpalasz launchera, podajesz login i haslo, wyskakuje okienko, ze trzeba nowa subskrypcje. Klikasz na "subscribe", wybierasz okres platnosci, podajesz numer karty i dane bilingowe i juz. Po zweryfikowaniu karty pieniazki sa pobrane, a konto aktywne. Calosc operacji trwa nie dluzej jak 5 minut :)


X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.