mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2004, 13:27 
Cytuj  
Proponuję spotkanie w Garlaige Citadel dzisiaj wieczorem.
Wczoraj udało nam się trochę tam pograć razem. Było ciężko, ale fajnie. Mi się podobało. Miejsce ma fajny klimat.
Po polskim party załapaliśmy się ze Stokrotką do jakiegoś amerykańskiego. Najpierw z 30 min. czekalismy na jakiegoś WARa o nicku Stormski (jakaś rodzina Sztorma? :smile: ), który się okazało, że jeszcze nigdy w życiu nie pullował (!). Potem co pullnięcie to czyjś błąd. Byłem tak zmęczony, że musiałem się wylogować..
Zazdrościłem Xaveremu, który miał szczęście, że nie trafił do tej grupy.
Polskie party miało niższe lvl, ale radziło sobie 100 razy lepiej. Stąd ten post.

Jeśli chce się tam dostawać sensownego expa bez wchodzenia głębiej to optymalny jest lvl 32-34 (lub 31-33) i takie też osoby proszę o zapisy. Ja wczoraj zrobiłem tam logout więc jestem na miejscu :smile:. Między 19 a 20 zacznę grać. Serdecznie zapraszam!

Oto z kim możemy tam powalczyć:
"<b> Siege Bat </b>

Family: Bat
Found in Areas: Garlaige Citadel

Level: 40 - 43
Flags:
Not Aggro
Linking
Detects by Sound
Based on Wind
Weak against Lightning
Weak against Wind

Drops:
Wind Crystal
Bat Fang
Bat Wing
Vial of Beastman Blood"

"<b> Wingrats </b>

Family: Bat
Found in Areas: Garlaige Citadel

Level: 40 - 42
Flags:
Aggro
Linking
Detects by Sound
Based on Wind
Weak against Lightning
Weak against Wind

Drops:
Wind Crystal
Bat Fang
Bat Wing
Vial of Beastman Blood"


" <b> Borer Beetle </b>

Family: Beetle
Found in Areas: Garlaige Citadel

Level: 41 - 44
Flags:
Aggro
Linking
Detects by Sight
Detects and Pursues by Scent
Based on Earth
Weak against Ice
Weak against Light

Drops:
Earth Crystal
Insect Wing
Beetle Jaw
Beetle Shell"

Dana za: ffxi.allakhazam.com

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2004, 13:33 
Cytuj  
Ja sie wstepnie pisze, jesli nic mi nie wypadnie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2004, 13:44 
Cytuj  
Ja mogę przyjść jak uzbiera się party 31-33, bo jestem tylko 31lvl, a partowanie z większą różnicą nie ma zbytnio sensu - w innym przypadku wracam do Bastok (wylogowałem się w Jeuno) i pobawię się moim palem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2004, 13:48 
Cytuj  
Ok. Ustalamy 31-33. Potrzeba jeszcze trzy osoby. Mamy WARa PALa MNKa. Jacyś magowie chętni?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2004, 14:08 
Cytuj  
JA i JA ja jaj :smile: noo JA !

PS : Tank jest, MNK jest - MARK kup jak dasz rade great AXE bedziesz dmg dealer a ja postaram sie nabyc DIA2


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2004, 14:16 
Cytuj  
Wiesz, kupić great axe to ja mogę ale mam w great axe mam skilla 0. Więc nie sądzę, że na coś się to przyda :sad:

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2004, 14:23 
Cytuj  
Super! Jeszcze Pandorka i Nimloth i będzie ten skład co wczoraj. Tylko Pandorka powinien gdzieś wcześnie zrobić lvl 31...

Bym zapomniał: kupcie mi jadąc na miejsce stack kebobów, bo mi się skończyły. Kasę oddam odrazu.

Jak nam dobrze będzie szło to następnego dnia jako highlvle :smile: możemy zrobić rank 4 rozwalając w Tower wszystko na swej drodze :smile:.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2004, 14:25 
Cytuj  
Cytuj:
2004-02-17 14:16, Mark24 napisał:
Wiesz, kupić great axe to ja mogę ale mam w great axe mam skilla 0. Więc nie sądzę, że na coś się to przyda :sad:


not for long :wink:
No cuz, polecam valcrum >> goblins dobij pare punktow reszta poleci na esxpowaniu


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2004, 14:29 
Cytuj  
Cytuj:
2004-02-17 14:23, mrynar napisał:
Jak nam dobrze będzie szło to następnego dnia jako highlvle :smile: możemy zrobić rank 4 rozwalając w Tower wszystko na swej drodze :smile:.


A ja zamierzałem szybko zsolować tą misję do czasu zebrania się party :wink:
Wydrukowałem wszystkie mapki, kupię te gówienka dające invisible i silence przebiegnę się na samą górą i zacznę płakać o help-a :wink:


Btw. mam pytanko co do potionków - nikt tego nie używa - dlaczego? Ile taki potion odnawia HP, czy można go stracić (na tej samej zasadzie na jakiej przerywane jest castowanie czaru), ile kosztuje?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2004, 14:35 
Cytuj  
Potion odnawia chyba tylko 50 HP, ale są też wersje +1, +2, +3. Można go kupić w sklepie, ale taniej na AH. Alchemicy z dużym skillem mogą je wytwarzać.
Niestety mob chyba może przerwać picie potiona, ale nie wiem czy się go wtedy traci. Na niskich lvl raz czy dwa je używałem, ale ogólnie nie polecam. Drogie i słaby efekt.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2004, 14:50 
Cytuj  
z kebabem nie bedzie problemo :grin:
Zakupilem wczora stack za 2,2 do lvlowania WAR moge ci odsprzedac :grin:

Potrzebujemy magof WHM i BLM oraz podobna klasa mobka wystepje na altepa desert - wrecz jeszcze lepsza ^^ za zuczka 200 exp +


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2004, 15:11 
Cytuj  
Cytuj:
Super! Jeszcze Pandorka i Nimloth i będzie ten skład co wczoraj. Tylko Pandorka powinien gdzieś wcześnie zrobić lvl 31...


Mnie dzis nie bedzie, bo prowadze sesje w WFRP... Od czasu do czasu mozna sie odchamic bez komputera :wink:.

Co do poziomow - podtaram sie nadrobic. Aczkolwiek tak naprawde nie zauwazylem, by moj poziom byl za maly, mp na healowanie starczalo, xp dostawalem o kilka raptem punktow mniej niz wy, wiec zle nie bylo.

Gdzie mozna expowac 30-32? Najchetniej poza Kazham, bo mi sie ta dzungla juz znudzila...

Muminus


_________________
Pandorka 45 BRD/ 31 WHM

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2004, 15:18 
Cytuj  
Poziom był ok, jako WHM spisywałeś się bez zarzutu. Poprostu gdyby róznica między najniższym a najwyższym lvl była mniejsza to byśmy wszyscy dostawali po 200 expa za każdym razem. Szkoda, że cię nie będzie.
Przy okazji: fajne połączenie WHM i BRD!

Xavery moze byś tak Zetoriusha namówił? :wink:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2004, 18:03 
Cytuj  
Ja będę ale około 20 - 21 i dosłownie będę na 1h góra 2h. Sorry, ale miałem strasznie cięzki dzień, dopiero wróciłem do domu, jestem skonany :/
Jak coś to zaczynajcie jak mnie nie będzie powinniście kogoś znaleźć w tych lochach do pełnego teamu - ja może na spokojnie poleveluję pala albo po prostu polowię sobie rybki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2004, 18:25 
Cytuj  
ja bym chcial ale nie wiem jak to w domu sie ulozy :|
mam31lv


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.