mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2004, 09:16 
Cytuj  
Dzisiaj rano chcialem sobie spokojnie pograc. Loguje sie do gry, a ta mi mowi, ze "Your account was temporary disabled for your request or another reason". Zdziwilo mnie to jak cholera, nic szczegolnego nie robilem zeby mi konto zablokowali... Musialem sie zalogowac do serwisu autoryzacyjnego, wprowadzic jeszcze raz dane karty kredytowej, potem okazalo sie, ze musze sobie jeszcze content ID reaktywowac, bo tez mam zdisablowane. Potem jeszcze tylko podpiac do handle i juz moglem grac.

Zestresowalo mnie to wszystko jak cholera, zajelo mi ze 20 min, nie wiedzialem o co chodzi, czy ktos mi probowal ukrasc konto czy jak... Na szczescie postaci mi nie skasowali, bo to bylby koniec mojej wspolpracy z kwadratowymi. Jesli sie dobrze zorientowalem, to mialem moje konto ustawione na aktywne do 31/03... a teraz sobie przedluzylem do 30/06. Ale czemu mialem tylko czasowo aktywne i bylem w stanie przedluzyc tylko o 3 miesiace, tego zupelnie nie wiem. Nie wiem tez, czy cala ta operacja nie kosztowala mnie dodatkowych 13 dolcow...

Ktos mial podobne przygody? Da sie jakos ustawic, zebym nie musial wszystkiego aktywowac za koleje 3 miesiace?

Muminus


_________________
Pandorka 45 BRD/ 31 WHM

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2004, 09:31 
Cytuj  
Mi to sie zdarzylo miesiac temu i teraz tez... tak jakbym nie mial kasy na koncie zeby zaplacic... Moze zapozno ja wplacalem i nie bylo kiedy probowali wplacic? No nie wiem... dzisiaj moze sobie reaktywuje konto albo odpoczne na chwilke od FFXI :smile:
Prubuje zagrac w Lin2 ale cos niem oge wytrzanac tego 20 cyfrowego kodu i jestem w kropce...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2004, 15:07 
Cytuj  
ja tak mam co miesiac :smile:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2004, 17:13 
Cytuj  
Ja mam tak co miesiąc - karta mBanku.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2004, 18:41 
Cytuj  
Miałem taką dziwną przygodę, że z karty zamiast ~12,95USD (2 postacie, wszystko w ustawieniach OK - sprawdzałem), zniknęło mi 2 x tyle czyli ~27USD.

Na maila napisanego do nich, dostałem automatyczną odpowiedź: "blablabla.....
blabalbalbalba, check FAQ blabalblabablaabla Z poważaniem Squaresoft"

Nie bardzo szczerze mówiąc mi się to spodobało :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2004, 19:07 
Cytuj  
A ja ostatni miesiac mialem za free :grin:
Z tego co zauwazylem SE nalicza abonament na poczatku miesiaca. Konto mialem reaktywowane w okolicach 5. i zdeaktywowalem je przed poczatkiem kolejnego miesiaca.. kasy z konta nie ubylo hihi :grin: :grin:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2004, 19:08 
Cytuj  
No Mac - to sprawa wyjaśniona, mi ściągnęli za mnie i za Ciebie, numer konta wysyłam na prive :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2004, 19:18 
Cytuj  
Heh.

A serio, troche to w sumie dziwne ale oni rzeczywiscie naliczaja zawsze na poczatku miesiaca.. pamietam jak mialem pierwszy miesiac free... trial skonczyl mi sie w polowie miesiaca, a kase pobrali z konta dopiero na poczatku kolejnego miecha.

Dziwne :grin:

*

Posty: 98
Dołączył(a): 19.06.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2004, 09:16 
Cytuj  
ja tez tak mialem i chyba wiem o co chodzi : po prostu jak sie dostaje te przypomnienia to trzeba zaznaczyc tam wczesniej taki "tick" ze sie zgadza na sciagniecie kasy za kolejny miesiac (dziwne troche) i tak pewnie co miesiac.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2004, 09:20 
Cytuj  
Nie, bo u mnie ściąga normalnie, z pewnymi ale:
Na razie (gram od początku stycznia), ściągnęło raz podwójny abonament, i wczoraj lub przedwczoraj raz normalny pojedynczy.

Widać japońce to ludzie którzą najprostszą rzecz na świecie potrafią ładnie skomplikować (sterowanie, system płatności).
Ich sprawa :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.