mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 08:29 
Cytuj  
Na wczorajsze zamieszanie zlozyło się kilka spraw, nie tylko szukanie tej kałuży. W przyszłości musimy się bardziej koncentrować na tym co jest do zrobienia.

Mój AF 2 jest prosty:

"Then head to Davoi and investigate the tent at F-6. This triggers two NMs to spawn. Kill them and investigate the tent again to receive a martial arts book. "

Do tego jednak potrzeba dobrego party.

W razie czego jest też, podobno skuteczny, inny sposób:

"Asl for Davoi, the 2 orc, you don't have to fight them. Have a friend or 2 with you, but not partied with you. Investigate the tent. When the 2 Orc appears, one will be red.. Make sure you attack that one, and hen dis-engage him so his name becomes white. At this point, your friend, or 2, do a ga spell, lure both of them as far away from that location as possible. Tell them to zone to entrance or something. While you should be searching for another tent and examine it. you would get the Key Item,Martial art sando scroll thingie."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 10:23 
Cytuj  
Opiekun
Ja moge isc ... a co mi tam, jednego napewno odciagne a czy drugiego sie uda to sie zobaczy, przydal by sie drugi rdm z gravity :D
Z tego co widze na tej mapce Davoi to konkretnie ten rejon powinien byc bez aggro dla nas bo jak bylem tu na lv 42 to mialem easy to prey :D
Moze Saitou pojdzie z nami to da rade zrobic flee na drugim, a ten jeden zanim sie doczlapie z gravity to mu sie troche zejdzie :D
_________________
FFXI : Stokrotka Mithra RDM 52/BLM 27/WHM 20/THF 20/NIN 10/WAR 7/SUM 5/MNK 6 ....
Cooking 38*Fishing 24*alchemy 5*goldsmith 5* blacksmith 4 ...
My gear : http://ffxi.allakhazam.com/profile.xml?11515

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2004-04-20 11:26 ]</font>

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 11:08 
Cytuj  
Proponuje powaznie zainteresowac sie miejscem do expowania , bo w GC juz nie ma sensu.
I peoponuje zrobic to zanim zaczniemy sie zbierac zeby znowu nie bylo blakania przez 2h i 5 zgonow po drodze

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 11:19 
Cytuj  
Dzisiaj do 21:30 nie ma mnie (szkola) - tak wiec jak wroce zbieram party na The Eldiemes Necropolis.

Sklad juz ustalony ale jak ktos bedzie chcial sie dolaczyc ...:
-ja, Xavery, Saitou, Suczka, Barti, Stokrotka, Opiekun, Martinez, Zet ...
Jak kogos pominalem z wczorajszego skladu to prosze o dopisanie sie do listy :smile:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 11:58 
Cytuj  
Barti masz juz AF 2??? Jesli masz to jeszcze Opiekuna AF zostal i ew Saitou.

Expowanko - do wyboru, zadnego z tch miejsc nie znam poza kufal tunnel

51-53 Castle Zvahl Baileys
Demon General/Demon Commander/
Demon Chancellor/Demon Magistrate
52-52 Davoi
Orcish Preda /Orcish Veteran/Orcish Zerker/
Orcish Warchief/Orcish Farkiller
52-54 The Eldieme Necropolis DS ???
53-56 Crawlers Nest
53-Helm Beetle
54-Knight Crawler/Crawler Hunter
54-57 FeiYin
54-Killing Weapon
56-Hellish Weapon


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 12:25 
Cytuj  
nie ma AF2 ,bo u mnie AF2 jest item na 54 lvl , chcialem wczoraj zrobic ale po tym co sie dzialo , odechcialo mi sie, pozatym moj af2 mozna zrobic w 2-3 osoby

a co do expowania to niestety tylko CN wyglada mi na realne

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 12:30 
Cytuj  
Nie wiem czy Xavery wam mowil, ale lv 50-54 to Crawlers Nest - Beetle. Poprostu nie ma innego wyjscia :grin: Exp tam jest genialny, bardzo czesto sie zdarzaja 200+ chainy do 4-5.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 12:33 
Cytuj  
Ja moge z toba isc na AF-a, do eldieme np, do castle, to przydal by sie ktos jeszcze bo tam trzeba wejsc za te drzwi co bilismy mobki na item dla Zeta a jak wiesz pilnuje go siakis Tough :sad: Choc jak pomyslec po rozwalkowaniu gosci pod drzwiami, mozna:
wyjsc z party
otwozyc drzwi
uspic gnojka
Ja do wyjscia bo aggro jest na mnie
A ty bys poszedl szukac szczescia w invisie


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 12:38 
Cytuj  
Cytuj:
2004-04-20 13:30, Gokulo napisał:
Nie wiem czy Xavery wam mowil, ale lv 50-54 to Crawlers Nest - Beetle. Poprostu nie ma innego wyjscia :grin: Exp tam jest genialny, bardzo czesto sie zdarzaja 200+ chainy do 4-5.

Problem polega na tym kur&%#@$ ze nikt z nas nie wie gdzie do ch&*$#@ sa te Helmy ; ;
A ostatni raz jak tam bylismy szukac experience to nasz slodki WHM pulnol stadko wscieklych jaszczurek, nasz ukochany PAL dal dyla ( zatrzyaml sie dopiero w rolanbery przy okazji blokujac wejscie do CN bo zostal tam Labirynth ze towazystwem Maze ) a my dzielnie padlismy, co poniektorzy po 2 razy .... vide Barti :sad:

PS: WHM I PLD nie byli polakami, WHM potem odpokutowal winy :smile:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 12:38 
Cytuj  
mimo ze nazekal ze jak nie ma nic do zabicia to nie pojdzie , wciaz mam nadzieje ze namowie Suczke , z nim damy rade , chociaz twoj pomysl tez byl wykorzystywany i w Eldieme i w Castle

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 12:42 
Cytuj  
Jak miałem to porypane party z którego po dwóch deadach w ciągu 10minut sie odłączyłem to szliśmy na jakieś Beetle w Crawler Nest.

I nie szliśmy wcale w tym kierunku gdzie ostatnio żeśmy się szlajali. Weszliśmy do tej sali gdzie jest "pączek" i szliśmy w stronę korytarza za nim. Podobno tam sie expuje na naszym lvl.

Nie sprawdzone, bo wziąłem jak debil na sobie provoke z jakiegoś debila który agrował wszystko w okolicy bo chciał być pierwszy na miejscu, a potem zaczął błagać "help me pls". No to pomogłem - padłem - nie czekałem na raise, odłączyłem się z tego party. Więc na miejscu nie byłem.

O pierwszej śmierci nie wspomnę bo całe party zginęło w walce z 3 decent batami - dzielnie walczyliśmy z jednym, ale cwani magowie chcąc zachować bezpieczną odległość zaagrowali 2 dodatkowe krzycząc "Provoke, Provoke, help, agro".

Do tej pory jestem zły na tych idiotów.

W każdym bądź razie można oblookać ten korytarz w CN.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 12:46 
Cytuj  
Aaaaa.... to już wiem co robił ten labirynth Lizard w głównej sali od którego wtedy uciekałem az sie kurzyło :wink:

lol

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 12:47 
Cytuj  
Moge sie kopnac na zwiadzik, co prawda nienawidze latac w invis/sneak ale szukalem tam chesta do mojego AF wiec jako takie rozeznanie mam no i mam mapke oraz warp jak by cos :grin:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 12:52 
Cytuj  
Droga do Helmow: Po wejsciu do hali z soldierami przykleic sie do sciany po prawej i isc tak dlugo az spotkacie wejscie do tunelu (wlasnie w tej scianie), w tunelu mijacie crawlery i na koncu zakladacie camp, Helmy sa tuz przed wami. Czasem siakis crawler sie zespawnuje na was sle wtedy sllep i luzik.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 12:56 
Cytuj  
no to sprawa miejsca wyjaśniona ::
thx Xavery

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 13:45 
Cytuj  
Opisy AF-ow - JAKIE, JAKI lv, Gdzie, CO potrzeba. Prosze sie zapoznac :grin:

http://ffxi.killvoid.com/list.php?c=af


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 15:33 
Cytuj  
Ja poszukuje pomocy w zdobyciu chesta. Mysle, ze 3 osoby to akurat - blm dla escape jakby co i najlepiej jeszcze ktos kto ma sneak/invisi zeby mogl otwierac drzwi.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 17:47 
Cytuj  
AF na 52lv mam
goba trzeba ubic dla AF'a na lv 54 wiec sie nie spieszy i przejsc sie mozna do niego jak zrobie jeszcze ze 2lv
droge do niego znam na pamiec wiec nie ma stresu :smile: jest w Darchenfall i nei powinno nam to zajc wiecej jak 30min tyle ze gob jest dla party 3x58 wiec pewnie 6x54... no i suczka :grin:

nastepna pomoc przy AF przyda sie mi na 57lv :smile:

przed drzwiami z korbelkami w Castle O stoja 2 mobki worthless/easy wiec dwie osoby sobei poradza z wejsciem... ale zaraz za dzrzwiami trzeba jechac na invis

co do davoi :smile: fajnie byloby zarypac te orki a nie bawic sie w berka jak lamy :razz:

aha co do expowania.... byle nie szkielety bo ja im prawie nic nie robie... ;;

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: swordsman dnia 2004-04-20 18:49 ]</font>

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 18:54 
Cytuj  
Jak bedziea robic Davoi to ja tez sie pisze bo mam tam coffera do oblukania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2004, 00:58 
Cytuj  
nasze party nie ma co sie zapuszczac w miejsca gdize leza afy na wyzsze lv... szkoda czasu a i tak nie damy rady bez pomocy ubera...

moze w koncu nabijemy exp skoro wszyscy juz af lv52 maja ? tyle ze jutro jest chyba update ..... i to w nierpzyjemnych dla nas godiznach...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.