mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2004, 10:38 
Cytuj  
Myszle ze wiecej info nie moge ci podac ponad to co napisalem powyzej. Sam jestem poczatkujacym rybakiem. Przegladalem wiele forow zwiazanych z fishingiem i generalnie panuje opinia taka ze na lvl.50 ludzie zarabiaja ok. 12-13K na godzine (oczywiscie lowiac karpie). Aby dotrzec do lvl. 50 potrzebuje dobrego misiaca samego lowienia (jak nie wiecej). Podbijanie skila niestety nie idzie w parze z robienie kasy dlatego tez IMO jest to troche strata czasu tym bardziej ze nie zamierzam zdobywac wedki Lu Shang's. Jezeli dalej bede zarabial ok 27K w 3 godziny to pozostaje na lvl11 (mam nadzieje ze soft cap tak do konca nie dziala i uda mi sie podbic skill na karpiach chociaz do 20lvl)

Na razie mam kilkadziesiat tysiecy i mam nadzieje ze dlugo nie bede musial lowic. A 30 sierpnia przy dobrych wiatrach przechodze na WOW i kasa w FF juz mi nie bedzie potrzebna:)

_________________
Lowen: BLM 20/WHM 20, Fishing 11

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Lowen dnia 2004-04-27 11:42 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2004, 14:23 
Cytuj  
uda się...
Ja tak naprawdę łowiłem tylko karpie i mam już 22lvl. Pomiędzy moat carpiami pływają tricolored i gold carps (przynajmniej w Bastok) więc od czasu do czasu dostaniesz gaina łowiąc moaty dla kasy.
Lu-shang jest niezbędna tylko do połowów titanicus-a, a tą rybę łowi się od lvl 96-100. Nie rozumiem tylko po cholerę komuś 100 w fishingu? :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.