mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2004, 11:05 
Cytuj  
Lv 20
Z tego co czytalem najbardziej optymalne jest zestawienie z BST w grupie, i tu sie przydaje 1 lub 2
JA bym sobie chetnie to zrobil ze wzgledu na wysoka cene lihting spirit i na to ze chcial bym miec taki pakci u mojego summonera proponuje stwozyc liste osob ktore by chcialy sie w to zabawic :smile:

Lv 40
Mam juz Pahalanx, musze tylko uzbierac kase na dobry sprzet do DEf i podbic troche skille parry i shield :> i moge robic za tanka :smile:

Lv 50
Tu sa dostepne belty RSE - chcial bym miec jeden taki :>


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2004, 15:08 
Cytuj  
Ja moge isc na BCNM20 czy to WHM czy to BLM, a co do 40 hmm, no BLMem moglbym isc moze cos skampuje ciekawego ze zwroci mi ciezko zdobyte doswiadczenie, ktore utrace, ale bez BRD to chyba bedzie ciezko :sad:(
A w ogole to nie wiem czy magowie sa jednak przydatni na BCNM :sad:(

*

Posty: 75
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2004, 19:24 
Cytuj  
No na BCNM 20 i 30 ja zawsze chetnie sie wybiore takze jednego bst juz macie :grin:
BCNM 40 przy moim tempie expowania raczej nie predzej niz w pazdzierniku :razz:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2004, 20:05 
Cytuj  
ktos kto ma wiecej czasu na szukanie info :razz: moglby zapodac jakis link do opisu tych bcnm'ow albo opisac wlasnymi slowami :cool:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2004, 07:30 
Cytuj  
Wlasnymi slowami - bcnm 40
Giddeus
Mandragorki
6 x normalana
1 x NM
Party config
RDM
WHM
MNK
WAR
BRD
RNG
Efekt-y
1. Wszedlem do kregu po tanku ale minimlanie po i zamiast ona ja dostalem aggro - zgon w kilka sekund
2. Bard prawdopodobnie sie pomyslil i padl whm, kolejo padl bard i nastepnie ja - walka trwala ok 1 minuty

Moje Uwagi :
Uzywanie klasy jaka jest RDM w roli dodatkowego heala i tylko leczenia mija sie z celem. Moj ekwipunek byl ustawiony pod kontem ilosci mp, za kazdym razem kiedy ginolem zostawalo mi mp. Jedynym wlasciwym miejscem dla RDM w ukladzie bard + rdm + whm jest bycie w pierwszej lini z wojownikami - dbuffy moga znacznie zmienic przebieg walki i obnizyc poziom trudnosci :smile:

Moim zdaniem lepiej moze sie sprawdzic party 2 RDM/WHM, niz RDM + WHM - czemu ? Poniewaz majac sub whm rdm ma dostep do pralyzna, i dyvine seal po convercie. na walke jest 30 minut co daje maxymalnie 2 convert - co to daje w praktyce sami wiecie :smile: Dodatkowo wzmocnienie MND moze dac wieksza skutecznosc silence i paralyze sa to moim zdaniem pierwsze zaklecia ktore trzeba wpakowac w czarna :smile:

W ukladzie kiedy RDM dysponuje Dobrym Armorekiem ( budowanym na DEf nie mp/ int /mnd )oraz zakleciami :
Stoneskin
Phalanx
Regen
Aquaveil
Prawodpodobnie moze utrzymac sie przy zyciu majc na sobie aggro bialych, czarna ma za duzy dmg aby bylo to mozliwe. Wiec w tym ukladzie party takie nie potrzebuje BRD - no chyba ze do mana refresh i hp regen, ale prawde mowiac songi maja duza wydajnosc ale gowniny czas trwania i dlugi czas castowania.

NA podstawie moich niechlubnych wystepow w kregu uwazam ze optymalnym zespolem bedzie
RDM/WHM
RDM/WHM
PAL/WAR lub WAR/NIN
DMG RNG/NIN
DMG RNG/NIN lub inny DMG typu THF/NIN lub MNK
i tu albo bard i standardowa technika walki lub Dodajemy kolejnego DMG


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2004, 07:48 
Cytuj  
co do BCNM 20 jestem bardzo a nawet jeszcze bardziej za:) a bcnm 30 niebawem bo dispel troszku kosztuje......


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2004, 07:50 
Cytuj  
Linki z info

BCNM 20 - Netoperki :razz:

BCNM 30 - Lizardy

BCNM 30 Crawler - RDM :wink: - 1 MOB - bardzo trudny

BCNM 30 - Zuczki

BCNM 40 - Mandragorki

BCNM 40 - Kroliczki

BCNM 40 - Robale

BCNM 50 - przykladowy


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2004, 08:11 
Cytuj  
Ja mogę porobić za tanka (drugiego po rdm)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2004, 08:21 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-18 09:11, Mark24 napisał:
Ja mogę porobić za tanka (drugiego po rdm)

Uklad w ktorym RDM "tankuje" jest bardzo nietypowy, poniewaz po wejsciu do kregu - RDM / T a n k wychodzi z party i bierze cale aggro na siebie a tank w party robi provoke na czarna, i dalej sciaga kolejno biale do rozwalki, pod koniec walki kiedy zostaje jedna biala - rdm wraca do party :smile:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2004, 08:33 
Cytuj  
wygląda na "piece of cake" :smile:

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2004, 08:52 
Cytuj  
Ja jak juz kiedys sie deklarowalem chetnie przyjde sie pobawic w BCNM, konto mam nadal aktywne. Jesli sie zorganizujecie, podajcie czas, a sie stawie.

Muminus


_________________
Pandorka 45 BRD/ 31 WHM

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2004, 08:59 
Cytuj  
I honestly don't know too much about crafting, I could never force myself to do it.

Another really simple way to make money opens up after level 40. First off, just force yourself to grind for a long time. Enough to buy Phalanx and the perfect set of level 40 gear. I know it takes forever, but do it anyway. After you're completely set out, you can use what I like to call the "Red Mage Freaking Destroys The BCNM With Phalanx And Makes Lots Of Money" strategy.

Step 1) Find a suicidal group who wants to do BCNM40's. Idea PT setup is 1 RDM WHO MUST HAVE PHALANX, 2 WHM (or 1 WHM, 1 BLM), 1 PLD (or, preferably, a tanking Ninja), and 2 damage-dealers.

Step 2) Get down to the Circle and zone into the arena.

Step 3) Once everyone is in, the Red Mage should DISBAND from the party. RDM uses Phalanx and charges in, using Diaga to pull all the agro.

Step 4) 5-person PT kills off the toughest enemy. RDM should be healing themselves and must be renewing Phalanx. 1 of the mages should be helping to heal the RDM while being extremely careful not to take agro.

Step 5) Wash, rinse, repeat -- the main PT kills one at a time while the RDM holds agro and uses Phalanx to cut the damage they take to almost nil. Make sure to have the RDM re-join the PT right there at the end so they get their share of loot.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2004, 13:09 
Cytuj  
Te pierwsze zdanie bardzo przypomina mnie ^^; Wiec chyba zabiore sie a ten BCNM "udziwniony" napewno znajda sie chetni :grin:

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2004, 15:37 
Cytuj  
Ja się chętnie przyłączę. Mam już chyba ze 150 "wafli" do wymiany na orby :wink:

Zetoriush, Whitemage 54

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2004, 09:26 
Cytuj  
Czyli jak dotad mamy :
Do RDM tank :razz: :
RDM
RDM
WHM
PLD

.... BRD do normalnego ukladu ....

Any1 more ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2004, 09:29 
Cytuj  
ja jestem zdecydowany zarobić z miliona lub dwa :razz: (na lu-shanga)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2004, 12:58 
Cytuj  
Jak kupie armorek na lv 40 dam znac, do tego czasu proponuje aby kazdy zainteresowny zdobyl/kupil to co tylko moze a co jest da-best lv 40 bez wywalania kosmicznej kasy i mozemy sprubowac. Oczywiscie zasponsoruje " seale na pierwsza walke "


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.