mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 18:00 
Cytuj  
Pod uwage bralem tylko osoby regularnie pojawiajace sie na LSie
Nie uwzglednilem tez okrutnie Pakera bo sie nie moze zdecydowac :smile:
Nie policzylem kyasha, ktory nie wiadomo czy do nas wroci i maldiego ktory sie rozplynal bez wiesci :sad:
Mam nadizeje ze nikogo nie pominalem, jesli tak to prosze o wytkniecie bledu :smile:
jesli statystylki sie zmienai postaram sie updatowac :smile: (jesli to kogos wogole interesuje lol)

Liczba postaci:21
Liczba uzytkownikow: 19
(alty: pitia, xet)

Rozklad glownych profesji:

.:standart:.
WAR....0
MNK....2
THF.....2
WHM...3
RDM....2
BLM....5

.:advanced:.
SMN...0
BRD...1
BST....0
NIN....1
PLD....1
DRG...1
DRK...2
SAM...0
RNG...1

czyli:
5 -BLM
3 -WHM
2 -THF,MNK,RDM,DRK
1 -DRG,RNG,PLD,NIN,BRD
0 -SMN,SAM,BST,WAR

Rozklad leveli:
20-29...1
30-39...3
40-49...4
50-59...9
60-69...4
70-75...0

Rozklad funkcji:
tank............2
dispeller......3 (-1 draco wymienia sie z pitia)
nuker..........5
healer.........3
melee/dmg..8 (-1 gal wymienia sie z xetem)



No jak by nie patrzec troche smutne statystyki :sad: moze nie sam rozklad profesji (choc zdecydowanie za malo tankow a za duzo blmow) co sama mala nas ilosc :sad:
W chwili najwiekszego speicia sie naszego lsa jestesmy w stanie wystawic dwa zbalansowane sklady (nie biorac pod uwage lv) co jest ciupke zalosne :sad:

a was naszly jakeis glebsze przemyslenia ? :smile:

PS. nudzilo mi sie.... :razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: swordsman dnia 2004-06-30 19:03 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: swordsman dnia 2004-07-01 00:06 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 18:23 
Cytuj  
Powtorzyles DRG w ilosci adv. jobow.

I powiedz skad ci sie wziely 4 osoby w przedziale 60-69 bo ja to chyba jakis zacofany z gra jestem ? o0;

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 22:25 
Cytuj  
Fajnie Sai :wink:)

Widzisz - mało nas.....kurde - i to nie tylko do pieczenia chleba...


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 23:06 
Cytuj  
gok poprawilem drg na drk :smile:

4 osoba jestes ty :smile: 1k tnl to sie nie liczy i nie bede musial zaraz porpawiac :smile:

ano malo nas....

a statystyka sie moze przydac jak by ktos chcial sie innym jobem pobawic :smile:
albo pakus mnoze sie w koncu na cos zdecyduje :> moze na ninja ? :grin:

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2004, 00:21 
Cytuj  
Dal mnie najciekawszy jest brak WARa, mimo że co druga osoba właśnie WARem zaczynała. Zresztą nie dotyczy to tylko nszego LSa, ja np. nie pamietam kiedy ostatnio miałem WARa w party, nie mam pojęcia jakie ma ten job specjale na wyższych lvlach...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2004, 02:35 
Cytuj  
tez sie troche dziwie :smile: ale to pwnie wlasnie wynika z teog ze kazdy prawie warem zaczynal i traktowany jest jako cos gorszego, odskocznia do aj :smile:

nie wiem czemu tak malo ich... GAxe ma fajny klimat AF wara jest nice ! potrafi napewno niezle tankowac i wygar ma zdrowy...
a nepwno nie jest nudniejszym jobem od rakeigo mnka czy drg :razz:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2004, 06:13 
Cytuj  
No muszę przyznać że skład LS'a jest "dziwnie" niezbalansowany :grin:
Ja na bank będę chciał zrobić jakiegoś tanka - sądzę że przyda się wrazie czego.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2004, 08:29 
Cytuj  
War ma bardzo fajne skille partowe na wyzszych levelach, ale niestety malo osob decyduje sie nim grasc pozniej.
Ja znam tylko dwoch warow wysokich: Beckx i Scopio o.0

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2004, 08:38 
Cytuj  
Eeeeee... czyli co? Mój taru ma zostać tankiem? Heeehheh...

Jak sie sprawuje taru ninja??? No bo palladyn to całkowicie odpada...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2004, 09:49 
Cytuj  
Zet - WHmów też zbyt wielu nie mamy... :smile:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2004, 09:56 
Cytuj  
Zet - dlaczego calkowicie odppada PLD ? Ja znam jednego amerykanina, ktory jest uberkiem chyba jako DRK lub DRG juz nie pamietam, bo ostatnio ciagle gra taru wlasnie PLD. Zaczynal miesiac temu a teraz ma 34lvl :smile:)
Inna sprawa, ostatnio pomagalem w AF1 dwum PLD z czego jeden byl Taru i wiesz ze w walce z Polevikiem PLD Taru zginal ostatni a otrzymywal podobna ilosc dmg od elementala :smile:
Wydaje mi sie ze z odpowiednim sprzetem taru spokojnie moze byc PLD i nawet lepszym w solo anizeli ktos inny :wink:
Apropos rasy i profesji to popytaj sie Pakera, w koncu on nawet gral WHMem i BLMem bedac Galka :smile:)

A co sie tyczy NIN to ten job byl przede wszystkim stworzony z mysla o taru ;D Jak sie ma Utsusemi to praktycznie kazda rasa mozna byc NIN.

Dzis np. wyczytalem ze najlepsza profesja do gry solo jest wlasnie taru RDM/NIN - ma po prostu wszystko najlepsze -> Phalanx, Utsusemi, to juz na 33lvl a potem dochodzi jeszcze Convet co czyni go maszyna do zabijania bez straty czasu na rest :grin:


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2004, 16:06 
Cytuj  
Moja profesja to raczej znaczenia nie ma, bo i tak Gal bedzie grał :razz:
Aczkolwiek jak dragoonem przez kolejny miesiąc party nie znajdę to pewnie na coś zmienię :> Tylko jeszcze nie wiem na co, w sumie mogę grać każdym jobem, powiedzcie co chcecie :>


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.