mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 170
Dołączył(a): 9.09.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2004, 17:13 
Cytuj  
Summerfest!

Spring is over and it's time for Summerfest!

At this time every year, adventurers gather in the towns to kick back and take a break from their usual daily activities. It is a time for players from all nations to come together and swap tales of their exploits.

However, night is when Summerfest really heats up. The ensuing darkness sets the stage for a grand display of fireworks in the sky and on the ground. Countless bazaars line the streets and music fills the air. Adventurers of all shapes and sizes strike up conversations with complete strangers when not dancing hand in hand with their companions.

The Moogles, as well, have devoted themselves to making this summer a memorable one. Participate in their events to receive wonderful items that will make your Summerfest even more exciting!

Summerfest will be held from Jul. 23 to Aug. 8th, 2004.

Experience the sights and sounds of this summer extravaganza in the following locations (from 19:00 to 6:00, Vana'diel time):

West Ronfaure
East Ronfaure
Northern San d'Oria
Port San d'Oria

North Gustaberg
South Gustaberg
Bastok Mines
Bastok Markets

East Sarutabaruta
West Sarutabaruta
Windurst Waters
Windurst Walls
Windurst Woods

Western Altepa Desert
Eastern Altepa Desert
Rabao


Fireworks will be sold in these areas:

West Ronfaure (G-8)
South Gustaberg (J-7)
East Sarutabaruta (J-7)
Rabao (G-9)


And finally, the Summerfest Moogles will be waiting for you in:

Southern San d'Oria (J-9)
Northern San d'Oria (D-8)

Bastok Mines (I-9)
Bastok Markets (G-8)

Windurst Woods (K-10)
Windurst Waters (F-5)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2004, 17:18 
Cytuj  
a kwitnace wisnie tez beda ? :wink:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2004, 09:32 
Cytuj  
Mógłby ktoś po któtce napisać o co w tym chodzi? Wczoraj od petard rozbolała mnie głowa. :smile: Mam nadzieję, że są też przyjemniejsze strony tej imprezy.

Siedzę w znajdującej się w kryzysie Sandorii i piłuję deski. Nawet moogla żadnego nie spotkałem.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2004, 10:00 
Cytuj  
No Idril miala napisac co i jak.

A jak widac - sie leni.

:smile:


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2004, 12:31 
Cytuj  
Uhhh... co? No doobra...

To ja prostymi zdaniami streszczę.

W każdym mieście stoja moogle - tam gdzie zwykle (Bastok: Markets koło fontanny i Mines koło kurnika). Możesz, Opiekunie, dostać od moogla czadowe japońskie kimonko (level 1, def 2, wspomaga umiejętnosć łapania złotych rybek), ale musisz oczywiście wykazać się męstwem. Wspomnę tu że Japońcy mają jakiś zwyczaj łapania złotych rybek jakimiś patyczkami czy papierowymi sitkami i kto złapie więcej ten wygrywa - no może nam coś takiego jeszcze zrobia skoro teraz można ciucha zdobyć.

Aby udowodnić, jak jesteś mężny, musisz zrobić dwuosobowe party z KIMKOLWIEK, byle innej rasy lub tej samej rasy a innej płci. OBOJE podchodzicie do moogla, oboje musicie zagadać i on was teleportuje do dungeonka (dungeonki zależą od kombinacji rasy i płci). Macie nagle level 1, sneak i invis i musicie znaleźć Goal Point i oboje na niego kliknąć (w niektórych dungeonach jest ich więcej niż jeden, nie musicie znaleźć tego samego). Każda kombinacja rasa/płeć dostaje w tym momencie inny przedmiot (na przykład ja miałam bloody candle a elvaan male jakaś książkę). Wracacie do Bastok warpem, który Wam moogle dał, WYMIENIACIE SIĘ przedmiotami i każdy z was oddaje przedmiot drugiej osoby do moogla i dostaje kimonko.

ALE na początek dostaje się kimonko tylko 1 def. Aby dostac to drugie, trzeba wykazać się jeszcze większym męstwem. Należy powtórzyć powyższą wędrówkę z CZTEREMA osobami - aby zdobyć 4 RÓŻNE PRZEDMIOTY. Zonk jest w tym, że nie każda kombinacja pasuje. Ja miałam przedmioty od: Taru male, Galka, Mithra i Elvan Male, i nie chciał mi moogle dać nagrody. Potem zdobyłam od Hume Male, dałam mu 5 a on z tego wybrał 4 jakie chciał, dał mi kimono i jeden przedmiot zwrócił.

Na razie to tyle.

Jak się ma więcej przedmiotów, moogle daje bilety na kurczaki i wahlarze.

Jeszcze jedno: w każdym mieście są NPCe sprzedające fajerwerki, wiem że w Bastok jest w Porcie koło domków, przy ścianie od strony mostu. BARDZO POLECAM fajerwerk AIRBORNE.

To tyle. Wrobiliście mnie w napisanie posta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2004, 13:17 
Cytuj  
Dziękuje bardzo w imieniu swoim i innych kolegów wracających właśnie z urlopu. :smile:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2004, 14:55 
Cytuj  
Co do tych 4 przedmiotów na drugi item nie może się wsród nich powtórzyć item który dałeś na pierwsze wdzianko. Czyli jak lazłeś z mithrą po pierwsze wdzianko to moggle nie przyjmie itemku od mithry na drugie wdzianko.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2004, 01:02 
Cytuj  
Ooo... Nie skojarzyłam faktów.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.