mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 14:06 
Cytuj  
Idril napisał(a):
Gdybym była potrzebna, dajcie znać.
Lvl 50.


Idril na lv 50 dla ciebie wizyta w Eldieme jesli ci padnie sneak to insta death, ale owszem, zapraszam, przydasz sie napewno, ktos musi zapalic pochodznie od strony Xarcabard, a i dodatkowe leczenie nikomu nie zaszkodzilo, ale jak mowilem moze byc grozne dla ciebie zwiedzanie tych pieczar ^^


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 15:07 
Cytuj  
Mowilem juz Xarcabard zostawcie mnie ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 15:11 
Cytuj  
Sto - ty jako kierownik wycieczki zaplanuj dokładnie kto gdzie ma iść, biorąc pod uwagę lvl i posiadanie sneak, żeby potem nie było niepotrzebnego biegania po całych cmentarzysku.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 15:37 
Cytuj  

Coval : To nie sprzedawaj reszty sprzetu na THF a najlepiej idz jako THF, jak to nie bedzie mozliwe to pojdziesz jako BLM.

Co do rozstawienia ludzi to tak :
Osoby bez sneak beda kolo wejscia do spawn pointu gluttony - tam nie powinno byc aggro, a nawet jesli to przed sama walka nalezy oczyscic teren co by nie bylo addow. Czyli H-7 na mapie eldieme {lv 2 eldieme}.
Xarcabard jak sie nim zdecydowal zostawiamy jemu, dalej jest jeszcze 5 spotow ze zniczami, ten do glutka mozna zapalic na koncu, niestety z tego co pamietam to jest tam "one way ticket" od znicza przy greed, wiec tu albo zostawiamy kogos przy zniczu gluttony i bijemy greed a potem skok do glutka lub glutka i sie bawimy w latanie naokolo.
Do zapalenia znicza Lust potrzeba 2 osoby, przejscie tylko przez eldieme lv 1. i tu juz moga isc tylko 2 osoby ze sneak & invis. Jedna do lust jedna do greed lub cala grupa do greed, a jedna czeka z zapalaniem gluttony.

Tak czy inaczej, kazdy kto nie ma zaklecia sneak powinien miec ze soba sneak oila aby nie komplikowac za bardzo sprawy na wszelkie nic, na grupe melesow powinien isc co najmniej jeden mag lub 2, do czachy lusta musi isc mag, a reszte tez pownien obskoczyc jakis mag.

Stad wynika że :

Nimloth => Skull of Wrath + Skull Of Envy

Stokrotka => Skull of Lust + Skull Of Sloth

Idril = > opieka nad mele + Skull Of Greed (bijemy go pierwszego jednak)

Zostaje znicz :

Skull of Gluttony i to potrzebny jeden chetny aby go zapalic, lub 2-3 aby go zabic { musi byc BLM lub RDM sielnce / Stun wali AM }


I nie jestem kierownikiem kurnia olek


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2004, 08:51 
Cytuj  
Imprez się nie udała, ale nie ma się co zniechęcać. Takie akcje mogą stać się najprzyjemniejszym elementem gry i to wcale nie ze względu na kasę.

Sto wszystko dobrze zaplanował, ale zabrakło szczegółowego dopracowania. Moim zdaniem, zanim zbierzemy pół LSa, wcześniej na dany teren powinne skoczyć 2-3 osoby i na sneaku dokładnie obejrzeć co i gdzie trzeba zrobić. No i potrzebna lepsza organizacja, kierownik wycieczki (w tym wypadku był nim Sto) powinien mieć jak najmniej rzeczy do wykonania, żeby skoncentrować się na informowaniu kto gdzie ma iść. My w czwórkę gdzieś przez godzinę staliśmy w miejscu nie wiedząc o co chodzi, na żadną informację nie było szans, bo reszta biegała i zapalała znicze. :)

Może dobrym pomysłem byłoby wcześniejsze rozrysowanie na mapie planu i umieszczenie takiej mapki na forum.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2004, 09:18 
Cytuj  
Wszystkie znicze trzeba zapalić równocześnie - jest jak wół napisane na Mystertour ^^;
Przynajmniej będzie wiadomo na następny raz :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2004, 10:14 
Cytuj  
Bylo fajnie !!!
Troche nie wypalilo ale dopiero wkraczamy w tajniki wyzszej wiedzy, wiec nie dopracowania musza byc :)
Mam nadzieje ze wrocimy tam jeszcze.

btw. mi sie wydaje ze te znicze musza zapalic osoby z jednego pt a nie z alliance, ale moze mi sie tylko wydaje :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2004, 10:19 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Wszystkie znicze trzeba zapalić równocześnie - jest jak wół napisane na Mystertour ^^;
Przynajmniej będzie wiadomo na następny raz :)


Też tak to rozumiem, po głębszym przstudiowaniu tematu.

Chyba warto wrócić do pomysłu wprowadzenia komunikacji głosowej na podobne okazje, gdzieś dawno temu był nawet wątek na ten temat.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2004, 10:32 
Cytuj  
Kominikacja głosowa nie jest potrzeba. Zegar w grze jest jeden, wspólny dla wszystkich... Można się umówić, że na przykład na 20.43 wszyscy naciskaja na przygotowany uprzednio trade flint stone z torchem.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2004, 12:11 
Cytuj  
A ja nie wiem kiedy szliście :O

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2004, 09:13 
Cytuj  
Dałem ciałą, a w zasadzie zasugerowałęm sie informacjami jakie sa podane na amerykańskich stronach.

Rozpracowałem Mape eldieme, wiem gdzie jest kazdy ze zniczy.
Zrobie mapke z infem.

Tak jak ktos pisał, znicze muszą być zapalone mniejwiecej jednoczesnie, byc moze w określonej kolejności, bądz w dowolnej. Nie ma szans aby jedna osoba zrobiła to w godzine, ilośc biegania jest zabojcza.
Tak jak wczesniej pisałęm daje to 7 osob stojacych w określonych spotach i czekajacych na sygnał. Aby dotrzec do pewnych miejsc potrzeba co najmniej 2 osoby, mówie tu o przejsciu komant z drzwiami.
Pozostałe lokacje poza 2 są dostępne z poziomu Batalia Down, Co daje 5 spotw, aby zabic NM-a potrzeba 2-3 osoby lv 60+, daje to 10 osob potrzebnych do zabawy. Potrzebni sa magowie, 2 do tych ciezko dostepnych zniczy z escape, i reszta do obslugi np dojscia przez glacier.

Team speak napewno nie zaszkodzi, a wrecz pomoze.
Stronka do programiku
http://www.teamspeak.org/


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2004, 11:50 
Cytuj  
Mapy zrobione, komu mam je wysłać aby je gdzieś opublikował ?
Od rzu mówie że te mapy to wycinki z ogólnie dostępnych mapek + moja radosna twórczość kaleka ^.^


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2004, 11:57 
Cytuj  
Spotkałem dziś sympatycznego ninja Japsa który mi udzielił informacji o tym spawnie w bardzo zwiezły sosób { yes, no, yes, Quest ]
Trzeba zapalić znicze jednoczesnie, lub bardzo blisko tej jednoczesności ^.^
NM-y sie spawnuja raz na godzine jakoś tak [ można wywołać spawn ?]

Nie wiem czy spawnują sie i już aggrują zapalającego znicz czy trzeba je provoknąć, on zrobił to tak szybko ^.^ ale tak czy inaczej potrzeba co najmniej dwie osoby lv 60+ w mejscach spawnu tych "cennych"
To chyba tyle .... jak sa jakieś pytania to pytajcie no i kiedy po raz drugi sie na to wybieramy ?? :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 sie 2004, 12:05 
Cytuj  
Sto --> mapki wrzuć na:

http://www.crazychocobos.webpark.pl/

Może jutro się wybierzemy? Ja jestem chętny.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2004, 13:13 
Cytuj  
Op, jak na tą strone cokolwiek wrzucić? Chciałbym tam umieścić screeny i filmiki ale nie wiem jak. Any ideas?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 sie 2004, 14:15 
Cytuj  
Nie wiem. Huck coś pozmieniał.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 09:00 
Cytuj  
Jestem prawie pewny ze na weekend bede mial juz lvl 68-69, a to oznacza brak aggro w okolicach zniczy. Mozna to wykorzystac wydaje mi sie... z jednym szkieletem tez powinienem sobie poradzic chyba.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 13:41 
Cytuj  
Czy ktoś może coś wrzucić na tą stronke mapy ? I czy ten ktos mozę mi podac adress email.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 16:33 
Cytuj  
Adres do wrzucania obrazkow jest taki: admin

jakis czas temu Huck podam to w ktoryms z postow :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 20:09 
Cytuj  
Chyba cos popsulem :((


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.