mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2004, 14:25 
Cytuj  
Z moich obserwacji wynika ze dzis o 20:00 robimy Misje 6-1 i 6-2 :))

Ok to kiedy idziemy jakis exp zdobywac, na 62lvl mam nowy czar :)) Poza tym jestem zdania abysmy sprobowali SC z 3 WSow Rha, Gala i Opa :)) CO wy na to ??


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2004, 14:34 
Cytuj  
Moze sprobujemy cos takiego:

Gravitation (Dark/Earth)
1. Howling Fist (Hand to Hand/200)
2. Blade: Jin (Katana/200)
3. Nightmare Scythe (Scythe/100)


????


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2004, 14:36 
Cytuj  
Jak juz DRK ma gilotyne to powinien jej uzywac... SATA Guilotyne napierdala tak ze az oczy bola.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2004, 14:47 
Cytuj  
Xav lepiej to Galowi wytlumacz on jest DRK :))


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2004, 15:05 
Cytuj  
Ano, dzisiaj część LS zamienia się w misjonarzy, będziemy przekonywać do naszej wiary (Bastokanizm) a jak ktoś się będzie opierał to z piąchy, kosy czy katany! Nie wiadomo o której to się skończy dlatego dzisiaj raczej nie będziemy robić expa. Może sobota albo niedziela wieczór?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2004, 16:08 
Cytuj  
zdecydowanei gilotyna i zdecydwoanie ostatnia w chainie
3 wsowy sc to raczej wiekszy klopot niz pozytek (no chyba ze chce sie zrobic dark/light)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2004, 17:05 
Cytuj  
Bod 3 WS'owy skillchain nie ma sensu.
A co do Skillchainów to zapiszę tutaj moje propozycje - ponadto zapiszę też jak macie grać ze mną kiedy mam THF sub(jakbym coś pomylił to mnie popraw Sait).
Ogółem rzecz biorąc mamy cholerny problem z chainowaniem w staticu ze względu na dobór dmg'erów. Jedyny lvl 3 skillchain jaki mozemy wykonać to Dark i to Ja z Rhaegalem. A sądzę jednak iż powinniśmy robić dwa skillchainy z których w każdym występuje Opiekun(samuraj sub :)
Zacznę od gry ze mną - uważam iż na starcie nie warto robić SATA gdyż działa to bardzo cienko kiedy THF jest subnięty a nie jest mainem. Podczas walki Op zawsze ustawiaj się za mobkiem- pamiętaj :P
W momencie kiedy kończymy walkę z jednym mobkiem i mogę zrobić WS to na starcie następnej walki Opiekun używa najlepiej Chi-blast i agruje mobka a ja robię SATA+Guillotine zza Rhaegala. W tym momencie magowie i Rhaegal są proszeni żeby przez chwilę nie atakować ani nie rzucać czarów/piosenek gdyż Opiekun nie ma provoke. To chyba na tyle :) Aha - jeżeli nie podoba wam się DRK/THF i wolicie DRK/WAR to dajcie znać ja mam obydwa suby wylevelowane tylko boję się że z WAR subem Rha będzie miał cholerne problemy z agrro :(

A teraz Skillchainy:
Ponieważ Great Sword wymaga jeszcze przynajmniej levelu na wyskillowanie nie możemy używać Howling Fist>Sickle Moon=Distortion
Za to możemy z Opem używać Howling Fist>Crescent Moon=Distortion
Jeżeli uprzecie się abym używał Guillotine to nie mam za bardzo jak robić WS'a jako drugi :( Jedyne co mi przychodzi na myśl to Guillotine>Raging Fists=Impaction bądź Guillotine>Howling Fist=Impaction lub też Guillotine>Blade:Jin=Impaction :)
Zaś co do Rhaegala i Opiekuna razem to nic mi nie przychodzi do głowy - podajcie swoje pomysły - przedyskutujemy.

Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi proszę pisać - mile widziane :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2004, 14:06 
Cytuj  
Kiedy się spotykamy?

Mi pasuje (w zasadzie w dowolnych godzinach) dziś, jutro i w niedzielę. W poniedziałem mnie nie ma.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2004, 16:58 
Cytuj  
Mi tez tak jak Opiekunowi pasuja te terminy :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2004, 17:35 
Cytuj  
aby party robilo pow 4k exa na godzine nie jest wykonalne by za kazdym razem robic pierw SATA zza tanka
przy naprawde szybkich druzynach (obowiazkowo z bardem) SATA robie tylko i wylacznie przy renkei (czasem nawet w ciagu minuty nabijam kolejne 100TP ready for use)
zdazje sobie sprawe ze przy drk pewnie jest troche inaczej ale jednak :)
jezeli nei ma renkei w ktorym odpalas na koniec gilotyne (dmg ze skillchain jest uzalezniony od ostatniego ws i stanowi 100 50 25% dmg ostatniego wsa- tren draca bardzo mile widziany<przynajmniej jest tak w przypadku light i drk>) proponuje ci samotnie odpalac TA+gilotyna zza rha kiedy tylko bedizesz gotowy a SA w miedzyczasie
jezeli nie macie dobrego sc olejcie je wogole do czasu blade:ten>Cross reaper chyba ze rha nadaza z nabijaniem tp za opim :) w co watpie :)

lv3 chain z tego co mi wiadomo mozna dopiero od 65lv robic...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2004, 18:59 
Cytuj  
A więc jutro zbiórka o 20 w Jeuno idziemy na Raptorki - exp powinien być naprawdę dobry. Ja postaram się posiedzieć gdzieś tak do 1 lub nawet 2 nad ranem żebyśmy cosik tego expa zdobyli :)
Ponadto chciałbym was jakoś zmobilizować żeby expować ciut szybciej.
Mi sie trochę nudzi a mam jeszcze wakacje :D Zresztą Bodziu też bardzo nalegał abyśmy skoczyli szybciej z expem.
Napiszcie jak stoicie z czasem w tym tygodniu - ja mogę grać chyba codziennie :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2004, 19:28 
Cytuj  
Też bym chciał chociaż 62 zrobić w tym tygodniu.
Poza poniedziałkiem powinienem byc codziennie.

Też jestem za tym aby jutro zrobić solidny bufor na 61, ale nastepnym razem moze jeszcze raz skoczymy na ten BCNM?
I sprzedajcie wasze kolczyki, 90-100k to nie jest zła cena, raptem 5k mniej na glowę niz za moje.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 10:40 
Cytuj  
Będę dzisiaj nawet wcześniej niz o 20. Saitou dzięki za rady, tez uważam że mój WS powinien iść pierwszy bo to i tak ja decyduje kiedy mam moment na zrobienie czegoś poza elemental ninjutsu/ utsusemi/ voke/ berserk/ kurayami/ hojo :D W tym momencie można zacząć właściwie dowolnym WS ode mnie tak aby trafić z pasujacym elementem na MB po Gilotynce.

BCNM 60 Can I have it? Please Listen ;)

Nie wiem czy sprzedawanie Assaultów poniżej 100k to dobry pomysł :/ ale jak uważacie.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 11:57 
Cytuj  
Rha --> nie wiem czy jest inne wyjście. To nie jest już żaden rare item i szansa, że cena wzrośnie jest niewielka. Poza tym przy ciągłym bezskutecznym wystawianiu też się traci kasę.

Co więcej boję się, że okularki też polecą na pysk. Jest 9 sztuk od dobrych kilku dni. W koncu parę osób się złamie i wystawi taniej. Myślę, ze parę sępów już się pewnie koło nich kręci. Poczekają parę dni i będą 100-200k do przodu...

Oczywiście bardzo chciałbym się mylić w tym wypadku. :)

Dopóki nie sprzedacie tych kolczyków niezbyt jest sens iść na następny BCNM...

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2004, 23:30 
Cytuj  
Jak zapewne wiecie wszystko sie ode mnie przynajmniej sprzedało. Każdy dostał zasłuzona kasę i zabrał sie do radosnego jej trwonienia :)
Assault zszedł za 90 ale Spectacles całe szczęście za 1.300.000 więc nie wyszło tak tragicznie.

Co do dzisiajszego expa to wyszło bardzo fajnie, obawiałem sie walk z Toramą juz od jakiegoś czasu (solowałem Master Coeurl`e więc wiem co to za przyjemność dostać na pysk paralyze na 20 nastepnych akcji). Całe szczęście odpowiednia makra plus zabójczy refleks powodowały że specjale kota niewiele właściwie przeszkadzały w zachowaniu płynności nakładania warstw cieni. Problemem było jedynie dośc częste double attack no ale nie mozna mieć wszystkiego :)

Grało się bardzo fajnie, ze wstępnych ustaleń wynika, że we wtorek staramy się dobić do 62 a może nawet nabić jakiś bufor. Postaram się nie zarywać poniedziałowej nocy z kobietą więc powinienem trzymać się nieco dłuzej niz dzisiaj (możecie zwalić na nią :D ).

Jack `O Lantern... czy się na to przerzucić? Nie wiem, muszę jeszcze zrobić kilka rundek z mithkabobem na Toramie wtedy zadecyduję.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 02:29 
Cytuj  
ose nie popnela jeszcze conajmniej przez godzine... szmata !

a raise dostalem w koncu jesli kogos to interesuje...

61 to min na nich wiec jesli dobrze wam teraz na nich szlo to na 63 bedizecie je zamiatac

na 63-64 mozna tez o ile dobrze pamietam killowac cocatrice w terrigan a wiem ze zapalonymi kucharzmai co niektorzy sa wiec... youre welcome!


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 05:46 
Cytuj  
No później grało się całkiem przyjemnie - mój Great Sword ma już 198.x więc niedługo wreszcie nie będę taki gimpem :) Jak tylko zmaxowaliśmy skille to szło już całkiem gładko. Zrobiliśmy jakieś 10k expa w 2.5h więc chyba nie ma co marudzić - ale bywało lepiej ^^


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 08:56 
Cytuj  
Ale jak dopadliscie ja i dropla czy nie ?
Wczoraj mnie wywalilo po tym jak Oczkowi pomoglem kurde...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 21:06 
Cytuj  
Wstepnie jestesmy umowieni na wtorek, wiec Sai mozesz sie ze swoja Osa podlaczyc.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 23:52 
Cytuj  
podlacze sie napewno :-) jesli nei macie nic przeciwko :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.