mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 13:47 
Cytuj  
Czy mi sie wydaje czy cus tu zniklo??
Tak czy siak powtarzam :)

Caspian:
Caspian, Carbuncle RDM50/BLM25 + inne pomniejsze zawodziki :)

Qub, Carbuncle THF10 - subjob w drodze...

Cieszy mnie zainteresowanie przyszlych graczy serwerem Carbuncle :D

Pozdrawiam, Caspian (*@_@*)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 13:50 
Cytuj  
hmmmm
czemu cie to cieszy ? po co rozrzucac i tak nielicznych polakow po roznych serwach ?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 13:55 
Cytuj  
Caspian --> ten wątek jest czyszczony na bieżąco. Info ktore podałeś juz jest umieszczone w pierwszym poście.

Sai --> jak gra na caruncle to naturalne że go cieszy, ale siła przyciągania ramuha i tak będzie większa. :) Fajnym rozwiązaniem byłaby migracja (za gile np. ) moglibyśmy się zgrupować nha jednym serwie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 14:18 
Cytuj  
Pomimo wysokiego lvl jaki masz ... RDM lv 50 to jednak już coś, czego należy pogratulować, to sam ty jako ty niewiele możesz zrobić dla innych polaków. Nie wiem jak na Carbouncle ale playtime Jap i NA palyers wyklucza praktycznie jakieś wieksze szanse na trafienie party w naszych normalnych godzinach ... czyli od 16 do 23 powiedzmy, bo o 16 japsy ida spać a o 23 NA wracja z paracy.
Ciągle jeszcze przed tobą Genkai i AF-y, jeśli znasz ludzi i możesz na nich liczyc że ci pomogą to fajnie, jeśli nie bedzie to dla ciebie hmmm ciężkie doświadczenie. Na dzień dzisiejszy nasz LS z Ramuha daje naprawde duże wspracie przy różnych akcjach typu AF-y, NM-y i Genkai.
Genkai 2 o dziwo, co mnie poprostu wgniotło w fotel był załatwiony dla grupy polaków w 40 minut przez kliku wyższych lvl graczy !
to tyle, moja propozycja ... wejdzcie obaj na RAMUH i zobaczcie jak to u nas sie dzieje.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 14:39 
Cytuj  
Popieram jest nas coraz wiecej, a i lvl nasze sa coraz wyzsze :) Wiec pomoc tym bardziej potrzebujacym jest tez juz wieksza, nikogo za czesto nie trzeba prosic, kazdy chetnie pomaga w miare potrzeb i mozliwosci. Stajemy sie powoli swietnym LSem na wzor Japsow, ktorzy potrafia sobie pomagac nawzajem, wiecej, podczas rozmow wielu sie dowiadujemy o roznych jobach, przeciez kazdy job ma swoje osobliwosci :)
Nasze lvl wyzsze sa nietylko w expie, ale rowniez w craftingu, wiec pomoc z tej strony rowniez jest oferowana.
Reasumujac, mamy w LSie liczna grupe ludzi, ktorzy juz troche graja i pewne rzeczy przychodza nam juz latwiej, poprzez jednak jakis tam dorobek w grze :)) Tak tez zapraszamy do naszego "Community" celem milej zabawy !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 15:30 
Cytuj  
Zupelnie nie wiem czemu, ale ktos manipuluje moim postem i wywala mnie ponownie z postu o tytule: "Lista polskich graczy FFXI" a wpycha tutaj...
To mnie smieszy i cieszy, bo nawidoczniej tamten temat powinien zostac zmieniony na "WYLACZNA lista polskich graczy z serwera Ramuh".
Tymczasem ilu graczy z Ramuha moze sie pochwalic ze gra od poczatku premiery FFXI na PC??
Chyba nieliczni. Swojego czasu po rozpoczaciu gry w grudniu 2003 roku zwrocilem sie do jednego z polskich graczy o WP (world pass), ale moja prosba zostala zignorowana...
Wobec mijajacego "30 free day trial" i watpliwej goscinnosci polskich graczy Ramuha (stan z grudnia 2003 roku) osiadlem na stale w Carbuncle.
Dzis po osiagnieciu lvl 50 RDM, 25 BLM, 15 WAR, 16 THF, 7 RNG, 11 SAM,
20 DRG, 7 NIN, 21 SMN (+wszystkie Avatary oprocz Fenrira)
oraz zainwestowaniu ok 2.000.000 gil w siebie i sprzet, nie wspominajac juz o "hero" statusie w prawie kazdym miescie i genkai (i wielu wielu innych rzeczach) propozycja zmiany serwera i rozpoczecia od nowa wydaje sie "dziwna".
Tymczasem jesli ktos z nowych polskich graczy poprosi mnie o WP do Carbuncle to oczywiscie nie odmowie, a wrecz przeciwnie z checia pomoge.

Kolega Scorpio najwyrazniej zapomnial ze 16 wrzesnia odbyla sie premiera FFXI na PC w zwiazku z czym bariera czasu o ktorej wspomina nie ma juz wiekszego znaczenia dla nowych graczy.
Co do Genkai 2 - coz tak naprawde nie jest to takie trudne, trzeba znac sposob na zdobycie quest items.

Zle sie stalo ze moja prosba o WP w chwili gdy zaczynalem grac zostala zignorowana, ale w chwili obecnej rozpoczecie wszystkiego od nowa byloby czysta glupota...
Pozdrawiam, Caspian (*@_@*)

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 15:31 
Cytuj  
Caspian - nie pękaj i nie startuj od nowa, tak jak piszesz byłaby to głupota. Wg mnie Square umożliwi migrację między serwerami - tak jak było to w zeszłym roku.

:)

PS: Zdziwiłbyś się jak dużo ludzi gra od początku :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 16:11 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
Zupelnie nie wiem czemu, ale ktos manipuluje moim postem i wywala mnie ponownie z postu o tytule: "Lista polskich graczy FFXI" a wpycha tutaj...
Pozdrawiam, Caspian (*@_@*)


To bardzo proste pytanie i prosta odpowiedz ... post ten jak i inne nie jest zgłoszeniem postaci do listy .. ot i cała tajmnica, a przeniosłem cie tu bo nie chciałem "manipulować" twoimi postami i je nagminnie kasowac.

Caspian napisał(a):
"WYLACZNA lista polskich graczy z serwera Ramuh".

Pozdrawiam, Caspian (*@_@*)


Pomyśle nad tym, ale jak dotąd staram sie utrzymywać w miare wzgledny porzadek na forum, zawsze moge zostać zmieniony bądz odwołany z funkcji moderatora. Jak dotąd każdy polak który ma na tym forum konto i gra w FF a sie wpisał jest na tej liscie bez wzgledu na to na jakim serwerze.


Caspian napisał(a):

Kolega Scorpio najwyrazniej zapomnial ze 16 wrzesnia odbyla sie premiera FFXI na PC w zwiazku z czym bariera czasu o ktorej wspomina nie ma juz wiekszego znaczenia dla nowych graczy.
Pozdrawiam, Caspian (*@_@*)


Mówisz o tej w europie teraz ? No zanim dojdą do lv 60+ to ja umre ze starości ale pier%^&*# w diably FF-a. A nowi gracze .... sami podjemą decyzję. Zapraszam cie w odwiedziny a nie na przeprowadzke.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 16:13 
Cytuj  
Swoja droga musze sie zgodzic, gdyz w poscie napisane jest wyraznie: Lista polskich graczy w FFXI, wiec dlaczego owego Caspiana nie ma ???
Jest za to lista dluga graczy Rammuha, hmmm.... chyba nasz gosc ma jednak racje. IMHO powinien sie tam znalezc na odrebnej liscie Carbuncle'a.

Swoja droga, szkoda ze tak sie stalo, na pewno na poczatku az tak wielu nie bylo, stad tez mozliwe, ze nie bylo nikogo z WP :) Nie chce nikogo usprawiedliwiac, po prostu wysnuwam jakies sobie tam wnioski, mnie wtedy nie bylo :/


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 16:19 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Swoja droga musze sie zgodzic, gdyz w poscie napisane jest wyraznie: Lista polskich graczy w FFXI, wiec dlaczego owego Caspiana nie ma ???
Jest za to lista dluga graczy Rammuha, hmmm.... chyba nasz gosc ma jednak racje. IMHO powinien sie tam znalezc na odrebnej liscie Carbuncle'a.

Swoja droga, szkoda ze tak sie stalo, na pewno na poczatku az tak wielu nie bylo, stad tez mozliwe, ze nie bylo nikogo z WP :) Nie chce nikogo usprawiedliwiac, po prostu wysnuwam jakies sobie tam wnioski, mnie wtedy nie bylo :/


Doprawdy ???

Alex napisał(a):
Jeśli możecie, to wpisujcie tu nazwy postaci, którymi gracie

Będę tu co pewien czas zaglądał, wpisywał nowe osoby na listę i kasowałdopisane wiadomości (żeby się nam aktualność listy nie porozjeżdżała). Z tego też powodu nie wpisujcie w listach żadnych komentarzy itd - będą wywalane.
Lista ma format:
(nazwa użytkownika forum):
(nazwa postaci)

======== Lista polskich graczy FF XI Serwer RAMUH ========

1. Huckster:
Hucksterthief, Mithra, THF

.....

29. Brak konta na forum lub nieznane
Ancover, Elvaan, RDM


Inni :1. Nefcio => server Alexander
Nefretet Elvan RDM / BLM
2. Pisze => serwer Diabolos
Pisze, Mithra,BST
3. Caspian => serwer Carbuncle
Caspian, RDM
4. Brak konta na forum lub nieznane => Carbuncle
Qub, THF



_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 16:23 
Cytuj  
Napewno nikt nie gra od samego dnia premiery FF gdyz dla nas bylo to prawie niemozliwe - zaczelismy grac po 2-3 tygodniach.
A z tym WP to nie wiem jak bylo... ja nie kojarze zeby komus WP nie dano. Sam nie kupowalem bo bylem biedny - i nie tylko ja wtedy (moze dlatego wp zabraklo?) Wiekszosc dostawala sie na Ramuha metoda losowa.

Tez uwazam, ze rozpoczynanie od nowa byloby glupota - jednak mysle, ze nikt cie do tego nie zmusza. Uwazam, ze wystarczy, ze bedziesz wszedzie rozglaszal swoja polskosc, zebysmy byli slawni nie tylko na Ramuh'u. A to twoja sprawa czy chcesz z nami grac czy nie - nikt tu nikomu niczego nie wpycha. ^-^

A tak BTW. moja peirwsza postac tez znajdowala sie na Carbuncle ^^ Jednak po dociagnieciu jej do zaledwie lv 10 jakos nie moglem wytrzymac samotnie i strasznie kusily mnie wypowiedzi ludzi tu na forum wiec sie przenioslem. Tak moze bysmy sie spotkali kiedys :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 16:55 
Cytuj  
Troche faktow historycznych: :)

-pierwszy z Polaków gral Sztorm, zaczal gdzies w polowie listopada 2003, gra premiere w USA miala chyba w pazdzierniku;

- duza czesc osob ktora do teraz jest w naszym LSie dolaczyla na przelomie listopad/grudzien 2003;


Z WordPassem nigdy nie bylo latwo, ale mimo wszystko pojawialo sie ich kilka tygodniowo. Wystarczylo troche poczekac i pospamowac forum w tej sprawie. Ja sam kupilem swego czasu 3 czy 4. W ostatecznosci mozna zakladac postac tak dlugo, az sie nie wylosuje Ramuha.
Ja mialem to szczescie za od razu trafilem na nasz serwer. :)
Ale nie ma co rozpamietywac.

Caspian graj dalej na swoim serwerze i jak bedzie mozliwosc migracji to przychodz do nas.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 16:57 
Cytuj  
Yup premiera pazdziernik. A okolo 6 osob w tym ja zaczelo grac jakos w listopadzie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 22:59 
Cytuj  
Ooops !

Niedoczytalem Stok - sorki :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 01:12 
Cytuj  
Eee.. Jak ja bym sama lub prawie sama na jakimś serwerze siedziała, ze sporymi osiągnęciami, to bym chyba wolała gościnnie sie nie pokazywać na Ramuhu. Tylko by mi żal było że tu tak fajnie a tam jestem sama ;p

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 08:58 
Cytuj  
Odpowiedz Square-Enix w sprawie transferu konta na inny serwer:

"Thank you for contacting the PlayOnline Information Center,

We do not offer an account-to-account or server-to-server character transfer service at this time. If any future information becomes available about character transfers, you will be able to find that information at www.playonline.com".

; ; Moze kiedys, gdzies...

Idril: Mi jakos nie jest smutno, zawsze mam pelne rece roboty, mam duzo fajnych przyjaciol z najrozniejszych zakatkow swiata - i to jest super.
Pozdrawiam, Caspian (*@_@*)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 09:36 
Cytuj  
/comfort Caspian

Opiekun wcale nie jest powiedziane czy nie przeniesiemy sie wogole na inny serwer badz na Carbouncle z Ramuha ....


Caspian : Ale odwiedzic rodakow jak bedziesz mial ochote chyba możesz ^^


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 10:32 
Cytuj  
Pewno!!!
Ale od przyszlego miesiaca - tzn juz za kilka dni, kiedy zakupie dodatkowy Content ID - dzieki czemu bede mogl was nawiedzac i dreczyc i meczyc i inne takie przez cale 30 dni ^^
Pozdrawiam, Cas (*@_@*)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 14:22 
Cytuj  
Caspian to niezupelna prawda - normalnie tego nie oferuja, ale czasami zdarzaja sie eventy, ze mozna przeniesc postac na mniej zaludnione servery zwykle (za naszej gry byl taki tylko1).

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 21:29 
Cytuj  
Tak mam tego swiadomosc. Cus mi swita ze jak zaczynalem grac, to byla mozliwosc zamieszkania na jakims nowym serwerze...
Z drugiej strony to calkiem oczywiste dlaczego SE nie oferuje takiej uslugi. Co by bylo gdyby kazdy chcial dokonac transferu swojej postaci na inny serwer?? Istny kociol, a SE ma juz dosc obecnie klopotow zwiazanych z wprowadzaniem nowego expansion packa - na Carbuncle sa ciagle jakies "bugi" i czesto "siadaja" niektore regiony...
Pozdrawiam, Cas (*@_@*)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.