mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 13:58 
Cytuj  
Czołem - chciałbym się jakoś umówić na farmowanie itemów (rare/ex) z Emptiness. Każdy z nich oddaje się do gościa w Gardens w Jeuno (+2k gili) - i po jednym dniu robi item do osłabiania BOSSa.

Recollection of Guilt -=> Terroanima
Recollection of Fear -=> Psychoanima
Recollection of Pain -=> Hysteroanima

Najlepiej byłoby gdyby każdy kto chce iść do emptiness robić misje na CoP (BC fight) miał przynajmniej jedną aenimę - wtedy walka z bossem to pikuś (posty na allakhazam).

Zatem:

Miejsce: Promyvion-Dem
Target: Wanderer, Weeper
Obrazek
Obrazek


Czas: 04.10.2004 - 19:00
Chętni:
  1. Huckster

Dopisujcie się.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80


Ostatnio edytowano 5 paź 2004, 08:52 przez Huckster, łącznie edytowano 3 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 13:59 
Cytuj  
Z tego co wiem ze jesli nie ukonczylo sie promyviona do ktorego weszlo sie peirwszy raz to trzeba resetowac memory w ttranisction room ? Dlaczego akurat holla ?
BTW. Ja juz 2 animy mam.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 14:02 
Cytuj  
OK - może być ten w którym byliście - czyli Dem.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80


Ostatnio edytowano 4 paź 2004, 14:03 przez Huckster, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 14:03 
Cytuj  
sorki ale ja dzis poswiecam sie obrzydliwemu farmowaniu kasy niestety ale nie mam praktycznie nic :(( Jak bede mial troche nafarmowane to spoko moge isc oczywiscie BST/NIN (super sie sprawdzal :)), ale do tego mi sa ptzwebne sloiki, zeby je zrobic to znow potrzebna kasa i kolko sie zamyka.
Potrzeba mi kasy...... !!!!

btw. Goku ja tez juz mam jedna Anime :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 14:40 
Cytuj  
dzisiaj nie moge akurat ale chetnie sie wybiore w tygodniu by to oblookac


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*

Posty: 64
Dołączył(a): 8.12.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 15:20 
Cytuj  
ja tez oczywiscie bez problemu chetnie wyskocze, nie wiem jednak czy dzisiaj :)


_________________
--
masakra

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 19:14 
Cytuj  
Bodziu spokojnie możesz pofarmować właśnie tam- każde "...
Memory" to minimalnie 1k a niektóre nawet 2k

Tez uważam, że każdy powinien mieć przynajmniej jedna Animę. Ja mam już Hysteroanimę i chętnie bym się zaopatrzył w inną. Pierwszeństwo oczywiscie maja Ci, którzy wogóle nie mają.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey


Ostatnio edytowano 5 paź 2004, 09:56 przez Targaryen, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2004, 08:22 
Cytuj  
Po ok. 3.5 godzinnej wyprawie (raz zginał Bodziu, dopadły go Straye jak przechodziliśmy na poziom wyżej) - pare tipsów:
- party 5 osób (4xlv30 + 1xlv28) daje sobie spokojnie radę na poziomie drugim
- na allakhazamie piszą, ze Wanderery i Weepery także wyrzucają recollections - ale rozwaliliśmy ich baaaardzo dużo i nie wyrzuciły ani jednej
- moby, które jednak wyrzuciły recollections - to Gorgery, takie chodzące ziemniaki
- dobrą strategią na rozwalanie Memory Receptable jest walka na dystans przez Rangera (on się zajmuje głównym mobem), reszta pulluje Straye - tak by przy teleportacji nie zaczepiały - tak czy inaczej - RNG może solować Memory Receptable. A w połączeniu z BST - pełen luzik
- najwięcej expu (bez chaina) mieliśmy na poziomie drugim, gdy rozwalaliśmy Gorgera (IT++) - 160 exp. (a nie było trudno)
- po 3.5 godzinach mieliśmy 2xrecollection i 2xitemy do mapy + kupa memories.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2004, 08:38 
Cytuj  
To ja dodam jedna cenna uwage, jako ze drugi raz mi sie przytrafilo niemozliwosc uzycia teleportu na nastepne pietro.

Problem jest taki, ze jak Straye zaczna atakowac to ekranik pokazujacy opcje wybory tele: yes/no pojawia sie na doslownie sekunde, tak tez nie ma mozliwosci wybrania opcji yes :(( dwa razy tak mialem, widocznie Straye mnie bardzo lubia :(( Za pierwszym razem Xav podpowiadal aby nie walczyc z nimi tylko wchodzic do tele, tak wlasnie robilem za drugim razem i lipa :(((

Prawda jest taka, jak kogos atakuja Straye to ma male szanse na uzycie tele, kazdy cios wylacza ekran wyboru :/ No mnie dopadlo 4 naraz wiec nawet z moim petem i Utsusemi nie mialem sznas :((

I jeszcze jedno do strategii z MR, moj pet spokojnie moze atakowac MR bez zdobywania jakiegokolwiek aggro ze strony Straysow a ja moge przylaczyc sie do walki ze Strayami, w odpowiedniej odleglosci RNG spokojnie moze nawalac. Kiedy ilosc HP MR jest ponizej 30% mozna pullowac po kolei Straye celem ich wyeliminowania co umozliwi latwe wejscie w tele. Jeden Stray praktycznie nikomu nic nie zrobi.

No i takie mobki jak Seether uzywaja (przy 30% ilosci swojego HP) specjala cos na podobienstwo Utsusemi z tym ze maja ponad 15 cieni na raz :)) he he !! ale mimo to da sie je popkonac :))


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Ostatnio edytowano 5 paź 2004, 08:48 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 paź 2004, 08:39 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
- dobrą strategią na rozwalanie Memory Receptable jest walka na dystans przez Rangera (on się zajmuje głównym mobem), reszta pulluje Straye - tak by przy teleportacji nie zaczepiały - tak czy inaczej


Czyli dokladnie to co pisalem wczesniej

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.