mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 13:43 
Cytuj  
Hm, grając na padzie teksty w dalszym ciągu pisze się z klawiatury, prawda?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 14:12 
Cytuj  
Tak ^^;

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 14:12 
Cytuj  
no tak :>

juz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 17:03 
Cytuj  
Szczerze mówiąc opinia Dwutlenka zraziła mnie do FF XI. Mam nadzieję, że nie jest tak źle, jak to opisuje XD


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 17:56 
Cytuj  
Jest jeszcze gorzej. :)

A na poważnie to to co jednego zachwyca drugiemu może się kompletnie nie podobać. Jak zaczynałem nie miałem żadnego z problemów, które opisał Dwutlenek. Gra od samego początku mi się bardzo podobała.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 18:02 
Cytuj  
Tak samo bylo ze mna - juz od pponad roku czekalem na FF :)
Nawet POL nie sprawial mi problemow jak go wreszcie dostalem w swoje lapska. Jedyny problem to byla karta ;)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 18:15 
Cytuj  
Ogolnie chodzi tu raczej o STANDARDY narzucone przez inne mmoprgi, a z ktorych FFXI sie wylamuje. Nie ma sie co dziwic - gra robiona badz co badz pod PS2. Ale jezeli ktos jest przyzwyczajony do sterowania, jakie serwuja nam wydawcy od dlugiego czasu to moze sie na FFXI mocno wkur... Osobiscie tez nie moglem sie przyzwyczaic, ale jakos szybko mi to przyszlo. Gorzej niz sterowaniem wspominam zas VD :evil:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 02:54 
Cytuj  
Pad ? Yes, please !
mimo ze moj pad juz dogorywa (a tylko w ff na nim gralem SIC!) to i tak wole sie na nim pomeczyc niz sterowac z klawiatury (poza niektorymi funkacjiami)

sterowanie opanowywalem 3 dni :) po 3min stalem przed drzwiami probujac jse otworzyc hehehe

w czaise walkijak unlockniesz target to masz dopiero panowanie nad kamera ale tez ograniczone, ograniczone tez jest jesli znajdujesz sie w ruchu

niektorzy sortowanie, markery i inne smaczki odkrywali po kilku miesiacach gry :D no coz... trzeba to przezyc 8)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 12:07 
Cytuj  
Spotkałam kiedyś w Bastok nowego gracza, który biegał w kółko, wpadał na ściany i błagał o pomoc.
Spytałam, co jest nie tak.
Okazało się że nie umiał wogóle sterować grą a do tego miał ustawione chodzenie myszką :)
Godzinę mu pomagałam się połapać.

Ja też miałam problemy, ale, jak ktoś to ujął, miałam pod bokiem chodzącą encyklopedię więc jakos się wdrożyłam.

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 13:47 
Cytuj  
Ja sie tak wku$%^#$%^ na sterowanie że chcialem walnąć finala do kosza, po tygodniu się przyzwyczaiłem, teraz to moja druga ręka i nie ogłem się przyzwyczaić do WOWa, no ae dałem sobie rade. Używam klawiarury i nie tykam myszki.

Kilka przydatnych rzeczy - np o sortowaniu dowiedziałęm isę po jakimś czasie ^^

ZOOM - klawisze 9/3 na numerycznej - dotyczy map i grania, skrolowanie mapy to 8/2/4/6

SORTOWANIE - ctrl-i zeby mieć inventory a potem klawisz "+" wybierasz sort, potem "auto" i enter. Niektóre przedmioty są stackowalne a inne nie.

WARP - około lewelu 10 pojawisz się w "Valkrum Dunes" można sobie tam ustawić Homepoint (u kolesia kolo zony) wtedy po zabiciu pojawiasz sie w tym punkcie i nie musisz zasuwać 20 minut na piechote. Mozesz tez kupic u straznika przy bramie scroll instant warp albo scroll instant reraise.

SIGNET - zawsze graj mając signet - bieze się go od jednego straznika przy bramie - jest za free a jak go masz na sobie to z poteorków wypadają dodatkowo kryształki, które mozesz sprzedać na AH za całkiem niezłe pieniądze. Poza tym jak masz signeta to poza expem dostajesz Conquest Pointy (CP), dzięki którym od kolesia przy bramie mozesz kupic np instant warpa albo inne przedmioty. W zalezności od tego na ktym miejscu Twój kraj jest w rankingu to mozesz kupić lepsze lób gorsze przedmioty.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 14:07 
Cytuj  
Tlenek tlenu chyba sie poddal po pierwszych godzinach garania wiec nie ma sensu kontynlowanie tego watku :(


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 14:33 
Cytuj  
japońcy są porypani, że nie przerebiają sterowania w momencie wypuszczania gry PS2 na PC-ta. Ostatnio zainstalowałem sobie Silent Hill 4 - wywyliłem to gówno po 20minutach gry bo nie umiałem sterować w grze - a gra podobno świetna...

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 14:35 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
japońcy są porypani, że nie przerebiają sterowania w momencie wypuszczania gry PS2 na PC-ta. Ostatnio zainstalowałem sobie Silent Hill 4 - wywyliłem to gówno po 20minutach gry bo nie umiałem sterować w grze - a gra podobno świetna...


Nie masz czego zalowac czworka to najslabszy z Silent Hillow, zagadki sa tak banalnie proste ze mozna pasc ze smiechu w porownaniu do tego co serwowaly poprzednie czesci. Miemniej jednak gra trzyma klimat ale jak chcesz sie najbardziej przestraszyc to polecam czesc trzecia (i mimo wszystko przyzwyczaic sie do sterowaniqa warto).


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 16:29 
Cytuj  
Polecam czesc druga jakby co :)
I nie polecam na PC grac ;P PS2 to jest to !

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 17:55 
Cytuj  
Ja wole SH1 :) kiepska grafa robi lepszy klimat :) a co do grania na PS a nie PC, to popieram zdecydowanie :) a w FF XI będę grał na Dual Shocku bo kupiłem sobie specjalnie przejściówkę :) Nie ma lepszego pada :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 18:23 
Cytuj  
Konwersje z PS2 na PC i odwrotnie zazwyczaj wychodzą kiepskawo. Od gier na PC mam PC, a od gier na PS2 mam PS2. :)
Wcale nie jest łatwo zrobić grę, która się gra wygodnie na obu platwormach, tak jak FF XI.

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 18:53 
Cytuj  
Dokladnie. Ale zdecydowanie lepsze gry są na PS2 :D

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 19:33 
Cytuj  
Temat rzeka. PC góruje w RPG i FPP a konsole maja fajne mordobitki i ogólnie gry typu arcade. Nie wspominając o tym,że wszystkie Finale ukazują się najpierw na konsole Sony a dopiero potem (jeśli wogóle) na PC. Za to granie online na konsolach dopiero jest w powijakach a nie to co na PC.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 19:37 
Cytuj  
Mi osobiscie bardziej sie podobaja RPG (jesli juz chcemy to tak nazywac ;) ) na PS2 no i oczywiscie bijatyki, ale PC dla mnie napewno jest lepsze jesli chodzi o FPP czy strategie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 19:50 
Cytuj  
Mi tam RPG na PC'tach wogóle nie wchodzą:] Żaden baldur, icewinddale itd mi sie niepodobal tak jak FF, Breath of Fire i inne tego typu eRPeGi z PSa :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.